Skończyło się Dyplo uff, któe powinno sie skońzyć 3 tygodnie temu, ale o tym póxniej.

Chciałem pogratulować wszystkim uczestnikom w tym oczywiscie Scoobiemu po raz 101 wygranej. Rihiterowi zajęcia 2 miejsca. Szkoda ,ze strach przed stratą drugiego miejsca przeszkodziął mu w próbie wygranai tego Dyplo. Centowi za najwyższą pozycję w historii iwszystkim innym , którzy dograli do samego końca. Szkdoa , ze neiktzy nei byli wstanie zagrac od początku do końca jak DEB , Barteq, Geo, Didi, Ldeska, plewan bo każda zmaina pociaga jednak za sobą duze zmainy polityczne. Ale wiadomo życie czasami nei pozwala na kontynuowanie gry. Zwiażku z tmy ogomne gratulacje i podziękowania tym , ktzy gral iod początku do końca. Szkdoa też ze Cule nie wziął zimnego prysznica i nie zacisnął zębó i nie kontynuował gry.

Przełomowe wydarzenia w grze?

1 wspny Atak Cule, BarteQ i Scoobiego na Kartagine- wszyscy się zgadzajaz rtym ze trzeba było kasowac najpierw Scoobiego . Nie wiem jak t sie stało ze nikt sie nei zebrął i wczesniej nei zostął oograniczony.

2. Dogadanie sie KArtaginy z Zsrr i atak na HRE. To pokazało ze jest juz pozamiatane. Trzeba byłow wtedy kończyctą gre.

3. I moje ulubione ;) Zdrada Centa :D Gdyby Cent trazem z mali rozebtrął KArtagine to Cent mógłby zagrac o zwycięstwo. Wiadomo ,ze i tak Mali póxniej zostąło by rozebrane wspolnie przez Indie, zsrr i włąsnei Egipt gdyz będąc pomiędzy 3 mocarstawmi nie miało by szans. Cent moim zdaniem wtedy niechcący zrezygnował z walki o zwycięstwo.

Na koneic troche żalu. Mam wrażenie że z powodu sztucznego przedłużania gry dyplo 8 mzoebyć najmniej liczne w historii. W dodadtku bez świetnych graczy, starych wyjadaczy. Szkoda.