www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jesteś nowy? Kliknij tutaj!    Zgłoś grę Civ6     Zgłos grę Civ5    Zgłoś grę Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMÓWISZ SIĘ NA GRĘ    Na ircu jest users osób. Załaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

Closed by: LDeska
2010-01-15, 12:02
BBB
Author Message
wnuczus 

xfire: wnuczus
Helped: 16 times
Piwa: 42/47
generał broni  Brązowy zlotowicz - 1 zlot  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Mini turnieju w Civilization IV - I Mini turniej 
Posted: 2010-01-11, 17:22   BBB

Mam problem z BBB graliśmy mecz, wygrałem. A on po skończeniu stwierdził, że nie zgłosi bo to rozmiar duel Oo. Myślałem, że skoro nic nie mówil o ustawieniach przed grą to mu wszystko pasuje przecież nie ukrywałem tej informacje większość gram gier na duelu ostatnio bo tak mi przyjmeniej

bummbummbamm

Helped: 2 times
Piwa: 3/1
major  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo Miś 2  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4 
Posted: 2010-01-11, 17:32   

Nie gralem jakos od listopada,nie pamietam na jakiej mapie sie gra w sensie nazwy,mala,malutka czy najmniejsza - z kazdym zawsze byla taka sama wiec nie zwrocilem w ogole na to uwagi.

Zaczelismy gre,jego warr wygrywa bla bla bla potem tluke tego warra i zaczynam robic robola - po chwili warr odkrywa stolice wnuczka 6 kratek od mojej :| i luka pare kratek od mojej stolicy - pomyslalem sobie no bywa - przegralem.

Po grze gryzie mnie jednak ze mimo iz stolice blisko odbicia to cos tutaj nie gra wiec wszedlem w swoje ustawienia i okazuje ze mapa ktora wybral wnuczek jest mniejsza od dla mnie typowej na kacu co mnie wkurzylo.

Trzeba to zglosze ale wydaje mi sie ze wypaczylo to wynik.

Zeby byla jasnosc - ja do wnuczka pretensji nie mam bo pewnie zrobil to nieswiadomie ale nie chce zglosic tej gry tylko i wylacznie dlatego ze rozmiar wypaczyl wynik.

jarek1333 

Helped: 1
Piwa: 1/2
podpułkownik  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4,5 
Posted: 2010-01-11, 21:50   

Aha BBB my mamy jedna grę sprzed paru dobrych tygodni, nie dokończyliśmy jej bo "odechciało Ci się grać w civke" ;)
Dla przypomnienia to odbiłeś się, mamy po 1 odbiciu, ja wziąłem liberke i zaraz walne Tadż Mahal. Mam nadzieję, że to chociaż pamiętasz :)
Postaw piwo autorowi tego posta

meca 

xfire: meca10
Otrzymał 1 piw(a)
podpułkownik  Brązowy order za specjalne zasługi  Obibok – nie grał od 90 dni 
Posted: 2010-01-11, 22:43   

Hehe aż mi się przypomniały stare ulubione gry Martina - najmniejsza mapa, war pokonuje wara, zgłoszenie i następna gra :)

bummbummbamm

major  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo Miś 2  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4 
Posted: 2010-01-11, 23:27   

jarek1333 wrote:
Aha BBB my mamy jedna grę sprzed paru dobrych tygodni, nie dokończyliśmy jej bo "odechciało Ci się grać w civke"
Dla przypomnienia to odbiłeś się, mamy po 1 odbiciu, ja wziąłem liberke i zaraz walne Tadż Mahal. Mam nadzieję, że to chociaż pamiętasz

Pamietam ze mamy gre i mniejwiecej uklad mapy ale ze to juz etap liberki ? :P Poddalbym bo nie lubie gier po stu latach ale wyczuwam w twoim tonie pewnosc siebie ktora wymusza na mnie dokonczenie tej gry he he he he :]

meca wrote:
Hehe aż mi się przypomniały stare ulubione gry Martina - najmniejsza mapa, war pokonuje wara, zgłoszenie i następna gra

W normalnych warunkach nawet jak stawiam stolice na odbiciu i czuje ze przeciwnik postapil tak samo gram 2 warry zeby zabic jego warra a potem robie robola i zawsze nawet jak spotkam nastepnego warra to zdarze przestawic produkcje,tutaj nie zdarzylem i myslalem ze po prostu nie zdarzylem i nie bylo by problemu ale gralbym zupelnie inaczej wiedzac ze jest to mniejsza mapa - wydaje mi sie to oczywiste.Wydaje mi sie rowniez ze w dobrym gescie bylo by to po prostu zrozumiec a nie walczyc o zgloszenie gry 5 minutowej wygranej dzieki temu ze przeciwnik nie przewertowal ustawien - jeszcze tymbardziej ze one zawsze sa takie same tak naprawde.....
Last edited by bummbummbamm on 2010-01-11, 23:29; edited 1 time in total  

LDeska

xfire: ldeska
Helped: 34 times
Piwa: 13/1
marszałek  Złoty order za specjalne zasługi  Złoty zlotowicz - 11 zlotów  Brązowy sponsor KAC  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Obibok – nie grał od 90 dni  III miejsce w Dyplo - Dyplo6  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - I,II,III,IV,V,VI Puchar KAC  II miejsce w rankingu FFA  II miejsce w Astro Pucharze - II Astro Puchar  I miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  I miejsce w sezonie Ligi KAC - I sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - II sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - III sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - IV sezon 
Posted: 2010-01-12, 00:23   

Moim zdaniem: według przyjętych zasad gra powinna być zgłoszona, jeżeli jednak Wnuczuś uznaje argument BBB to może się zgodzić żeby grę unieważnić. Sam też tak czasami robię, bo np. wyskoczy mi coś typu metal albo złoto na takim etapie gry że to przesądza o grze albo jak ostatnio z Larym gdy ja krzywo klikłem, Lary zgodził się nie atakować przez turę, potem powstało zamieszanie co z jednostkami ściętymi, z posiłkami dochodzącymi do miasta itd itp. Gra była moim zdaniem i tak dla mnie wygrana nawet i po stracie miasta ale żeby nie było nieprzyjemnej sytuacji to po zapisie nie dokańczaliśmy jej tylko unieważniliśmy ją.
Reasumując - decyzja należy do ciebie Wnuczuś.

wnuczus 

xfire: wnuczus
Helped: 16 times
Piwa: 42/47
generał broni  Brązowy zlotowicz - 1 zlot  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Mini turnieju w Civilization IV - I Mini turniej 
Posted: 2010-01-12, 10:54   

Ja jestem jednak, żeby BBB zgłosił, wydaje mi się, że uczciwie wygrałem

bummbummbamm

Posted: 2010-01-12, 10:58   

..
Last edited by bummbummbamm on 2010-01-12, 11:05; edited 1 time in total  

jarek1333 

Helped: 1
Piwa: 1/2
podpułkownik  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4,5 
Posted: 2010-01-12, 15:39   

bummbummbamm wrote:

Pamietam ze mamy gre i mniejwiecej uklad mapy ale ze to juz etap liberki ? :P Poddalbym bo nie lubie gier po stu latach ale wyczuwam w twoim tonie pewnosc siebie ktora wymusza na mnie dokonczenie tej gry he he he he :]

Tak to etap liberki :D którą Ci podstępem zakosiłem o 2 tury. No jestem tam troche pewny siebie bo mi całkiem dobrze poszło, więc czekam kiedy mi napiszesz, ze masz czas na dokończenie gry tylko teraz pasuje sie umówić bo ostatnio nie mam czasu na 1 na 1 :/
Cent mnie zabije :D

LDeska

xfire: ldeska
Helped: 34 times
Piwa: 13/1
marszałek  Złoty order za specjalne zasługi  Złoty zlotowicz - 11 zlotów  Brązowy sponsor KAC  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Obibok – nie grał od 90 dni  III miejsce w Dyplo - Dyplo6  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - I,II,III,IV,V,VI Puchar KAC  II miejsce w rankingu FFA  II miejsce w Astro Pucharze - II Astro Puchar  I miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  I miejsce w sezonie Ligi KAC - I sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - II sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - III sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - IV sezon 
Posted: 2010-01-15, 12:02   

Gra została zgłoszona więc temat zamykam.

This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum