www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jeste nowy? Kliknij tutaj!    Zgo gr Civ6     Zgos gr Civ5    Zgo gr Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMWISZ SI NA GR    Na ircu jest users osb. Zaaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

Podsumowanie Dyplo z mojego pkt widzenia
Author Message
Lary33 

HammurabiImperium witego Cesarstwa Rzymskiego

xfire: lary33
Helped: 6 times
Piwa: 35/29
genera dywizji  Brzowy zlotowicz - 2 zloty  Srebrny civmaniak – najwicej rozegranych gier  Piwosz – otrzyma minimum 25 piw  Obibok – nie gra od 90 dni  II miejsce w Dyplo - Dyplo6  Przeycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeycie w Dyplo - Dyplo XIII  Przeycie w Dyplo - Dyplo1  Przeycie w Dyplo - Dyplo3  Przeycie w Dyplo - Dyplo5 
Reprimends:
 1/3/6
Posted: 2012-10-02, 09:23   Podsumowanie Dyplo z mojego pkt widzenia

Skoczyo si Dyplo uff, kte powinno sie skozy 3 tygodnie temu, ale o tym pxniej.

Chciaem pogratulowa wszystkim uczestnikom w tym oczywiscie Scoobiemu po raz 101 wygranej. Rihiterowi zajcia 2 miejsca. Szkoda ,ze strach przed strat drugiego miejsca przeszkodzi mu w prbie wygranai tego Dyplo. Centowi za najwysz pozycj w historii iwszystkim innym , ktrzy dograli do samego koca. Szkdoa , ze neiktzy nei byli wstanie zagrac od pocztku do koca jak DEB , Barteq, Geo, Didi, Ldeska, plewan bo kada zmaina pociaga jednak za sob duze zmainy polityczne. Ale wiadomo ycie czasami nei pozwala na kontynuowanie gry. Zwiaku z tmy ogomne gratulacje i podzikowania tym , ktzy gral iod pocztku do koca. Szkdoa te ze Cule nie wzi zimnego prysznica i nie zacisn zb i nie kontynuowa gry.

Przeomowe wydarzenia w grze?

1 wspny Atak Cule, BarteQ i Scoobiego na Kartagine- wszyscy si zgadzajaz rtym ze trzeba byo kasowac najpierw Scoobiego . Nie wiem jak t sie stao ze nikt sie nei zebr i wczesniej nei zost oograniczony.

2. Dogadanie sie KArtaginy z Zsrr i atak na HRE. To pokazao ze jest juz pozamiatane. Trzeba byow wtedy koczyct gre.

3. I moje ulubione ;) Zdrada Centa :D Gdyby Cent trazem z mali rozebtr KArtagine to Cent mgby zagrac o zwycistwo. Wiadomo ,ze i tak Mali pxniej zosto by rozebrane wspolnie przez Indie, zsrr i wsnei Egipt gdyz bdc pomidzy 3 mocarstawmi nie miao by szans. Cent moim zdaniem wtedy niechccy zrezygnowa z walki o zwycistwo.

Na koneic troche alu. Mam wraenie e z powodu sztucznego przeduania gry dyplo 8 mzoeby najmniej liczne w historii. W dodadtku bez wietnych graczy, starych wyjadaczy. Szkoda.
Postaw piwo autorowi tego posta

Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to: