www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jesteś nowy? Kliknij tutaj!    Zgłoś grę Civ6     Zgłos grę Civ5    Zgłoś grę Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMÓWISZ SIĘ NA GRĘ    Na ircu jest users osób. Załaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

Problem z Rihiterem i jego armią, a w zasadzie z jej brakiem
Author Message
Bodek 

Nieznany

xfire: bodek01
Helped: 7 times
Piwa: 97/1
starszy chorąży sztabowy  Brązowy order za specjalne zasługi - Zorganizowanie i prowadzanie Dyplo6  Złoty zlotowicz - 7 zlotów  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo 9  I miejsce w Dyplo - Dyplo4  I miejsce w Dyplo - Dyplo4,5  III miejsce w Dyplo - dyplo7  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Wygrany jeden GOTM - 3 wygrane  Złoty gracz w demokrację - GwD2 
Posted: 2013-07-24, 07:51   

Jak chcecie tropić aferę to nie w tym wątku tutaj tropimy aferę z rozwiązaniem armi przez Rihitera :P
A poważniej to ponownie odpisuje (choć już zupełnie mi się nie chce bo chyba jest wszystko jasne, ale uparcie mnożycie pytania)

Rihiter wrote:
Sory Panowie, ale bardziej się mylić nie możecie porównując te dwie sytuacje. Dlaczego? Ano dlatego, że ze mną nikt o sytuacji i zależnościach dyplomacji i paktów nie prowadził. Więc nawet jak ktoś się czaił na plecki Barteq, to zachował to dla siebie. I tu właśnie jest kwintesencja dyplo - w dyplomacji

Ale nikt Cię nie musiał informować, bo nikt nie zakładał że nagle rozwiążesz armie..
Zresztą Peter też zapewne Bobka nie poinformował czemu nagle chce z nim podpisać pokój.
Rihiter wrote:
Wiem, że zabronił, więc już w obecnym dyplo nikt nie powinien robić takich posunięć.
Po mojej kasacji armii cofki nie ma, tak wyszło, i temat jest zamknięty w aspekcie D8

Oby ......

Maiar wrote:

Ten przykład jest tak totalnie bezsensownie idiotyczny, że aż nie wiem jakim cudem taki inteligenty koleś jak Ty, go podaje. :D

Dlaczego? BO TAKIEJ SYTUACJI NIE MA

A ja nie wiem jakim cudem taki inteligenty koleś jak Ty oczekuje że Admin opisze otwartym tekstem na forum RZECZYWISTĄ sytuację z gry. Kto gdzie i na kogo i w jakich ilościach się zasadza i czai pod granicami.

Zakończmy już temat rozwiązywania własnej armii -
po prostu jest to zabronione i koniec.
Postaw piwo autorowi tego posta

ScoobyDoo 

xfire: scoobydoopl
Helped: 7 times
Piwa: 80/64
generał dywizji  Złoty zlotowicz - 5 zlotów  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - dyplo7  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo Miś  III miejsce w Pucharze KAC - II Puchar Kac Civ5  Wygrany jeden GOTM - 1 wygrana  III miejsce w rankingu FFA 
Posted: 2013-07-24, 08:34   

Peter wrote:
No szukaj Skubi afery, szukaj :)

jaka afera? daję dobrą radę, żeby na przyszlość takiego super zagrania nie stosować bo może się skończyć tragedią, a przecież ja jak najlepiej życzę powodzenia Korei .
Tutaj Rudi najwidoczniej nie zaskoczył, może nie chciał albo nie miał pełnomocnictw wypowiadać wojnę.

Zresztą w przypadku teleportu konnicy to przeciez 2 tury to za dużo, 1 tura to max, gdyż ruch konnicy to 6pol
Postaw piwo autorowi tego posta

Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum