www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jeste nowy? Kliknij tutaj!    Zgo gr Civ6     Zgos gr Civ5    Zgo gr Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMWISZ SI NA GR    Na ircu jest users osb. Zaaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

Wyniki Dyplo6
Author Message
giggs 

Helped: 2 times
Piwa: 43/39
podpukownik  Brzowy zlotowicz - 1 zlot  Brzowy sponsor KAC  Piwosz – otrzyma minimum 25 piw  Obibok – nie gra od 90 dni 
Posted: 2011-11-15, 13:06   

ponti wrote:

Prosba do Was Admini jak chcecie to rozwiazac czy jezeli Lary i Cheos dostana,np czy Jarek ma dostac ikonke za pierwsze miejsce oraz Cule (dla mnie nie powinni -obaj porzucenie nacji) ?Moze o odznaczeniach ma zdecydowac Admin Dyplo?

Spoko Ponti, damy rad a konsultacje w kuluarach bd tak czy siak.

P.S. Powoli wracam do gry.
Last edited by giggs on 2011-11-15, 13:06; edited 1 time in total  
Postaw piwo autorowi tego posta

jarek1333 

Helped: 1
Piwa: 1/2
podpukownik  Obibok – nie gra od 90 dni  Przeycie w Dyplo - Dyplo4,5 
Posted: 2011-11-15, 13:44   

cheos wrote:
Oj Ty z Jarkiem to chyba trwaego sojuszu w D7 nie zawiecie ;)

Centurion wrote:
Z jarkiem tak ju jest, jak si uprze to z wkurzenia a si meble obgryza takie pierdoy wypisuje ;)

Nie no co Wy, szczerze to licz, o ile zagram, e uda mi si wsppracowa wanie z Centem :P Lubie tego upierdliwca ale jako nigdy nie byo nam po drodze.
Zreszt ja jestem dobry chopak i kady to wie ;)

ponti wrote:

Prosba do Was Admini jak chcecie to rozwiazac czy jezeli Lary i Cheos dostana,np czy Jarek ma dostac ikonke za pierwsze miejsce oraz Cule (dla mnie nie powinni -obaj porzucenie nacji) ?

Mnie odznaka nie interesuje bo i na nia nie zasuyem- Cheos prowadzi nacj ponad 3/4 caej gry wic chyba nie ma o czym mwi. No niestety porzuciem nacj i nic na to nie poradz taki ju mj net( a raczej problem z czym o czym sam nie wiem).
Last edited by jarek1333 on 2011-11-15, 13:47; edited 1 time in total  

Bodek 

xfire: bodek01
Helped: 7 times
Piwa: 97/1
starszy chory sztabowy  Brzowy order za specjalne zasugi - Zorganizowanie i prowadzanie Dyplo6  Zoty zlotowicz - 7 zlotw  Piwosz – otrzyma minimum 25 piw  Obibok – nie gra od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo 9  I miejsce w Dyplo - Dyplo4  I miejsce w Dyplo - Dyplo4,5  III miejsce w Dyplo - dyplo7  Przeycie w Dyplo - Dyplo3  Wygrany jeden GOTM - 3 wygrane  Zoty gracz w demokracj - GwD2 
Posted: 2011-11-15, 13:57   

giggs wrote:
ponti wrote:

Prosba do Was Admini jak chcecie to rozwiazac czy jezeli Lary i Cheos dostana,np czy Jarek ma dostac ikonke za pierwsze miejsce oraz Cule (dla mnie nie powinni -obaj porzucenie nacji) ?Moze o odznaczeniach ma zdecydowac Admin Dyplo?

Chyba jako Admin D6 mog zabra gos w tej sprawie.

Jestem za przyznaniem nastpujcych orderw:
1. Cheos ( jarek niestety nie bo zbyt krtko gra)
2. Cule oraz Lary oboje po medalu za zajcie drugiego miejsca. Nie sposb rozstrzygn ktry z nich si bardziej przysuy lub nie przysuy razem prowadzili nacj do miejsca medalowego.
3 Ldeska - oczywiste
Ponti - przey w D6

Nie procie mnie abym wskaza komu si bardziej medal za drugie miejsce naley bo to s subiektywne moje oceny. One s w podsumowaniach.
A tutaj nie naginajmy rzeczywistoci do orderw, wybierajc tylko jednego gracza, tylko dostosujmy medale do rzeczywsitoci.
A ta jest taka e nacj do miejsca medalowego prowadzio dwch graczy Cule i Lary.

Ja bym im da po medalu za drugie miejsce.

Shaka[D14]

Piwa: 60/18
plutonowy  Brzowy zlotowicz - 1 zlot  Brzowy civmaniak – najwicej rozegranych gier  Piwosz – otrzyma minimum 25 piw  Obibok – nie gra od 90 dni  II miejsce w Mini turnieju w Civilization IV - I Mini turniej 
Reprimends:
 6/3/6
Posted: 2011-11-15, 14:01   

I tak przyznamy ordery Bodku:)

giggs 

podpukownik  Brzowy zlotowicz - 1 zlot  Brzowy sponsor KAC  Piwosz – otrzyma minimum 25 piw  Obibok – nie gra od 90 dni 
Posted: 2011-11-15, 14:02   

Bodek wrote:
giggs wrote:
ponti wrote:

Chyba jako Admin D6 mog zabra gos w tej sprawie.

Jestem za przyznaniem nastpujcych orderw:
1. Cheos ( jarek niestety nie bo zbyt krtko gra)
2. Cule oraz Lary oboje po medalu za zajcie drugiego miejsca. Nie sposb rozstrzygn ktry z nich si bardziej przysuy lub nie przysuy razem prowadzili nacj do miejsca medalowego.
3 Ldeska - oczywiste
Ponti - przey w D6

Nie procie mnie abym wskaza komu si bardziej medal za drugie miejsce naley bo to s subiektywne moje oceny. One s w podsumowaniach.
A tutaj nie naginajmy rzeczywistoci do orderw, wybierajc tylko jednego gracza, tylko dostosujmy medale do rzeczywsitoci.
A ta jest taka e nacj do miejsca medalowego prowadzio dwch graczy Cule i Lary.

Ja bym im da po medalu za drugie miejsce.

Tak te zaproponowaem na administracyjnym, pena zgoda.

Shaka[D14]

plutonowy  Brzowy zlotowicz - 1 zlot  Brzowy civmaniak – najwicej rozegranych gier  Piwosz – otrzyma minimum 25 piw  Obibok – nie gra od 90 dni  II miejsce w Mini turnieju w Civilization IV - I Mini turniej 
Reprimends:
 6/3/6
Posted: 2011-11-15, 14:03   

Bodek,a co ty na to, eby da odznak pocieszenia dla Rudiego np najlepszy gracz Dyplo?

Odznaki przyznane.
Last edited by Shaka[D14] on 2011-11-15, 14:11; edited 1 time in total  

Shaka[D14]

Reprimends:
 6/3/6
Posted: 2011-11-15, 14:19   

Quote:
Ordery za specjalne zasugi zostay nadane.

Brzowy order

Dla obywatela Bodka za prowadzenie, zorganizowanie Dyplo 6. Za ueranie si z niektrymi uczestnikami, za niezamanie si.

cheos 

xfire: cheos01
Helped: 4 times
Piwa: 54/122
starszy chory sztabowy  Zoty zlotowicz - 6 zlotw  Zoty sponsor KAC - Gwny sponsor KAC  Piwosz – otrzyma minimum 25 piw  Obibok – nie gra od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo6  II miejsce w Dyplo - dyplo5  II miejsce w Dyplo - Dyplo8  II miejsce w Dyplo - DyploAnonim  Przeycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeycie w Dyplo - Dyplo4  Przeycie w Dyplo - Dyplo4,5 
Posted: 2011-11-15, 14:54   

wnuczus wrote:
Bodek,a co ty na to, eby da odznak pocieszenia dla Rudiego np najlepszy gracz Dyplo?

Ja jestem za.
"Odznaka dla najlepszego gracza D6 przyznana pomiertnie" :D

Centurion 

Helped: 9 times
Piwa: 51/22
genera broni  Srebrny zlotowicz - 3 zloty  Brzowy civmaniak – najwicej rozegranych gier  Piwosz – otrzyma minimum 25 piw  Obibok – nie gra od 90 dni  Przeycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeycie w Dyplo - Dyplo4  Przeycie w Dyplo - dyplo7  Przeycie w Dyplo - Dyplo8  I miejsce w Pucharze KAC - II Puchar Kac CIV5  III miejsce w Pucharze KAC - I Puchar Kac Civ5  II miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  Zoty gracz w demokracj - GwD2 
Posted: 2011-11-15, 14:57   

:rotfl2:

Maiar

xfire: Languorous_Maiar
Helped: 1
Piwa: 22/333
podpukownik  Brzowy zlotowicz - 1 zlot  Brzowy civmaniak – najwicej rozegranych gier  Obibok – nie gra od 90 dni  Przeycie w Dyplo - Dyplo Mi  I miejsce w Pucharze KAC - w turnieju druynowym Civ 5 
Posted: 2011-11-15, 16:17   

Odznaki za dyplo juz przyznane a za turniej teamowy w civ5 czekam i czekam i nic? n/c

Cholernik 

xfire: Cholernik
Helped: 14 times
Piwa: 59/35
podpukownik  Brzowy zlotowicz - 1 zlot  Pomocna do – pomg minimum 10 razy  Piwosz – otrzyma minimum 25 piw  Obibok – nie gra od 90 dni  Przeycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeycie w Dyplo - Dyplo Mi 2  I miejsce w Pucharze KAC - w turnieju druynowym Civ 5  Wygrany jeden GOTM 
Posted: 2011-11-15, 20:08   

Bo Giggsiu mia super grafiki zrobi za ten turniej druynowy. Takie godne "miszczw" :rotfl2:

giggs 

Posted: 2011-11-15, 21:12   

Znowu oni...

Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version