www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jesteś nowy? Kliknij tutaj!    Zgłoś grę Civ6     Zgłos grę Civ5    Zgłoś grę Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMÓWISZ SIĘ NA GRĘ    Na ircu jest users osób. Załaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

20161010bnwbombatajmultisteam

2016-10-10 - bombataj
Author Message
bombataj

Obibok – nie grał od 90 dni  Pluszowy miś - rozegrał mniej niż 10 gier 
Posted: 2016-10-10, 21:23   2016-10-10 - bombataj

1.
2. bombataj (-- przywodcy Civ5 --)
Mapa: Inna
Problem polega, jak zakładam w dodatkach (brave new world i gods and kings). Grałem z sześcioma osobami na sześć botów(imperator poziom trudności), na obu największych dodatkach, podczas założenia gry nie było żadnego problemu natomiast kiedy skończyliśmy rozgrywkę (mniej więcej 100 tura) i włączyliśmy następnego dnia. Gra ładowała się i normalnie graliśmy przez kilka tur, potem gra mi się chrashowała i musiałem włączyć ją od nowa. Ale kiedy już wracałem do nich i miałem "konfiguracja danych... proszę czekać" gra mi znowu chrashowała. Powtórzyłem tę czynność może z dwa razy, w myśli że może za kolejnym razem mi się uda dołączyć, tak też się nie stało. Kombinowałem z tym trochę, czytałem inne problemy niektóre podobne, aczkolwiek rozwiązanie innych błędów nie pomagało. Podczas wczytywania zapisu była też sytuacja że kiedy wróciliśmy do lobby gry i włączyliśmy ponownie gra działała ale musiała jedna osoba wyjść(potem jednak dołączyła i wszystko było ok), graliśmy kilka tur, gra wczytywała się jeszcze raz (był obraz mojej postaci czyli chin), podczas tego gra znowu mi się wyłączyła. Sprawdzałem spójność plików na steam wszystko jest w porządku, dodatkową informacją może być to że graliśmy mapę Europa, na inwazji barbarzyńców, gra była tworzona na pitboss. Grałem grę wieloosobową bez tych dwóch dodatków i gra ani razu się nie psuła. POMOCY T_T
Postaw piwo autorowi tego posta

Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum