www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jesteś nowy? Kliknij tutaj!    Zgłoś grę Civ6     Zgłos grę Civ5    Zgłoś grę Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMÓWISZ SIĘ NA GRĘ    Na ircu jest users osób. Załaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

2006-12-29 martinpol - Modrzew
Author Message
Modry 

xfire: Modrzew
podporucznik  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Obibok – nie grał od 90 dni 
Posted: 2006-12-29, 20:47   2006-12-29 martinpol - Modrzew

1. martinpol
2. Modrzew

Mehmed(Martin) Ja(Bismarck)
Matin zalatwi? mnie demokracj? i fregatami . Ja dzienkuje na razie. Musze sobie zrobi? jak?? d?u?sz? przerwe. Mo?e do jutra...
Postaw piwo autorowi tego posta

Martin 

xfire: martinpol
Helped: 4 times
Piwa: 14/2
generał brygady  Srebrny zlotowicz - 3 zloty  Srebrny sponsor KAC  Złoty civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4,5  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - I Puchar KAC  II miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  III miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  II miejsce w sezonie Ligi KAC - IV sezon 
Posted: 2006-12-29, 21:17   odp

Musze przyznac, ?e posz?o mi rewelacyjnie :) . Pierwsza taka gra od dawna....
Zaczynam w siebie wierzy?, zobaczymy nast?ona gre. Mam nadzieje, ?e sie uda.

Lbednar 

xfire: lbednar
Helped: 1
kapitan  Brązowy zlotowicz - 2 zloty  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Obibok – nie grał od 90 dni 
Posted: 2006-12-30, 01:29   

Marti widze ?e bicie mnie na kontach daje rezultaty :D
Mehmed jest niesamowity na konty przy nacji non Fin . Ja tez nim teraz gram i naprawde sie sprawdza .

plewan_79 

Helped: 7 times
Piwa: 21/22
pułkownik  Brązowy zlotowicz - 1 zlot  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Dyplo - Dyplo XIII  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4,5  Wygrany jeden GOTM - 2 wygrane  III miejsce w Astro Pucharze - II Astro Puchar  III miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  III miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy 
Posted: 2006-12-30, 01:36   

Lbednar wrote:
Mehmed jest niesamowity na konty przy nacji non Fin

hmmm ... ta tajemnicza strategia Mehmedem przewija si? kolejny raz :)
Ch?tnie zagra?bym przyciwko Mehmedowi innym "non-fin" - Peterem

meca 

xfire: meca10
Helped: 2 times
Otrzymał 1 piw(a)
podpułkownik  Brązowy order za specjalne zasługi  Obibok – nie grał od 90 dni 
Posted: 2006-12-30, 01:46   

Hehe wiem do czego zmierzasz Plewan :) Ch?tnie przeciwstawi?bym si? Twojemu Piotrkowi, kt?rego notabene ostatnio zla?em, tylko nie pami?tam w czyim wykonaniu :) b?d? jutro popo?udniu to mo?e si? zgadamy.

EDIT
Oczywi?cie dzi? popo?udniu :D

Modry 

podporucznik  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Obibok – nie grał od 90 dni 
Posted: 2006-12-30, 16:01   

@ Meca mnie zla?e?. Ale wtedy zagra?em jak cep i za du?o ?arcia nie by?o na planszy. Bodaj?e nie by?o miasta kt?re mia?oby 2 grubesze ?arcia i wtedy taktyka Plewana ostro kuleje. Ale og?lnie ?adko sie zdarza ?eby nie by?o ?arcia wi?c Nelson jest cholernie irytuj?cy dla przeciwnika i skuteczny dla Tego kto nim gra co potwierdzaj? ostatnie wyniki Plewana...

LDeska

xfire: ldeska
Helped: 34 times
Piwa: 24/1
marszałek  Złoty order za specjalne zasługi  Złoty zlotowicz - 11 zlotów  Brązowy sponsor KAC  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Obibok – nie grał od 90 dni  III miejsce w Dyplo - Dyplo6  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - I,II,III,IV,V,VI Puchar KAC  II miejsce w rankingu FFA  II miejsce w Astro Pucharze - II Astro Puchar  I miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  I miejsce w sezonie Ligi KAC - I sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - II sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - III sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - IV sezon 
Posted: 2007-01-02, 09:49   

Ja te? ch?tnie zagram na Mehmeda... ja tak jak Modrzew gram zwykle ostatnio Bismarckiem - jego szybkie robole, spichlerze i ku?nie i bonus do zdrowia bardzo mi si? podobaj? :)

Lary33 

xfire: lary33
Helped: 6 times
Piwa: 35/28
generał dywizji  Brązowy zlotowicz - 2 zloty  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Dyplo - Dyplo6  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo XIII  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo5 
Reprimends:
 1/3/6
Posted: 2007-01-02, 13:15   

Nie chce tu podwa?ac r??nych terorii ale jako nacja non-fin Mehmed jest najlepszy. Nawet kilka razy udawa?o mi sie nie?kle zagra? przeciwko fin. Zaden tam bismarck tylko Mehmed!!!! :)

hechter 

xfire: hechter
Piwa: 8/2
podpułkownik  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w rankingu PBEM 
Posted: 2007-01-02, 13:32   

Zalezy na jakiej mapie, je?li small to Mehmed wygrywa, na tiny wola?bym Piotrka.

--------------------------------------------------
"Pan jest zerem, panie Ziobro"

meca 

Otrzymał 1 piw(a)
Posted: 2007-01-02, 14:18   

hechter wrote:
Zalezy na jakiej mapie, je?li small to Mehmed wygrywa

To na Tiny ju? nie wygra? :luka:

Lary33 wrote:
Nie chce tu podwa?ac r??nych terorii ale jako nacja non-fin Mehmed jest najlepszy.

Mam takie samo zdanie co Lary. Jednak pami?tajmy, ?e sam lider gry nie wygra, tylko mo?e w tym pom?c. Mog? wzi??c Mehmeda, a np. Peter we?mie Brennusa :D i wygra. Czy to znaczy, ?e Brennus jest lepszy od Mehmeda? :)

hechter 

podpułkownik  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w rankingu PBEM 
Posted: 2007-01-02, 14:34   

Jeny Mece, ale pytania.... W tamtym po?cie to samo...

Poza tym szybko si? przestawi?e? z Bismarcka....

LDeska

xfire: ldeska
Helped: 34 times
Piwa: 24/1
marszałek  Złoty order za specjalne zasługi  Złoty zlotowicz - 11 zlotów  Brązowy sponsor KAC  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Obibok – nie grał od 90 dni  III miejsce w Dyplo - Dyplo6  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - I,II,III,IV,V,VI Puchar KAC  II miejsce w rankingu FFA  II miejsce w Astro Pucharze - II Astro Puchar  I miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  I miejsce w sezonie Ligi KAC - I sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - II sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - III sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - IV sezon 
Posted: 2007-01-02, 15:16   

A ja nie rozumiem czemu Mehmed... Bismarck te? jest ekspansywny wi?c szybkie robole s? takie same. Techy startowe ma Mehmed lepsze - zgoda, ale to nie jest dla mnie a? tak wa?ne jak gramy na kontach. Jednostka specjalna nie jest superancka :) bo nie da si? jej ulepszy?, wi?c nie b?d? w to inwestowa?. Budynek specjalny jest fajny, ale chyba nie a? tak ?eby zr?wnowa?y? ta?sze ku?nie i cudy.
Mehmedem jeszcze nigdy nie gra?em - my?l? ?e spr?buj? nast?pnym razem jak b?d? gra? bez finansowych nacji. :)

meca 

Otrzymał 1 piw(a)
Posted: 2007-01-02, 16:10   

hechter wrote:
Poza tym szybko si? przestawi?e? z Bismarcka....

Ja? Je?li chodzi o mnie to gra?em chyba tylko raz w jakim? teamie Bismarckiem :) A mo?e w og?le nim jeszcze nie gra?em?

Modry 

Posted: 2007-01-02, 16:19   

Zgadzam sie z LDesk? . Mehmed nie jest taki rewelacyjny. Ma swoje zalety, ale Bismarck i Piotrek ( jak sie umie nim gra?) moim zdaniem deklasuj? Turka. Tylko ten hamman jest wypasiony to trzeba przyzna?...

hechter 

Posted: 2007-01-02, 17:00   

@Meca
http://forum.civilization...ighlight=#13469
strona 2 na ko?cu :zdegustowany:

Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum