www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jesteś nowy? Kliknij tutaj!    Zgłoś grę Civ6     Zgłos grę Civ5    Zgłoś grę Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMÓWISZ SIĘ NA GRĘ    Na ircu jest users osób. Załaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

120tcholernikivpocozycrunda

Moved by: Wolfenlane
2019-01-10, 22:02
IV Runda: pocozyc 1 : 0 Cholernik [120t]
Author Message
Wolfenlane 

Piwa: 10/4
starszy szeregowy 
Posted: 2019-01-10, 00:42   IV Runda: pocozyc 1 : 0 Cholernik [120t]

Czas na rozegranie do 23 stycznia do północy.

Nacja: Niemcy
Last edited by Wolfenlane on 2019-01-24, 00:36; edited 1 time in total  
Postaw piwo autorowi tego posta

Wolfenlane 

starszy szeregowy 
Posted: 2019-01-21, 23:59   

Jak tam Panowie status?

pocozyc 

Piwa: 3/2
kapral  Obibok – nie grał od 90 dni  Pluszowy miś - rozegrał mniej niż 10 gier 
Posted: 2019-01-22, 14:05   

Jakos nie bylo nam dane sie zlapac.
dzisiaj bedziemy grac, ale nie wiem czy skonczymy (bo ja bede pewnie dopiero kolo 20) do terminu, ja na pewno jutro moge dopiero po 20-21.

pocozyc 

Posted: 2019-01-23, 22:47   

wczoraj zaczęliśmy. dzisiaj Cholerka poddała - koniec to 120 tura.

wszystko zaczęło się od problemów Cholerki po tym jak zaatakowałem znienacka Jego miasto frontowe. W tym czasie Niemcy Zachodni podejmowali próbę przejęcia CS'a. Niemcy Wschodni wykorzystali to i zdobylimy miasteczko. Trochę się poprzepychaliśmy i ostatecznie je spaliłem.

Dzięki za grę!
kilka screenów:

Cholernik 

xfire: Cholernik
Helped: 14 times
Piwa: 59/34
podpułkownik  Brązowy zlotowicz - 1 zlot  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo Miś 2  I miejsce w Pucharze KAC - w turnieju drużynowym Civ 5  Wygrany jeden GOTM 
Posted: 2019-01-24, 17:36   

Wielkie uproszczenie.
Barby ostro dały mi w kość, przez co 2 razy musiałem się cofać z miejscówki i miasta stawiać gdzie indziej. Spowodowało to iż spóźniłem się z obroną miasta o te 2-3 tury, a po stracie drugiego co do wielkości miasta na tym etapie nie było już sensu grać. 7 miast Zycpoco na moje 4, z czego stolica na tyle duża, że nadawała się do czegoś.

Nic to, dzięki za grę

Forever 

Helped: 2 times
Piwa: 50/46
starszy chorąży sztabowy  Brązowy zlotowicz - 1 zlot  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  I miejsce w Pucharze KAC - I Puchar Kac Civ5  Wygrany jeden GOTM - 1 wygrana 
Posted: 2019-01-25, 10:24   

Cholernik wrote:
Wielkie uproszczenie.
Barby ostro dały mi w kość, przez co 2 razy musiałem się cofać z miejscówki i miasta stawiać gdzie indziej. Spowodowało to iż spóźniłem się z obroną miasta o te 2-3 tury, a po stracie drugiego co do wielkości miasta na tym etapie nie było już sensu grać. 7 miast Zycpoco na moje 4, z czego stolica na tyle duża, że nadawała się do czegoś.

Nic to, dzięki za grę

To gracie z barbami 1v1 ?! :szok:
To może też z wioskami ?

pocozyc 

Posted: 2019-01-25, 12:23   

Bez wiosek. Barby są w całym turnieju :)

Wolfenlane 

starszy szeregowy 
Posted: 2019-01-25, 14:31   

Tak Barby są, ponieważ są integralną częścią gry. Oczywiście że są losowe, ale są też w pewien sposób stałe, tzn. masz pewność że je spotykasz praktycznie od razu i wiesz czego się spodziewać, można jedynie mieć pecha i spotkać 3 koniki 😂 Generalnie jest to ważny czynnik balansujący początek gry. Tak to możnaby latać osadnikami po mapie bez obstawy, nie mówiąc już o bonusach nacji i eurekach czy inspiracjach.

Forever 

starszy chorąży sztabowy  Brązowy zlotowicz - 1 zlot  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  I miejsce w Pucharze KAC - I Puchar Kac Civ5  Wygrany jeden GOTM - 1 wygrana 
Posted: 2019-01-25, 14:53   

Wolfenlane wrote:
Tak Barby są, ponieważ są integralną częścią gry. Oczywiście że są losowe, ale są też w pewien sposób stałe, tzn. masz pewność że je spotykasz praktycznie od razu i wiesz czego się spodziewać, można jedynie mieć pecha i spotkać 3 koniki 😂 Generalnie jest to ważny czynnik balansujący początek gry. Tak to możnaby latać osadnikami po mapie bez obstawy, nie mówiąc już o bonusach nacji i eurekach czy inspiracjach.

Integralną częścią gry są też chatki to czemu je wyłączacie ?
Jasne jeden dostaje obóz na koniach i nie wychodzi ze stolicy drugi w tym czasie chasa i zajmuje teren
Latanie osadnikiem bez obstawy w multi ?? oj dziwne jakieś to multi musi być :szok: :rotfl:

Wolfenlane 

starszy szeregowy 
Posted: 2019-01-25, 16:11   

Chatki to jest dla mnie dodatek, który nie jest niezbędny, natomiast jest na pewno mocno losowy i nie wpływa znacząco na komfort gry, a jeśli już, to raczej ujemnie, bo każdy myśli co ten drugi dostał fajnego. Natomiast barby ma każdy, mniej lub więcej i każdy powinien być gotowy na spotkanie z 3 konikami. Po za tym ja nikomu nie bronię grać bez barbów, tylko taki ustaliłem wzór na grę, a każdy się może umówić z drugą osobą jak chce. A co do latania setem, to owszem na początku by można spokojnie, bo nikt nie robi tylu jednostek żeby pokryć cały teren, tylko się raczej skupia na eko.

Bobek1971 

xfire: bobek1971mie
Helped: 8 times
Piwa: 87/359
generał broni  Brązowy order za specjalne zasługi - Astro Puchat, Kalendarium Dyplo 5, grafiki, random  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo XIII  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4,5  II miejsce w sezonie GOTM - I sezon Ironman  III miejsce w sezonie GOTM - I sezon Maxman  III miejsce w sezonie GOTM - II sezon Ironman  III miejsce w sezonie GOTM - II sezon Maxman  Złoty gracz w demokrację - GwD1  Złoty gracz w demokrację - GwD2 
Posted: 2019-01-26, 00:05   

Forek chodz zagraj na Oval mirror Setiego a nie gadasz :)
po dwóch grach będziesz wiedział czy ma czy nie ma sensu
chatki nie barby jak najbardziej

Forever 

Posted: 2019-01-30, 12:48   

Bobek1971 wrote:
Forek chodz zagraj na Oval mirror Setiego a nie gadasz :)
po dwóch grach będziesz wiedział czy ma czy nie ma sensu
chatki nie barby jak najbardziej

Może i zagram
Ale barby w duelu to element skrajnie losowy
jak jeden dostanie obóz na koniach to ma przewalone i tyle

Bobek1971 

xfire: bobek1971mie
Helped: 8 times
Piwa: 87/359
generał broni  Brązowy order za specjalne zasługi - Astro Puchat, Kalendarium Dyplo 5, grafiki, random  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo XIII  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4,5  II miejsce w sezonie GOTM - I sezon Ironman  III miejsce w sezonie GOTM - I sezon Maxman  III miejsce w sezonie GOTM - II sezon Ironman  III miejsce w sezonie GOTM - II sezon Maxman  Złoty gracz w demokrację - GwD1  Złoty gracz w demokrację - GwD2 
Posted: 2019-01-30, 22:41   

nie ma

Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum