This is only a print version to view the full version of the theme, click HERE

Forum Civilization.org.pl
Forum graczy gry Sid Meier's Civilization

Forum dyskusyjne gier FFA - Weekendowe FFA (17-18.09)

giggs - 2011-09-15, 14:24
Post subject: Weekendowe FFA (17-18.09)
Chciałbym jeszcze raz dać szansę tej formule :) .
Wstępnie skubi nieśmiało zgłosił akces, zatem czekam na dalszych ochotników chętnych do przetarcia szlaku na jakiejś miłej pandze ;) .

Mile widziane zgłoszenia i propozycje.

Cholernik - 2011-09-15, 14:31

Wiem że raczej ta opcja nie przejdzie, ale proponowałbym grę naprzemienną w czasie wojny :oczami:
giggs - 2011-09-15, 14:38

Z tego co wiem to z powodzeniem tak grywa Cheos i jego "załoga". Dla mnie warte rozważenia.

Choć w sumie z tajmerem nie do pogodzenia :zdegustowany: .

MacDante - 2011-09-19, 11:44

Ano gramy na zmodyfikowanej mapce z MAŁYMI kontynentami.

Ustwiłem mapę HUGE na 52x84 HEXY

dzięki temu możemy grać na 12 kompów i kilku graczy (mała ekipa bo 3-4 HUMANÓW tylko.
Jakby ktoś pytał to tak gramy z kompami aby nie było nudno... ciężko robić interakcje z 3 graczami w FFA :) a tak można napuszczać atakowac robić wyścig w cudakach ...

mapkę wysłałem do zainteresowanych i tak se gramy na NIEŚMIERTELNYM i na RAGING BARBARIANSACH i CSami :)

Więc jakby ktoś tak chciał sobie z nami pograć to jesteśmy otwarci.

Gramy prawie codziennie od 20 do 01 z nagrywaniem i kontynuacją rozegranych partii :)

PS: podczas wojny żelazną zasadą jest że rusza się ten pierwszy kto atakuje.
PS: nie używamy timera ponieważ kazdy gracz raczej robi sowje turki w jaknajkrótszym czasie, a jak ktoś musi coś sobie dłużej poplanowąc to informuje innych i wtedy papierosek :)

giggs - 2011-09-19, 12:53

Prawie codziennie! Pięć godzin!!!
O kurna, grubo :szok: .

Wczoraj przygodnie zagrałem ffa na ośmiu ludzików i muszę powiedzieć, że mocno mi haczyło, wojny żadnej nie prowadziłem, ale nie wyobrażam sobie symultany przy takich cięciach. W sumie gra zawisła po godzinie mozolnego klikania, więc nadal nie jestem przekonany do tego trybu.

Może bym i z Wami spróbował, nawet się kiedyś deklarowałem, ale na poważnie nie wiem czy dam radę tak "gnić" przez przed kompem 5 godzin kilka dni z rzędu.

Jakby nie było szacun, macie końskie zdrowie i niemałe zacięcie :) .

MacDante - 2011-09-19, 16:06

NO bez przesady, czasami zaczynamy o godzinie 22 a czasami kończymy o 3 :) a do tego czasami kogoś nei ma to gramy kolejnę FFA z innymi ustawieniami:)

PS: Jeżeli ktoś musi już kończyć to zapisujemy i nie robimy mu problemów a jak mamy jeszcze czas na granie to kontynujemy wcześniej zapisanągrę w wybranym składzie :)

I nie mamy problemu z zacięciami nawet na 3 graczy i 10 kompów :)