www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jesteś nowy? Kliknij tutaj!    Zgłoś grę Civ6     Zgłos grę Civ5    Zgłoś grę Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMÓWISZ SIĘ NA GRĘ    Na ircu jest users osób. Załaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

czyjestnieotopojdziepojdziepytanie...

Pójdzie czy nie pójdzie? - Oto jest pytanie...

Pójdzie czy nie pójdzie?
Pójdzie
0%
 0%  [ 0 ]
Nie pójdzie
0%
 0%  [ 0 ]
Voted : 0
Total Votes: 0

Author Message
goSciuPlayer 

szeregowy 
  Posted: 2016-12-29, 15:53   Pójdzie czy nie pójdzie? - Oto jest pytanie...

Hejka, mam pytanie: czy na moim lapie pójdzie Civ6?
Specyfikacje: Samsung NP-RC510, Win7 64b, 6 GB RAM, karta graficzna NVidia GeForce 315M, Intel Core i3.

Z tego co sprawdzałem na tej stronie, to mi nie pójdzie, ale ta strona mi mówi też, że Civ5 i CivBE też nie powinny działać, a przecież gram w nie godzinami (no dobra, CivBE mi się trochę tnie, w okolicach 200. tury potrafi spaść nagle do 3 FPS). I parę innych gier co gram też nie powinno działać.

A jak według was nie pójdzie, to doradźcie mi jakąś dobrą tanią kartę graficzną, może sobie uzbieram.

LDeska

xfire: ldeska
Helped: 34 times
Piwa: 12/1
marszałek  Złoty order za specjalne zasługi  Złoty zlotowicz - 11 zlotów  Brązowy sponsor KAC  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Obibok – nie grał od 90 dni  III miejsce w Dyplo - Dyplo6  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - I,II,III,IV,V,VI Puchar KAC  II miejsce w rankingu FFA  II miejsce w Astro Pucharze - II Astro Puchar  I miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  I miejsce w sezonie Ligi KAC - I sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - II sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - III sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - IV sezon 
Posted: 2017-01-02, 13:49   

Weź minimlaną zalecaną i kup używaną na allegro - będzie najtaniej...

tomek1906 

xfire: tomek1906
starszy kapral  Obibok – nie grał od 90 dni 
Posted: 2017-01-17, 10:02   

Hej, czy ktoś z Was gra w Civ6 na laptopie? Stoję przed wymianą swojego na którym obecnie gra nie pójdzie i kupiłbym coś co przy okazji da radę.
Postaw piwo autorowi tego posta

goSciuPlayer 

szeregowy 
Posted: 2017-01-17, 15:42   

Ja bym grał na lapie, ale ta powalona karta... I się jeszcze jej najprawdopodobniej nie da wymienić... :wstyd: Radzę ci złożyć peceta za tysiaka, jak mnie kumple proponują, ale nie sądzę, żeby to wystarczyło... :(

tomek1906 

xfire: tomek1906
starszy kapral  Obibok – nie grał od 90 dni 
Posted: 2017-01-17, 18:59   

Właśnie dlatego pytam, stoję przed wymianą laptopa - pomyślałem że kupie przy okazji coś co pociągnie mi Civ6 ale z tego co widzę to nawet wydając na poziomie 5k chyba nie da się spełnić tego warunku :/ Dlatego pytam czy ktoś z forumowiczów gra na swoim laptopie swobodnie w Civ6 i może się podzielić wrażeniami?

ScoobyDoo 

xfire: scoobydoopl
Helped: 7 times
Piwa: 80/63
generał dywizji  Złoty zlotowicz - 5 zlotów  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - dyplo7  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo Miś  III miejsce w Pucharze KAC - II Puchar Kac Civ5  Wygrany jeden GOTM - 1 wygrana  III miejsce w rankingu FFA 
Posted: 2017-01-17, 21:03   

tomek1906 wrote:

Właśnie dlatego pytam, stoję przed wymianą laptopa - pomyślałem że kupie przy okazji coś co pociągnie mi Civ6 ale z tego co widzę to nawet wydając na poziomie 5k chyba nie da się spełnić tego warunku :/ Dlatego pytam czy ktoś z forumowiczów gra na swoim laptopie swobodnie w Civ6 i może się podzielić wrażeniami?

brat ma 3 letniego Dell
inspiron 7720,, GE 650m, dysk SSD, 8GB ramu, 17cali.
Śmiga civka.

Smiga diablo III.

Klimas88 

Posted: 2017-08-05, 23:15   

witam, mam grafike intel 4000 graphics hd , w V gralem bez problemu , czy warto inwestowac w VI w sensie jest jakas nadzieja na odpalenie nawet na minimalnych ? bo kumpel mi odradza twierdzac ze nie ma sens a czytalem ze jednak nie ma problemow wiec wole zapytac wyjadaczy . pozdro

Peter 

xfire: peterek
Helped: 12 times
Piwa: 42/12
generał dywizji  Brązowy order za specjalne zasługi  Złoty zlotowicz - 13 zlotów  Srebrny sponsor KAC  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo1  I miejsce w Dyplo - Dyplo2  I miejsce w Dyplo - Dyplo8  II miejsce w Dyplo - Dyplo3  III miejsce w Dyplo - Dyplo4,5  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - dyplo7  III miejsce w Pucharze KAC - I Puchar KAC  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - IV Puchar KAC  Złoty gracz w demokrację - GwD2-kapitan 
Posted: 2017-08-06, 11:09   

Quote:
Weź minimlaną zalecaną i kup używaną na allegro - będzie najtaniej...

Hi, hi trochę tak to wygląda - http://demotywatory.pl/47...apytac-za-darmo

Polecam kupić na steam i jak nie "pójdzie" to można zwrócić :)

bombel79 

xfire: bombel79
Helped: 12 times
Piwa: 55/3
generał broni  Brązowy order za specjalne zasługi - Za adminowanie  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo3  II miejsce w Dyplo - Dyplo2  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo8  I miejsce w rankingu FFA  I miejsce w Astro Pucharze - I Astro Puchar  II miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy 
Posted: 2017-08-06, 15:20   

Dobre Peter :rotfl2: i tak czas wpływa na wzrost PKB ;)

Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum