Forum Civilization.org.pl
Forum graczy gry Sid Meier's Civilization

Gry pozostałe - Realpolitiks - real time grand strategy

Jujubee - 2016-11-21, 10:14
Post subject: Realpolitiks - real time grand strategy
Hej!

Reprezentuję studio Jujubee S.A. Zajmujemy się produkcją gier na różne platformy (PC, mobile, konsole).

Chciałbym Was zainteresować naszą nadchodzącą grą strategiczną - Realpolitiks, która wkrótce pojawi się na rynku (IV kwartał 2016/I kwartał 2017) i dodać, że bardzo chętnie opowiemy na Wasze wszelkie pytania :) .

Realpolitiks to ambitna, poważna i przystępna gra strategiczna rozgrywana w czasie rzeczywistym.

Wcielacie się w niej w przywódcę jakiegokolwiek współczesnego państwa i zarządzacie nim na poziomie globalnym. Waszym zadaniem będzie rozszerzanie wpływów kontrolowanego przez Ciebie kraju, rywalizowanie w geopolitycznym wyścigu, osiąganie statusu światowego mocarstwa, mierzenie się z wyzwaniami współczesnego świata i należyte dbanie o zadowolenie Twoich obywateli!

Poniżej kilka screenshotów:

wnuczus - 2016-11-21, 10:31

Cześć,

super, że takie gry powstają !

a) Czy będzie ta gra po polsku czy tylko po angielsku?
b) To jest Wasz autorski silnik bo wygląda bardzo jak EU
c) Możemy liczyć na jakąś wstępną betę w zamian np za wrzucenie informacji główną stronę?
d) Krym widzę, że jest Rosyjski:)
e) Gra jest jakoś ograniczona w czasie?
f) Czy można grać jakimiś ruchami autonomicznymi np Baskami czy Ślązakami?

Jujubee - 2016-11-21, 11:11

Dzięki za zainteresowanie, a więc poniżej odpowiadam :)

- Gra będzie zlokalizowana po polsku, angielsku, francusku, włosku, hiszpańsku, rosyjsku
- Gra jest tworzona w Unity
- Co do takiej opcji, w dużej mierze zależeć to będzie od decyzji wydawcy, więc na razie nie mogę więcej nic powiedzieć
- Tak, tutaj widać, że rosyjski, natomiast działaniami w grze możemy wpływać na to i można Krym Rosji odebrać, lub wyzwolić jako osobne Państwo
- Czas rozgrywki - zasadniczo XXI wiek to timeline 'reżyserowany', po tym okresie możemy kontynuować grę ale tylko z eventami randomowymi.
- Co do małych państw itp. tak, jest scenariusz gdzie można nimi grać, chociaż malutkie państewka będą umiarkowanie grywalne.

Forever - 2016-11-24, 09:51

A jak z ceną i czy będzie opcja multi ?
Jujubee - 2016-11-25, 10:04

Niestety, nie przewidujemy tego trybu.
Co do ceny, poczekać jeszcze trzeba na oficjalne info. Ustalenia zależą od wydawcy.

Whiteye - 2016-11-25, 10:52

Wykasuj swojego posta póki jeszcze możesz. Na tym forum za tekst "nie przewidujemy trybu multi" można zostać zlinczowanym.
wnuczus - 2016-11-25, 12:13

Wykasuj swojego posta póki jeszcze możesz. Na tym forum za tekst "nie przewidujemy trybu multi" można zostać zlinczowanym.

Proszę Cie Whiteye kto tu gra coś multi ostatnio, nie ma Dypla nie ma rankingowych tylko singlowy gotm.

A kto jest wydawcą?

Jujubee - 2016-11-25, 14:50

Nie znam "tutejszych zwyczajów", ale w porządku, zmieniłem tekst posta ;)

Wydawcą jest 1C Publishing EU z Rosji (m.in IL-2 Sturmovik, Dawn of Magic 2, Fantasy Wars, Majesty 2, Theatre of War, UFO: Aftershock i np. polski Necrovision).

Jujubee - 2016-12-07, 10:12

Oficjalnie możemy już ogłosić datę premiery Realpolitiks oraz więcej szczegółów :)

Gra zostanie wydana w lutym 2017. W pierwszym półroczu dodatkowo planujemy wydanie jej na urządzenia mobilne (iOS i Android)

Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej o grze, zapraszamy na działającą już stronę sklepową na Steam:

http://store.steampowered.com/app/553260

Maiar - 2017-01-14, 04:28

Ciekawią mnie te realne eventy hmm.
Pewnie będzie uber proste, ale az chetnie bym obczaił

Jujubee - 2017-01-18, 09:19

Możemy oficjalnie ogłosić, iż Realpolitiks zostanie wydany w dniu 16 lutego 2017 :)

Gra wyjdzie na Windows PC, MAC oraz Linux, poprzez Steama oraz inne sklepy online.

Oto nowy gameplay trailer:

https://www.youtube.com/watch?v=v2LwcJBLMPo

@Maiar - jak już napisałem w tym poście, za niedługo będziesz się mógł o tym przekonać, gdyż premiera, tuż, tuż :)

paxis - 2017-02-12, 18:49

Witam wszystkich, jestem nowy na forum ale nie jako fanatyk gier strategicznych. Ta pasja jest już bardzo długa i "nie z jednego pieca się chleb jadło". :)

Po przeczytaniu poprzednich postów postanowiłem nagrać let's play na temat tej gry.

Z tego powodu zapraszam do oglądania pierwszej rozgrywki w Realpolitiks na moim stosunkowo nowym kanale poświęconym grom strategicznym i nie tylko :)

Let's Play Demo - Realpolitiks - Paxis Channel

Ma nadzieję, że będzie zainteresowanie z waszej strony i komentarze.

Zdradzę tylko tyle, że Rosja na końcu robi bardzo nieodpowiedzialny ruch ...

bombel79 - 2017-02-12, 20:28

spoko, poogladamy :)