www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jesteś nowy? Kliknij tutaj!    Zgłoś grę Civ6     Zgłos grę Civ5    Zgłoś grę Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMÓWISZ SIĘ NA GRĘ    Na ircu jest users osób. Załaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

civ6dyskusjagotm1

GOTM1 Civ6 - dyskusja
Author Message
LDeska

xfire: ldeska
Helped: 34 times
Piwa: 12/1
marszałek  Złoty order za specjalne zasługi  Złoty zlotowicz - 11 zlotów  Brązowy sponsor KAC  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Obibok – nie grał od 90 dni  III miejsce w Dyplo - Dyplo6  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - I,II,III,IV,V,VI Puchar KAC  II miejsce w rankingu FFA  II miejsce w Astro Pucharze - II Astro Puchar  I miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  I miejsce w sezonie Ligi KAC - I sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - II sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - III sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - IV sezon 
Posted: 2016-11-16, 09:24   

delpietro - dostałem twojego gotm'a.
Podliczę dzisiaj wieczorem i wrzucę wyniki, muszę posprawdzać czy na pewno są takie jak podaliście w opisach :)

LDeska

xfire: ldeska
Helped: 34 times
Piwa: 12/1
marszałek  Złoty order za specjalne zasługi  Złoty zlotowicz - 11 zlotów  Brązowy sponsor KAC  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Obibok – nie grał od 90 dni  III miejsce w Dyplo - Dyplo6  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - I,II,III,IV,V,VI Puchar KAC  II miejsce w rankingu FFA  II miejsce w Astro Pucharze - II Astro Puchar  I miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  I miejsce w sezonie Ligi KAC - I sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - II sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - III sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - IV sezon 
Posted: 2016-11-19, 23:25   

Załączam wyniki pierwszego GOTM'a. Na razie tutaj a nie w osobnym wątku żeby była możliwość reakcji jeśli coś źle podliczyłem (sprawdzałem ze trzy razy) albo jak będą jakieś protesty. Na pierwszy rzut oka jest jedna kwestia dyskusyjna - czyli oczywiście umowy ze Scytią które mogły dawać prawie tyle złota ile się chciało... tutaj rekordy pobił Beny :) Zresztą sami zobaczcie wyniki:

1. Beny tura 11 złoto 29813 (umowy ze Scytią o złoto)
2. Seti tura 14 złoto 1010 (umowy ze Scytią o złoto)
3. delpietro tura 15 złoto 300 (umowy ze Scytią o złoto)
4. Wolfenlane tura 15 złoto 213 (umowy ze Scytią o złoto)
5. Bobek tura 15 złoto 140
6. oxygenum tura 16 złoto 196 (umowy ze Scytią o złoto)
7. Cholernik tura 16 złoto 177
8. Forever tura 16 złoto 171 (umowy ze Scytią o złoto)
9. mont3r tura 16 złoto 136 (umowy ze Scytią o złoto)
10. Stoickov tura 16 złoto 33
11. czajmen tura 18 złoto 69
12. Cent tura 19 złoto 258

To dajcie znać czy wszystkie dane są poprawne (może coś przeoczyłem) i czy uznajemy te wyniki czy też ktoś ma uwagi.

Bobek1971 

xfire: bobek1971mie
Helped: 8 times
Piwa: 81/251
generał broni  Brązowy order za specjalne zasługi - Astro Puchat, Kalendarium Dyplo 5, grafiki, random  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4,5  II miejsce w sezonie GOTM - I sezon Ironman  III miejsce w sezonie GOTM - I sezon Maxman  III miejsce w sezonie GOTM - II sezon Ironman  III miejsce w sezonie GOTM - II sezon Maxman  Złoty gracz w demokrację - GwD1  Złoty gracz w demokrację - GwD2 
Posted: 2016-11-19, 23:46   

Ja jak pisałem nie robiłem z bugiem handlowym .
W czwartej turze wypowiadałem wojnę Scytom ..zabierałem im worka. Odkrywałem cud natury za Scytią. sprzedawałem jednostki kupowałem worka drugiego w stolicy.
Jeden work wskakiwał na kamień...zanim drugi doszedł tamten wykonał akcję.
W ostatniej turze Work wykonał akcję wspomagania Stonhenge ..skasowałem go [bo nie wykonałby akcji drugi] i drugim workiem wspomogłem dokończenie Stonea.

To dla Forka...bo prosił na priv.
Postaw piwo autorowi tego posta

Rudi2

xfire: rudi22222
Helped: 5 times
Piwa: 171/62
generał dywizji  Srebrny zlotowicz - 3 zloty  Brązowy sponsor KAC  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo5  II miejsce w Dyplo - Dyplo4,5  III miejsce w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  I miejsce w sezonie GOTM - I sezon Ironman  II miejsce w sezonie GOTM - I sezon Maxman  II miejsce w sezonie GOTM - II sezon Ironman  II miejsce w sezonie GOTM - II sezon Maxman  Wygrany jeden GOTM - 12 wygranych 
Posted: 2016-11-20, 01:48   

Beny rozwalił wszystkich ale Bobek :padam: wycisnął pięknie bez cinkciarstwa.
Nawet nie wiedziałem że można workami w ten sposób przyśpieszyć budowę cudu. Teraz się nie dziwię że lekko schodziliście poniżej 20 tury :przestraszony: ja choć zagrałem podobnie do Bobka to z uporem maniaka ciąłem lasy tymi robotnikami. Czego to nie wymyślałem żeby zejść niżej niż 19-20 tura.

Dzięki Leszek za naukę w prostym, jakby się wydawało, GOTMie.
Last edited by Rudi2 on 2016-11-20, 02:07; edited 1 time in total  

delpietro 

Piwa: 1/3
sierżant  Brązowy zlotowicz - 1 zlot  Obibok – nie grał od 90 dni 
Posted: 2016-11-20, 10:18   

Też nie wykonywałem żadnych umów handlowych podchodzących pod bug, troche złota przed wojna potem przyjalem propozycje pokoju, reszta tak jak Bobek :) Z tym że 1 worka wyprodukowałem a drugi ukradziony w 15 turze dokończył Stone.
Last edited by delpietro on 2016-11-20, 10:19; edited 1 time in total  

Beny 

xfire: fcbeny
Helped: 50 times
Piwa: 65/13
generał dywizji  Złoty order za specjalne zasługi - system Dyplo, PBEM, FFA, losujący, civilopedia  Brązowy zlotowicz - 2 zloty  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo Miś 2  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4  Złoty gracz w demokrację - GwD1-admin  Złoty gracz w demokrację - GwD2 
Posted: 2016-11-20, 10:37   

Bez bugu z kasą udało mi się zejść tylko do 17 tury, więc gratki Bobek :)

Może wklej też te wyniki Leszek w główny temat GOTMa (ten bez komentarzy). W przyszłości będzie łatwiej znaleźć.

Bobek1971 

xfire: bobek1971mie
Helped: 8 times
Piwa: 81/251
generał broni  Brązowy order za specjalne zasługi - Astro Puchat, Kalendarium Dyplo 5, grafiki, random  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4,5  II miejsce w sezonie GOTM - I sezon Ironman  III miejsce w sezonie GOTM - I sezon Maxman  III miejsce w sezonie GOTM - II sezon Ironman  III miejsce w sezonie GOTM - II sezon Maxman  Złoty gracz w demokrację - GwD1  Złoty gracz w demokrację - GwD2 
Posted: 2016-11-20, 21:07   

Gratki chłopaki i zabierajcie się za drugiego Gotma...ten drugi jest sporo dłuższy :)

doOdciecia

xfire: doOdciecia
Posted: 2017-08-27, 14:23   

no i trudniejszy jak dla mnie

berese46

Posted: 2017-10-26, 18:28   

moim zdaniem nie urywa tylka ta gra...

Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum