www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jesteś nowy? Kliknij tutaj!    Zgłoś grę Civ6     Zgłos grę Civ5    Zgłoś grę Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMÓWISZ SIĘ NA GRĘ    Na ircu jest users osób. Załaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

Moved by: ponti
2010-09-20, 13:51
Sezon 2 GOTM 9(3) POJEDYNEK
Author Message
LDeska

xfire: ldeska
Helped: 34 times
Piwa: 12/1
marszałek  Złoty order za specjalne zasługi  Złoty zlotowicz - 11 zlotów  Brązowy sponsor KAC  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Obibok – nie grał od 90 dni  III miejsce w Dyplo - Dyplo6  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - I,II,III,IV,V,VI Puchar KAC  II miejsce w rankingu FFA  II miejsce w Astro Pucharze - II Astro Puchar  I miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  I miejsce w sezonie Ligi KAC - I sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - II sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - III sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - IV sezon 
Posted: 2008-08-18, 11:19   

Nie jestem przekonany że OB pomoże - nie sprawdzałem tego... trzeba by najpierw na sucho przetrenować, bo reszta planu wygląda całkiem sensownie. Ja kilka razy zaczynałem już tego GOTM'a i możliwe że te wyślę jakiś wynik.

Bodek 

xfire: bodek01
Helped: 7 times
Piwa: 97/1
starszy chorąży sztabowy  Brązowy order za specjalne zasługi - Zorganizowanie i prowadzanie Dyplo6  Złoty zlotowicz - 7 zlotów  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo 9  I miejsce w Dyplo - Dyplo4  I miejsce w Dyplo - Dyplo4,5  III miejsce w Dyplo - dyplo7  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Wygrany jeden GOTM - 3 wygrane  Złoty gracz w demokrację - GwD2 
Posted: 2008-09-03, 14:29   

I kto wygrał??
Jak na Copie ten kto najdłużej przeżył zanim komp go zniszczył ;)
Postaw piwo autorowi tego posta

Rudi2

xfire: rudi22222
Helped: 5 times
Piwa: 171/62
generał dywizji  Srebrny zlotowicz - 3 zloty  Brązowy sponsor KAC  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo5  II miejsce w Dyplo - Dyplo4,5  III miejsce w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  I miejsce w sezonie GOTM - I sezon Ironman  II miejsce w sezonie GOTM - I sezon Maxman  II miejsce w sezonie GOTM - II sezon Ironman  II miejsce w sezonie GOTM - II sezon Maxman  Wygrany jeden GOTM - 12 wygranych 
Posted: 2008-09-03, 16:50   

Tak, milczenie Pontiego wskazuje na to, że SI rozniosło wszystkich.
Ponti daj coś lżejszego na wrzesień, no i żeby muzyczka jakaś była :smt035

Bobek1971 

xfire: bobek1971mie
Helped: 8 times
Piwa: 80/247
generał broni  Brązowy order za specjalne zasługi - Astro Puchat, Kalendarium Dyplo 5, grafiki, random  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4,5  II miejsce w sezonie GOTM - I sezon Ironman  III miejsce w sezonie GOTM - I sezon Maxman  III miejsce w sezonie GOTM - II sezon Ironman  III miejsce w sezonie GOTM - II sezon Maxman  Złoty gracz w demokrację - GwD1  Złoty gracz w demokrację - GwD2 
Posted: 2008-09-03, 16:58   

ja wygrałem bez walki

ponti 

xfire: marchwik
Helped: 9 times
Piwa: 61/68
generał broni  Złoty order za specjalne zasługi - Za adminowanie, Tfurca Gotmuff  Złoty zlotowicz - 10 zlotów  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo6  III miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  III miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  Złoty gracz w demokrację - GwD1-kapitan 
Posted: 2008-09-07, 17:26   

Wyniki Gotma Pojedynek: Mareck ,Bobek i MichuZ zagrali na zwycięstwo kulturowe ale to chyba nie było najlepsze rozwiązanie.Rewelacyjny wynik Bodka w tej rozgrywce który rozwalił AI sloniami i trebuszami jak widziałem :) Słaby wynik Marecka tym razem ,zagrało 6 graczy wiec uwzględniam Pojedynek jako pełnowartosciowy Gotm w punktacji.Rudi chyba wygra znowu nagrode w Ironmanie bo zagrał jako jedyny Irona - nie mogłem niestety przy zwycięstwie kulturowym sprawdzic czy kulturowcy zagrali Irona czy Maxmana bo nie ma opcji retired do sprawdzenia sejwów p.s każdy przeżył :D
Pojedynek - Maxman
Poz. Gracz Rok Tura Pkt
1 Bodek 1590 NE 149 20
2 Damroka 1670 NE 159 17
3 Rudi 1785 NE 182 15
4 Bobek 1805 NE 186 13
5 MichuZ 1854 NE 197 11
6 Mareck 1876 NE 208 10

Pojedynek - Ironman
Poz. Gracz Rok Tura Pkt
1 Rudi 1785 NE 182 20

Klasyfikacja generalna - Maxman
Poz. Gracz Asterix Korporacja Pojedynek Suma
1 Rudi 20 20 15 55
2 Mareck 20 17 10 47
3 Damroka 15 9 17 41
4 Bobek 10 10 13 33
5 Bodek 7 0 20 27
6 Kubiszos 6 15 0 21
7 Barnaba 3 13 0 16
8 Merkan 5 8 0 13
8 PawelT 13 0 0 13
10 MichuZ 0 0 11 11
10 Deb- Tabaczarz 0 11 0 11
10 Cola 11 0 0 11
13 Stoickov 9 0 0 9
14 Peter 8 0 0 8
15 Wraith 4 0 0 4
16 Hechter 2 0 0 2

Klasyfikacja generalna - Ironman
Poz. Gracz Asterix Korporacja Pojedynek Suma
1 Rudi 17 20 20 57
2 Mareck 20 0 0 20
3 Barnaba 0 17 0 17
4 Deb- Tabaczarz 0 15 0 15
4 Peter 15 0 0 15
6 Bobek 0 13 0 13

-------------------------------------------
Tfurca Gotmuff

MichuZ 
Non omnis moriar

xfire: decoren
Helped: 1
Postawił 3 piw(a)
młodszy chorąży sztabowy  Obibok – nie grał od 90 dni  Złoty gracz w demokrację - GwD2 
Posted: 2008-09-07, 18:10   

Kto wygrał z AI?

2.
ponti wrote:
Rudi chyba wygra znowu nagrode w Ironmanie bo zagrał jako jedyny Irona - nie mogłem niestety przy zwycięstwie kulturowym sprawdzic czy kulturowcy zagrali Irona czy Maxmana bo nie ma opcji retired do sprawdzenia sejwów

na pewno? :(

W.S. wrote:
Czas niby strumień. Płynie, drwiąc sobie z ludzkich żądz i sumień.

Husaria! :lama2: :lama2: :lama2:

Rudi2

xfire: rudi22222
Helped: 5 times
Piwa: 171/62
generał dywizji  Srebrny zlotowicz - 3 zloty  Brązowy sponsor KAC  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo5  II miejsce w Dyplo - Dyplo4,5  III miejsce w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  I miejsce w sezonie GOTM - I sezon Ironman  II miejsce w sezonie GOTM - I sezon Maxman  II miejsce w sezonie GOTM - II sezon Ironman  II miejsce w sezonie GOTM - II sezon Maxman  Wygrany jeden GOTM - 12 wygranych 
Posted: 2008-09-07, 18:44   

Wygląda na to, że wszyscy.
Gratulacje dla Bodka i Damroki. Nie pamiętam wiele z tego GOTMa bo to był czerwiec ale rycerzami chyba atakowałem.
Ważne, że punkt 2 celu głównego wykonaliśmy :rotfl:

ponti 

xfire: marchwik
Helped: 9 times
Piwa: 61/68
generał broni  Złoty order za specjalne zasługi - Za adminowanie, Tfurca Gotmuff  Złoty zlotowicz - 10 zlotów  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo6  III miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  III miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  Złoty gracz w demokrację - GwD1-kapitan 
Posted: 2008-09-07, 20:49   

MichuZ wrote:

na pewno? :(

Niestety tak,tego Gotma robił Platon - na Copie nie ma Ironmana, wiec mozna tak rozgrywac gre.Jak wygrasz jakimkolwiek zwyciestwem nie ma opcji retired i nie moge sprawdzic ile sejwów było podczas gry niestety :( Dlatego moim celem jest takie dawanie zadań dla graczy by nie było mozliwe zwyciestwo w grze ale jakis zadanie (wiekszosc opcji zwycięstwa najcześciej wyłaczam i daje tylko opcje Time wiec do 2050 roku) ,musiałbys mi przesłac sejwa na turke sprzed konca wyniku to wtedy bym to uznał.

Tak potwierdzam kazdy z graczy biorących udział w Gotmie wygrał gre czy to podbojem czy tez kulturowo.

-------------------------------------------
Tfurca Gotmuff

Beny 

xfire: fcbeny
Helped: 50 times
Piwa: 65/13
generał dywizji  Złoty order za specjalne zasługi - system Dyplo, PBEM, FFA, losujący, civilopedia  Brązowy zlotowicz - 2 zloty  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo Miś 2  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4  Złoty gracz w demokrację - GwD1-admin  Złoty gracz w demokrację - GwD2 
Posted: 2008-09-07, 21:03   

Podeślij mi ktoś takiego save'a na xfire, a ja obadam czy nie da się jakoś tego sprawdzić

LDeska

xfire: ldeska
Helped: 34 times
Piwa: 12/1
marszałek  Złoty order za specjalne zasługi  Złoty zlotowicz - 11 zlotów  Brązowy sponsor KAC  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Obibok – nie grał od 90 dni  III miejsce w Dyplo - Dyplo6  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - I,II,III,IV,V,VI Puchar KAC  II miejsce w rankingu FFA  II miejsce w Astro Pucharze - II Astro Puchar  I miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  I miejsce w sezonie Ligi KAC - I sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - II sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - III sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - IV sezon 
Posted: 2008-09-07, 21:05   

Widać na serwisie oszczerców i kłamców czy jak tam nas nazywają potrafią z kompem wygrać ;) Gratki dla wszystkich którzy zagrali i uważajcie - od tego miesiąca dołączam do rozgrywki :atakuje:

MichuZ 
Non omnis moriar

xfire: decoren
Helped: 1
Postawił 3 piw(a)
młodszy chorąży sztabowy  Obibok – nie grał od 90 dni  Złoty gracz w demokrację - GwD2 
Posted: 2008-09-07, 21:34   

Ponti, ja nie wygrałem kulturowo, ja przegrałem kulturowo, tak mi się przynajmniej zdaje. Wygrałem przez punkt 2.

W.S. wrote:
Czas niby strumień. Płynie, drwiąc sobie z ludzkich żądz i sumień.

Husaria! :lama2: :lama2: :lama2:

Bodek 

xfire: bodek01
Helped: 7 times
Piwa: 97/1
starszy chorąży sztabowy  Brązowy order za specjalne zasługi - Zorganizowanie i prowadzanie Dyplo6  Złoty zlotowicz - 7 zlotów  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo 9  I miejsce w Dyplo - Dyplo4  I miejsce w Dyplo - Dyplo4,5  III miejsce w Dyplo - dyplo7  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Wygrany jeden GOTM - 3 wygrane  Złoty gracz w demokrację - GwD2 
Posted: 2008-09-08, 11:55   

O jak fajnie wygrałem :)

Brak netu przez pewien czas spowodował że nie miałem jak grać z człowiekiem to sobie lałem kompa.
Z tego co pamiętam to budowałem same słonie, katapki i później treby i wio na drugą stronę, problemem było tylko niezadowolenie w miastach z powodu wojny więc w początkowym etapie gry naprodukowałem sobie wojów z maczugami (chyba z 30) jako rozśmieszacze na poczet przyszłej wojny :)

No i głupota AI, który prawie zawsze pozwalał mi pierwszemu walnąć katapkami/trebami w jego grupkę, powodowała że jego przewaga w techach zupełnie nie przeszkadzała w wygrywaniu bitew. :cwaniak:
Szkoda że większość ludzi nie jest tak miła jak AI ... ani dzień dobry ani do widzenia tylko od razu paczka katap w mój stack :[

Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum