www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jeste nowy? Kliknij tutaj!    Zgo gr Civ6     Zgos gr Civ5    Zgo gr Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMWISZ SI NA GR    Na ircu jest users osb. Zaaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

Moved by: Bodek
2011-06-14, 08:20
Dzien dobry :)
Author Message
bummbummbamm

Helped: 2 times
Piwa: 3/1
major  Obibok – nie gra od 90 dni  Przeycie w Dyplo - Dyplo Mi 2  Przeycie w Dyplo - Dyplo4 
Posted: 2011-06-13, 19:00   Dzien dobry :)

Mam nadzieje ze nie zostane skarcony za zasmiecanie forum ;) Generalnie troche zapomnialem o civce gdyz bezgranicznie pochlonelo mnie League of Legends ale wlasnie przypomnialem sobie o dyplo i z tej okazji chcialbym wszystkich pozdrowic i zyczyc wszystkim dobrego randoma i ogolnie wielu zwyciestw oraz powodzenia w dyplomacji ;) pozdrawiam serdecznie i mam nadzieje ze odbedzie sie dyplo 7 w ktorym napewno wezme udzial.

Ps Patent z turniejami rycerskimi mega i ogolnie widze troche sie pozmienialo,niezle Panie Bodziu :) )) jutro przy kawce zasiade do lektury !

Jeszcze raz pozdrawiam !

jarek1333 

Helped: 1
Piwa: 1/2
podpukownik  Obibok – nie gra od 90 dni  Przeycie w Dyplo - Dyplo4,5 
Posted: 2011-06-13, 19:01   

O widz, ze grasz w LoL-a, podzielisz si ze mna nickiem ?
Postaw piwo autorowi tego posta

bummbummbamm

major  Obibok – nie gra od 90 dni  Przeycie w Dyplo - Dyplo Mi 2  Przeycie w Dyplo - Dyplo4 
Posted: 2011-06-13, 19:08   

sure BummBummBamm :)

solo q akutalnie 1560 jakos tak,najwyzej mialem 1680

jarek1333 

Helped: 1
Piwa: 1/2
podpukownik  Obibok – nie gra od 90 dni  Przeycie w Dyplo - Dyplo4,5 
Posted: 2011-06-14, 00:13   

Jeli chodzi o rankedy to nie moja dziaka - za duo przypadku i niestety za gupich playerw, mam par ciekawych gier nagranych z jakimi wymiataczami gram :zalamany:
Jedynie na 3vs3 premade mam 11-3 i 1435 elo ale nie miaem za duo okazji pogra rankingowo.

Moze niebawem zagramy, a na obecn chwil wysyam invite ;)
P.S Sporo masz tych solo q :przestraszony:
Last edited by jarek1333 on 2011-06-14, 00:20; edited 1 time in total  

bummbummbamm

Posted: 2011-06-14, 01:01   

normali nie gram bo raz ze poziom jest dramatycznie slaby a dwa nie wyzwala to u mnie emocji ;) dlatego jesli gram to solo q bo teamu nie mam,za 3/3 nie przepadam wiec raczej tego nie zagramy,jesli masz jakies pytania o runy,masteries itd to wal na pw zeby nie zasmiecac bo i tak juz nasmiecilismy i jak widze nikt sie ze mna przywitac nie chce :(

bombel79 

xfire: bombel79
Helped: 12 times
Piwa: 63/4
genera broni  Brzowy order za specjalne zasugi - Za adminowanie  Brzowy civmaniak – najwicej rozegranych gier  Pomocna do – pomg minimum 10 razy  Piwosz – otrzyma minimum 25 piw  Obibok – nie gra od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo3  II miejsce w Dyplo - Dyplo2  Przeycie w Dyplo - Dyplo XIII  Przeycie w Dyplo - Dyplo1  Przeycie w Dyplo - Dyplo8  I miejsce w rankingu FFA  I miejsce w Astro Pucharze - I Astro Puchar  II miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy 
Posted: 2011-06-14, 07:26   

czesc bbb!

moze jakies dyplo jesienia razem zasojusznikujemy?? :) pamietasz katafarki z holiday dyplo? :)

Bodek 

xfire: bodek01
Helped: 7 times
Piwa: 97/1
starszy chory sztabowy  Brzowy order za specjalne zasugi - Zorganizowanie i prowadzanie Dyplo6  Zoty zlotowicz - 7 zlotw  Piwosz – otrzyma minimum 25 piw  Obibok – nie gra od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo 9  I miejsce w Dyplo - Dyplo4  I miejsce w Dyplo - Dyplo4,5  III miejsce w Dyplo - dyplo7  Przeycie w Dyplo - Dyplo3  Wygrany jeden GOTM - 3 wygrane  Zoty gracz w demokracj - GwD2 
Posted: 2011-06-14, 08:13   

bummbummbamm wrote:
zeby nie zasmiecac bo i tak juz nasmiecilismy i jak widze nikt sie ze mna przywitac nie chce

WItam
dawnego sojusznika Japoskiego jeszcze z czasw Dyplo4
Szkoda e nie pojawie si wczeniej to by si na misia zaapa.
Ale obserwuj dokadnie wtki bo dyplo7 ruszy niebawem bo szstka ju si koczy.
Po wakacjach raczej eby dobra frekwencja bya i bez wakacyjnych wyjazdw.

a teraz Admin prosz przenie ten wtek do pogaduchy rniste bo mi tu w Dyplo6 baagan robi. :P

ooo sam mog przenosi :zdziwko:
nawet poza podforum Dyplo6 ... jaki wyciek uprawnie ??
Last edited by Bodek on 2011-06-14, 08:21; edited 1 time in total  

bombel79 

genera broni  Brzowy order za specjalne zasugi - Za adminowanie  Brzowy civmaniak – najwicej rozegranych gier  Pomocna do – pomg minimum 10 razy  Piwosz – otrzyma minimum 25 piw  Obibok – nie gra od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo3  II miejsce w Dyplo - Dyplo2  Przeycie w Dyplo - Dyplo XIII  Przeycie w Dyplo - Dyplo1  Przeycie w Dyplo - Dyplo8  I miejsce w rankingu FFA  I miejsce w Astro Pucharze - I Astro Puchar  II miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy 
Posted: 2011-06-14, 08:39   

Bodzio, ile jeszcze moze potrwac d6? i co z misiem, oni chyba pozniej wystartowali?
bo dobrze byloby wymiataczy z misia przerzucic na d7...

d7 wystartuje i tak nie wczesniej niz we wrzesniu, czy planujesz start wakacyjny?

pawelt 

Piwa: 8/28
genera brygady  Brzowy zlotowicz - 1 zlot  Pomocna do – pomg minimum 10 razy  Obibok – nie gra od 90 dni  III miejsce w Dyplo - Dyplo2  Wygrany jeden GOTM - 2 wygrane  III miejsce w Astro Pucharze - I Astro Puchar  I miejsce w rankingu PBEM 
Posted: 2011-06-14, 08:44   

na wakacje to musowo dyplo wakacyjne 6,5 na jaki ustawieniach "dziwnych", typu industrial/modern era, quic, AS.

A dyplo 7 to tylko po wakacjach. Ju widz zastpstwa w pocztkowej fazie na 2 tygodnie :zdegustowany:

Nie ebym mia ochot zagra, tylko tak doradzam ;)

bombel79 

Posted: 2011-06-14, 08:56   

pawel, zagrasz, co? :)

ja przez moj genialny wystep w d6 jestem juz od dlugiego czasu poza dyplo i czuje sie lekko na glodzie :)

Bodzio jako Admin jest rewelka (choc szkoda ze nie zagra w d7... bo przeciez nie pozwolimy mu oddac adminowania, co nie? :)

wg mnie d7 moze byc na prawde niezlym wydarzeniem... o ile d6 bylo duuuzym eksperymentem to d7 powinno skusic wielkich miszczow sprzed lat... (taki pawel czy peter pewnei powroca)... to na prawde bedzie swietna zabawa, szczegolnie ze jesien sprzyja dyplomacji :)

PS
ale przed rozpoczeciem wypadaloby sie przyjrzec rzeczom ktore mozna jeszcze doszlifowac, czy slonie z 7 sily sie sprawdzily... jak zalatwic sprawe przekazywania miast itp itd...

PS2
jak zwykle pisze we wlasciwym topic'u :D

PS3
moze bysmy sciagneli przy okazji ludzikow co dawno tu nei zagladali... np Damroki? Leszek, zadzwonisz? :rotfl2:
Last edited by bombel79 on 2011-06-14, 08:58; edited 1 time in total  

Bodek 

xfire: bodek01
Helped: 7 times
Piwa: 97/1
starszy chory sztabowy  Brzowy order za specjalne zasugi - Zorganizowanie i prowadzanie Dyplo6  Zoty zlotowicz - 7 zlotw  Piwosz – otrzyma minimum 25 piw  Obibok – nie gra od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo 9  I miejsce w Dyplo - Dyplo4  I miejsce w Dyplo - Dyplo4,5  III miejsce w Dyplo - dyplo7  Przeycie w Dyplo - Dyplo3  Wygrany jeden GOTM - 3 wygrane  Zoty gracz w demokracj - GwD2 
Posted: 2011-06-14, 09:18   

Bombel

Dyplo6 ju jest rozstrzygnite w zasadzie i mona koczy choby zaraz.
Ale niech si chopaki jeszcze pobaruj przez wakacje, to i tak nic nie zmieni.
Kto tam jeszcze odpadnie, kto inny powalczy o drugie miejsce ale zwycizca ju jest.
Mgby to zmieni tylko jaki ciki waek ala Twj i Cheosa atak podwjnym ruchem w niedziel na przeadowaniu o 5 rano.
Ale tak dugo jak ja jestem adminem to taki manewr nie przejdzie.

Co jak w Dyplo5 bez oszustwa ju nic nie zrobi, tylko pokrzycz gronie i poszczekaj w kronice.

Co do Adminowania Dyplo7 to ja definitywnie odpadam.
Szukajcie Admina, ja chc sobie zagra. :ostrzy:

Co do wprowadzonych zmian w modzie i ewentualnych dalszych zmianach to chtnie mog co porobi.
Niech si wypowiedz gracze

ponti 

xfire: marchwik
Helped: 9 times
Piwa: 61/68
genera broni  Zoty order za specjalne zasugi - Za adminowanie, Tfurca Gotmuff  Zoty zlotowicz - 10 zlotw  Brzowy civmaniak – najwicej rozegranych gier  Piwosz – otrzyma minimum 25 piw  Obibok – nie gra od 90 dni  Przeycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeycie w Dyplo - Dyplo1  Przeycie w Dyplo - Dyplo3  Przeycie w Dyplo - Dyplo6  III miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  III miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  Zoty gracz w demokracj - GwD1-kapitan 
Posted: 2011-06-14, 09:20   

Bodek wrote:
Dyplo6 ju jest rozstrzygnite w zasadzie i mona koczy choby zaraz.

Zgadzam sie :)

-------------------------------------------
Tfurca Gotmuff

bombel79 

Posted: 2011-06-14, 09:26   

Bodek, ale wiesz jaka jest glowna zasada opuszczania funkcji:

jak chcesz opuscic jakas funkcje, to musisz SAMEMU znalesc jelenia ktory Cie zastapi...

wiec ruszaj na polowanie... i upoluj cos szybko, bo mamy tylko 2,5 miesiaca na przygotowania i organizacje!!! ;)

PS
cos szybko to dyplo poszlo, na jakim etapie sie rozstrzygnelo? draft rifli?

PS2
ja za bardzo nie widze osoby ktora moglaby to pociagnac... jak masz jakies propozycje to daj znac to zaczniemy biedaka urabiac :)

Centurion 

Helped: 9 times
Piwa: 52/22
genera broni  Srebrny zlotowicz - 3 zloty  Brzowy civmaniak – najwicej rozegranych gier  Piwosz – otrzyma minimum 25 piw  Obibok – nie gra od 90 dni  Przeycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeycie w Dyplo - Dyplo4  Przeycie w Dyplo - dyplo7  Przeycie w Dyplo - Dyplo8  I miejsce w Pucharze KAC - II Puchar Kac CIV5  III miejsce w Pucharze KAC - I Puchar Kac Civ5  II miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  Zoty gracz w demokracj - GwD2 
Posted: 2011-06-14, 09:30   

bombel79 wrote:
ja za bardzo nie widze osoby ktora moglaby to pociagnac... jak masz jakies propozycje to daj znac to zaczniemy biedaka urabiac

moe pawelt? ;)

Lary33 

xfire: lary33
Helped: 6 times
Piwa: 34/23
genera dywizji  Brzowy zlotowicz - 2 zloty  Srebrny civmaniak – najwicej rozegranych gier  Piwosz – otrzyma minimum 25 piw  II miejsce w Dyplo - Dyplo6  Przeycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeycie w Dyplo - Dyplo XIII  Przeycie w Dyplo - Dyplo1  Przeycie w Dyplo - Dyplo3  Przeycie w Dyplo - Dyplo5 
Posted: 2011-06-14, 09:32   

Bodek wrote:

Co do Adminowania Dyplo7 to ja definitywnie odpadam.
Szukajcie Admina, ja chc sobie zagra. :ostrzy:

Proponuje zasad ,ze zwycizca dyplo automatycznei jest adminem w kolejnym i mamy zapewnionego admina zawsze na kolejen dyplo :D

Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to: