www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jesteś nowy? Kliknij tutaj!    Zgłoś grę Civ6     Zgłos grę Civ5    Zgłoś grę Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMÓWISZ SIĘ NA GRĘ    Na ircu jest users osób. Załaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

Zastępstwa
Author Message
czajmen 

NapoleonImperium Świętego Cesarstwa Rzymskiego

xfire: czajmen
Helped: 2 times
Piwa: 20/39
starszy szeregowy  Przeżycie w Dyplo - Dyplo Miś 
Posted: 2013-08-13, 08:15   

Hehehe widzę że stałem się sławny :hyhy:

Zagrałem wtedy jak zagrałem, bo uważałem to (atak na twój stack) za najlepszy moment - ty (maiarze) miałeś nie wszystko w jednym stacku, a ja nie miałem żadnej nadziei na pomoc - Lary był atakowany, Efe był atakowany. Po za tym moje państewko było małe, 3 albo 4 miasta. Może bym zyskał turkę może dwie jakbym opóźnił moje uderzenie z katap, a może nie. Armie się ma po to by jej używać, a nie kisić się w jednym mieście i czekać na ścięcie bez żadnych szans.

Przy czym nie uważam, że zagrałem słabo w obronie - zrobiłem co mogłem. Wyrok skazujący zapadł dużo wcześniej.
Zagrałem słabo początek, bo źle przeliczyłem siły itp.

Eferalga_500 

Wilhelm IImperium Rosyjskie

xfire: throgin
Helped: 3 times
Piwa: 25/4
starszy chorąży sztabowy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Dyplo - Dyplo 9  III miejsce w Dyplo - Dyplo4  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo5 
Posted: 2013-08-13, 08:19   

Ja wtrącilem sie do tej dyskusji by na przyszłość gracze mogli wyciągnąć wnioski ze złych posunięć.
Dla porównania mogę dać historie mojej obrony gdzie całe Państwo musiało być spalone. A większość błędów przeciwnykia wykorzystywałem bezwzględnie.

W zasadzie przerzyłem "załamanie" już podczas pierwszej wojny gdy najechał na mnie Czajmen a potem Deb ;) .

bombel79 

HatszepsutImperium Rzymskie

xfire: bombel79
Helped: 12 times
Piwa: 59/4
generał broni  Brązowy order za specjalne zasługi - Za adminowanie  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo3  II miejsce w Dyplo - Dyplo2  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo8  I miejsce w rankingu FFA  I miejsce w Astro Pucharze - I Astro Puchar  II miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy 
Posted: 2013-09-20, 20:20   

Ją już wróciłem. Szybką akcja, markiza na 30 minut i już mogę turki robić... A wszystko przez cheosa, bo utknął mi kawałek łososia w przelyku... Sushi rabane...

Rudi, wielkie dzięki!

Rudi2

BoudikaImperium Holenderskie

xfire: rudi22222
Helped: 5 times
Piwa: 171/62
generał dywizji  Srebrny zlotowicz - 3 zloty  Brązowy sponsor KAC  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo5  II miejsce w Dyplo - Dyplo4,5  III miejsce w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  I miejsce w sezonie GOTM - I sezon Ironman  II miejsce w sezonie GOTM - I sezon Maxman  II miejsce w sezonie GOTM - II sezon Ironman  II miejsce w sezonie GOTM - II sezon Maxman  Wygrany jeden GOTM - 12 wygranych 
Posted: 2013-09-21, 04:38   

Bo jadłeś a nie popijałeś jak należy. Taki Cheos przełknąłby grzbietową płetwę rekina w komplecie bo wie jak się zachować przy stole ;)

a bywa, że i pod
Postaw piwo autorowi tego posta

bombel79 

HatszepsutImperium Rzymskie

xfire: bombel79
Helped: 12 times
Piwa: 59/4
generał broni  Brązowy order za specjalne zasługi - Za adminowanie  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo3  II miejsce w Dyplo - Dyplo2  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo8  I miejsce w rankingu FFA  I miejsce w Astro Pucharze - I Astro Puchar  II miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy 
Posted: 2013-09-21, 07:28   

Rudi, a ty jako niezależny ekspert, jak oceniasz sytuację? Peter już wygrał czy jeszcze nie?

Rudi2

BoudikaImperium Holenderskie

xfire: rudi22222
Helped: 5 times
Piwa: 171/62
generał dywizji  Srebrny zlotowicz - 3 zloty  Brązowy sponsor KAC  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo5  II miejsce w Dyplo - Dyplo4,5  III miejsce w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  I miejsce w sezonie GOTM - I sezon Ironman  II miejsce w sezonie GOTM - I sezon Maxman  II miejsce w sezonie GOTM - II sezon Ironman  II miejsce w sezonie GOTM - II sezon Maxman  Wygrany jeden GOTM - 12 wygranych 
Posted: 2013-09-21, 07:38   

Byłem, zobaczyłem, zbladłem. Macie przegwizdane. Wszyscy co do jednego. Sojusznicy i zausznicy.
Ten Kim in Syn samymi gąsienicami was rozjedzie w niecały tydzień bez żadnego wystrzału. Tyle tego już ma.
Ty wracaj na L4 bo same przykrości już tylko przed tobą.

obejrzyj ten filmik, miało być miło skończy się jak zawsze (wcześniej włącz koniecznie głośniki i daj pełną moc)

http://www.gastura.com/20...ulher_8736.html
Last edited by Rudi2 on 2013-09-21, 07:45; edited 4 times in total  

Bodek 

Nieznany

xfire: bodek01
Helped: 7 times
Piwa: 97/1
starszy chorąży sztabowy  Brązowy order za specjalne zasługi - Zorganizowanie i prowadzanie Dyplo6  Złoty zlotowicz - 7 zlotów  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo 9  I miejsce w Dyplo - Dyplo4  I miejsce w Dyplo - Dyplo4,5  III miejsce w Dyplo - dyplo7  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Wygrany jeden GOTM - 3 wygrane  Złoty gracz w demokrację - GwD2 
Posted: 2013-10-03, 13:04   

Efe do mnie dzwonił że nie może zrobić dziś tury i żebym za niego dociął i kliknął EoT.
Tak się składa że jest to jego ostatnia tura :P

Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum