www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jesteś nowy? Kliknij tutaj!    Zgłoś grę Civ6     Zgłos grę Civ5    Zgłoś grę Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMÓWISZ SIĘ NA GRĘ    Na ircu jest users osób. Załaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

Moved by: wnuczus
2014-01-21, 12:23
Filmy ,seriale ,ksiązki muzyka - czyli godne polecenia
Author Message
Lary33 

xfire: lary33
Helped: 6 times
Piwa: 34/24
generał dywizji  Brązowy zlotowicz - 2 zloty  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  II miejsce w Dyplo - Dyplo6  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo XIII  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo5 
Posted: 2018-10-09, 12:18   

Ale co by się działo? A mało jest takich fimów?? Masa!! wysil się troche Scoobi i sobie obejrzyj. Samych Amerykanskich to z pińcet+ . francuskich to drugie tyle.

A co do Kleru,bardzo dobry film i tyle.

Co do samego koscioła to wybaczcie nei jest tak ,ze w filmie wszystk ozebrane w pigułke. Tak po prostu jest u nas W kościele. Koniec i kropka. Dopóki kościół nei przejdzie głębokiej reformy to bedzie traciłwiernych. Ja sam maiłem za nauczyciela religii ksiedza pedofila. Mi nic nie zrobiłale kilku kolegów wracąło , czerwonych po spotkniu sam na sam z księdzem. Myśłe ,ze nei gwałcił ale inne rzeczy to na pewno. A mieliśmy po 12 lat.

W dodatku relcjeznajomych z innych klas są podobne. A był to ksiądz Henryk . Parafia Św Józefa w Lublinie , aby ne było ,ze zmysłam. Jakis 1987 rok
Postaw piwo autorowi tego posta

ScoobyDoo 

xfire: scoobydoopl
Helped: 7 times
Piwa: 84/67
generał dywizji  Złoty zlotowicz - 5 zlotów  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  I miejsce w Dyplo - dyplo7  III miejsce w Dyplo - Dyplo XIII  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo Miś  III miejsce w Pucharze KAC - II Puchar Kac Civ5  Wygrany jeden GOTM - 1 wygrana  III miejsce w rankingu FFA 
Posted: 2018-10-09, 12:50   

Lary33 wrote:
Ale co by się działo? A mało jest takich fimów?? Masa!! wysil się troche Scoobi i sobie obejrzyj. Samych Amerykanskich to z pińcet+ . francuskich to drugie tyle.

Podeślij jakis tytuł, to chociaż recenzje na filmwebie sie zobaczy.

Co do samego Kościoła, to z larrym się zgadzam z tym, ze po prostu kościół musi miec wewnętrzną politykę która będzie przed molestowaniem broniła dzieci zapobiegawczo (celuje jakieś testy psychologiczne) a dwa że jak już dochodzi to takich czynów, to nie jest to zamiatane pod dywan, tylko weryfikowane i jak ktoś jest winny to kara, a nie że krycie swoich.

haram 

xfire: haram77
Piwa: 30/18
starszy chorąży sztabowy  Srebrny zlotowicz - 3 zloty  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo 10  I miejsce w Dyplo - Dyplo Miś  II miejsce w sezonie GOTM - 3 miesięczny sezon 
Posted: 2018-10-09, 13:07   

ScoobyDoo wrote:
Co do samego Kościoła, to z larrym się zgadzam z tym, ze po prostu kościół musi miec wewnętrzną politykę która będzie przed molestowaniem broniła dzieci zapobiegawczo (celuje jakieś testy psychologiczne) a dwa że jak już dochodzi to takich czynów, to nie jest to zamiatane pod dywan, tylko weryfikowane i jak ktoś jest winny to kara, a nie że krycie swoich.

... a świat niech będzie sprawiedliwy, ludzie zdrowi i szczęśliwi. Sorry Scooby, samo z siebie to po prostu nie zadziała. Kościół broni swoich i dobrowolnie się nie zreformuje. Trzrba nim potrząsnąć, aby się zabrał porządnie za molestowanie i nie zamiatał pod dywan, jak to robił notorycznie. Dlatego filmy jak Kler wg mnie mają sens, nawet jeśli są przerysowane.

A wobec gejów co byś chciał konkretnie uzyskać swoim filmem? Coś poza szokowaniwm dla samego szokowania? Serio pytam. Można też zrobić film o ciemnych stronach starości i pokazywać na ekranie zaawansowane stadium hemoroidów. Tylko jaki w tym sens?
Last edited by haram on 2018-10-09, 13:11; edited 1 time in total  

hechter 

xfire: hechter
Helped: 4 times
Piwa: 6/1
podpułkownik  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w rankingu PBEM 
Posted: 2018-10-09, 13:22   

Whiteye wrote:
Zamówiłem w przedsprzedaży więc powinienem wcześniej dostać mapy i fragmenty ale nic nie przyszło. Mam nadzieję że wysyłka książki pójdzie im lepiej.

White, dostałeś już książkę?

--------------------------------------------------
"Pan jest zerem, panie Ziobro"

haram 

xfire: haram77
Piwa: 30/18
starszy chorąży sztabowy  Srebrny zlotowicz - 3 zloty  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo 10  I miejsce w Dyplo - Dyplo Miś  II miejsce w sezonie GOTM - 3 miesięczny sezon 
Posted: 2018-10-09, 13:25   

hechter wrote:
Whiteye wrote:
Zamówiłem w przedsprzedaży więc powinienem wcześniej dostać mapy i fragmenty ale nic nie przyszło. Mam nadzieję że wysyłka książki pójdzie im lepiej.

Ja już książkę dostałem, wielka jak encyklopedia.

Rudi2

xfire: rudi22222
Helped: 5 times
Piwa: 187/68
generał dywizji  Srebrny zlotowicz - 3 zloty  Brązowy sponsor KAC  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo5  II miejsce w Dyplo - Dyplo4,5  III miejsce w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  I miejsce w sezonie GOTM - I sezon Ironman  II miejsce w sezonie GOTM - I sezon Maxman  II miejsce w sezonie GOTM - II sezon Ironman  II miejsce w sezonie GOTM - II sezon Maxman  Wygrany jeden GOTM - 12 wygranych 
Posted: 2018-10-09, 13:38   

Mam i ja. Mapy niestety zostały skopane w drukarni bo podzielono je na pół zamiast dodać rozkładane.

Nefliqus 

Helped: 5 times
Piwa: 50/67
podpułkownik  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Pucharze KAC - I Puchar Kac Civ5 
Posted: 2018-10-09, 13:53   

ScoobyDoo wrote:
Lary33 wrote:

Podeślij jakis tytuł, to chociaż recenzje na filmwebie sie zobaczy.

Jak kler sam ma sie oczyscić jak 80% z tych co idzie na ksiedza ma juz jakies zaburzenia I deficyty psychiczne. Kto normalny decyduje sie zyc w celibacie (z wyjatkiem kilku procent religijnie nawiedzonych)?

Bobek1971 

xfire: bobek1971mie
Helped: 8 times
Piwa: 84/283
generał broni  Brązowy order za specjalne zasługi - Astro Puchat, Kalendarium Dyplo 5, grafiki, random  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo XIII  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4,5  II miejsce w sezonie GOTM - I sezon Ironman  III miejsce w sezonie GOTM - I sezon Maxman  III miejsce w sezonie GOTM - II sezon Ironman  III miejsce w sezonie GOTM - II sezon Maxman  Złoty gracz w demokrację - GwD1  Złoty gracz w demokrację - GwD2 
Posted: 2018-10-09, 20:57   

mówicie o książce i mapach Bartosiaka ?

Whiteye 

xfire: zakosiliminicka
Piwa: 61/7
starszy plutonowy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  Pluszowy miś - rozegrał mniej niż 10 gier  I miejsce w Dyplo - Dyplo XIII  I miejsce w Dyplo - DyploMiś3  II miejsce w Dyplo - Dyplo 10  III miejsce w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo8 
Posted: 2018-10-09, 22:10   

hechter wrote:
Whiteye wrote:

Dostałem, ale się za nią jeszcze nie zabrałem. Z mapami faktycznie skopali, wiele tracą przez to że nie są rozkładane.

Forever 

Helped: 2 times
Piwa: 48/42
starszy chorąży sztabowy  Brązowy zlotowicz - 1 zlot  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  I miejsce w Pucharze KAC - I Puchar Kac Civ5  Wygrany jeden GOTM - 1 wygrana 
Posted: 2018-10-12, 15:04   

ScoobyDoo wrote:
wszystko mi sie podoba, po prostu chcialbym zobaczyć nie film (zaznaczenie nie), a reakcje lewej strony. Czy by także mówili za reżyser ma możliwość fabularnej opowieści..

Co należysz do licznego grona obrońców KK
Co to uważają że ponieważ w filmie jest tylko jeden pozytywny ksiądz to jest to atak na kościół ?
Normalnie ciekawe gdzie byli ci ludzie jak wydano np. Drogówkę

Ps.
A film całkiem fajny tylko jak dla mnie końcówka skopana zapachniało mi w niej gumowymi stworkami z wiedźmina

Last edited by Forever on 2018-10-12, 15:14; edited 1 time in total  

Lary33 

generał dywizji  Brązowy zlotowicz - 2 zloty  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  II miejsce w Dyplo - Dyplo6  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo XIII  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo5 
Posted: 2018-10-12, 20:08   

A ja uważam, ze było 2 pozytywnych bohaterów/księży. Więckiewicz i Jakubik.

plewan_79 

Piwa: 19/18
pułkownik  Brązowy zlotowicz - 1 zlot  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Dyplo - Dyplo XIII  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4,5  Wygrany jeden GOTM - 2 wygrane  III miejsce w Astro Pucharze - II Astro Puchar  III miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  III miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy 
Posted: 2018-10-12, 20:28   

Forever wrote:

Co należysz do licznego grona obrońców KK
Co to uważają że ponieważ w filmie jest tylko jeden pozytywny ksiądz to jest to atak na kościół ?
Normalnie ciekawe gdzie byli ci ludzie jak wydano np. Drogówkę

i Ty Forever dałeś się nakręcić? :zalamany:

Bobek1971 

xfire: bobek1971mie
Helped: 8 times
Piwa: 84/283
generał broni  Brązowy order za specjalne zasługi - Astro Puchat, Kalendarium Dyplo 5, grafiki, random  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo XIII  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4,5  II miejsce w sezonie GOTM - I sezon Ironman  III miejsce w sezonie GOTM - I sezon Maxman  III miejsce w sezonie GOTM - II sezon Ironman  III miejsce w sezonie GOTM - II sezon Maxman  Złoty gracz w demokrację - GwD1  Złoty gracz w demokrację - GwD2 
Posted: 2018-10-12, 21:36   

nakręcić ...wy dostrzegacie tylko nakręcanie ..wielce spokojni i zawsze zrównoważeni :) siedzi sobie na zadupiu i popija dzin z toniciem w necie sprawdza tylko procent na koncie ;)

Lary33 

Posted: 2018-10-13, 10:05   

Dla mnie oczywistą oczywistością jest , ze KK , bez głębokiej reformy nie istnieje,pomimo ,ze jestem człowiekiem wierzącym.

plewan_79 

Piwa: 19/18
pułkownik  Brązowy zlotowicz - 1 zlot  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Dyplo - Dyplo XIII  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4,5  Wygrany jeden GOTM - 2 wygrane  III miejsce w Astro Pucharze - II Astro Puchar  III miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  III miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy 
Posted: 2018-10-13, 21:40   

Bobek1971 wrote:
nakręcić ...wy dostrzegacie tylko nakręcanie ..wielce spokojni i zawsze zrównoważeni :)

oj mi też wiele rzeczy podnosi ciśnienie i pewnie wyrzucam z siebie co mi na wątrobie leży od lat ;)

U mnie to np. będzie kradzież i brak szacunku do drugiego człowieka czyli socjalizm. U innych widać kościół czy obrona homoseksualizmu.

Akurat tutaj Scooby rzucił "A" i zaczęło się dodawanie BC i D, a że nawet ostoja spokoju czyli Forever wyrzucił coś z siebie :orany: ;)

Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum