www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jesteś nowy? Kliknij tutaj!    Zgłoś grę Civ6     Zgłos grę Civ5    Zgłoś grę Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMÓWISZ SIĘ NA GRĘ    Na ircu jest users osób. Załaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

Korea -Przekazanie nacji Scoobiemu
Author Message
bombel79 

HatszepsutImperium Rzymskie

xfire: bombel79
Helped: 12 times
Piwa: 59/4
generał broni  Brązowy order za specjalne zasługi - Za adminowanie  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo3  II miejsce w Dyplo - Dyplo2  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo8  I miejsce w rankingu FFA  I miejsce w Astro Pucharze - I Astro Puchar  II miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy 
Posted: 2013-07-02, 13:52   

Ech... Powiedział zatrudniony ale bezrobotny :)

Eferalga_500 

Wilhelm IImperium Rosyjskie

xfire: throgin
Helped: 3 times
Piwa: 25/4
starszy chorąży sztabowy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Dyplo - Dyplo 9  III miejsce w Dyplo - Dyplo4  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo5 
Posted: 2013-07-02, 14:02   

Cholernik wrote:
Skoro takie nudy ostatnio w dyplo, i skoro większość widzi mapę, to może jakaś ankieta lub rozmowy na najlepsze/najgorsze miejsce startowe?

Wg mnie Deba miał pozycje startową była bardzo. Wg moich skromnych miał łatwo dostępnej ziemi o 20-30% wiecej ziemi niż drugi lider w tej kategorii moim zestawieniu :P . Którego nie wyjawie jeszcze. Choć ten drugi miał znacznie łatwiejszą sprawę z rozstawianiem miast bo mógł na samym początku zablokować sobie miejsce na 3 dodatkowe.
Cecha Imp dawała mu miażdżącą przewagę w spamie miast i jej nie wykorzystał :O bo wolał zając się wojaczka :P Przypomnie ze lasów na mapie było w bród i każde miasto było bombą produkcyjna z lasów przy wykorzystaniu FW. Zupełnie nie wiem czemu tego nie wykorzystałeś Debie

Ja na swoją miejsówke nie narzekałem. Gdyby mój sąsiad z północy miał porównywalny potencjał i odelgłośc do sąsiadów...
Postaw piwo autorowi tego posta

Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum