www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jesteś nowy? Kliknij tutaj!    Zgłoś grę Civ6     Zgłos grę Civ5    Zgłoś grę Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMÓWISZ SIĘ NA GRĘ    Na ircu jest users osób. Załaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

Moved by: wnuczus
2014-01-21, 12:23
Filmy ,seriale ,ksiązki muzyka - czyli godne polecenia
Author Message
dozza

Posted: 2017-10-08, 20:44   

o ja polecam ksiazke, ktora zrobila na mnie duze wrazenie podczas studiow. Teraz czytam ja ponownie i duzo nie stracila..

Bobek1971 

xfire: bobek1971mie
Helped: 8 times
Piwa: 81/251
generał broni  Brązowy order za specjalne zasługi - Astro Puchat, Kalendarium Dyplo 5, grafiki, random  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4,5  II miejsce w sezonie GOTM - I sezon Ironman  III miejsce w sezonie GOTM - I sezon Maxman  III miejsce w sezonie GOTM - II sezon Ironman  III miejsce w sezonie GOTM - II sezon Maxman  Złoty gracz w demokrację - GwD1  Złoty gracz w demokrację - GwD2 
Posted: 2017-10-12, 07:16   

https://wpolityce.pl/m/spoleczenstwo/361929-patryk-vega-o-misji-botoksu-tym-filmem-chcialem-postawic-pytania-ktore-zmusza-do-refleksji-nad-zyciem
tu macie co myśli sam Vega o swoim filmie ...
Postaw piwo autorowi tego posta

cule 

xfire: culecivka
Piwa: 46/9
pułkownik  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Dyplo - Dyplo6   III miejsce w Pucharze KAC - Turniej Rocznicowy 
Posted: 2017-10-12, 08:20   

Botoks to film o bogu, a biblia jest instrukcją życia Vegi. Itko lubi to! :rotfl:

Ładny bełkot :D zapomniał dodać jakie niby KONKRETNIE pytania stawia ten film i do jakich KONKRETNIE refleksji zmusza. Że z psem to nie to samo? ;)

Whiteye 

xfire: zakosiliminicka
Piwa: 55/6
starszy plutonowy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  Pluszowy miś - rozegrał mniej niż 10 gier  I miejsce w Dyplo - DyploMiś3  II miejsce w Dyplo - Dyplo 10  III miejsce w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo8 
Posted: 2017-10-12, 10:21   

Pamela kręcąc film na jachcie też chciała zmusić ludzi do refleksji.

itkovian 

Helped: 3 times
Piwa: 22/21
starszy chorąży sztabowy  Obibok – nie grał od 90 dni  III miejsce w Dyplo - Dyplo Miś 2  Przeżycie w Dyplo - Dyplo8  Przeżycie w Dyplo - DyploMiś3 
Posted: 2017-10-12, 14:41   

cule wrote:
Botoks to film o bogu, a biblia jest instrukcją życia Vegi. Itko lubi to! :rotfl:

Ładny bełkot :D zapomniał dodać jakie niby KONKRETNIE pytania stawia ten film i do jakich KONKRETNIE refleksji zmusza. Że z psem to nie to samo? ;)

Cule swoją wypowiedziom akurat intelektulanie stawiasz sie na równi z Vegą.....

Czytąłeś co pisałem że onet wp film webb itp filmy vegi oceniały super....... dopóki nie ruszył aborcji bo to uderza w Czarne marsze symbol opozycji ..... bo pokazuje okrucieństwo aborcji ale dla Cule kwintesencja to sex z psem :facepalm: No comentt.

Vega pierniczy i jak pisałem wszystkie filmy są przerysowane ale akurat ten obrywa a tamte sa super nie trzeba byc geniuszem zeby sie domyślic dlaczego.....

cule 

xfire: culecivka
Piwa: 46/9
pułkownik  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Dyplo - Dyplo6   III miejsce w Pucharze KAC - Turniej Rocznicowy 
Posted: 2017-10-12, 15:59   

No już dobrze Itko, ustaliliśmy już że uważasz to coś za fajny film i OK, gustu się nie wybiera. Jak ktoś oczu nie znalazł na śmietniku to sobie oszczędzi takich produkcji, a Ty możesz się misji dopatrywać nawet w psich szczynach.

itkovian 

Helped: 3 times
Piwa: 22/21
starszy chorąży sztabowy  Obibok – nie grał od 90 dni  III miejsce w Dyplo - Dyplo Miś 2  Przeżycie w Dyplo - Dyplo8  Przeżycie w Dyplo - DyploMiś3 
Posted: 2017-10-12, 18:05   

Cule ja ustaliłem że Botoks to ten sam poziom przejaskrawienia plus klimat ala Pasikowski ale nagel jest oceniany zupełęnie odmienie przez część mediów bo pokazuje aborcje taką jaką jest czyli jako morderstwo dziecka a to źle rzutuje na czarne marsze ale Cule odwróci kota ogonem i napisze o czymś innym... :zdziwko:

Rudi2

xfire: rudi22222
Helped: 5 times
Piwa: 171/62
generał dywizji  Srebrny zlotowicz - 3 zloty  Brązowy sponsor KAC  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo5  II miejsce w Dyplo - Dyplo4,5  III miejsce w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  I miejsce w sezonie GOTM - I sezon Ironman  II miejsce w sezonie GOTM - I sezon Maxman  II miejsce w sezonie GOTM - II sezon Ironman  II miejsce w sezonie GOTM - II sezon Maxman  Wygrany jeden GOTM - 12 wygranych 
Posted: 2017-10-12, 22:31   

itkovian wrote:
ale Cule odwróci kota ogonem i napisze o czymś innym... :zdziwko:

Zaczynam się gubić. Seks był z kotem czy psem?

kaskaa

Posted: 2017-10-20, 08:50   

Dla mnie Botoks to totalna porażka, czarny humor.

bombel79 

xfire: bombel79
Helped: 12 times
Piwa: 60/4
generał broni  Brązowy order za specjalne zasługi - Za adminowanie  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo3  II miejsce w Dyplo - Dyplo2  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo8  I miejsce w rankingu FFA  I miejsce w Astro Pucharze - I Astro Puchar  II miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy 
Posted: 2017-10-25, 22:05   

bylem dzis na "Pilotach" w Romie. Calkiem fajny musical patriotyczny :) czyli na topie :)

Rudi2

generał dywizji  Srebrny zlotowicz - 3 zloty  Brązowy sponsor KAC  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo5  II miejsce w Dyplo - Dyplo4,5  III miejsce w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  I miejsce w sezonie GOTM - I sezon Ironman  II miejsce w sezonie GOTM - I sezon Maxman  II miejsce w sezonie GOTM - II sezon Ironman  II miejsce w sezonie GOTM - II sezon Maxman  Wygrany jeden GOTM - 12 wygranych 
Posted: 2017-10-26, 00:57   

303, F15 czy M29 a może Caracal? Bo nie wiem co założyć.

bombel79 

xfire: bombel79
Helped: 12 times
Piwa: 60/4
generał broni  Brązowy order za specjalne zasługi - Za adminowanie  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo3  II miejsce w Dyplo - Dyplo2  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo8  I miejsce w rankingu FFA  I miejsce w Astro Pucharze - I Astro Puchar  II miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy 
Posted: 2017-10-26, 07:15   

Hurricane. Choć również Bf109 i He111 ;)

gleras

Posted: 2017-11-02, 18:02   

Stąd miedzy innymi załamał się kiedy uświadomił sobie że to nie była gra i na śmierć posłał ludzi a nie pikselki.

Bobek1971 

xfire: bobek1971mie
Helped: 8 times
Piwa: 81/251
generał broni  Brązowy order za specjalne zasługi - Astro Puchat, Kalendarium Dyplo 5, grafiki, random  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4,5  II miejsce w sezonie GOTM - I sezon Ironman  III miejsce w sezonie GOTM - I sezon Maxman  III miejsce w sezonie GOTM - II sezon Ironman  III miejsce w sezonie GOTM - II sezon Maxman  Złoty gracz w demokrację - GwD1  Złoty gracz w demokrację - GwD2 
Posted: 2017-11-03, 23:43   

poszedłem do kina na film...w ręku miałem jabłko. Byłem po pracy, lekko już głodny i chciałem po kilku minutach wrzucić coś na ruszt.
minęły 2h 44 minuty.
siedziałem w fotelu ...a w ręku nadal trzymalem...nieugryzione jabłko. Dawno nie widzialem tak dobrego filmu pod względem estetyki obrazu i dźwięku....dopasowanego do mojej wrażliwości tempa...
polecam bardzo
Blade Runner 2049
Last edited by Bobek1971 on 2017-11-03, 23:43; edited 1 time in total  

Rudi2

Posted: 2017-11-04, 03:53   

A możesz trochę mniej tajemniczo streścić finał zamiast trzymać w napięciu?

Zjadłeś w końcu to jabłko czy nie? Bo nie wiem czy warto.
Last edited by Rudi2 on 2017-11-04, 03:55; edited 1 time in total  

Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum