www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jeste nowy? Kliknij tutaj!    Zgo gr Civ6     Zgos gr Civ5    Zgo gr Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMWISZ SI NA GR    Na ircu jest users osb. Zaaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

Pakt "anty Sumer(bartq, czajmen, bobek, dzia, scooby)&q
Author Message
Shaka[D14]

Piwa: 60/18
plutonowy  Brzowy zlotowicz - 1 zlot  Brzowy civmaniak – najwicej rozegranych gier  Piwosz – otrzyma minimum 25 piw  Obibok – nie gra od 90 dni  II miejsce w Mini turnieju w Civilization IV - I Mini turniej 
Reprimends:
 6/3/6
Posted: 2011-11-18, 21:51   Pakt "anty Sumer(bartq, czajmen, bobek, dzia, scooby)&q

Pakt numer 1244, zaoony 2011-07-09 19:07:53 przez ScoobyDoo (ScoobyDoo Ragnar /Native America )

Nazwa paktu: anty Sumer(bartq, czajmen, bobek, dzia, scooby)

Zaproszone do paktu nacje:
Twrca: ScoobyDoo
Barteq
Bobek1971
czajmen
dzia
Postaw piwo autorowi tego posta

Shaka[D14]

Piwa: 60/18
plutonowy  Brzowy zlotowicz - 1 zlot  Brzowy civmaniak – najwicej rozegranych gier  Piwosz – otrzyma minimum 25 piw  Obibok – nie gra od 90 dni  II miejsce w Mini turnieju w Civilization IV - I Mini turniej 
Reprimends:
 6/3/6
Posted: 2011-11-18, 21:51   

ScoobyDoo (ScoobyDoo Ragnar /Native America ) 2011-07-09 19:15:03
Witam ssiadw hegemomna leadera-sumerw. e on jest leaderem to chyba kady o tym wiem i nie ma watpliwoci, w pojedynk bdzie lyka ssiadw jak przystawki, ma wielkie GNP, produkcje, jedzenie, i wielk armie. Wkrtce pewnie bdzie mia kasty (nie wiem kiedy odkryje ale moe byc to 65-70 tura. Powiedzmy wic, e 70.
Niech kady si wypowie, czy chce by w tej koalicji i JAK MA ONA WYGLADA, ile armii, moe wystruga do 70maks 75 ( doscie wraitha do jednego z sasiadw).
Czy bdzie mia catsy itp. Krtka pika, albo wszyscy gramy do jednej bramki (sumerskiej bramki) albo no c czekamy na odstrza.

ScoobyDoo (ScoobyDoo Ragnar /Native America ) 2011-07-09 19:16:12
pakt ten zostal stworzony na probe bobka :) .

czajmen (Czajmen Stalin / Rosja ) 2011-07-09 20:27:48
Za paktem jestem na pewno. Wielkosc armii itp. moge podac pozniej - na pewno powinno to byc z 15 moze 20 jednostek. Do kast mi daleko... Minusem jest, ze Wraith obserwuje droge moja do niego, wiec musialbym isc napierw do ciebie Scooby, a pozniej skrecic na polnoc.

ScoobyDoo (ScoobyDoo Ragnar /Native America ) 2011-07-09 20:45:57
niech kady napisze co zrobi jesli sasiada zaatakuje wraith?.

Ja z czajmenem, moje dogi + catsy plus jego armia mozemy is od dolu, ale wg mnie wchodzimy wszyscy, kady tnie armie i pakuj si w niego. Ja mog miec miec na ponocmy fronice za 30 jednostek, z kastami. My z czajmeneme jestesmu aggr wiec wraith z nami bdzie mia cizko :) , jak wyglda sytuacja u gry i jak sobie to wybraacie?

Bobek1971 (Bobek1971 Oktawian August/Zulu ) 2011-07-10 00:04:26
Tu Czarny August
no c tak jak przedmwcy jestem za cisym zwizkiem naszych pastw...po prostu sytuacja jest taka, e jak w kogo wjedzie Sumer to jak pozostali nie wjeda mu w plecy to kwestia czasu jest jak zje kolejnego sasiada. Od tej chwili rzeklbym musi byc jasna deklaracja w naszym gronie kto z nami na smierc i zycie a kto sie woli wycofac?
Ja deklaruj, jak kogo Wraitj z tych wymienionych sasiadw zaatakuje ide do niego by oslabic moc ataku na innego..inaczej jesli cala moca wejdzie w kogos to pozamiatane. Trzeba jasno sie okreslic..nie ma czasu Panowie ..potem bedzie jak w historii juz bywalo walce sie rozrosnie i przeorze wszytsko w kolo...

ScoobyDoo (ScoobyDoo Ragnar /Native America ) 2011-07-10 12:24:08
Czarny Agust a ty ile bdziesz mg miec armii i kiedy bdziesz mial katsy ?

Bobek1971 (Bobek1971 Oktawian August/Zulu ) 2011-07-10 12:33:21
Katsy - katapy czy caste ? :)
jak nie bede widzia jasnej deklaracji innych sasiadw trzeba bedzie zaoyc osobny pakt tych co chca sie wspierac w razie agresji Sumera.

dzia (dzia Hatszepsut / Aztec ) 2011-07-10 21:46:57
wrzucam pogldowego screena

czajmen (Czajmen Stalin / Rosja ) 2011-07-10 21:55:47
dostaem od niego ofert utrzymania paktu o nieagresji do 85 tury - do was tez przesa takie oferty - moe dowiemy si kto ma by nastpnym celem.

dzia (dzia Hatszepsut / Aztec ) 2011-07-10 21:56:15
Przedewszystkim,to nie my czekamy az ktrego z nas zaatakuje(to byoby frajerstwo) to my mamy miec wszystko pod kontrol i zaplanowac i skoordynowa atak
Nie mwcie mi ze sojusz 5past,najwikszy w tej grze nie da rady,to Wraith ma si ba.
Teraz kwestia katap-wydaje mi si ze Skubi i ja dojdziemy do szybko i bedziemy mogli juz kilka wystawic,natomiast Czajmen i Bobek-nie wiem jak jest u was sytuacja ale podejrzewam ze z badaniami nie najlepiej wiec chyba nie ma sensu zebyscie czekali,wasze wojska wtedy wspomagayby atak,gwne siy wezme na siebie ja i Skubi

dzia (dzia Hatszepsut / Aztec ) 2011-07-10 21:57:05
o,do mnie nic nie doszo

ScoobyDoo (ScoobyDoo Ragnar /Native America ) 2011-07-10 22:29:11
1.kto jest nad wraithem na tym obrazku?, moe warto go dorzuci do paktu?
2. dzia ja si z tob nie zgadzam nawet jak nie macie katap musicie wyj jednostkami z miast aby jego blokowa, bo inaczej dzia zostaniesz zmieciony, na jego polach
3, ja tam dostaem ofert

dzia (dzia Hatszepsut / Aztec ) 2011-07-10 22:45:07
Nie wiem kto jest bezporednim sasiadem wraitha u grze,wiem ze tam jest Kacowski i Lukgin,ale zaden z nich nie by zainteresowany kiedy zagadywaem
Skubi,zakadasz ze bede celem ataku-no to mozliwe
2.Skoro sie nie zgadzasz zaproponuj cos jako jeden z gwnych udziaowcw i twrca packu;)
3.Mozliwe ze bde jego celem,ale cos mi sie to wydaje dziwne skoro ma duzo atwiejsze cele blizej.Zobaczymy,ale jesli wyjdzie wojskiem w moim kierunku to reszta bedzie spacer a nie wojne.Tylko czy ktrys z was jest gotowy zamac pakt?

ScoobyDoo (ScoobyDoo Ragnar /Native America ) 2011-07-10 23:14:57
nie wiem dzia czy ty bdziesz celem, moe nim by take bobek (non agr), tym bym sie kierowal, macie obaj sporo miast i nie ma pojcia jakie macie armie, wiem jak ma wraith. Granic jego nie widze i nie wiem co on ma czy charioty czy te swoje spy(vulture). Dzia a ty bdziesz mial katsy na czas?, wg mnie plan moe by jedynie taki, Wraith wchodzi na jednego, trzeba mu pozwoli wejsce armia w pastwo (np 3 tury w gb w tym samymy czasie wszyscy wjedzaj, tym co maja na niego innego wyjscia nie ma, widzisz dzia jego produkcje GNP i croopy widzisz ile tego ma, :) , raczej :( , wg mnie moecie zapomniec o wjedzie bezposrednim na jego teren, tzn uprzedzajcy atak, trzeba go wcign, no niestety, kto musi by przynta (tzn musi nie musi i tak bdzie celem, a moe by przynt).
Atak na wtaitha jest mocno ryzkowny, bo to nie larry, on ma ju gotowe kup armi, ma 7 duych miast, ma produckje moe sci lasy, i niestety si naprawd dobrze obroni. Nawet dzia jesli my mamy tylko katsy, z pomoc czajmena, to on przesunie 70% armi w nasz stron, ze strony bobka starczy 30% procent (on nie wiem kiedy bdzie mia kasty). Wg mnie kluczem do tego jest to, e on musi przyj pierwsze uderzenie kastami. Tak mi sie wydaje :) , smiale sie z mojego planu ale niestety dzia, wg mnie na logik, ty jestes celem.
Acha i kwestia, czy razem solidarie (tu dobrzeby take i lukiego i kacwoskiego wcign nawet jak nie chca atakowac) odrzucamy pakt o nieagresji z wratihem, aby nie czu si pewny, zreszt na jego miejscu jako leader to nawet na jawnym nie czybym si pewny.

Taki jest moje zadnie opiszcie jak wy wyobraacie sobie wspone dziaania, aha czas tyka

Bobek1971 (Bobek1971 Oktawian August/Zulu ) 2011-07-11 01:45:05
Ja strategiem wojennym nigdy nie byem ..podporzdkuj si planom wojennym czy to obronnym wspolnoty czy te agresywnym wyprzedzajacym. Do katapek jeszcze mam trochu ;)

Barteq (Barteq) 2011-07-11 02:14:23
1. Cel ataku:
Wraith proponowa mi wsplny atak. Co prawda nie poda celu, ale biorc pod uwag fakt, e mamy tylko 2 wsplnych ssiadw, i e jednym z nich jest Skubi (ktry jest do daleko, jest do sabo przeskautowany i ma bardzo niewygodne, dla spw, pieski), mona sobie atwo wszystko dopowiedzie, w kogo celuje. Oczywicie odmwiem i teraz pytanie - czy znalaz kogo innego do pomocy (tu pytanie do Dzia, czy ma tak szans), czy uderzy sam, lub czy zmieni cel. W kadym razie, jedzi po granicy, jak tu przed atakiem na Kinga (akurat wtedy obok przechodziem wariorem).
2. Plan ataku:
Tu wanie powstaje najwaniejsze pytanie. Jak Wraith stoi z nauk - kiedy dokadnie bdzie mia katapy i jak jest rozwinity w koniach (sonie, horse archery). Jeli bdzie mia katapy (co jest niestety bardzo prawdopodobne), to chyba rzeczywicie trzeba go bdzie gdzie zaprosi. Jeli nie da si wcign, to mona jeszcze rozway wejcia chmar maych oddziaw (pena partyzantka :P ), w celu rozwalenia mu gospodarki.
3. Ssiedzi u gry:
Wydaje mi si, e Kacowski powinien mie granic i nie wiem, gdzie dokadnie jest Domel. Kacowski jest chyba mocno wystraszony. Jedyny sposb, to chyba, nastraszy go bardziej :D .
4. Moja armia:
Na dzisiaj, bardzo ciko mi oszacowa, czym Was wspomog. Mam niestety duy problem na tyach - jako jedyny granicz z Faustem - i nie wiem, jak bardzo bd mg si odkry (a stosunki mam z nim do napite). W sumie, mam, na dzisiaj najmniejszy interes ze wszystkich, w ataku na Wraitha, bo praktycznie z nim nie granicz (i nie widz dla siebie upw z tej wojny, poza jak kask). Wiem jednak, e jeli teraz nic si nie zrobi, to pniej zapac znacznie wiksz cen. Dlatego pomog te, czym tylko bd mg...
Zreszt mam potworny bl gowy, bo tworzy si rwnie sojusz przeciwko Faustowi.

Barteq (Barteq) 2011-07-11 02:38:12
W kadym razie, jeli nie zostan przez Fausta zaatakowany (mam nadziej, e Bodek nie bdzie szala za Pita :P ), nie wycofam si z udziau w walce. Co do katap, to nie mam czasu na dokadne analizy i nie wiem, czy zd. Mog by lekko spniony :( . Zaley, kiedy dokadnie nastpi nasz atak.

czajmen (Czajmen Stalin / Rosja ) 2011-07-11 12:23:15
Ja jestem gotowy w kadej chwili - widz jeden rydwan stojcy na grce, ktra jest w linii prostej on = ja (grka na mapie jest w poowie czerwonej strzaki). Po za tym nic nie widziaem, wic jego siy pewnie s wyej. Ja powoli przegrupuje swoje jednostki i postaram si podej nimi troch bliej w stron scoobego. Mam tez kolo niego dwch warriorow, wiec zrobi sobie spacerek nimi :)

dzia (dzia Hatszepsut / Aztec ) 2011-07-11 17:26:06
wrzucam pogladowo demo moje,Skubiego i Wraitha zebyscie mieli jakis ogld

u mnie matma za 8-9turek,konstrukcja ok.15
Wraith racej bedzie mia szybciej,pytanie tylko o ile?

dzia (dzia Hatszepsut / Aztec ) 2011-07-11 17:27:17
nie wgra sie 3ci screen z produkcja i nie chce sie zaadowac:/

dzia (dzia Hatszepsut / Aztec ) 2011-07-11 17:30:06

jak widac poszed w produkcje dziad

ScoobyDoo (ScoobyDoo Ragnar /Native America ) 2011-07-11 22:06:46
a co panowie powiecie na to
JAWNY PAKT, cala nasza piatka dorzucimy jeszez lukeigo, niech wjedze aby straszy. Sojusz piszemy pakt przeciwko hegemonowi- sumerii, Warunki, jesli
suemria atakuje jednego inni wypowiadaja wojne sumerri i atakuja ja?
Co wy na to?
Kto podpisze taki pakt, odpiwedzi tak lub nie

Bobek1971 (Bobek1971 Oktawian August/Zulu ) 2011-07-11 22:21:12
Dla mnie jak najbardziej pasi. Czarny August

ScoobyDoo (ScoobyDoo Ragnar /Native America ) 2011-07-11 23:20:25
ma nadziej ze nie zadrzy rka nikomu jak JAWNIE popisze pakt i tzeba bedzie kliknac declera war i scinac ludzikow :D i wysyalc na front

ScoobyDoo (ScoobyDoo Ragnar /Native America ) 2011-07-11 23:39:50
dobra panowie moze wpakjcie w sumera punkty sprziegowskie bedziecie widzieli co odkrywa,
EWEWNTULANIE mozna spobowac zrzuta kasy dla jedneog on pakuj 100% w szpeigostwo i widzimy demo wratih co odkrywa miast itp?
Co o tym sadsdizece (tzeba sie bedzie ponitego zapytac)

dzia (dzia Hatszepsut / Aztec ) 2011-07-12 01:32:49
Pomys ze zrzutk na szpiegowanie dobry,tylko jak mwisz trzeba Pontiakusa zapyta.Ja mam na niego troche spy,ale co odkrywa to musiabym mocno podniesc nakady na spy bo na mnie ma juz sporo pkt.
Co do paktu,no ok.ale co nam to da?Wraith wtedy nikogo nie zaatakuje tylko bdzie si na maxa okopywa,to juz wole zeby na mnie poszed
Wolabym zeby taka deklaracja zaistniaa tutaj,powiedzmy taki tajny pakt

ScoobyDoo (ScoobyDoo Ragnar /Native America ) 2011-07-12 09:31:04
Ja daje tajn, a jak bdzie zgoda to i dam JAWNA.
Czego oczekuje od koalicjantw (min):
1.JESI WRAITH MNIE ATAKUJE, WY WYCHODZICIE WOJSKIEM Z MIAST, ARMI POD JEGO GRANICE, TAK, EBY WIDZIA JA. Wrzucie sobie do armi 1 chariotra pormo wycyfoanie sie i (+1) widzenia (na barbach da sie ubic). Musiecie rzucic sporo z 15-20 jednostek aby czu oddech kolacji. Zrobcie droge workami( to priorytet) aby moc przerzucic armie pod jego granice. To spowoduje, e bde mia lzej, , mam swordy za 2 tury, to bd si zajadle broni. Wtedy nie moe on wrzucic
caej armi bdzie musia podzielic I TU JEST NASZA SZANSA, MUSI PODZIELIC ARMIE!

2. Wypowiedzenie wojny przeciwko sumerii

3. Pokazanie screenw, e wasza armia jest pod granic (min 1 tura od jego granicy), to jest KONIECZNE

15 -20 jednostek kadego z was pod jego granic daje bardzo duzo, powoduje ze musi zabezpieczy panstwo, nie musicoe wchodzi za due ryzko, no chyba z miasto ma sabo bronione a wiecie ze armia jest gdzie indziej, WAZNE ABY STALO

ScoobyDoo (ScoobyDoo Ragnar /Native America ) 2011-07-12 11:24:04
ogolnie to skanujcie jego teren wchodcie na gorki obok niego, obojetnie co on mwi i jak wam grozi :D . Nasz zaletam jest ilo, wspolne dziaanie, nie ruszy na przeciez wszystkich na raz.

czajmen (Czajmen Stalin / Rosja ) 2011-07-12 11:27:09
Ja mam 2 warriorow w poblizu i widze pewne sily - dwa robole z obstawa majace albo wybudowac droge do mnie, albo szykuje sie na kolejne miasto.

ScoobyDoo (ScoobyDoo Ragnar /Native America ) 2011-07-12 11:42:15
jak zobaczycie katsy dajcie znac, ruszajcie sie po granicy wojskami wtedy jest to trudniej odkryc

dzia (dzia Hatszepsut / Aztec ) 2011-07-12 21:04:47
Mam juz pewien plan ustalony i strategie dugofalow.
Kurde,Skubi,a jesliby tak poczy stack naszych wojsk i jeszcze czajmena,myslisz ze niedalibysmy rady?Owszem,on ma sporo produkcji,ale spjrz na miasta,nie ma ich wiecej od ciebie,a jedzenia ma nawet mniej

ScoobyDoo (ScoobyDoo Ragnar /Native America ) 2011-07-12 23:07:59
wlasnie o to chodzi dzia ze wydaje mi sie ze nie, ile masz armi?
kotry jestes ?, bobek ile ma armi, za murami w swoich miastach, myslisz za damy rade ? na jego terenie?

A strategie dlugofalow poslucham.

Bobek1971 (Bobek1971 Oktawian August/Zulu ) 2011-07-12 23:11:03
na razie przy granicy trzymam czuki. Nic od mojej strony z ruchu wojska Sumerkisego nie widac.

czajmen (Czajmen Stalin / Rosja ) 2011-07-13 09:00:49
panowie, my tu gadu gadu, a czas (turki) lec. atakujemy jako za chwil czy czekamy na jaki sygna na niebie?

dzia (dzia Hatszepsut / Aztec ) 2011-07-13 15:19:48
Niestety u mnie wynika niespodziewana sytuacja,pozatym prawdopodobne s przecieki i Wraith dowiaduje sie od kogos o naszych poczynaniach.Nie mwie ze na bank tak jest ,ale mam pewne podejrzenia.
Zdaje si czajmen ze on ci zaproponowa pakt i czeka na twoja odpowiedz,u mnie tak samo,zaproponowa i czeka na odpowiedz.
Bobek,jak z toba,czy gadaes z Wraithem?Szczerze mwic to na jego miejscu uderzabym wasnie w sabych i napuchnietych zulusw
Nie wiem cholera co tu robi,strasznie nie szczliwie sie u mnie zlozyo(wyjecha kluczowy dla mnie partner) z drugiej strony i byc moze bedzie maa przepychnka,takze na ta chwile nie moge wystawic wojska na sumera.
Moze podpiszmy te pakty z nim i przygotujmy sie na wojne kiedy upynie ich termin?sam nie wiem..

dzia (dzia Hatszepsut / Aztec ) 2011-07-13 15:22:44
Ja tak za 3-4tury powinienem wiedziec juz duo wicej,min.czy bedze w stanie szybko wycofa wojsko z terenu gdzie zaiskrzyo i przezuci w rejon sumera

A wogle u mnie wychodz pierwsi szturmowcy,fajna sprawa

ScoobyDoo (ScoobyDoo Ragnar /Native America ) 2011-07-13 16:33:21
Ja sugeruje nie podpisywa, albo wszyscy albo NIKT :)

Bobek1971 (Bobek1971 Oktawian August/Zulu ) 2011-07-13 16:40:23
Writh sie do mnie odzywa. pyta o granice bo zblizamy sie do siebie. Tylko tyle.

czajmen (Czajmen Stalin / Rosja ) 2011-07-13 19:43:26
no mnie si pytana czy co postanowiem w sprawie naszego porozumienia - podejrzewam, i moe co przeczuwa. jak kady mwi nie, to znaczy, e co jest na rzeczy...

Bobek1971 (Bobek1971 Oktawian August/Zulu ) 2011-07-14 00:16:24
odpisalem mu e nasz granic bed zabezpieczay siy bezpieczenstwa. Mus to mus.

ScoobyDoo (ScoobyDoo Ragnar /Native America ) 2011-07-14 21:29:54
bobek dostales propozycje pokoj?
a dzia a ty? wraith non stop trzepie armie...

dzia (dzia Hatszepsut / Aztec ) 2011-07-14 23:11:59
Ja dostaem,ale jeszcze zwlekamy z podpiszem
W tej turze wypowiedziaem wojne domelowi,ale to nie jest prawdziwa wojna tylko powiedzmy konflikt graniczny,cho zaley jak Domel zareaguje.
Moze Wraith sie skusi i pomysli ze opaci mu sie mnie w tym momencie zaatakowa
Cay czas obawiam sie ze wsplne podpisanie jawnego spowoduje tylko ze sie wkopie w glebe tak ze go nie ugryziemy
Zobaczymy jak to sie potoczy wszystko..

Barteq (Barteq) 2011-07-15 02:57:41
Chciabym zaproponowa nastpujce rozwizanie - popisujemy tajny, defensywny pakt przeciw Wraithowi, ktry ma mie najwikszy priorytet (ze wszystkich paktw), i ktry odtajniamy na forum gwnym, w przypadku ataku Wraitha. Kady, kto chce, podpisuje sobie umow z Wraithem na wasn rk, ale w przypadku ataku, wywizuje si z treci naszego paktu i natychmiast wypowiada wojn (i zaczyna walk).

ScoobyDoo (ScoobyDoo Ragnar /Native America ) 2011-07-15 10:59:12
Dla mnie ok:

mozna podpisa ze wraithem, ci ktrzy dostpi tej aski pana niech podpisuj.
Mam nadzieje ze wam starczy odwagi ...

Bobek1971 (Bobek1971 Oktawian August/Zulu ) 2011-07-15 18:11:34
Mocie by spokojni o Czarnego Augusta. Jemu rka nie zadry.
Co do propozycji Barteqa - jak najbardziej rozsdna. Mimo wszytsko wok jego granic wystawi czujki zmotoryzowane by w razie czego dac czas na przygotowanie kontruderzen na innych odcinkach ni ofiara Sumera :)

dzia (dzia Hatszepsut / Aztec ) 2011-07-15 21:22:18
Zatem ja z nim nie podpisz,ba ,moze go jeszcze sprowokuje,chociaz to troche rydzykowne z mojej strony,bo jeszcze sie z Domelem nie dogadaem
A pakt tajny owszem,podpisuje-w przypadku ataku sumeri na ktrego z uczestnikw paktu Japonia wypowiada Wraithowi wojne i wysya pomoc wojskow zgodnie z ustaleniami na tajnym

dzia (dzia Hatszepsut / Aztec ) 2011-07-18 16:09:45
OK.Podpisuje z Wraithem pakt-to upi jego czujno i pewnie bedzie szuka okazji do kolejnego ataku ,prawdopodobnie na bobka.
Pakt by by do 90tury,czyli tyle ile potrzebuje na dojcie do konstrukcji i zrobienie paru katap i soni.Jesli Bartek sie zgodzi to bysmy wystawili wsplny stack.
Drugi by poszed od dou-czajmena i Skubiego.Tylko kiedy u was panowie katapy?
Jesli Wraith nie idzie jeszcze w konstrukcje to mysle ze najlepiej uderzac jak najwczeniej.Albo inaczej-najpierw uderzenie Skubi/czajmen pare tur potem Ja/Bartek?
Skubi,co o tym myslisz,wkoncu ty jestes prcz mnie gwnym udziaowcem przedsiwzicia;)
Ech,zeby mozna byo zobaczyc co on odkrywa..ale on chyba juz sady buduje bo strasznie trudno go szpiegowac

dzia (dzia Hatszepsut / Aztec ) 2011-07-18 16:12:29
bobek,co do ciebie
Jeli masz serio wojne z Rihiterem i Wraith sie zdecyduje ci "pomc" to obawiam sie ze nie masz szans,zwaszcza przy tej taktyce jaka dotad stosowaes:(
ale nie martw si,pomcimy ci;)
Naprawde nie wiem czym sie kierujesz idc w tak intensywn kolonizacje majc za ssiadw tak mocnych i agresywnych sasiadw

Bobek1971 (Bobek1971 Oktawian August/Zulu ) 2011-07-18 19:01:01
Tak zaatakowa mnie Rihter....co do writha jeszcze nie wiem ale jak tu czytam zapewne te..no nic musz im by chocia koci w gardle......kto z was ma ich za sasiadw i chce cos im nabroic ma okazje :)

dzia (dzia Hatszepsut / Aztec ) 2011-07-19 00:01:44
hehe,no prosze,to sygnatariuse paktu sie tuka midzy soba,no jak tak to bedzie wygldac..
;/

Bobek1971 (Bobek1971 Oktawian August/Zulu ) 2011-07-19 17:33:11
No przyjaciel te wszed...ja swego czasu jak zaatakowa go wraith daem mu czas by si wybroni..nie doceni tego ;)

czajmen (Czajmen Stalin / Rosja ) 2011-07-19 23:09:53
bobek wtedy mnie nie byo :) teraz pozostaje mi okazje wykorzysta.

Bobek1971 (Bobek1971 Oktawian August/Zulu ) 2011-07-19 23:41:04
spoko ..tak jest gra Panowie Wadcy kto nie korzysta ten moralizuje :) Na razie odbiem co mi zabraes nie wiem czy znowu odbie :)

dzia (dzia Hatszepsut / Aztec ) 2011-07-30 23:19:26
ok panowie,lider ma juz 16 miast,2x wicej od drugiego fausta
czy zamierzamy co z tym zrobi?

ScoobyDoo (ScoobyDoo Ragnar /Native America ) 2011-07-30 23:23:33
dzia czarny agust jest martwu stworz nowy pakt
Postaw piwo autorowi tego posta

This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to: