www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jesteś nowy? Kliknij tutaj!    Zgłoś grę Civ6     Zgłos grę Civ5    Zgłoś grę Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMÓWISZ SIĘ NA GRĘ    Na ircu jest users osób. Załaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

stellaris

Moved by: wnuczus
2016-05-17, 23:13
Stellaris
Author Message
szachoboks

Piwa: 10/1
starszy chorąży sztabowy  Obibok – nie grał od 90 dni 
Posted: 2016-05-23, 22:50   

Bo ze mnie leń , ne chce mi sie uczyć gry niewiedzać czy warto , .Ale jesli gra ma dobre AI to bedzie gra z wyzszej ligi
Last edited by szachoboks on 2016-05-23, 22:50; edited 1 time in total  
Postaw piwo autorowi tego posta

Inermis 

xfire: Inermis
Helped: 1
Postawił 2 piw(a)
starszy plutonowy  Obibok – nie grał od 90 dni  Pluszowy miś - rozegrał mniej niż 10 gier 
Posted: 2016-05-24, 10:04   

Dla mnie dopiero gra z AI nabrała rumieńców na najwyższym poziomie trudności.
Pierwszej gry nie skończyłem, przyjemnie się uczyło gry, ale od pewnego momentu widziałem że AI jest daleko w tyle.
Druga gra, na 2gim poziomie trudności, moje silne Mięczaki :D skolonizowały 40% galaktyki. AI zamiast na mnie napaść, to wszedł w sojusz, podbiliśmy po kolei kolejne AI które zostawały wasalami. Zrobiłem fedarację, i jako leader podbiliśmy starożytną cywilizację. Walki muszę przyznać były już trudne, ale przy produkcji jaką miałem, byłem w stanie nawet wtopy szybko odbić.

Teraz gram 3 cią grę jako pacyfistyczne Grzyby. (w sumie czwartą, bo w 3ciej AI szybko mnie napadł i mimo że nie zajął HM to wykosił wszystkie stacje górnicze). I jest bardzo ciekawie, jest jeden agresywny AI w regionie(już wskazał mnie jako rywala) z dużo potężniejszą flotą, nie da się jednocześnie rozwijać ekonomicznie, zajmować terytorium i utrzymywać rozmiar floty potrzebny do obrony. Więc teraz kombinuje z jego sąsiadami - aby relacje poprawić i w końcu podpisać pakt o zapewnieniu niepodległości.

wnuczus 

xfire: wnuczus
Helped: 16 times
Piwa: 33/46
generał broni  Brązowy zlotowicz - 1 zlot  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Mini turnieju w Civilization IV - I Mini turniej 
Posted: 2016-05-24, 12:48   

Ai czasem mnie przeraża głupotą. Zaatakowało mnie AI 2x większą armią awaryjnie uciekłem dwukrotnie Podbił mi stolice i miasto energetyczne , ucieklem na 3 planetę tam zacząłem budować korwety, ale niestety w pewnym momencie miałem -100 energii na turę, bo bylem ponad limit a straciłem dwa kosmoporty, no wiec postanowiłem iść odbić imperium bo co miałbym zrobić innego. Więc tak lecę na Trantor zero floty wroga zero armii broniiącej, jednym statkiem desantującym odbiłem wpierw stolicę potem drugą planetę AI zgodziło się na status quo bo wojna trwała długo. Dodam tylko, że byli w stosunku do mnie potężni cały czas.

bombel79 

xfire: bombel79
Helped: 11 times
Piwa: 51/3
generał broni  Brązowy order za specjalne zasługi - Za adminowanie  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo3  II miejsce w Dyplo - Dyplo2  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo8  I miejsce w rankingu FFA  I miejsce w Astro Pucharze - I Astro Puchar  II miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy 
Posted: 2017-05-04, 19:42   

widze ze znowu zaczeliscie w to grac? cos naprawili?

Forever 

Piwa: 45/41
starszy chorąży sztabowy  Brązowy zlotowicz - 1 zlot  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  I miejsce w Pucharze KAC - I Puchar Kac Civ5  Wygrany jeden GOTM - 1 wygrana 
Posted: 2017-05-06, 02:42   

bombel79 wrote:
widze ze znowu zaczeliscie w to grac? cos naprawili?

Dodatek trochę zmienił gra się stała lepsza i póki co bawimy się nieźle
Dziś grała ekipa w składzie Cent Cheos, Ramir, Efe i ja

Eferalga_500 

xfire: throgin
Helped: 3 times
Piwa: 24/4
starszy chorąży sztabowy  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Dyplo - Dyplo 9  III miejsce w Dyplo - Dyplo4  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo5 
Posted: 2017-05-08, 15:43   

Forek jak prawdziwy demokrata lub czystki ;)

Centurion 

Helped: 9 times
Piwa: 52/22
generał broni  Srebrny zlotowicz - 3 zloty  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4  Przeżycie w Dyplo - dyplo7  Przeżycie w Dyplo - Dyplo8  I miejsce w Pucharze KAC - II Puchar Kac CIV5  III miejsce w Pucharze KAC - I Puchar Kac Civ5  II miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  Złoty gracz w demokrację - GwD2 
Posted: 2017-05-08, 15:50   

Roboty!, wolność dla robotów!, Androidy przyszłością galaktyki! :P

Cholernik 

xfire: Cholernik
Helped: 14 times
Piwa: 50/25
podpułkownik  Brązowy zlotowicz - 1 zlot  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo Miś 2  I miejsce w Pucharze KAC - w turnieju drużynowym Civ 5  Wygrany jeden GOTM 
Posted: 2017-05-08, 16:17   

Jakby ktoś nie miał gry, a bardzo by ją chciał, to w następnym miesięcznym Humblu będzie to +6 innych gier za 12 usd

bombel79 

xfire: bombel79
Helped: 11 times
Piwa: 51/3
generał broni  Brązowy order za specjalne zasługi - Za adminowanie  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo3  II miejsce w Dyplo - Dyplo2  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo8  I miejsce w rankingu FFA  I miejsce w Astro Pucharze - I Astro Puchar  II miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy 
Posted: 2017-05-08, 20:51   

warto w nia zaczac grac na singlu?

cheos 

xfire: cheos01
Helped: 4 times
Piwa: 52/118
starszy chorąży sztabowy  Złoty zlotowicz - 6 zlotów  Złoty sponsor KAC - Główny sponsor KAC  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo6  II miejsce w Dyplo - dyplo5  II miejsce w Dyplo - Dyplo8  II miejsce w Dyplo - DyploAnonim  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4,5 
Posted: 2017-05-09, 02:12   

Jak ktoś lubi strategie w kosmosie to warto.
Jest sporo różnych opcji i kombinowania np. z samymi rasami.

Eferalga_500 

xfire: throgin
Helped: 3 times
Piwa: 24/4
starszy chorąży sztabowy  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Dyplo - Dyplo 9  III miejsce w Dyplo - Dyplo4  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo5 
Posted: 2017-05-09, 20:11   

Gra jest bardzo rozbudowana. Jest dużo opcji, zmiennych itd.
Różne rodzaje map wymagają różnych strategii.

Mi się podoba.

Forever 

Piwa: 45/41
starszy chorąży sztabowy  Brązowy zlotowicz - 1 zlot  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  I miejsce w Pucharze KAC - I Puchar Kac Civ5  Wygrany jeden GOTM - 1 wygrana 
Posted: 2017-05-12, 18:37   

bombel79 wrote:
warto w nia zaczac grac na singlu?

tak

gureda

Posted: 2017-08-03, 17:28   

ona wciaz mnie zachwyca !

Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum