www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jesteś nowy? Kliknij tutaj!    Zgłoś grę Civ6     Zgłos grę Civ5    Zgłoś grę Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMÓWISZ SIĘ NA GRĘ    Na ircu jest users osób. Załaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

szabesgoje

Szabesgoje
Author Message
Whiteye 

xfire: zakosiliminicka
Piwa: 62/7
starszy plutonowy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  Pluszowy miś - rozegrał mniej niż 10 gier  I miejsce w Dyplo - Dyplo XIII  I miejsce w Dyplo - DyploMiś3  II miejsce w Dyplo - Dyplo 10  III miejsce w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo8 
Posted: 2019-01-17, 16:57   

Kwestionujesz jak najbardziej słuszną decyzje admina Wnuczuś czy tylko odreagowujesz? Z frustratami tak jest że nie potrafią kontrolować emocji. Ludzie często patrzą na takich z pobłażaniem, przymykają oko na wyskoki, ale czasami warto wyznaczyć granicę.

Nadskakiwanie Amerykanom to cena jaką Jarek płaci za utrzymanie się przy władzy. Gdyby nie to, mogło by się na przykład okazać, że nie wszystkie nagrania Mateusza ujrzały światło dzienne.
Postaw piwo autorowi tego posta

ScoobyDoo 

xfire: scoobydoopl
Helped: 7 times
Piwa: 88/76
generał dywizji  Złoty zlotowicz - 5 zlotów  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - dyplo7  III miejsce w Dyplo - Dyplo XIII  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo Miś  III miejsce w Pucharze KAC - II Puchar Kac Civ5  Wygrany jeden GOTM - 1 wygrana  III miejsce w rankingu FFA 
Posted: 2019-01-17, 19:59   

Shaka[D14] wrote:
Rozumiem, Wnuczka już nie ma jest tylko Shaka

bo wiesz kto odpowiada teraz za komentarze i posty w świetle prawa? Ty
I za to, że nie ma informacji o cookies też Ty
RODO? Też ty

Więc rozumiem czemu blokujesz

Pieknie wnuczek coraz lepiej, wypława z ciebie coraz lepsza natura.
Po kolei:

Sam sobie wykasowałeś nielegalnie konto po tym jak zabrane tobie zostały uprawnienia , logując się do bazy sql. W bazie nie powinno się nic ręcznie zmieniać ( a na pewno dodować usuwać) bo całe forum może wylecieć i trzeba będzie odzyskać z backupu tracąć dane które zostały stworzone po backupie.
Potem także przywrócileś sobie konto SzakaD14 do userid wnuczka. Nie wiem czy to ma sens,
Kolejny eksperyment.

Teraz oczekujesz, że jak ci przywrócę twoję konto eksperymentując operację na czystym SQLy ? Poważny jesteś? Ja taki "odważny" nie jestem.
Może Beny jak da rade to odzyska.
Ja na pewnie nie bedę po tym sprzątał, jedyna opcja to res z backupu (ale wpisy z tajnego polecą)

Wnuczek po prostu jak się robi coś głupiego to trzeba brać odpowiedzialność a nie potem oczekiwać ze ktos za ciebie posprząta.

Co do drugiej części (rodo i cookies) kurde odczytuje to jako groźbę (zaraz jakiś donosić ?)
Strona nie jest komercyjna, wiec nie wiem czy aż taki absurd jest w EU, ale już sprawdzamy.

Shaka[D14]

Piwa: 60/18
plutonowy  Brązowy zlotowicz - 1 zlot  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Mini turnieju w Civilization IV - I Mini turniej 
Reprimends:
 6/3/6
Posted: 2019-01-17, 20:03   

Co?

Scooby ogarnij się nie chce przywróćenia wnuczusia czemu ty gadasz jakieś farmazony? Chce dokończyć dyplo turniej i pbem tyle

ScoobyDoo wrote:
Co do drugiej części (rodo i cookies) kurde odczytuje to jako groźbę (zaraz jakiś donosić ?)
Strona nie jest komercyjna, wiec nie wiem czy aż taki absurd jest w EU, ale już sprawdzamy.

Co do kwadartu, właśnie napisałem, że rozumiem po co usuwasz i banujesz bo niestety teraz to administratorów jest obowiązek prawny, nie ma tam żadnego ataku ogarnij sie

ScoobyDoo 

xfire: scoobydoopl
Helped: 7 times
Piwa: 88/76
generał dywizji  Złoty zlotowicz - 5 zlotów  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - dyplo7  III miejsce w Dyplo - Dyplo XIII  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo Miś  III miejsce w Pucharze KAC - II Puchar Kac Civ5  Wygrany jeden GOTM - 1 wygrana  III miejsce w rankingu FFA 
Posted: 2019-01-17, 20:34   

"Rozumiem, Wnuczka już nie ma jest tylko Shaka "

Tak nie ma bo usunałeś, sobie jako Szakę mogę ci dodać do PBEMA i dyplo, wiec możesz funcjonować.

Banuje nie dlatego, że czegoś sie obawiam ale uważam ze bardzo minimalny standard dyskusji jakis powinien być nie mylić ze cenzura.

Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum