www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jeste nowy? Kliknij tutaj!    Zgo gr Civ6     Zgos gr Civ5    Zgo gr Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMWISZ SI NA GR    Na ircu jest users osb. Zaaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

Moved by: Bodek
2011-06-14, 08:20
Dzien dobry :)
Author Message
Bodek 

xfire: bodek01
Helped: 7 times
Piwa: 97/1
starszy chory sztabowy  Brzowy order za specjalne zasugi - Zorganizowanie i prowadzanie Dyplo6  Zoty zlotowicz - 7 zlotw  Piwosz – otrzyma minimum 25 piw  Obibok – nie gra od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo 9  I miejsce w Dyplo - Dyplo4  I miejsce w Dyplo - Dyplo4,5  III miejsce w Dyplo - dyplo7  Przeycie w Dyplo - Dyplo3  Wygrany jeden GOTM - 3 wygrane  Zoty gracz w demokracj - GwD2 
Posted: 2011-06-14, 10:50   

Pawel

bardzo wiele z tych problemw rozwizaem regulaminem w D6 a kilka pozostaych mam rozwizanie jako Admin D6 ale nie wpisywaem eby nie robi niepotrzebnego zamieszania jak i tak jeszcze samolotw nie ma.

1. Podwjny o 5 nad ranem - przeadowanie jest teraz ustawione zawsze na sztywn por i nie trzeba si zastanawia kiedy akurat wypadnie jak byo w D5, D4 i starszych.
Nie ma tak e trzeba budzik na 5 rano nastawia. Jest przewidywalniej dla gracza.
Poza tym taki specjalny podwjny nawet gdyby teraz w D6 mia miejsce ja jako Admin po prostu bym cofn i KONIEC.
A za specjalny i planowany podwjny, jakbym mia moliwo udowodnienia (wtedy bya) dabym BAN od rki i ju.

2. Korporacje kulturowa - jest zapis w regulaminie e jest zakaz zakadania korporacji w nowo powstaym miecie, tylko w turze w ktrej miasto powstao. I ju po problemie.
Postaw piwo autorowi tego posta

bombel79 

xfire: bombel79
Helped: 12 times
Piwa: 73/4
genera broni  Brzowy order za specjalne zasugi - Za adminowanie  Brzowy civmaniak – najwicej rozegranych gier  Pomocna do – pomg minimum 10 razy  Piwosz – otrzyma minimum 25 piw  Obibok – nie gra od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo3  II miejsce w Dyplo - Dyplo2  Przeycie w Dyplo - Dyplo XIII  Przeycie w Dyplo - Dyplo1  Przeycie w Dyplo - Dyplo8  I miejsce w rankingu FFA  I miejsce w Astro Pucharze - I Astro Puchar  II miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy 
Posted: 2011-06-14, 10:54   

jak bym dorwal tych @!#$^$%@#$ ktorzy wtedy ten numer odwalili to bym im @#$@#$%@#$ pourywal :hyhy:

to co Bodzio, jestesmy kumple? :niepewny: Sojusnziki? :hyhy:

Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to: