www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jesteś nowy? Kliknij tutaj!    Zgłoś grę Civ6     Zgłos grę Civ5    Zgłoś grę Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMÓWISZ SIĘ NA GRĘ    Na ircu jest users osób. Załaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

Opened by: ponti
2016-12-29, 18:01
POSULATY WYBORCZE BY MARTIN
Author Message
Martin 

xfire: martinpol
Helped: 4 times
Piwa: 14/2
generał brygady  Srebrny zlotowicz - 3 zloty  Srebrny sponsor KAC  Złoty civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4,5  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - I Puchar KAC  II miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  III miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  II miejsce w sezonie Ligi KAC - IV sezon 
Posted: 2018-08-10, 08:54   

Nefliqus wrote:
Martin wrote:
https://businessinsider.com.pl/gielda/wiadomosci/grupa-lotos-wyniki-finansowe-zysk-ii-kwartal-2018/9m3hmvl

Nowe rekordy zysku Polskich spółek.

"Grupa Lotos w II kwartale 2018 r. wypracowała zysk netto w wysokości 534,9 mln zł. To wzrost ze 157,4 mln zł rok wcześniej. Od początku roku zysk netto wyniósł 855,7 mln zł. Rok wcześniej do końca czerwca wynosił on 568,3 mln zł."

To wszystko kosztem obywateli.

Jasne Nefi, tych obywateli którzy bez akcyzy i podatków handlowali paliwami. A zyski szły do ich kieszeni :P

Nefliqus 

Helped: 5 times
Piwa: 49/67
podpułkownik  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Pucharze KAC - I Puchar Kac Civ5 
Posted: 2018-08-10, 13:13   

Martin wrote:
Nefliqus wrote:
Martin wrote:
https://businessinsider.com.pl/gielda/wiadomosci/grupa-lotos-wyniki-finansowe-zysk-ii-kwartal-2018/9m3hmvl

Nowe rekordy zysku Polskich spółek.

"Grupa Lotos w II kwartale 2018 r. wypracowała zysk netto w wysokości 534,9 mln zł. To wzrost ze 157,4 mln zł rok wcześniej. Od początku roku zysk netto wyniósł 855,7 mln zł. Rok wcześniej do końca czerwca wynosił on 568,3 mln zł."

To wszystko kosztem obywateli.

Jasne Nefi, tych obywateli którzy bez akcyzy i podatków handlowali paliwami. A zyski szły do ich kieszeni :P

Takiego drogiego paliwa jak teraz to już dawno nie bylo. Pis doi nas na kazdym kroku. Najbardziej denerwują mnie nowe oplaty za wodę.
Postaw piwo autorowi tego posta

Rudi2

xfire: rudi22222
Piwa: 183/68
generał dywizji  Srebrny zlotowicz - 3 zloty  Brązowy sponsor KAC  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo5  II miejsce w Dyplo - Dyplo4,5  III miejsce w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  I miejsce w sezonie GOTM - I sezon Ironman  II miejsce w sezonie GOTM - I sezon Maxman  II miejsce w sezonie GOTM - II sezon Ironman  II miejsce w sezonie GOTM - II sezon Maxman  Wygrany jeden GOTM - 12 wygranych 
Posted: 2018-08-10, 17:27   

Nefliqus wrote:

Takiego drogiego paliwa jak teraz to już dawno nie bylo. Pis doi nas na kazdym kroku.

Ty to jesteś jakiś głupi p.erdolony ruski troll, jątrzysz dla samego jątrzenia

Przy czym cena ropy na rynkach światowych wzrasta od początku 2016 roku za baryłkę z około 30 USD do około 70 USD obecnie

Last edited by Rudi2 on 2018-08-10, 17:34; edited 2 times in total  

Martin 

generał brygady  Srebrny zlotowicz - 3 zloty  Srebrny sponsor KAC  Złoty civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4,5  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - I Puchar KAC  II miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  III miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  II miejsce w sezonie Ligi KAC - IV sezon 
Posted: 2018-08-10, 21:24   

Ale to Rudi dla troli nie ma znaczenia :) Jest drogo z winy PIS-u :)

Nefliqus 

podpułkownik  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Pucharze KAC - I Puchar Kac Civ5 
Posted: 2018-08-11, 15:17   

Rudi2 wrote:
Nefliqus wrote:

Takiego drogiego paliwa jak teraz to już dawno nie bylo. Pis doi nas na kazdym kroku.

Przy czym cena ropy na rynkach światowych wzrasta od początku 2016 roku za baryłkę z około 30 USD do około 70 USD obecnie

Obrazek

Rudi pla, ten wykres konczy się na lutym 2017. Ostatnio jak tankowalem to za l placilem 5.99 zl
To jest cholerne duzo. W tym samym czasie Orlen bije rekordy zyskownosci. Mogli by zejść troche z swojej marży ale nie oni wola lupic obywateli zeby miec kase na nagrody dla swoich misiewiczow!

Lary33 

xfire: lary33
Helped: 6 times
Piwa: 34/23
generał dywizji  Brązowy zlotowicz - 2 zloty  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  II miejsce w Dyplo - Dyplo6  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo XIII  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo5 
Posted: 2018-08-11, 21:26   

Rudi2 wrote:
Nefliqus wrote:

Obrazek

A kiedy wchodzi ten nowy podatek do paliwa?

Martin 

Posted: 2018-08-12, 09:09   

Chyba od nowego roku ale ropa może drożeć ponieważ Trump nałożył sankcje na Iran :(

cule 

xfire: culecivka
Piwa: 47/10
pułkownik  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Dyplo - Dyplo6   III miejsce w Pucharze KAC - Turniej Rocznicowy 
Posted: 2018-08-12, 10:03   

Nie ma żadnego nowego podatku Lary, PiS nie podnosi podatków, wbij to sobie do głowy. Wystarczyło nie kraść.

Lary33 

generał dywizji  Brązowy zlotowicz - 2 zloty  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  II miejsce w Dyplo - Dyplo6  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo XIII  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo5 
Posted: 2018-08-12, 14:11   

:P Cule mi się juznie chce z nimi polemizować. Oni są tylko pożyecznymi idiotami. Bardzo pozytecznym. Szkoda .

@ rudi ponad 2,5 roku temu napisałeś, ze w Polsce jest też wojna hybrydowa. Wyśmiałem Cię za to stwierdzenie. Muszę Cię przeprosić i przyznac Ci rację . Niestety tak i ją przegrywamy. Trudno jest narodowi Polskiemu walczyć z czyms takim jak przeciwko sobie masz obce mocarstwo ( ze wschodu) i włąsny rząd i partię rządzącą. Nie wiem tylko czy ci ostatni to z głupoty , czy tez są na usługach. Chyba wolałbym już to pierwsze.

Nie będe uzasadniał na jakiej podstawie zmieniłem zdanie , bo wystarczy byc przeciętnie inteligentnym człowiekiem i zdobyć troche informacji aby dojść do podobnych wniosków.

Wiec Rudi szacun :padam: , bez cienia ironii

Rudi2

generał dywizji  Srebrny zlotowicz - 3 zloty  Brązowy sponsor KAC  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo5  II miejsce w Dyplo - Dyplo4,5  III miejsce w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  I miejsce w sezonie GOTM - I sezon Ironman  II miejsce w sezonie GOTM - I sezon Maxman  II miejsce w sezonie GOTM - II sezon Ironman  II miejsce w sezonie GOTM - II sezon Maxman  Wygrany jeden GOTM - 12 wygranych 
Posted: 2018-08-12, 16:58   

Ja tam nie podejmuję się stawiać ci diagnozy czy jesteś lub nie jesteś idiotą, nie moja specjalizacja. Natomiast nie będąc nawet amotorem-doktorem mam moralny obowiązek zasugerować ci wizytę u okulisty wiele wskazuje u ciebie na astygmatyzm.
Widzisz tylko jedną stroną wyraźnie.

Lary33 

Posted: 2018-08-12, 18:47   

No widzisz Rudi, tak się kończy z Tobą jakakolwiek rozmowa . Właśnie udowodniłem , że jesteś taki sam jak inni wyznawcy Pisu. Jak powiedziałem jestem gotowy na bardzo merytoryczną dyskusję, ale nei w necie, od kilku miesięcy zbieram informację na ten temat i wnioski są jednoznaczne. A to ty postawiłeś tezę jakiś czas temu o wojnie hybrydowej w Polsce, nie ja. Czy to znaczy ,ze jesteś idiotą ?
.
.
.
Last edited by Lary33 on 2018-08-12, 18:48; edited 1 time in total  

Rudi2

Posted: 2018-08-13, 01:18   

Nie robiłem sobie badań pod tym kątem a twoje diagnozy są nieuprawnione.

Problem polega na tym, że doskonale dostrzegasz agenturę sowiecką, amerykańską i być może żydowską ale za cholerę nie chcesz dostrzec tej najbardziej niebezpiecznej i najbardziej zdesperowanej czyli pruskiej. Chodzą tacy na bezczel po ulicach stadami ostatnio ale ty w nich nic groźnego nie dostrzegasz a wręcz przeciwnie chcesz wierzyć że to są obrońcy twojej demokracji. Jedynie słuszni i uprawnieni a tak nie jest. Potrzebna ci wizyta u okulisty to może przejrzysz na oczy. PISowskie sprawki to pikuś przy ich celach.

Martin 

Posted: 2018-08-13, 07:58   

Lary każdy może myśleć jak chce, życie. Zwolenników PO też niczym nie przekonasz :P

jarek17777

Piwa: 13/39
starszy plutonowy  Obibok – nie grał od 90 dni  Pluszowy miś - rozegrał mniej niż 10 gier  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo XIII 
Posted: 2018-08-13, 09:02   

Polityka typowo "zbliża" ludzi :rotfl: Bo u nas jest albo to i drugie be, albo na odwrót.
Jak wiele osób sam głosowałem kiedyś za PO no ale zmieniłem szybko poglądy i nie to, że mi PIS jakoś super odpowiada. Jeśli znajdzie się inna ciekawa alternatywa to zagłosuję na nią aby weszła do sejmu ale wystarczy porównać rządy i dla mnie wychodzi jasno co jest lepsze.

To, że PO sympatyzuje z Niemcami z niezdrowym czy też zdrowym podejściem (to nie ma znaczenia) nikt nie zaprzeczy :)
Prasa czy internet w większości jest w posiadaniu krajów niemieckich to tak tylko przypominam.
Last edited by jarek17777 on 2018-08-13, 09:03; edited 1 time in total  

Nefliqus 

Posted: 2018-08-13, 10:46   

jarek17777 wrote:
Polityka typowo "zbliża" ludzi :rotfl: Bo u nas jest albo to i drugie be, albo na odwrót.
Jak wiele osób sam głosowałem kiedyś za PO no ale zmieniłem szybko poglądy i nie to, że mi PIS jakoś super odpowiada. Jeśli znajdzie się inna ciekawa alternatywa to zagłosuję na nią aby weszła do sejmu ale wystarczy porównać rządy i dla mnie wychodzi jasno co jest lepsze.

To, że PO sympatyzuje z Niemcami z niezdrowym czy też zdrowym podejściem (to nie ma znaczenia) nikt nie zaprzeczy :)
Prasa czy internet w większości jest w posiadaniu krajów niemieckich to tak tylko przypominam.

Ja bym tego nie nazwał sympatią do Niemców tylko kursem pro europejskim. Wszystko jedno która partia proponował by politykę pro europejska ja będę ja popierał bo taka polityka przynosi najwięcej korzyści zwykłym obywatelom. Pis proponuje zamiast tego utopie trojmorza i widmo kolejnej przysłowiowej szarży kawalerii na czołgi. Dla mnie rząd pis zachowuję sie jak agentura CIA. Rola korkowa i mięsa armatniego mi nie odpowiada.

Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum