Jesienne pbemy - dyskusja plenerowa ;)
Reply to topic

:
Maiar wrote:
Nie rozumiesz nadal, mimo iż Ci wytłumaczyłem. Civka zawsze wykrzywia wykres! Nawet jak nie odkrywasz techów, to i tak Ci idą techy na skos. To się stało w 1 turą, i civka wykrzywiła. I ty się jeszcze dziwisz, czemu używam takich zwrotów, skoro nawet napisałem jak civka robisz, Ty nadal twierdzisz inaczej. :/

Zauważ że ten wykres zakłada, że co turę masz techa. Niemożliwe? Tak, niemożliwe. Normalnie powinno być, pion, 2 tury prosto, w górę pionowo, z kilka tur prosto, w górę pionowo i tak dalej. Ale co tam, przecież to tak trudno zrozumieć...

Wiesz co a powiedz mi jak by wyglądał ten wykres gdyby on to wynalazł w kilka tur ??
TAK SAMO BY WYGLĄDAŁ i to nie civka wykrzywia wykresy tylko tak się tworzy tego typu wykresy. Przez co nie da się stwierdzić czy on wynalazł te techy w jedną czy w kilka tur.

Trudno bo skala pozioma musiała by mieć 400 + odcinków (jeden za każdą turę) a pionowa też sporo bo jeden za każdego techa. Ciekawe jak by ci się oglądało taki wykres.

Naprawdę nie jesteś najmądrzejszym userem na tym forum :hyhy:

Veni Vidi Vici
Forek nie narzeka Forek opisuje rzeczywistość

:
Co do wykresu to Forever ma rację, odcinki osi x nie są odpowiednikami jednej tury więc z tej krzywej nie wynika, że skok technilogiczny miał miejsce w 1 turze. Z drugiej strony to oczywiście wierzę, że możliwe jest wypalenie tylu techów w jednym momencie.

Generator szybkich postów nt. Civ5  

Czas generowania strony : 0.26 s.