www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jesteś nowy? Kliknij tutaj!    Zgłoś grę Civ6     Zgłos grę Civ5    Zgłoś grę Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMÓWISZ SIĘ NA GRĘ    Na ircu jest users osób. Załaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

Closed by: LDeska
2008-11-25, 16:07
JamesHatsepsuj-agent CTP-plan Archanioł Bodzie Petera(Bobek)
Author Message
LDeska

xfire: ldeska
Helped: 34 times
Piwa: 24/1
marszałek  Złoty order za specjalne zasługi  Złoty zlotowicz - 11 zlotów  Brązowy sponsor KAC  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Obibok – nie grał od 90 dni  III miejsce w Dyplo - Dyplo6  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - I,II,III,IV,V,VI Puchar KAC  II miejsce w rankingu FFA  II miejsce w Astro Pucharze - II Astro Puchar  I miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  I miejsce w sezonie Ligi KAC - I sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - II sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - III sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - IV sezon 
Posted: 2008-11-24, 14:33   JamesHatsepsuj-agent CTP-plan Archanio? Bodzie Petera(Bobek)

Pakt numer 66, za?o?ony 2008-11-16 22:38:01 przez Bobek1971 (Bobek1971Landia)

Nazwa paktu: James Hatseps-h-uj - agent CTP - plan "Archanio? Bodzie Petera"

Zaproszone do paktu nacje:
Tw?rca: Bobek1971
bombel79
D@mian
Mareck

bombel79 (bombel79Landia) 2008-11-16 23:11:02
witam panowie, moi drodzy Sojusznicy. Mam nadzieje ze uda nam sie razem i wdrozyc plan totalnego namieszania w tym dyplo, ktore coponiektorzy uwazaja juz wygrane przez Petera. Peter odplynal w produkcji i tylko kwestia czasu jest jego dominacja w swiecie paczka. Tylko skoordynowany atak w niego i jego najblizszego sojusznika, Bodka, moze odwrocic koleje losu. Dzieki przychylnosci Hedonicum oraz Khmeroslawi Cold Mareckusa bedziemy dysponowac kilkunastoma nukami, ktore powinny znaczaco oslabic Petera. rownolegle zostanie rpzeprowadzone ladowe uderzenie na Bodka, rajd pancerny na Grod Mirmila oraz atak 65 Floty Egipskiej na miasta portowe Petera. Po realizacji tego plau oraz stabilizacji frontu proponuje wykonac atak konwencjonalno-nuklearny na pozycje Coli na froncie wschodnim. C-T-P w 100%angazuje sie militarnie w ten plan, nei bedzie jakiegokolwiek oszczedzania czy uniaknia walki. Licze na pomoc Damiana. Niebawem bedzie mial piechote. Bunkruj sie tam na poludniu (w razie zagrozenia mozesz liczyc na pomoc mojej floty powietrznej, nukow oraz niebawem czolgow) niemniej licze na Twoja piechote oraz ZLOTO, za ktore Khmeroslawia bedzie kupowala nuki (oczywiscie ja tez postaram sie co turke przeslac te 500 zlociszy na polnoc). Pomocna moze byc takze Twoja flota (te kilka destrow), co prawda Peter nie ma nowoczesnej floty, ale moze cos kombinowac transportami ktore dostal ode mnie... To na razie zarysy planu. jesli widzicie jakiesjego slabe strony badz kwestie ktore trza dopracowac walcie smialo... na razie najwazniejsze jest zgromadzenie w krotkim czasie duzej ilosci nukow

Bobek1971 (Bobek1971Landia) 2008-11-16 23:22:23
Witam ..witam....melduj? po�piesznie udan? realizacje planu "Sobowt?r"!!!! Plan "Sobowt?r" - akcja s?u?b specjalnych Hedonicum, dzieki kt?rej zosta? zlikwidowany szaleniec terorysta Bob Atomus, kt?ry stworzy? olbrzymia organizacje terorystyczn? maj?c? na celu uzyskanie dostepu do broni nuklearnej wszelkimi mozliwymi sposobami. Terorysta ten przej?? w wyniku skorumpowania i eliminacji fizycznej w?adz? w Kmeros?avii. Bezwgl?dno�? i brak mozliwo�ci negocjacji doprowadzi?y do niespotykanej w cywilizowanym �wiecie sytuacji - u?ycia broni nuklearnej przeciwko miastom CTP i wojskom sprzymierzonym walcz?cym z "Dzikimi Hordami z P??nocy". Pozyskiwanie �rodk?w finansowych z podupad?ych pa?stw p??nocnych, doprowadzi?o do prze?omu w wojnie obronnej Kaszebii i zmieni?o sytuacje geopolityczn? w �wiecie. Brak dostepu do jedynych z??? uranu CTP zmusi? si?y specjalne tego kraju do poszukiwania niekonwencjonalnych metod wyj�cia z sytuacji. Poproszono wladc? Hedonicum, by ten zleci? swoim sluzbom maj?cym wielkie wp?ywy i znaj?ce realia kmeros?awskiej rzeczywistosci - zlikwidowaly w spos?b dyskretny Boba Atomusa i wprowadzi?y na jego miejsce - egipskiego agenta-sobowt?ra Jamesa Hatsheps-h-uja. Sytuacja bie??ca: W?adza w Kmeroslavii zostala odzyskana i jest sterowana w interesie CTP i jej sojusznik?w. Rozpoczynamy akcj? pod kryptonimem "Archanio? Bodzie Petera" - cel - zniszczenie zagro?enia ze strony Drugiego Egiptu Piotrowego i Chin Bodziowych. Akcja steruje wladca CTP. Informacje od agent?w CTP i s?u?b Hedonicum: - Istnieje Tajny Pakt w kt?rym, uczestnicz? nastepuj?cy przyw?dcy pa?stw - Cola-Pawe?, Cola, Ldeska, Peter, Bodek, Kmeros?awski wata?ka Bob Atomus [czyli na obecne czasy nasz agent James H.]. Celem tego paktu jest unicestwienie pa?stwa CTP wykorzystuj?c skoordynowany atak oraz Nuklearne uderzenie - Atomusa. Przelewane s? �rodki finansowe z pa?stw Kaszebii, Colopablii... Cele wstepne naszego Paktu - pozyskiwac jak najd?u?ej �rodki finansowe z pa?stw Paktu AntyCTP. Agent James b?dzi czyni? w tym kierunku wszelkie mozliwe dzia?ania. - CTP podejmuje sie finansowa? budow? nowych jednostek broni nuklearnej w Kmeros?awii, ktore to w odpowiednim momencie zostana uzyte w planie "Archanio? Bodzie Petera" Na dzisiaj arsena? nuklearny Kmeros?awii to - 2 Nuki taktyczne i 3 nuki typu ICBEM. Mozliwo�ci obronne tego pa?stwa dla ochrony arsena?y od momentu dostrze?enia ?agro?enia kszta?tuja si? w granicach 6 -10 tur. Istotne jest by kontrolowa? mozliwo�ci technologiczne pa?stw Chi?skiego [Bodek] i Drugiegoegipskiego [Peter] - w zakresie mozliwo�ci stworzenia wlasnej broni nuklearnej. Istotnym elementem wspomnianego Planu jest wspomo?enie finansowania zarowno przez CTP jak i przez sojusznika CTP - w?adc? Damiana Brodatego. Czym szybciej osi?gniemy stan nukleranej przewagi - okolo 20-25 nuk?w typu ICBEM - tym ?atwiej b?dziemy mogli oczyszcza? terytorium Chi?skie i Drugoegipskie. Priorytetem jest odebranie zasob?w nuklearnych wspomnianym pa?stwom Miasto Sybenetco�tam....[port w pa?stwie Drugoegipskim] i dwa surowce w pa?stwie chi?skim ko?o Petersburga i Angakor Wat. Operacje militarn? l?dowo-morsko-powietrzn? planuje W?adca CTP wraz ze swoim sojusznikiem Damianem Brodatym w kordynacji satelitarnej namierzaj?c cele stack?w i miast do unicestwienia nuklearnego. agent James H. [agent-sobowt?r - wladca Kmeros?awii]

Bobek1971 (Bobek1971Landia) 2008-11-17 00:23:42
Oczywi�cie po takim przydlugim wstepie fabularnym - chcialbym zapewni? ?e intencje co do tego planu s? bankowe. To juz m?j ostatni sojusz w tym dyplo i cokolwiek sie stanie b?d? do ko?ca z CTP i jej sojusznikami. Jak przekonac was do swoich intencji? Odpowiem tak: 1. Atomus gral do czasu jak istnial pakt czterech tzw " nuklearny wiatr" Coli, Leszka Marecka i Bobka - sytuacja wydawala sie dramatyczna i przegrana dla Pawlo-Coli i Leszka. operacja Rewizyta sz?a jak marzenie. Kiedy sytuacja sie okazala, ?e jest bardzo dobra - czyli armia bodka poszla do piachu pod ostatnim miastem Kaszebii Leszka, a uran odcieli�my CTP i rozbilismy zagro?enie na podbrzuszu Uranowym [straciles tam chyba z 25 jednostek?] i pojedyncze zdobywajace porty tym bardziej, ?e okr?ty os?abione i chyba tez przetrzebione atomem......okaza?o si? ?e zdobycie Kmeros?aii mo?e potrwa?..A ta mo?e niszczyc kolejne miasta CTP 2. Powsta? nagle w euforii i jakich� tajnych negocjacjach Coli z Peterem i Bodkiem - kolejny tajny pakt z udzialem tych?e dwoje...?e Peter robimy dla ciebie i Bodka szans? by bombla wyeliminowa?. Najkrocej ujmuj?c ten uklad mi si? nie spodoba?..i stwierdzi?em, ?e fabu?? mozna znowu zakr?cic o 180 stopni 3. My z Mareckiem w tym dyplo osi?gnelismy zamierzony cel w 200% - kt?ry nas przeros?..niespodziewalismy si?, ?e tak mo?emy namiesza? nukami i troch? by�my skrzywdzili Bombla - bo zasluzy? na wygran?.. Teraz to nieistotne ..fabula sie toczy dalej i je�li tylko macie ochot? to kontynuujmy ta mistyfikacj? do ko?ca czy to naszego wsp?lnie czy mojego czy wszytskich poza nami ;-) Bobek ?eby was zapenic o ym

D@mian (D@mianLandia) 2008-11-17 01:12:23
No, wreszcie Bobek po w?a�ciwej stronie. Chcia?bym aby d3 zako?czy?o si? w tym szacownym gronie. Mo?ecie liczy? na D@miana Brodatego w?adc? Unii Chudoatlantyckiej! :)

Bobek1971 (Bobek1971Landia) 2008-11-17 08:27:12
Kolejna gar�? informacji Szacowni Wladcy... - mamy za pieni?dze z ca?ego �wiata kolejne 3 ICBEM-y. Tym samym nasz wsp?lny arsena? osi?gn?? poziom - 5 ICBEM, 2 Taktyczne Nuki - w momencie gdy przeciwnik zorientuje si?, ?e Atomus to ju? James w tajnym pakcie "Bombeluss Falouts" lub us?yszycie od znajomych [szpieg?w ;-) ], ?e wyczuli "kiwk?" - w?wczas otwieramy Open Boards - zawsze to kilka z?ociszy wi?cej. - czy wiadomo w co idzie Bodek?.Petera techy znam

bombel79 (bombel79Landia) 2008-11-17 08:42:51
Boku, ja dopiero zaczynam szzpiegowac Petera, mam andzieje ze w momencie ataku bede mial widocznosc jego miast, ale na razie pomrocznosc jasna... Damian, moze jeden z krajow chudoatlantyckich moglby zaczac szpiegowac bodka? wyslalem Dar Darowi info ze cos kombinujemy i zeby drukowal wojo (muszkiety:) chlopak jest bardzo chetny (stary, wyprobowany sojusznik) choc ma male mozliwosci... jegno najwiekszym plusem jest lokazliacja czyli mozliwosc wejscia w PEtera od poludnia... poza tym watpie aby Peter bo jakos szpiegowal... Damian, bardzo obawiam sie o Twoja flanke... Cola ma mnostwo woja... zrob kilka fortow "na zapleczu" i moze podrzucimy Ci z 2 tacticale, tak na wszelki wypadek? Bobku, jak wyglada sprawa z didim? bo wiecie, kazdy sojusznik (szczegolnie w takiej lokaliacji) jest na wage zlota ozcywiscie dolaczylby do nas dopiero po ataku... PS czy czesto zdaza sie ze nuke "nie eksploduje"??? bo pewnie za chwile zaczna sie pytania do Bobka czemu nei wali?

Bobek1971 (Bobek1971Landia) 2008-11-17 09:01:41
hmmm...raczej jak si? nie ma sdi to raczej wszytsko wali ...ale nie jestem pewien...bed? szed? raczej w dezinformacje, ?e musze zrobi? jeszcze dwa taktiki bo CTP �le drog? morsk? transporty nowe i nie wiem czy przetrzymam. Podpowiadajcie mo?e w waszych agencjach wywiadu maj? lepsze "teksty" Na razie pounformowalem ich, ?e dozbieralem kasy na 2 ICBEMa Jak b?d? pytali lub wskazywali cele - to cos wymyslimy na naradzie... Bodka trzeba wziac na cel agencji....najlepiej pa?stwo z Unii Chudoatlantyckiej kt?re ma najwi?kszy potencja? szpiegowski ...nawet z dwie tury przyspieszaj?c i wszytsk? kase na szpiegowania narodu chi?skiego da?...

bombel79 (bombel79Landia) 2008-11-17 09:25:12
to ja w pakcie tajnym pisze ze wysylam kolejna flote w kierunku Khmeroslawii :)

Bobek1971 (Bobek1971Landia) 2008-11-17 12:12:00
Ok ...powiedz ile mniej wi?cej liczbowo mog? okre�lic twoj stack okret?w ?eby to bylo prawdobodobne....rzuc? liczb? i odpowiednio przydramatyzuje sytuacj? ...w?wczas nawet mog? powiedzie? im ?e rzucam nuki na okr?ty w celu wyeliminowania..w?wczas kilka mo?? turek zyskamy na kupowanie pod siebie..bo rzucac na ciebie nie mog?..spytam r?wnie? speca od manipulacji zdj?ciami satelitarnymi czy nie da si? stworzy? zdj?cia z grzybkiem nad jakim� twoim miastem kolejnym ...dla zmylenia ...zawsze jedna turka wiecej...a nu? nie b?d? sprawdza? swoim wywiadem prawdom?wno�ci...

bombel79 (bombel79Landia) 2008-11-17 13:14:37
mozesz napisac ze plynie na ciebie 3 lotniskowce i 8 transportow... to powinno zrobic wrazenie :) no, przydalby sie jakis fotomontaz, tylko ze to tez powinno odbic sie w civstats... no nic... moze nie sa na tyle spostrzegawczy...

Bobek1971 (Bobek1971Landia) 2008-11-17 13:35:04
musimy zgrac informacje w czasie jak ty napiszesz ..ja zobacz? je po twoim ruchu i informacji...screena zrobimy na samym koncu...najpierw mo?e damy screena z grzeybkiem na stacku okr?tow - w?wczas to nie odznaczy si? na civstats ;-) chyba?

Bobek1971 (Bobek1971Landia) 2008-11-17 13:36:00
jak ty na[piszesz w tajnym pakcie dla "swoich" - dopiero ja u swoich gdzie czyta to Drugoegipcjanin i Chi?czyk

bombel79 (bombel79Landia) 2008-11-17 13:40:19
ja juz "swoim" napisalem ze plyne flota do Ciebie, napisz moze ze sterowcem wybadales ze cos plynie... w nastepnej turce ja "rozdziele sily na 2" a ty bobku "walniesz" i wszyscy beda zadowoleni :)

Bobek1971 (Bobek1971Landia) 2008-11-17 15:30:06
oki a s?owo stanie sie cia?em

D@mian (D@mianLandia) 2008-11-17 15:42:45
Ok wywiad Pa?stwa Chudych przekieruje na Bodka. Bombel, wiem ?e robi si? u mie nieciekawie Cola ma ponad 60 jednostek kawalerii i sporo artylerii, wraz z innym ta?atajstwem. Przerzucam niewielkie si?y z port?w Larego, mam nadziej?, ?e zd???. A my�liwce przypadkiem nie moga przechwyci? nuk?w? Bombel a ten ponus artylerii do CKM?w nie wszed? przypadkiem z patchem 1.7? Bo jak klikn??em na artyleri? Coli kt?reg granice szpiegiem spectuj?, to takiego bonusa nie widzia?em...

bombel79 (bombel79Landia) 2008-11-17 15:52:09
sprawdz w civpedii, wg mnie artyleria ma +50% w przypadku ataku siedge weapon, czyli ckm takze... mysliwce nie moga przechwytywac nukow :) Damian, co robic z tym moim korpusem 12 jednostek (gownie piechota) zostawic u Ciebie czy szykowac ja do uderzenia na Bodka... ja w tej turc przechodze na teokracje i nationhood i wydraftuje troche piechoty...

D@mian (D@mianLandia) 2008-11-17 16:08:15
Tak przeciwko siedge weapon, to CKM jest traktowany jako sw?! Ja bym tym korpusem naprawd? nie pogardzi? bo martwi? mnie te olbrzymie zagony jazdy...

bombel79 (bombel79Landia) 2008-11-17 16:12:10
oczywiscie ze ckm to sw... np jak jest atakowany stack z ckm przez canony to machineguny nie dostaja collaterla...

Bobek1971 (Bobek1971Landia) 2008-11-17 16:36:12
Damian nie wiem jak blisko jest cola z za?og? od miejsca zagro?enia ? Oni zbieraj? wojo i licz? na mojego nuka..zdziwi? si? jak dostanie stack Coli - obserwuj tylko i w odpowiednim momencie daj mi namiary - zdecydujcie czy wowczas w momencie zagro?enia nukowa?..bo wowczas zdradzamy si? ...chyba, ?e mo?esz Damian jedno miasto straci? jakie� graniczne by odwlec prawdziwe intencje naszej inwazji do czasu przygotowania CTP do ofensywy. Je�li nie chesz traci? wowczas - mog? nukowa? na jego stack - potem naprawd? bedziesz ju? tylko dobija? ;-)

D@mian (D@mianLandia) 2008-11-17 18:43:57
Tak si? sk?ada, ?e miasta graniczne na kt?re Cola si? mierzy to m.in. moja by?a stolica (przed Bomblowym przestawieniem) koszt utraty tych miast by?y du?o wy?szy ni? zyskanie 2 tur... Przerzucam si? na produkcj? s?oni do dobitki...

bombel79 (bombel79Landia) 2008-11-17 18:53:50
panowie, a moze zbudujcie pare fortow i przekaz bobku nuka damianowi, zeby mial na czarna godzine, hm? a z fortu do fortu to jest raczej nie do wytropienia... wazne zeby taki frot byl gdzies w srodku panstwa i poza zasiegiem widocznosci z miasta... ja mam taki fort na zadzunglonych gorkach kolo miasta "Twierdza"

D@mian (D@mianLandia) 2008-11-17 19:14:53
Dobry pomys?, nie masz jaki� wolnych robotnik?w? Bo chyba wi?kszym priorytetem jest sie? kolei kt?re buduj? od 2 tur...

bombel79 (bombel79Landia) 2008-11-17 19:19:46
wyporzycze ci na 4-5 turek z 10 roboli, ale sa dooddania, ok? bo jak sie ekologia wynajdzie to bede mial troche do obrobienia, bo mi jakis terorysta kraj zapaskudzl :)

D@mian (D@mianLandia) 2008-11-17 19:26:15
Jasne Chudoatlantydzi prze?ywaj? rozw?j gospodarczy i pracy ci u nas pod dostatkiem a r?k do pracy nie wiele. Daj zna? tur? przed ekologi? to ode�l? ich do domu.

Bobek1971 (Bobek1971Landia) 2008-11-17 19:47:25
Nie wiem czy mozna przekazywa? nuki...z tego co pamietam w jakimsm pbemie to nie za bardzo to wychodzi?o. niemozliwe zdaje mi sie...

bombel79 (bombel79Landia) 2008-11-17 23:02:01
mialem 15 minutowa pogadanke z bodkiem.... hm... normalnie sie rozczulilem :) kombinowal i kombinowal jak mogl zeby wywiedziec sie czy mm nuka... w koncu zapytal w prost, to mu powiedzialem ze nie mam... potem zaproponowal czy nie chce miasta od anona zeby kupowac czolgi bezposrednio kolo Marecka... hm... w sumie to jakos sensownie mowil, ale spoko, nie dalem sie zwiesc :) bobku, wojo przekazane, podobniejak lotniskowiec, tylko sie z nim ukrywaj, bo wiesz, to nas zdradzi od razu... wojo idzie do damiana, podobnie jak robole... ja zaczalem draft, wiec teraz mniej kasy bede mogl rpzekazywac (kolo 400-500 na turke), ale mam andzieje ze damian nas wspomoze :)

Bobek1971 (Bobek1971Landia) 2008-11-17 23:49:19
hmm w sumie to czy potrzebne mi te statki...czort wie...ja w sumie tylko nuki robie ...dawac namiary bo az reka korci ;-)

Bobek1971 (Bobek1971Landia) 2008-11-17 23:49:55
acha nukow nie moge przezrcuac miedy swoimi miastami Icbemy ..tylko taktyczne przelaza...

Bobek1971 (Bobek1971Landia) 2008-11-17 23:50:38
Bodzio zawsze sensownie gada...ale za du?o zdrad w jego ?yciorysie

bombel79 (bombel79Landia) 2008-11-18 08:36:51
Peter "sie przyznal" ze odpala konkretna produkcje... hm.... jestem ciekawy co to oznacza :)

Bobek1971 (Bobek1971Landia) 2008-11-18 08:45:37
Agent Sobowt?r James - sprzeda? info o 3 carrierach, 2 subach i 8 transportowcach....w Pakcie Drugoegipcjanin przycisni?ty do muru przez w?adc? Pawlo-Col? - stwierdzi?, ?e na razie nie lubi samob?jczych imprez...czyli prawd? ci napisa? - zaczyna montowa? wojo. w techach idzie do Electricity.....poniewa? nie wiem w co idzie Bodek..znukowa?bym mu dwa urany kt?re posiada profilaktycznie? gierka sie wycisza albo wszyscy sa juz pogodzeni albo ktos cos kombinuje graj?c na czas. No nic ja robie swoje dajcie znac co znukami na Bodka.

Bobek1971 (Bobek1971Landia) 2008-11-18 08:50:34
ekologie masz juz niedlugo to sam zaczniesz produkowac nuki....nie pamietam czy oni tez widzieli w co idziesz czy tylko Hedonicum. Jesli widza to za klika tur mo?e podnie�c sie laru, ?e uran ozdrowisz ;-)

D@mian (D@mianLandia) 2008-11-18 08:54:21
Jasne, w sumie Bobkowi przekaza?em ju? z 2,5k. Larym zdraftowa?em piechot?, u siebie draft tych?e jednostek zaczn? w obecnej turce.

D@mian (D@mianLandia) 2008-11-18 08:56:54
Wywiad przerzuci?em na Bodka przekaza?em 80% �rodk?w na ten cel. My�l?, ?e najp?�niej w nast turce b?d? go widzia?. Tymczasem zmykam, b?d? wieczorem.

bombel79 (bombel79Landia) 2008-11-18 08:58:09
hm... to ja zrobie inaczej, na razie bede zbieral kase, zeby w momencie odkrycia ekologii kupic z 5-8 nukow... :) ciekawe jest to ze "generalowie" Petera (piechota z dolaczonymi GG) ida w strone didiego... hm...

Bobek1971 (Bobek1971Landia) 2008-11-18 09:01:23
jeszcze zatem istnieje jedna bardzo kusz?ca dla nich alternatywa...choc bardzo dziwne to....mianowicie...dogadali si? po cichu miedzy sob? [pet, Bod, Col] i wyczuli ?e my cos kombinujemy lub ktos to im sprzeda? w ?arciku ;-) id? pod Marecka...

Bobek1971 (Bobek1971Landia) 2008-11-18 09:02:29
a skoro idzie do didiego to tym bradziej wchodzimy w Petera...ja proponuje atak za kilka turek. zaczn? nukowa? podaj cele istotne dla takiego ataku.

Bobek1971 (Bobek1971Landia) 2008-11-18 09:57:31
Agent James melduje, ?e Pakt "nuklearny wiatr" jest przeci?gany na nasz? stron? i wobec kombinacji Drugoegispkich i chi?skich w?odarzy - zapdanie decyzja prawdopodobnie dogadania si? z CTP. Czas nadac �wiatop?czkowi jedynego w?adc? i odebrac szans? kombinatorom. Przyjmij zatem poselstwo od Coli ...w?wczas armie Coli mog?yby wspom?c nasz wysi?ek w rozgramianiu ... Znakiem rozpoznawczym, ?e pakt nuklearny chce Ciebie na w?adc? to znukowanie dw?ch stolic - Chi?skiej i Drugoegipskiej. czas ko?czy? .....

Bobek1971 (Bobek1971Landia) 2008-11-18 10:11:54
Dosta?em Prerogatywy do rozm?w z Wami ... Zatem sytuacja wygl?da nastepuj?co Pakt Nuklearny wiatr zdecydowal o wybraniu CTP na przyw?dc? �wiatowego. Cola chce zjechac Aniona, a wy macie wjechac w oba wczesniej wspomniane pa?stwa ..zatem si?y damiana spokojnie mozna przesuwac nad granic? z Peterem czy Bodkiem/

bombel79 (bombel79Landia) 2008-11-18 11:01:29
hm.... jesli tak sprawa wyglada to super :) bobku, niemniej jednak Damian pewnei bedzie chcial miec jakies zapewneinia od Coli, bo wiesz, chyba kazdy z nas powoli zaczyna sie gubic kto z kim jest a kto walczy przeciwko komu...

D@mian (D@mianLandia) 2008-11-18 11:33:26
Ehh a ju? wydawa?o mi si?, ?e wiemy na czym stoimy. Z tymi zapewnieniami Coli to sam ju? nie wiem. Jego ruchy na pograniczu bynajmniej nie wygl?daj? przyja�nie, nie ma mowy abym ogo?oci? wschodni? flank?...

Bobek1971 (Bobek1971Landia) 2008-11-18 11:50:29
Bo cola dopiero teraz zdecydowal sie na ten ruch... Cola na bank wycofa wojo na aniona...zatem spox po prostu konczymy to dyplo po zjechaniu Petera i Bodzia - taki ma?y fajerwerk na koniec...fabu?e pokreccie troszku panowie fabu?e ;-)

Bobek1971 (Bobek1971Landia) 2008-11-18 12:07:39
?eby by?a jasno�? - chlopaki -nie wiedz? o tym sojuszu - po prostu Cola przemy�la? sytuacje i sam zaproponowa?...a ?e mi tez to okazalo sie pasowa?o wi?c James tylko dorzuci? poparcie. Tak to jest jak si? grywa dwoma nacjami ,,,dychotomia ;-) Tak ?e nasz pakt niech wyjdzie na koncu dyplo na jawa..a teraz zrealizujmy plan we wsp?ludziale z Col? i Leszkiem bo oni jako Pakt nuklearny [Bobek, Mareck, Leszek, Cola, Pablo-Cola i nieistniej?cy ju? Damroka] zdecydowali sie na ten ruch w zwizku z dziwnym zachowaniem Petera i Bodka.

bombel79 (bombel79Landia) 2008-11-18 13:01:53
:) powalone to wszystko i trza bardzo uwazac zeby sie nie zepsulo... wg mnie to: mozemy isc na pakt z Cola, Damian drukuje wojo i pozostawia wojo u siebie (tak, zebys mogl zaatakowac w ciagu 1 turki) gdyby nagle Coli sie odwidzialo, ale rownie blisko zeby zdazylo na druga fale ataku na Boka i Petera... mamy kolej wiec luzik... ja chcialbym jednak zeby Cola sam sie wypowiedzial, wiesz bobku, wtedy, jesli nas wyroluje to go obrzucimy "klamca" "lajdakiem" itp itd... wg mnie opcja przejscia Coli na nasa strone jest na tyle lakoma ze trza sie neij trzymac... poza tm blokuje sily Petera i bodka na polnocy... co Wy na to? Bobku, czy Peter nie moglby Ci zaczac przesylac kasy? no wiesz, wsparcie wysilku nuklearnego :)

Bobek1971 (Bobek1971Landia) 2008-11-18 13:17:20
No w?asnie Peter kunktator nie p?aci haraczu....;-) w nastepnej turze wale w stolice Petera i odka na dzien dobry ;-) chyba ze macie jakies veto?

bombel79 (bombel79Landia) 2008-11-18 13:29:21
jak walniesz tylko 2 to luz, bo wtedy nie bede musial sie jeszcze "odkryc" caly czas wciskam im kit o gigantycznym wysilku wojennym CTP itp. itd.

Bobek1971 (Bobek1971Landia) 2008-11-18 15:41:37
oki..ale rozumiem ?e mog? przekaza? Coli wasz? zgod? na wspolne zjechanie Petera i Bodka? bo dopytuj? si? czy jest Twoja zgoda....to jak ja tu pisz? tam jest przedstawiane w delikatniejszej formie ..wam wale prosto z mostu...ale oni s? zli na Peta i boda....wi?c wszytsko razem si? zamknie klamr? i wspolnie zrobimy co� dla swiatop?czka.... A ty spokojnie wygrasz...na razie nie moge im dac jednoznacznej odpowiedzi jak nie dajecie mi jej...wiec dalej oni nie wiedz? o nas ....i do ko?ca gry na wypadek jakiej� zmiany ich poczyna? niech nie wiedz?. Jesli ju? to za?ozymy nowy pakt i tam wspolnie porozmawiacie o calo�ci..zawsze s? wyjscia awaryjne jak sie wam nie spodoba - pamietajcie. ale w tym wypadku jest okazja i wspolny cel sie pojawi?.

bombel79 (bombel79Landia) 2008-11-18 15:45:39
spoko, ja jestem za... Damian, co Ty o tym sadzisz?

D@mian (D@mianLandia) 2008-11-18 17:24:53
Nie mam ?adnych zobowi?za? wobec Petera czy Bodka, wi?c jak dla mnie s? do odstrza?u. Mo?emy w to i�?, ale apeluje o dystans... z Coli szczwany lis jest . :) O kwesti?, o rzekomym "dyplo rozstrzygni?tym" podnosi przy ka?dym nowym tajnym pakcie. Proponuj? wej�? w to, ale r?wnocze�nie z nieujawnianiem tutejszego paktu tajnego, jak i samego faktu, ?e rozmawiamy, kooperujemy etc.. Powiedz Coli, ?eby pogada? ze mn?, bo niby od kogo mia?em si? o tym dowiedzie??

Bobek1971 (Bobek1971Landia) 2008-11-18 18:11:26
ok

Bobek1971 (Bobek1971Landia) 2008-11-18 22:44:38
i jak gadali�cie z Col?? lub on kontakowa? si? z tob? damian?

bombel79 (bombel79Landia) 2008-11-19 08:08:44
na razie wyslalem do nie go maila w stylu "Czesc Kebab, ladna pogoda, co nie?" :) a on odpisal ze chyba ladna i ze pewnie gadalem juz z bobkiem... wiec dzis wysle do niego PW zeby wyczaic co i ajk

D@mian (D@mianLandia) 2008-11-19 08:41:44
Tak, napisa? mi swoj? wizj?...sprawa wyglada tak... doszlismy do nuk?w (Bobek to wymysli?) i my zaczelismy sponsorowac Marecka.... pozbawilismy uranu Bombla i heja.... mimo, ?e to Bomblowi nalezy sie zwyciestwo w D3 to postanowilismy zamieszac i odwr?cic losy tej gry... a mianowicie chia?em wciagnac w to Petera. Peter mia? dosponsorowac bombki i mielismy poszatkowac ca?e Panstwo Bombla. Opr?cz tego ja z polnocy przenosze ca?e wojo na poludnie (i Coli i Paw?a) i zrzucamy 3 bombki na nasze miasta graniczne i wchodze w Ciebie i Larego... Peter z Bodkiem wchodza w Bombla i jest fajnie :) ...niestety zacze?y sie jakies dziwne gry na czas ze strony Petera i Bodka... jakby chcieli zebysmy swoim sumptem podziurawili Bombla, a Oni wjada na gotowe bez swojej inwestycji... no i tak nie odpowiadali na wpisy... telefony.... normalnie jakby to nam mia?o zalezec!! Damian (18-11-2008 22:06) aha 2607339 (18-11-2008 22:07) no to sie wkurwilismy i na tajnym wymyslilismy ze pomozemy Bom,blowi to wygrac w takim ukladzie.... i teraz sytuacja jest taka sama jak w tamtym przypadku z tym, ze jest to lustrzane odbicie :) ....czyli ja ca?e wojo przesuwam na p??noc, Bombel sponsoruje bombki i szatkujemy Pa?stwo petera i Bodka. Do tego Ty idziesz z Bomblem i Larym i wjezdzacie w Petera..... a ja w nagrode poprosi?em znowu o 3 bomki tylko tym razem na Aniona i n pontiego i tym moim p??nocnym wojskiem atakuje ich w celu zemsty :) 2607339 (18-11-2008 22:07) no i masz jasnosc... ja�niej nie opotrafie, ale jakbys czegos nie rozumial to pisz :)

D@mian (D@mianLandia) 2008-11-19 08:43:52
2 rzeczy mnie niepokoj?: 1) To rzekome przeoczenie turki w skutek czego po wczytaniu d3 uchowa?o si? po?ow? woja Bodka 2) W d3 Cola z?o?y? mi propozycje Case Fire a nie Mutual Peace na 10 turek...

bombel79 (bombel79Landia) 2008-11-19 08:58:25
tzn. tak... kawaleria Coli idzie na polnoc, ale w ciagu 1 turki pewnie moze zajac pozycje wyjsciowe... trza by za nimi poslac szpiega-obserwatora "opuszczenie turki" stalo sie przed tym jak Cola zreflektowal sie ze Peter to nic dobrego... wojo Petera idzie na polnoc, szykuja se na ciebie Bobku :) moje wojo wyglada coraz lepiej, mam w kraju jakies 30 jednostek, 12 jednostek u damiana, 10 na transportowcach oraz niecale 10 kolo Bobka-Marecka (mowie o jednostkach ladowych)do tego ok 10 mysliwcow i z 8 bobmbowcow... na turke mam jakies 10 jednostek... Damian, pdciagaj niszczyciele (a przynajmniej czesc) w strone PEtera, ok?

Bobek1971 (Bobek1971Landia) 2008-11-19 14:55:57
dobra Panowie...czyli tutaj sobie dalej w spokoju rozmawiamy, ?eby jak pojawi? si? w?tpliwo�ci co do rzetelno�ci wsp??pracy mozna tutaj to opisywa?. Dzi?ki ?e wyrazili�cie zgod?...

Bobek1971 (Bobek1971Landia) 2008-11-20 11:43:52
Oczywi�cie screen z flot? to manipulacja koledzy...rozumiem, ?e bombel wie o co biega i Damianek tez? to byl pierwszy nuk jaki Mareck wywali? w flot? Bombla dawano dawno temu ;-) i poprosi?em go o odpowiednie podeslanie owego screena. Tak?e ci?gniemy do ko?ca.

bombel79 (bombel79Landia) 2008-11-20 11:45:51
dobre dobre :) przynajmniej oburzenie Damian wyszlo naturalnie :)

Bobek1971 (Bobek1971Landia) 2008-11-20 11:50:19
kurde musia?em tam napisa? bo sie wszyscy pogubili ;-)

bombel79 (bombel79Landia) 2008-11-20 12:01:02
no ja tez sie pogubilem!!! :)

D@mian (D@mianLandia) 2008-11-20 13:54:19
Ja to ju? zupe?nie! :> Bombek spoko, ale wiecej info plz...

bombel79 (bombel79Landia) 2008-11-20 13:57:15
ale sie biedny Damianek Brodaty zestresowal :) no dobra, pamietaj zeby przerzucac wojo tak, zeby go nie widzieli... unikaj gorek, unikaj "obrebu miasta" itp... u mnie jest stosunkowo malo miejsc "zakrytych" mam nadzieje ze dasz rade byc w ciagu 3 turek na pozycjach wyjsciowych, tak zeby za 4 turki zaatakowac?

D@mian (D@mianLandia) 2008-11-20 14:02:15
Tak za 4-5 turek.

Bobek1971 (Bobek1971Landia) 2008-11-20 14:18:08
sorki chlopaki...my�la?em, ?e tutaj wspomina?em o manipulacji screenem...jeszcze raz sorki...dlatego wczoraj jak czyta?em opisy Bombla to sika?em ze �miechu...ale jak zobaczylem dzisiaj tw?j wpis..m?wie..o jejku co� stary pokr?ci?e� i si? wszytsko rozleci...Mysla?em,?? Bombel wie o co biega bo przecie? do mnie nie wysyla?a floty tylko mia? napisa? u nich w packie ?e wysy?a a ja w tym peterowo-colowym ?e widz? twoj stack ;-) a potem pracowa?em nad fabul?..w ko?cu to nie Atomus siedzi na tronie Kmeros?awi tylko agent CTP James ;-) pozdrawiam i sorki raz jeszcze....

bombel79 (bombel79Landia) 2008-11-20 14:23:15
Bobku, ja wczoraj tez bylem niemal pewny ze to fotomontaz... ale Damian mnie dzis odpowiednio "nakrecil"... najwazniejsze ze juz wszystko wyprostowane... kurcze, z Peterem moze nie pojsc latwo...

D@mian (D@mianLandia) 2008-11-20 18:53:10
Ehhh szkoda, ?e nie wspomnia?e� tutaj o tym (po zamieszczeniu posta w kronice). Bombel m?g? si? domy�le?, skoro floty tam nie mial, ale ja spanikowalem :P . No nic si? nie sta?o...

D@mian (D@mianLandia) 2008-11-21 17:39:32
Zapro�cie Larego do paktu.

Bobek1971 (Bobek1971Landia) 2008-11-21 17:43:44
a jak sie dodaje do paktu?

D@mian (D@mianLandia) 2008-11-21 22:17:16
hmmm, chyba ten kto go utworzyl mo?e na dole ekranu dodac kogo�, je�li si? nie da zr?bmy kolejny

Bobek1971 (Bobek1971Landia) 2008-11-21 23:33:22
Uran u Ciebie Bombmaster ;-) to co robic nowy pakt? bo tam i tak nic nie bedzie co bylo tutaj? wiec nie poczyta sobie ....

Bobek1971 (Bobek1971Landia) 2008-11-22 12:01:00
Bombello i Damiano licz? na wasza inwencj? w kronice ...agent CTP James buszuje po Kmeros?awii..wojna otwarta si? zacz??a... wielka transakcja wie?cz?ca dzia?alno�? agenta CTP Jamesa - uran z Kmeroslawii do CTP w zamian za lotniskowiec atomowy z samolotami i submarinem do os?ony ;-) Fabu?k? mogliby�cie rozszerzy? ...

bombel79 (bombel79Landia) 2008-11-22 12:36:25
oto co napisal Peter: Peter 2008-11-22 09:53:58 Jak nie zaatakujesz przez 2 turki to dostaniesz cale moje wojsko. Jak zaatakujesz to dostaniesz puste miasta. Wybierz sojuszniku co Ci bardziej pasuje

bombel79 (bombel79Landia) 2008-11-22 12:36:44
chlopaki stracili ducha do dalszej gry

Bobek1971 (Bobek1971Landia) 2008-11-22 13:46:59
no skoro stracili to chyba konczymy? nie potrafi? si? bawi? to ko?czmy ..szkoda czasu i nerw....miejmy nadziej?, ?e Peter szybko odpadnie w dyolp4 ;-)

bombel79 (bombel79Landia) 2008-11-22 14:17:43
panowie, lekka zmiana planow... tzn. pozostajemy w sojuszu, ja danego slowa nei zlamie, szczegolnie nie chce wyrolowac bobka, ktoremu ostatnimi czasy duzo zawdzieczam... ale nie moge dopuscic do tego zeby taki "kretacz i rozbojnik Kebab" czol sie moralnym zwyciezcom dyplo 3... porozumialem sie z PEterem... tzn. Peter zrozumial ze dyplo 3 wygrywa bombel i bedzie gral "dla nas", ale ja rozumiem jego racje w stosunku do Kebaba... w zwiazku z powyzszym akacja " zyskalem juz kpeptacje Damiana, mam nadzieje ze Tobie Bobku to nie przeszkadza... jesli rpzeszkadza to prosze cie, daj znac, to cos bedziemykombinowac... jesli chodzi o wparcie ciebie na polnocy, to mam andzieje ze tu Bodek bedzie mogl pomoc...ja sluze swoja flota i lotnictwem... a, Peter przekaze mi cale wojo oraz bedzie przekazwyal kase... co wy na to?

Bobek1971 (Bobek1971Landia) 2008-11-22 14:20:38
No chyba, ?e macie pomys? na jak?� inn? zabaw? w postaci kontynuacji? ;-) szkoda ?e tak bez walki poddaje ..fajnie czytaloby si? opisy jak dzielni egispcy workerzy objuczeni pasami z plastikiem walczyli o swoj? stolic? gin?c pod czo?gami CTP, a w knajpach radioaktywnych pe?no bylo wa??saj?cych si? pijanych kawalerzyst?w o �niadej cerze Kebab?w..itd

bombel79 (bombel79Landia) 2008-11-22 14:24:39
teraz beda to workerzy od Kebaba :) Bobku,zmienil sie tylko sojusznik... zamias PEtera bedziemy jechac Cole... a ja sobie stateczek zrobie, ale najpierw zjedziemy Cole... bo troche ma na sumieniu... i Damian bedzie bardziej zadowolony bo ma z nim na pienku...:)

Bobek1971 (Bobek1971Landia) 2008-11-22 14:35:24
ok w sumie jestem Twoim agentem juz....sam si? wkopa?em w Jamesa wi?c niech i tak bedzie...;-)

Bobek1971 (Bobek1971Landia) 2008-11-22 14:56:18
Mam nadzieje, ?e to co opisuje Bodek nie ma nic wsp?lnego z dyplo3 i sie Peter nie wkurzy? i wycofa? z dyplo4? przypuszcenia..ale w �wietle ostatnich nerw?w niekt?rych ..wszytsko jest mozliwe?

D@mian (D@mianLandia) 2008-11-23 17:34:45
Oj tak, jak b?d? szybowa? w si?dmym niebie . :)

This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum