www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jesteś nowy? Kliknij tutaj!    Zgłoś grę Civ6     Zgłos grę Civ5    Zgłoś grę Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMÓWISZ SIĘ NA GRĘ    Na ircu jest users osób. Załaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

Moved by: LDeska
2010-09-27, 16:28
Mapka mirror do gier rankingowych - pangea
Author Message
Forever 

Helped: 2 times
Piwa: 50/46
starszy chorąży sztabowy  Brązowy zlotowicz - 1 zlot  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  I miejsce w Pucharze KAC - I Puchar Kac Civ5  Wygrany jeden GOTM - 1 wygrana 
Posted: 2010-10-12, 10:57   

LDeska wrote:
Ponti - ale to ma być sprawiedliwie, tylko żeby się nie powtarzały dla jednego gracza kilka razy ten sam zasób.. tak to rozumiem.
Forever - w pierwszym poście podałem instrukcję instalacji:

Quote:
Sposób instalacji - wkopiować do katalogu C:\Program Files\Steam\steamapps\common\sid meier's civilization v\Assets\Maps\ i już działa.

Mam nadzieję że wszyscy tak to robią...

No tylko ja wrzucam również do moje dokumenty i czasem są zonnki bo w katalogu z mapami u mnie widać twoją mapę DWA razy.
Ale oczywiście zawsze mogę sobie skasować tą z moich dokumentów ;)

Postaw piwo autorowi tego posta

Centurion 

Helped: 9 times
Piwa: 51/22
generał broni  Srebrny zlotowicz - 3 zloty  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4  Przeżycie w Dyplo - dyplo7  Przeżycie w Dyplo - Dyplo8  I miejsce w Pucharze KAC - II Puchar Kac CIV5  III miejsce w Pucharze KAC - I Puchar Kac Civ5  II miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  Złoty gracz w demokrację - GwD2 
Posted: 2010-10-12, 10:58   

ja mam tylko w steamie i póki co tylko z bobkiem był problem (łon ma pewnie i tu i tam ;) a w instrukcji jasno napisano że wrzucamy tylko w 1 miejsce!!!! )

ponti 

xfire: marchwik
Piwa: 60/68
generał broni  Złoty order za specjalne zasługi - Za adminowanie, Tfurca Gotmuff  Złoty zlotowicz - 10 zlotów  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo6  III miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  III miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  Złoty gracz w demokrację - GwD1-kapitan 
Posted: 2010-10-12, 11:06   

LDeska wrote:
Ponti - ale to ma być sprawiedliwie, tylko żeby się nie powtarzały dla jednego gracza kilka razy ten sam zasób.. tak to rozumiem.

Ale zasób nawet podwójny daje ci lepsze pole niz pole bez zasobu wiec podwójny i tak jest lepszy niz zaden,od tego sa inne pola gdzie taki zasob do happy mozesz znaleźc i wtedy robisz tam miasta..Jak bedziemy mieli pod stolica 3-4 rozne uszczesliwiacze to pozostałe miasta mozesz stawiac na pałe zupełnie albo podpinac tylko konie i iron bo straci sens szukanie zasobów happy.

Do skryptu moglbys moim zdnaiem wprowadzic tylko zeby na mapie po kazdej stronie było minimum 4 uszczesiliwacze daje ci to 20 happy ale nie przy stolicy tylko po prostu na Twoim odbiciu.Cała gra polega przeciez na regulacji zadowolenia,jak ktos chce miec wiecej wszystkiego niech da w opcjach legendary start i wszystko ma tak jak potrzeba.

-------------------------------------------
Tfurca Gotmuff
Last edited by ponti on 2010-10-12, 11:06; edited 1 time in total  

Centurion 

generał broni  Srebrny zlotowicz - 3 zloty  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4  Przeżycie w Dyplo - dyplo7  Przeżycie w Dyplo - Dyplo8  I miejsce w Pucharze KAC - II Puchar Kac CIV5  III miejsce w Pucharze KAC - I Puchar Kac Civ5  II miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  Złoty gracz w demokrację - GwD2 
Posted: 2010-10-12, 11:13   

to gdzie są zadowalacze nie ma żadnego znaczenia, żadnego...
Zawsze po pewnym czasie dojdziesz do maxa i co za różnica czy z miastami przy zadowalaczu czy przy miastach bez? A stawianie miasta na zadowalaczu jest imo bezsensu, dają najwięcej kasy - więcej od trading posta, szkoda to marnować.

Maksimum z zadowalaczy na mirrorze jest równe i to jest kres rozwojowy, potem się ostro spowalnia, lecho się wczoraj fajnie o tym przekonał jak spokojnie go dogoniłem bo miałem więcej zadowalaczy po swojej stronie (zajęty środek ze sreberkiem :hyhy: )

A co do mapki to przecież jest losowe gdzie te zadowalacze będą, tak? Czy coś mnie minęło znów... :D

ponti 

generał broni  Złoty order za specjalne zasługi - Za adminowanie, Tfurca Gotmuff  Złoty zlotowicz - 10 zlotów  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo6  III miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  III miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  Złoty gracz w demokrację - GwD1-kapitan 
Posted: 2010-10-12, 11:19   

Centurion wrote:
A stawianie miasta na zadowalaczu jest imo bezsensu, dają najwięcej kasy - więcej od trading posta, szkoda to marnować.

Polemizowałbym z tym :) stolica na zadowalaczu jest IMO jak najbardziej dobrym wyborem ,po pierwsze masz znacznie lepsze pole bo dostajesz +1 lub+2 zarcia+1 lub +2 produkcji i zlota tyle ile na poczatku ma pole czyli najczesciej 3 np taka bawełna

Obrabiasz ja dopiero od kalendarza ale zanim do niego dojdziesz musisz miec ok.20 turek jak nie lepiej do tego worker musi pole obrobic. za +1 zlotka bym tak z tym kalendarzem nie szalał :)

Tfurca Gotmuff
Last edited by ponti on 2010-10-12, 11:20; edited 2 times in total  

Centurion 

Posted: 2010-10-12, 11:34   

ah stolicę, ok ze stolicą się zgadzam, jak najbardziej się opłaca ale dalej już niekoniecznie :)

ponti 

Posted: 2010-10-12, 18:28   

Dzisiaj grałem z Martim na skrypcie LD i zobaczcie jakie wylosowało nam pozycje.Gralismy konty :przestraszony:

musze przyznac ze fajnie sie gra konty i przydałoby sie zrobic skrypcik :)

Tfurca Gotmuff
Last edited by ponti on 2010-10-12, 18:28; edited 1 time in total  

=DarDar= 

xfire: =DarDar=
chorąży sztabowy  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3 
Posted: 2010-10-13, 19:20   

- jak sie używa tego skryptu ?
- pytam bo jest mapka west-est czy coś podobnego idealna do kontów

Inermis 

xfire: Inermis
Helped: 1
Postawił 2 piw(a)
starszy plutonowy  Obibok – nie grał od 90 dni  Pluszowy miś - rozegrał mniej niż 10 gier 
Posted: 2010-10-13, 19:23   

=DarDar= wrote:
- jak sie używa tego skryptu ?

W pierwszym poście jest opisany sposób instalacji.
Jak zainstalujesz to później masz ten rodzaj mapy do wygenerowania podczas ustawiania rozgrywki, obok innych rodzajów jak Pangea czy Inland Sea.

Inermis 

xfire: Inermis
Helped: 1
Postawił 2 piw(a)
starszy plutonowy  Obibok – nie grał od 90 dni  Pluszowy miś - rozegrał mniej niż 10 gier 
Posted: 2010-10-13, 21:10   

Właśnie próbowaliśmy z DarDar'em grać.. i jego settler dostał spawna obok mojego miasta, a warrior gdzieś w *****.. :szok:

Nefliqus 

Helped: 5 times
Piwa: 51/67
podpułkownik  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Pucharze KAC - I Puchar Kac Civ5 
Reprimends:
 3/3/6
Posted: 2010-10-14, 01:16   

Lua CivV Game Objects/Plot

http://wiki.2kgames.com/c...me_Objects/Plot

LDeska

xfire: ldeska
Helped: 34 times
Piwa: 24/1
marszałek  Złoty order za specjalne zasługi  Złoty zlotowicz - 11 zlotów  Brązowy sponsor KAC  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Obibok – nie grał od 90 dni  III miejsce w Dyplo - Dyplo6  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - I,II,III,IV,V,VI Puchar KAC  II miejsce w rankingu FFA  II miejsce w Astro Pucharze - II Astro Puchar  I miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  I miejsce w sezonie Ligi KAC - I sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - II sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - III sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - IV sezon 
Posted: 2010-10-14, 10:21   

Nefliqus wrote:
http://wiki.2kgames.com/c...me_Objects/Plot

Tego nie było dostępnego gdy ja tworzyłem swój skrypt... tak naprawdę to ta strona powstała w wyniku mojego posta na fantykach: http://forums.civfanatics...d.php?p=9717837 :)

Nefliqus 

Helped: 5 times
Piwa: 51/67
podpułkownik  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Pucharze KAC - I Puchar Kac Civ5 
Reprimends:
 3/3/6
Posted: 2010-10-14, 11:53   

wiem, teraz będzie Ci łatwiej. Może zmobilizujesz się do kolejnej wersji.

a tak a propos to nie dostałem kubka za ten turniej o wiedzy na temat CIV a tak na niego liczyłem :zalamany:

LDeska

xfire: ldeska
Helped: 34 times
Piwa: 24/1
marszałek  Złoty order za specjalne zasługi  Złoty zlotowicz - 11 zlotów  Brązowy sponsor KAC  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Obibok – nie grał od 90 dni  III miejsce w Dyplo - Dyplo6  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - I,II,III,IV,V,VI Puchar KAC  II miejsce w rankingu FFA  II miejsce w Astro Pucharze - II Astro Puchar  I miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  I miejsce w sezonie Ligi KAC - I sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - II sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - III sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - IV sezon 
Posted: 2010-10-14, 12:03   

A tak, z kubkami jest problem - zaraz wrzucę info do tamtego wątku

Bobek1971 

xfire: bobek1971mie
Helped: 8 times
Piwa: 87/359
generał broni  Brązowy order za specjalne zasługi - Astro Puchat, Kalendarium Dyplo 5, grafiki, random  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo XIII  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4,5  II miejsce w sezonie GOTM - I sezon Ironman  III miejsce w sezonie GOTM - I sezon Maxman  III miejsce w sezonie GOTM - II sezon Ironman  III miejsce w sezonie GOTM - II sezon Maxman  Złoty gracz w demokrację - GwD1  Złoty gracz w demokrację - GwD2 
Posted: 2010-10-14, 21:39   

Centurion wrote:
ja mam tylko w steamie i póki co tylko z bobkiem był problem (łon ma pewnie i tu i tam a w instrukcji jasno napisano że wrzucamy tylko w 1 miejsce!!!! )

ja instaluje zawsze wg instrukcji leszka.

Lechu zrob te konciaki ..milunio bedzie tak jak Ponti mowil inna gra bedzie inne strategie. zawsze to fajniej miec do wyboru grę taka lub nawalenkę.

Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum