Wybór nowego pbema
Reply to topic

:
Bodek wrote:
A gdzieś za oceanem będzie kont dla wszystkich do zasiedlenia.

A możne 2 konty - żeby był dylemat gdzie się osiedlić :)

Wojny prowadzę bardzo pokojowo :smt117
:
Ja z graniem na osobnych wyspach wstrzymam się do czasu poznania "celów punktowanych" do tej gry.
Proste granie an wyspach to już w jednej grze mam i mi starczy.
Ale granie bez tajnych przy grze na cele to dla mnie nieporozumienie :(

:
King_Chrobry wrote:
A możne 2 konty - żeby był dylemat gdzie się osiedlić

I pewnie mirror :) no bez jaj ,wystarczy tylko - mod dyplo 6 coby start byl podobny panga mapa i cele gry oraz serwer i jedziemy,jedna zasada ze mozna sie wbic raz do gry na turke i tyle.

Naród wspaniały, tylko ludzie k***y - J.Piłsudski
Zaglądali do kufrów ,zaglądali do waliz, nie zajrzeli do dupy - tam miałem socjalizm

-------------------------------------------
Tfurca Gotmuff
:
Wg mnie PBEM konty to będzię jednak nudnawo bardzo nudnawo.
Albo panga albo FR_dyplo.

:
ale nikt nie każe grać komuś kontów nudasów. Zgłaszają się tylko ci co chcą się ponudzić ...umówmy się :hyhy:
ja się zgłaszam.
Mi jeden kont taki sam jak wszytskim w zupełności wystarczy ...
za to od astroo zacznie się dziać...można też dać zaawansowany start by przyspieszyć rozwój początkowy.

:
Bobek1971 wrote:
Mi jeden kont taki sam jak wszytskim w zupełności wystarczy ...

Nie ma takiego skryptu trzeba by balansowac recznie przez twórce gry i mapy

Naród wspaniały, tylko ludzie k***y - J.Piłsudski
Zaglądali do kufrów ,zaglądali do waliz, nie zajrzeli do dupy - tam miałem socjalizm

-------------------------------------------
Tfurca Gotmuff
:
Ja też jestem chętny, zastanawiam się tylko jaki jest sens zakazywać kontaktów, poza oficjalną kroniką, jeśli nie da się tego w żaden sposób wyegzekwować. Zdaję sobie sprawę z tego że tutaj wszyscy są uczciwi ale gdyby, przypadkiem, trafiły się dwie osoby nieuczciwe to miały by większe szanse.

:
Mi się propozycja identycznych kontów i walki od astro bardzo podoba. Można by fajnie porównać różne taktyki graczy przy takich samych warunkach początkowych. Admin (Bodek :hyhy: ) by to na pewno ciekawie podsumował, a potem od astro byłaby wolna amerykanka.

Może i do astro nie byłoby wielkich emocji, ale jak dla mnie to akurat zaleta, bo gra nie byłaby tak absorbująca jak dyplo. No i pitboss!

Edita: widzę, że są również zwolennicy gry na punkty wg propozycji KaszMira i moim zdaniem lepiej zrobić 2 gry niż na siłę łączyć koncepcje. Z ilości postów można się spodziewać, że na obie się znajdą chętni.

Edita2: zgodnie z propozycją Pawła jestem za zbanowaniem Ind i Fin.

Last edited by haram on 2011-10-03, 20:33; edited 2 times in total
:
Również jestem chętny. Wolałbym wersję na konty, dla odmiany, ale w bardziej kontaktowego także mogę zagrać :) .

:
Konty od astro są absurdalne w wydaniu pbem (zresztą zawsze są absurdalne). Tylko tyle że normalnie to czysty random, a w pbemie gorzej bo jest maxowanie. A maxowanie stateczków które w 99% przypadków walczą 50 na 50 to absurd.

- Dlaczego Poniatowski przeniósł stolicę do Warszawy?
- Bo chciał oddychać wiejskim powietrzem.
:
Centurion wrote:
Tylko tyle że normalnie to czysty random, a w pbemie gorzej bo jest maxowanie. A maxowanie stateczków które w 99% przypadków walczą 50 na 50 to absurd

Sto procent racji Cent :padam:

Maxowanie walk morskich gdy wszyscy mają podobne szanse to kwestia kto mozolniej wyszuka korzystniejszy random w bitwe morskiej Fregata na fregate lub destr na destra..

Tylko Pitbos do takiej gry

:
w weekend można by zagrać FFA na ustawieniach, które wymyślicie - żeby zobaczyć jak to działa.

co do ustawień:
- ban finów - jasna sprawa
- indów nie - wystarczy że nie ma - marmuru ani kamienia

Trochę ciężko znaleźć "cel" gry - wojny będą późno i trudne, dyplomacji przez większość czasu brak.

Ja zagrałbym na kontach 2ma drużynami - bez wspólnego odkrywania techów i wspólnych cudów - żeby każdy rozwijał się na swoim koncie jak lubi. I dużo będzie korespondencji od początku :)

Powiedzmy 8 samodzielnych graczy, bez ustawień "teamowych" (np wspólne techy i cuda) - 2 drużyny, mapa mirror. W sobotę wieczorem chętnie zagram próbne.

Last edited by plewan_79 on 2011-10-04, 13:48; edited 1 time in total
Reply to topic
Jump to:  

Czas generowania strony : 0.36 s.