www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jesteś nowy? Kliknij tutaj!    Zgłoś grę Civ6     Zgłos grę Civ5    Zgłoś grę Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMÓWISZ SIĘ NA GRĘ    Na ircu jest users osób. Załaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

Pomysły na kolejne pbemy
Author Message
itkovian 

Helped: 3 times
Piwa: 23/23
starszy chorąży sztabowy  Obibok – nie grał od 90 dni  III miejsce w Dyplo - Dyplo Miś 2  Przeżycie w Dyplo - Dyplo8  Przeżycie w Dyplo - DyploMiś3 
Posted: 2012-07-03, 08:20   

No niestety tam nie ma komu takiego sys. założyć i administrować ,trzeba tam zapisać Benego :hyhy: .
Postaw piwo autorowi tego posta

Beny 

xfire: fcbeny
Helped: 50 times
Piwa: 65/13
generał dywizji  Złoty order za specjalne zasługi - system Dyplo, PBEM, FFA, losujący, civilopedia  Brązowy zlotowicz - 2 zloty  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo Miś 2  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4  Złoty gracz w demokrację - GwD1-admin  Złoty gracz w demokrację - GwD2 
Posted: 2012-07-03, 11:15   

Jestem tam... zbanowany :D

domel 

xfire: domel11
Helped: 8 times
Otrzymał 9 piw(a)
generał brygady  Brązowy order za specjalne zasługi  Złoty zlotowicz - 8 zlotów  Srebrny sponsor KAC  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Obibok – nie grał od 90 dni  III miejsce w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4,5  III miejsce w Astro Pucharze - II Astro Puchar  Złoty gracz w demokrację - GwD1  II miejsce w sezonie Ligi KAC - II sezon 
Posted: 2012-07-03, 11:50   

Beny wrote:

:rotfl2:

Nefliqus 

Helped: 5 times
Piwa: 49/67
podpułkownik  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Pucharze KAC - I Puchar Kac Civ5 
Posted: 2012-07-03, 11:59   

Na KACu brakuje po prostu dobrego, nowego admina co by kreował te gry. Do PBEMa zgłosiło się kilka osób i dawno już by ludzi grali gdy ktoś grę ustawił. Niestety nikt nie chce adminować, większość pracuje, ma rodziny i nie ma na to czasu. Może są jacyś chętni?

itkovian 

starszy chorąży sztabowy  Obibok – nie grał od 90 dni  III miejsce w Dyplo - Dyplo Miś 2  Przeżycie w Dyplo - Dyplo8  Przeżycie w Dyplo - DyploMiś3 
Posted: 2012-07-03, 12:19   

domel wrote:
Beny wrote:

:rotfl2:

@%@%@%@%@% WTF ??? Co wyście chłopaki nawywijali,kurde tam dali mi moderatora co prawda nie wiem za co....ale jeszcze wyjdzie że jestem z władz i bana na KACU dostanę. :niepewny:
Last edited by itkovian on 2012-07-03, 12:20; edited 1 time in total  

Cholernik 

xfire: Cholernik
Helped: 14 times
Piwa: 53/27
podpułkownik  Brązowy zlotowicz - 1 zlot  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo Miś 2  I miejsce w Pucharze KAC - w turnieju drużynowym Civ 5  Wygrany jeden GOTM 
Posted: 2012-07-03, 12:26   

Jak jesteś tak dociekliwy to popatrz w głębokich czeluściach obu for, genezę powstania Kaca i inne takie ;)

itkovian 

Posted: 2012-07-03, 12:30   

Nie no żartuję ale szczerze mówiąc rozp..... mnie sytuacja bo powinno być tak że pojedynki oba fora powinny toczyć ale w civke :) .

A hasło Benego położyło na łopatki ;) .

Nefliqus 

Helped: 5 times
Piwa: 49/67
podpułkownik  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Pucharze KAC - I Puchar Kac Civ5 
Posted: 2012-07-03, 15:08   

itkovian wrote:
Nie no żartuję ale szczerze mówiąc rozp..... mnie sytuacja bo powinno być tak że pojedynki oba fora powinny toczyć ale w civke :) .

A hasło Benego położyło na łopatki ;) .

Z doświadczenia wiem że ta dyskusja nie ma sensu. Zapraszanie na copa są bez sensu, jakby ktoś chciał to założyłby sobie tam 2 lub 3 konto.
Chcesz zagrać z tajnymi to równie dobrze możesz założyć grę HotSeat, Beny doda ją do naszego TT i wgra pierwszego sava. Zaproś graczy wśród znajomych z copa,kac lub gdzie tam chcesz i możesz grać. Po co wysyłasz to info o pbemach na copie?
Last edited by Nefliqus on 2012-07-03, 15:08; edited 1 time in total  

itkovian 

Posted: 2012-07-03, 19:11   

Odp żartem na temat pierwszego pebema z dodatkiem. Szczerze jak Na Copie pochwalilem wasze forum to nie dostałem upomnienia ,bana ,nagany tylko admin mi odpisal ze popracuja nad takimi rozwiazaniami przez wakacje,Domel marudził że nie ma ludzi do civ 5 to zaprosiłem ,jak robicie pebema to pisze o tym ludziom z Copa jest wielu nowych których interesuje seria CiV a nie jakieś prehistoryczne animozje i chyba sądzę że powinno się isc w tym kierunku.

Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum