www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jesteś nowy? Kliknij tutaj!    Zgłoś grę Civ6     Zgłos grę Civ5    Zgłoś grę Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMÓWISZ SIĘ NA GRĘ    Na ircu jest users osób. Załaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

civewoluujeminiereligia

Civ 6 religia mi nie ewoluuje
Author Message
beholder@op.pl 

Posted: 2017-11-16, 16:31   Civ 6 religia mi nie ewoluuje

no zbieram te 25 punktów wiary, wybieram pierwsze wierzenie i..... KONIEC nic się dalej nie dzieje, buduje dzielnice swiatynne w miastach ale nie mogę dalej rozwijać religii ani dodawać wierzeń.
Gram na roznych państwach w tym Hiszpania dla achiwa i ... nic... cos się popsuło.
Mam niby nazbierać punktów na wielkiego pororoka ale on się nie pojawia, robie prace dodatkowe w miastach, wiary mam od groma nazbierane i nic.... co się stało ?

Kiedyś raz wygrałem cywilizacje pprzez wiare, a teraz już nie mogę obojętnie czy wybieram w opcjach rozgrywki wygrana poprzez wiare czy nie.... raz kiedyś gralem Kongiem, które nie może mieć religii własnej i od tego czasu prawdopodobnie żadna cywilizacja mi nie rozwija religii....

Ktoś wie o co może chodzic?

dziekuje za odpowiedz
Postaw piwo autorowi tego posta

bombel79 

xfire: bombel79
Helped: 12 times
Piwa: 60/4
generał broni  Brązowy order za specjalne zasługi - Za adminowanie  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo3  II miejsce w Dyplo - Dyplo2  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo8  I miejsce w rankingu FFA  I miejsce w Astro Pucharze - I Astro Puchar  II miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy 
Posted: 2017-11-16, 16:58   

A są jeszcze wolne panteony? Może robisz to za późno?

beholder@op.pl 

Posted: 2017-11-16, 22:07   

na pewno sa, pozatym graja tylko 4 cywilizacje, w 2 turze zakładałem swój panteon. Po prostu coś jest zblokowane, nie można również dodac do dzikich kart ustrojów karteczki z bonusem na +2 punkty do wielkiego proroka, sa karteczki na naukowca, inżyniera bankowca.... a religijnej opcji nie ma.

Eferalga_500 

xfire: throgin
Helped: 3 times
Piwa: 26/4
starszy chorąży sztabowy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Dyplo - Dyplo 9  III miejsce w Dyplo - Dyplo4  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo5 
Posted: 2017-11-16, 22:10   

Musisz uzbierać proroka i to on zakłada religię.

Kolejnośc jest nastęująca - najpierw paneton - on jest z automatu we wszystkich miastach.
Potem prorok - ich ilość jest ograniczona i zalezna od wielkości mapy i graczy. Jeżeli nie zdobędziesz proroka to nie będziesz mieć religii.

beholder@op.pl 

Posted: 2017-11-17, 12:00   

No właśnie, ten prorok nie chce mi się pojawiać,
Mam już kilkanaście miast z dzielnicami świątynnymi, nazbierane kilka tysięcy wiary ale nie mogę budować w nich żadnych budynków, np. zwykłych światyń.

W panteonie mi pisze ze trwaja prace nad religia od kilkudziesięciu rund.
Robilem w kilkunastu miastach dodatkowe "festiwale wiary" czy jak to się tam nazywa żeby zbierac te punkty na proroka, - to tez nic nie daje.

Coś w samej grze chyba jest popsute. Odinstalowałem i zainstalowamem na steamie... tez nic to nie dało. Może jakiś path to popsuł? Niby powinienem mieć całe DLS a mam tylko cywilizację azteków tylko, nie mam np. Polski dostępnej.

A wcześniej pół roku temu miałem zwycięstwo religijne którąś z cywilizacji - i potem coś się w grze popsuło.

Cholernik 

xfire: Cholernik
Helped: 14 times
Piwa: 52/26
podpułkownik  Brązowy zlotowicz - 1 zlot  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo Miś 2  I miejsce w Pucharze KAC - w turnieju drużynowym Civ 5  Wygrany jeden GOTM 
Posted: 2017-11-17, 12:55   

W zakładce wielkich ludzi masz widoczny postęp proroka.
Jest podana liczba pkt, oraz ilość wymaganych do proroka.
Jak jest zablokowane przy proroku, tzn że już nie możesz nowego wytworzyć.

Eferalga_500 

xfire: throgin
Helped: 3 times
Piwa: 26/4
starszy chorąży sztabowy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Dyplo - Dyplo 9  III miejsce w Dyplo - Dyplo4  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo5 
Posted: 2017-11-17, 19:36   

Ilość proroków jest równa ilości reliigi oraz od wielkości mapy i maksymalnej ilości graczy dostępnych na tejże.
Nastęnie ilość maksymalnych religii jest równa połowie plus jeden graczy na tej mapie.

beholder@op.pl 

Posted: 2017-11-29, 05:25   

DZIĘKI Wszystkim:)

Już rozwiązany problem, po prostu w grze założonej we współczesności nie ma już aktywnych proroków, jak założyłem w starożytności - są.

Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum