www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jesteś nowy? Kliknij tutaj!    Zgłoś grę Civ6     Zgłos grę Civ5    Zgłoś grę Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMÓWISZ SIĘ NA GRĘ    Na ircu jest users osób. Załaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

francjabenito

Francja-Benito
Author Message
Rihiter 

StalinImperium Rosyjskie

Piwa: 118/18
starszy szeregowy  Brązowy zlotowicz - 1 zlot  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  II miejsce w Dyplo - dyplo7  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo Miś 
Posted: 2016-02-27, 14:22   

Niesamowite. Kwestionujesz zagranie innego gracza, które jest literalnie zgodne z regulaminem. I teraz jeszcze stosujesz szantaż "że odchodzę z gry", bo taki a taki zapis w regulaminie Tobie nie pasuje.

Rób jak chcesz. Z definicji nie ulegam szantażom.

p.s. Dokładnie tak uważam, że przekazywanie tak cennych miast za darmo to jest to walenie w człona. Ale sam wywołałeś wilka z lasu, bo do póki nie zakwestionowałeś zagrania Niemca (bloku na Amsterdam zgodnego z regulaminem) to nic o tym Mauzoleum nie pisałem.

Dyplo Hymn
Last edited by Rihiter on 2016-02-27, 14:25; edited 2 times in total  
Postaw piwo autorowi tego posta

jarek17777

De GaulleImperium Francuskie

Piwa: 13/39
starszy plutonowy  Obibok – nie grał od 90 dni  Pluszowy miś - rozegrał mniej niż 10 gier  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9 
Posted: 2016-02-27, 15:44   

W/e ja już napisałem szukaj kogoś innego do tej gry.

Nie stosuję szantażu, ja już napisałem. Amsterdam w przeciągu 2-3 tur i tak by przeszedł do mnie na drodze kulturowej ale nie podoba mi się to co tutaj robisz.

No tak wywołałem wilka :rotfl:

Nie, to zagranie nie było zgodne z regulaminem.

6.10 Admin może zablokować dany handel/przekazanie miast jeżeli dostrzeże w nim znamiona "pompowania" któregoś z graczy.

Tylko reszta miała to w pompie to i ja nie miałem zamiaru się kłócić o pierdoły aby ta gra miała jeszcze jakiekolwiek szanse.

Bobek1971 

NapoleonImperium Rzymskie

xfire: bobek1971mie
Helped: 8 times
Piwa: 83/265
generał broni  Brązowy order za specjalne zasługi - Astro Puchat, Kalendarium Dyplo 5, grafiki, random  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4,5  II miejsce w sezonie GOTM - I sezon Ironman  III miejsce w sezonie GOTM - I sezon Maxman  III miejsce w sezonie GOTM - II sezon Ironman  III miejsce w sezonie GOTM - II sezon Maxman  Złoty gracz w demokrację - GwD1  Złoty gracz w demokrację - GwD2 
Posted: 2016-02-27, 17:22   

Potwierdzam miasto z MM kulturowo przejalem...

AMSTERDAM to miasto przejalem na zywca a nie jakis tajny plan...po prostu Benito zdecydowal sie przylaczyc do wojny....jestem samograjem

Z drugiej strony troche dziwie sie ze jedno miasto jest tak istotne....przy tak rozległej waszej argumentacji :)

Rihiter 

StalinImperium Rosyjskie

starszy szeregowy  Brązowy zlotowicz - 1 zlot  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  II miejsce w Dyplo - dyplo7  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo Miś 
Posted: 2016-02-27, 20:16   

Nie ma czegoś takiego jak istotne czy nie istotne miasto. Są pewne zasady i to się liczy.

Dyplo Hymn

jarek17777

Piwa: 13/39
starszy plutonowy  Obibok – nie grał od 90 dni  Pluszowy miś - rozegrał mniej niż 10 gier  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9 
Posted: 2016-02-28, 01:23   

Nie tu chodzi o znajomość faktów Rihitera gdy zabiera głos i jego podejście do sprawy.
Ja się w końcu poddałem gdy absurd goni absurd i ostatnia osoba której powinno zależeć na grze wmawia mi, że walę w człona gdy chcę skonsultować nietrafiony punkt z autorskiego regulaminu.
Ale to mój błąd bo myślałem, że gramy dla gry aby kolejny projekt był już trafiony.

Rihiter 

StalinImperium Rosyjskie

Posted: 2016-02-28, 11:13   

To że nie rozumiesz idei tego punktu lub się z nią nie zgadzasz nie znaczy że jest nie trafiony.
Ważne jest że był powszechnie znany od samego początku i wcześniej nikt łącznie z Tobą go nie kwestionował. Gracze korzystali z możliwości wymian terytoriów, handlowali. Nie było cwwc więc nikt bloków nie uruchamiał.

Dyplo Hymn

toyotom 

BismarckImperium Niemieckie

xfire: toyotom1
Otrzymał 9 piw(a)
starszy chorąży sztabowy  Obibok – nie grał od 90 dni 
Posted: 2016-03-02, 20:27   

To co robimy z tym Amsterdamem?
Moja blokada przekazania jest nadal aktualna.
Usuncie kulture niemiecka i możecie sobie przekazywac.

Rzeczywiście ten zapis jest trochę dziwny?ale cóż
Tak samo jak kupczenie miastami za kasę.

yyeah 

Otrzymał 2 piw(a)
starszy plutonowy  Obibok – nie grał od 90 dni  Pluszowy miś - rozegrał mniej niż 10 gier 
Posted: 2016-03-09, 19:05   

Dobrze w takim razie jak jest nie ugiete veto to ttylko Anatalaya w ktorej turze ma to nastapic ?

Rihiter 

StalinImperium Rosyjskie

Posted: 2016-03-09, 20:31   

Chyba już jest na to czas - czyli już można.

Dyplo Hymn

yyeah 

Otrzymał 2 piw(a)
starszy plutonowy  Obibok – nie grał od 90 dni  Pluszowy miś - rozegrał mniej niż 10 gier 
Posted: 2016-03-10, 14:14   

Napisze tylko tyle na koniec. Dla swiatowaj informacji.

Z tego co wiem Niemcy z Wlk. Brytania zaatakowaly Cesarstwo Francuskie w ostatnim czasie i przegraly starcie.
Teraz Berlin vetuje Amsterdam i nie chce negocjowac, co to ma znaczyc ?
Czy naprawde nowy wladca Narodu Niemieckiego uwaza ze ma pozycje do tego veta ?

Za duzo ciosow we Francuzow p. Kanclerz.

Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum