www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jesteś nowy? Kliknij tutaj!    Zgłoś grę Civ6     Zgłos grę Civ5    Zgłoś grę Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMÓWISZ SIĘ NA GRĘ    Na ircu jest users osób. Załaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

Heroes V Beta
Author Message
Zolharm 

Helped: 1
Posted: 2005-09-01, 23:45   Heroes V Beta

Więc ściągnąłem sobie ostatnio Herosi V beta (niektórzy piszą że to alpha) podobno ktoś ją zwinął na targach w Lipsku. Tak więc z tego co zobaczyłem to gierka zapowiada się fajnie. Twórcą jest Nival Interactive znany z Etherlords i Silent Storm , wydawcą to Ubisoft.

W wersji tej wiele elementów jest nie dokończonych możemy wybrać jedna misję. Pojawia się krótkie intro na enginie gry podczas którego dochodzi do pojedynku miedzy rycerzami, zaraz potem wchodzimy do akcji. Kierujemy poczynaniami Izabel do naszej dyspozycji trafia też zamek X (nazwy nie pamiętam). Jest to twierdza aniołów, rycerzy, mnichów i innych typowych dla ludzi jednostek. Możemy rozbudowywać zamek i kupować jednostki a także przywołać naszego bohatera jak mu się nieprzeżyje bitwy.

Zamek jak i jednostki są bardzo ładne. Okolice zamku prezętują się kolorowo i pełne są znanych z poprzednich cześci budynków. Gra jest robiona na podstawie Herosów III i widać to kiedy wejdziemy np. do wieży magów, zobaczymy ten sam ekran co w trójce. Całość jest utrzymana w bajkowej konwencji.

Na a teraz bitwy. Podstawowe fakt to: bohater stoi sobie z tyłu i obserwuje a nasza dzielna armia walczy. Jednak jeśli zdobędzie pewną umiejętność to może wykonać szarże i zaatakować jednego z przeciwników. Plansza podzielona jest na pola (kwadraty) i jest ich tym więcej i większa jest nasza armia. Same reguły walki nie zmieniły się w stosunku do poprzednich części.

Do premiery jeszcze trochę ale mim zdaniem to będzie fajna gierka, choć ja raczej nie jestem fanem tej serii.
Postaw piwo autorowi tego posta

Arti

Posted: 2005-09-02, 20:52   

Jeśli tylko engine będzie dopracowany i nie będzie potzrebny P4 3 GHz żeby pograć, to czekam z niecierpliwością - zapowiada się świetnie (też sobie ściągnąłem)

Revo

starszy kapral  Obibok – nie grał od 90 dni  Pluszowy miś - rozegrał mniej niż 10 gier 
Posted: 2005-09-03, 13:52   

DNO!!! Tyle czasu od wydania H3 i co? WRACAJĄ DO NIEGO! DNO DNO DNO!

Po co mi ta nowa grafa była... :\ :\

Żeby im kurde ta gra nie przyniosła dochodu... może by się czegoś nauczyli. Ale przyniesie, bo na świecie mamy nowiutką młodziutką bandę świerzo upieczonych graczy którzy znają H3 tylko z nazwy!

Chwilami niecierpię wolnego rynku :suchy:

gh0st 

xfire: gh0stasd
Posted: 2005-09-04, 11:24   

moze ktos zapodac link do tej alphy? (bety? :D )

znalazlem tylko na emule
ed2k://|file|Heroes.of.Might.&.Magic.5.(BETA.VERSION).TheNewZ.(2005).[by.Kalibrowy][www.lala.co.il].rar|274151557|BC4A1CF7153E3A22D8D853510E9E4B4F|/

maxibaca 

xfire: maxibaca
Helped: 5 times
kapitan  Brązowy zlotowicz - 2 zloty  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4,5 
Posted: 2006-02-09, 09:22   

Hi moze ktos podac link do wersji beta. ;)

Zolharm 

Helped: 1
Posted: 2006-02-14, 17:23   

Teraz są beta testy grę można ściągnąć z http://www.fileplanet.com/ ale nie będziesz mógł pograć jeśli nie masz klucza a te były swojego czasu na oficjalniej stronie. Chyba że chcesz tylko obejrzeć wtedy potrzebny jest jeszcze taki mały pliczek ale nie wiem skąd go dostać. Gra nie ma jeszcze SI i nikt nie będzie z tobą grał ale podobno działa wtedy.

Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum