www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jeste¶ nowy? Kliknij tutaj!    Zgło¶ grę Civ6     Zgłos grę Civ5    Zgło¶ grę Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMÓWISZ SIĘ NA GRĘ    Na ircu jest users osób. Załaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

geopolityka

Geopolityka
Author Message
Kalpurnia

Piwa: 2/1
Reprimends:
 5/3/6
Posted: 2019-02-13, 08:37   

W dniu dzisiejszym Warszawa doł±cza do miast symboli bandytyzmu żydo celto anglosaksońskiego w skŕócie WASP. Miasto Warszawa od dzi¶ może być wymieniane razem z Nankinem, Monachium, Techeranem i Jałt±
Postaw piwo autorowi tego posta

haram 

xfire: haram77
Piwa: 38/20
starszy chor±ży sztabowy  Srebrny zlotowicz - 3 zloty  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo 10  I miejsce w Dyplo - Dyplo Mi¶  I miejsce w Dyplo - Dyplo XIV  II miejsce w sezonie GOTM - 3 miesięczny sezon 
Posted: 2019-02-13, 15:01   

No widzisz... cisza. Nikogo nie sprowokowałe¶. Proponuję zatem zmienić lokal, może tam się poszczę¶ci.

szachoboks

Piwa: 27/2
starszy sierżant sztabowy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni 
Posted: 2019-02-13, 15:28   

On nie ma prowokować.

Niemców stac na 90 % gazet polskich , Usa na Tvn , Rosje na Kalpurnie
Last edited by szachoboks on 2019-02-13, 15:32; edited 2 times in total  

Kalpurnia

Reprimends:
 5/3/6
Posted: 2019-02-14, 12:24   

haram wrote:
No widzisz... cisza. Nikogo nie sprowokowałe¶. Proponuję zatem zmienić lokal, może tam się poszczę¶ci.

Gdyby¶ nie miał tiktaka zamiast mózgu to może by¶ rozumiał co się dzieje. . Ale osobi¶cie w wojnę nie wierzę gdyż amerykańska metoda jak uczy historia to raczej:

strajk kierowców ciężarówek, podstawienie Chomeiniego, Solidarno¶ć,czy ostatnio Majdan na Ukrainie. No tam gdzie się nie da,albo może być naprawdę gor±co, organizuje się Libię albo Syrię.

https://www.youtube.com/w...3&v=AbZAOCTxm4s

Raczej w przypadku Iranu raczej pójdzie to w stronę bojowników o wolno¶ć i demokrację, a te wypowiedzi to tylko straszenie Teheranu. Ale z drugiej strony kto to wie. Te skurczysyny bez problemu zniszczyły do spółki z Francuzami,angolami i Włochami Libię. Niestety obecna Europa stoi po stronie Iranu. Oczywi¶cie poza durniami zWarszawy

szachoboks

Piwa: 27/2
starszy sierżant sztabowy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni 
Posted: 2019-02-14, 18:35   

****** . W iranie nie bedzie przewrotu demokratycznego , dlatego powstaje plan B na konferencji w Warszawie . Tam gdzie wybuchly powstania to wybuchly i nowych nie bedzie . Moze celem wiosny ludow był tylko Iran . Lecz w Syrii sie zatrzymalo

Bobek1971 

xfire: bobek1971mie
Helped: 8 times
Piwa: 87/362
generał broni  Br±zowy order za specjalne zasługi - Astro Puchat, Kalendarium Dyplo 5, grafiki, random  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo XIII  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4,5  II miejsce w sezonie GOTM - I sezon Ironman  III miejsce w sezonie GOTM - I sezon Maxman  III miejsce w sezonie GOTM - II sezon Ironman  III miejsce w sezonie GOTM - II sezon Maxman  Złoty gracz w demokrację - GwD1  Złoty gracz w demokrację - GwD2 
Posted: 2019-02-15, 12:54   

¦wietny wywiad prof. Góralczyka o współczesnych Chinach
https://youtu.be/XdUzCHcb2Wc

Kalpurnia

Reprimends:
 5/3/6
Posted: 2019-02-15, 14:19   

Dla kogo to ultra pisowskie radyjko jest autorytetem? Napawa mnie to radyjko od dłuższego czasu obrzydzeniem. Szczególnie je¶li chodzi o banderowca Bobołowicza. Kanalię jakich mało.

Whiteye 

xfire: zakosiliminicka
Piwa: 62/7
starszy plutonowy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  Pluszowy mi¶ - rozegrał mniej niż 10 gier  I miejsce w Dyplo - Dyplo XIII  I miejsce w Dyplo - DyploMi¶3  II miejsce w Dyplo - Dyplo 10  III miejsce w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo8 
Posted: 2019-02-15, 14:51   

Pokrak znowu napaskudził :D

Martin 

xfire: martinpol
Helped: 4 times
Piwa: 14/2
generał brygady  Srebrny zlotowicz - 3 zloty  Srebrny sponsor KAC  Złoty civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4,5  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - I Puchar KAC  II miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  III miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  II miejsce w sezonie Ligi KAC - IV sezon 
Posted: 2019-02-15, 15:08   

Dokładnie :)

ScoobyDoo 

xfire: scoobydoopl
Helped: 7 times
Piwa: 88/76
generał dywizji  Złoty zlotowicz - 5 zlotów  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - dyplo7  III miejsce w Dyplo - Dyplo XIII  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo Mi¶  III miejsce w Pucharze KAC - II Puchar Kac Civ5  Wygrany jeden GOTM - 1 wygrana  III miejsce w rankingu FFA 
Posted: 2019-02-15, 21:19   

Whiteye wrote:
Pokrak znowu napaskudził :D

white prosze zachowywać pewien poziom

Whiteye 

starszy plutonowy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  Pluszowy mi¶ - rozegrał mniej niż 10 gier  I miejsce w Dyplo - Dyplo XIII  I miejsce w Dyplo - DyploMi¶3  II miejsce w Dyplo - Dyplo 10  III miejsce w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo8 
Posted: 2019-02-16, 09:32   

Dostosowuję się poziomem do pokraka :D

Whiteye 

Posted: 2019-02-16, 10:06   

Przemy¶lałem swoje zachowanie i doszedłem do wniosku, że faktycznie zachowałem się nieładnie, więc postaram się uj±ć to inaczej:
Last edited by ScoobyDoo on 2019-02-16, 14:52; edited 1 time in total  

Kalpurnia

Reprimends:
 5/3/6
Posted: 2019-02-16, 10:31   

Ładnie że¶ się ¶wiatu przedstawił.

Kalpurnia

Reprimends:
 5/3/6
Posted: 2019-02-16, 13:11   

Bobek1971 wrote:
¦wietny wywiad prof. Góralczyka o współczesnych Chinach
https://youtu.be/XdUzCHcb2Wc

Szanowny Kolego, ja to radio nawet współfinansowałem,gdy przedstawiało się jako antysystemowe. Nagle zaczęło zapraszać różne pisowskie indywidua. Wielu ludzi odeszło ze względu na upolitycznienie przez towarzysza Skowrońskiego. Okazało się też ,że ludziki zwi±zane z tym radiem s± to ludzie antyunijni,antyniemieccy i antyrosyjscy. Najbardziej niebezpieczny jest już ten wirus antyrosyjski,który jest wszędzie. A co do Chin, to póĽniej jak przesłucham.

Whiteye 

Posted: 2019-02-16, 15:02   

Scooby:

Te ostrzeżenie to za zbyt duż± liczbę słów które s± akceptowane na forum? Cytowałem tylko pokraka a on chyba nie robi nic złego? No chyba że osoby upo¶ledzone mog± liczyć na specjalne traktowanie - w takim razie daj mu jaka¶ odznakę i przymykaj oczy dalej.

Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum