www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jeste nowy? Kliknij tutaj!    Zgo gr Civ6     Zgos gr Civ5    Zgo gr Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMWISZ SI NA GR    Na ircu jest users osb. Zaaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

kondotierzy

Kondotierzy
Author Message
Lary33 

xfire: lary33
Helped: 6 times
Piwa: 35/26
genera dywizji  Brzowy zlotowicz - 2 zloty  Srebrny civmaniak – najwicej rozegranych gier  Piwosz – otrzyma minimum 25 piw  Obibok – nie gra od 90 dni  II miejsce w Dyplo - Dyplo6  Przeycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeycie w Dyplo - Dyplo XIII  Przeycie w Dyplo - Dyplo1  Przeycie w Dyplo - Dyplo3  Przeycie w Dyplo - Dyplo5 
Posted: 2018-01-22, 15:59   

za 100 lat ci powiem :)
Postaw piwo autorowi tego posta

Peter 

xfire: peterek
Helped: 12 times
Piwa: 43/13
genera dywizji  Brzowy order za specjalne zasugi  Zoty zlotowicz - 13 zlotw  Srebrny sponsor KAC  Brzowy civmaniak – najwicej rozegranych gier  Pomocna do – pomg minimum 10 razy  Piwosz – otrzyma minimum 25 piw  Obibok – nie gra od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo1  I miejsce w Dyplo - Dyplo2  I miejsce w Dyplo - Dyplo8  II miejsce w Dyplo - Dyplo3  III miejsce w Dyplo - Dyplo4,5  Przeycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeycie w Dyplo - dyplo7  III miejsce w Pucharze KAC - I Puchar KAC  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - IV Puchar KAC  Zoty gracz w demokracj - GwD2-kapitan 
Posted: 2018-01-22, 16:20   

Statystki z tego co pamitam.

Lary33 

genera dywizji  Brzowy zlotowicz - 2 zloty  Srebrny civmaniak – najwicej rozegranych gier  Piwosz – otrzyma minimum 25 piw  Obibok – nie gra od 90 dni  II miejsce w Dyplo - Dyplo6  Przeycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeycie w Dyplo - Dyplo XIII  Przeycie w Dyplo - Dyplo1  Przeycie w Dyplo - Dyplo3  Przeycie w Dyplo - Dyplo5 
Posted: 2018-01-22, 16:36   

statystki? Ke diabe? :P

Peter 

xfire: peterek
Helped: 12 times
Piwa: 43/13
genera dywizji  Brzowy order za specjalne zasugi  Zoty zlotowicz - 13 zlotw  Srebrny sponsor KAC  Brzowy civmaniak – najwicej rozegranych gier  Pomocna do – pomg minimum 10 razy  Piwosz – otrzyma minimum 25 piw  Obibok – nie gra od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo1  I miejsce w Dyplo - Dyplo2  I miejsce w Dyplo - Dyplo8  II miejsce w Dyplo - Dyplo3  III miejsce w Dyplo - Dyplo4,5  Przeycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeycie w Dyplo - dyplo7  III miejsce w Pucharze KAC - I Puchar KAC  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - IV Puchar KAC  Zoty gracz w demokracj - GwD2-kapitan 
Posted: 2018-01-22, 19:05   

Dojdziesz to zobaczysz ;)

Nefliqus 

Helped: 5 times
Piwa: 50/67
podpukownik  Piwosz – otrzyma minimum 25 piw  Obibok – nie gra od 90 dni  II miejsce w Pucharze KAC - I Puchar Kac Civ5 
Posted: 2018-01-24, 13:58   

z Batyku wycigam 70g, nie wiedziaem e jest to moliwe. Kontrola nad handlem na Batyku wydaje mi si kluczowym elementem strategii dla gry PL.

Lary33 

Posted: 2018-01-25, 17:17   

70 t ofaktycznie duo. A ile wyciagasz z cego Handlu. Ja wycigam 109 . Ze spraw politycznych to teraz integruje Francje. Ciekawe czy te wsystkie kolonie zmieni sie na polskie

Last edited by Lary33 on 2018-01-25, 21:03; edited 1 time in total  

Nefliqus 

podpukownik  Piwosz – otrzyma minimum 25 piw  Obibok – nie gra od 90 dni  II miejsce w Pucharze KAC - I Puchar Kac Civ5 
Posted: 2018-01-26, 00:12   

Lary33 wrote:
70 t ofaktycznie duo. A ile wyciagasz z cego Handlu. Ja wycigam 109 . Ze spraw politycznych to teraz integruje Francje. Ciekawe czy te wsystkie kolonie zmieni sie na polskie

Obrazek

Okolo 100 ale jest 1640. Jakie 80 z Batyku i 20 z Konstantynopola. Jak przejd z Batyku na Lubek to bdzie znacznie wicej. Najpierw musz jednak zdobyc pn Niemcy.
Z ciekawostek to udao mi sie zmienic ustrj PL z monarchii elekcyjnej na republik a pniej na monarchie absolutn. Obydwie zmiany przez eventy. Troch to wyszo przez przypadek bo nie wiem jakie sa wymaganie zeby takie eventy wyskoczyly ale i tak jestem bardzo zadowolony z tej zmiany. ;)

Tak a propos to adnie sie rozrosles przez ostatnie 50 lat ale widz ze z manpower dalej sa problemy nawet w tak duzym kraju. Teraz sobie myl ze trzeba bylo brac ide ilosc a nie jako. No nic juz tego nie cofn.

Lary33 

Posted: 2018-01-26, 08:26   

Manpower ci rosnie jak wojujesz z rywalami, a ja z rywali mam tylko turcje i Ming. :)

3 wojny z turkami miaem 2 wygrane jedna biay pokj. Ale biy pokj to by mus bo mnei kolalicja zaatakoaa w momencie wojny zturkami i musiaem da im nauczk.

Nefliqus 

Posted: 2018-01-29, 17:32   

Lary33 wrote:
Manpower ci rosnie jak wojujesz z rywalami, a ja z rywali mam tylko turcje i Ming. :)

3 wojny z turkami miaem 2 wygrane jedna biay pokj. Ale biy pokj to by mus bo mnei kolalicja zaatakoaa w momencie wojny zturkami i musiaem da im nauczk.

nie rozumiem, jak MP ronie tylko jak si wojuje z rywalem?

Poniej moja najlepsza gra PL. W sumie to nie wiem jaki cel teraz wybra cel (to jest saboc tej gry, jak jest sie juz Imperium).

przy prawie 200 gold z handlu PL zastanawiam sie czy kolonializm jest opacalny.
Last edited by Nefliqus on 2018-01-29, 17:34; edited 1 time in total  

Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version