www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jeste nowy? Kliknij tutaj!    Zgo gr Civ6     Zgos gr Civ5    Zgo gr Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMWISZ SI NA GR    Na ircu jest users osb. Zaaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

DYPLO: drugie tury - kolejne wrazenia
Author Message
domel 

xfire: domel11
Helped: 8 times
Otrzyma 9 piw(a)
genera brygady  Brzowy order za specjalne zasugi  Zoty zlotowicz - 8 zlotw  Srebrny sponsor KAC  Brzowy civmaniak – najwicej rozegranych gier  Obibok – nie gra od 90 dni  III miejsce w Dyplo - Dyplo1  Przeycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeycie w Dyplo - Dyplo4,5  III miejsce w Astro Pucharze - II Astro Puchar  Zoty gracz w demokracj - GwD1  II miejsce w sezonie Ligi KAC - II sezon 
Posted: 2007-05-06, 16:22   

rozwala mnie to. panowie trzeba bylo grac od astro bo tam sa przynajmniej jakies zasady ;) niesadzilem ze gra dyplo moze wywolywac takie emocje. cola dziwie sie tobie bo chyba w podobnej sytuacji jak to beny sie obruszyl to pisales ze to tylko gra i wszystkie chwyty dozwolone.
Postaw piwo autorowi tego posta

Cola 
WTF?

xfire: cola0760
Helped: 10 times
Piwa: 4/43
genera dywizji  Brzowy civmaniak – najwicej rozegranych gier  Pomocna do – pomg minimum 10 razy  Obibok – nie gra od 90 dni  Przeycie w Dyplo - Dyplo1  Przeycie w Dyplo - Dyplo3  Przeycie w Dyplo - Dyplo4  Wygrany jeden GOTM 
Posted: 2007-05-06, 16:32   

Domel, ale o czym Ty mwisz??

CZy ja miaem jakies z Benym ustalenia?? Pakty?? Sojusze?? Namawiaem go do wojny - on si zgodzi, a ja mu wypowiedziaem wojn?? Kamaem mu e to i tamto a w sumie lipa??

Nie przypominam sobie

Beny 

xfire: fcbeny
Helped: 50 times
Piwa: 65/13
genera dywizji  Zoty order za specjalne zasugi - system Dyplo, PBEM, FFA, losujcy, civilopedia  Brzowy zlotowicz - 2 zloty  Brzowy civmaniak – najwicej rozegranych gier  Pomocna do – pomg minimum 10 razy  Piwosz – otrzyma minimum 25 piw  Obibok – nie gra od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo Mi 2  Przeycie w Dyplo - Dyplo4  Zoty gracz w demokracj - GwD1-admin  Zoty gracz w demokracj - GwD2 
Posted: 2007-05-06, 16:40   

Cola... Temat nasz jest ju skoczony, dogadalimy sie na xfire i stwierdziem, e na Twoim miejscu zrobibym tak samo (no moe nie wpad bym na tak zasadzk), ale Ty gdyby by na moim miejscu te pewnie by sie wk.. zdenerwowa. Koniec .

Teraz czekamy, a wyjanisz sobie ze Stoickovem.

domel 

xfire: domel11
Helped: 8 times
Otrzyma 9 piw(a)
genera brygady  Brzowy order za specjalne zasugi  Zoty zlotowicz - 8 zlotw  Srebrny sponsor KAC  Brzowy civmaniak – najwicej rozegranych gier  Obibok – nie gra od 90 dni  III miejsce w Dyplo - Dyplo1  Przeycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeycie w Dyplo - Dyplo4,5  III miejsce w Astro Pucharze - II Astro Puchar  Zoty gracz w demokracj - GwD1  II miejsce w sezonie Ligi KAC - II sezon 
Posted: 2007-05-06, 17:32   

Cola to o czym mowie mi wydaje sie oczywiste. Nie gramy pojedynku tylko symulacje swiata gdzie nie ma zadnych zasad, graczy jest duzo, i mozliwosci rowniez. to ze mieliscie pakt nie oznacza ze stoickov nie mogl cie zaatakowac. ale zeby odrazu wyskakiwac z tekstem o lustrze no bez jaj. jedno jest pewne dyplo jest bardzo emocjonujace ale mam nadzieje ze nie popsuje ono relacji miedzy nami forumowiczami. jedyne co mi sie nie podoba w takich sytuacjach to to ze potem dana osoba rezygnuje calkowicie z gry i nacje pozostaja bez opieki i przez to wszyscy inni gracze ktorzy chca sie bawic musza czekac na zakonczenie tury, mam nadzieje ze tego nie bedzie w 2 dyplo bo mnie to calkiem zniecheci do tego typu rozgrywek.

Cola 
WTF?

xfire: cola0760
Helped: 10 times
Piwa: 4/43
genera dywizji  Brzowy civmaniak – najwicej rozegranych gier  Pomocna do – pomg minimum 10 razy  Obibok – nie gra od 90 dni  Przeycie w Dyplo - Dyplo1  Przeycie w Dyplo - Dyplo3  Przeycie w Dyplo - Dyplo4  Wygrany jeden GOTM 
Posted: 2007-05-06, 21:52   

Ty naprawde Domel nie wiesz o czym mwi... tu nie chodzi o to, e mi wypowiedzia wojne, ale nie chce mi si ju tego tumaczy

meca 

xfire: meca10
Helped: 2 times
Otrzyma 1 piw(a)
podpukownik  Brzowy order za specjalne zasugi  Obibok – nie gra od 90 dni 
Posted: 2007-05-06, 21:55   

domel wrote:
Nie gramy pojedynku tylko symulacje swiata gdzie nie ma zadnych zasad, graczy jest duzo, i mozliwosci rowniez

Myl, e powinnimy zaprosic do tej dyskusji specjalist ds. symulacji wiata - Vashpana :D
Last edited by meca on 2007-05-06, 21:55; edited 1 time in total  

sc0rp 

xfire: sc0rpionus
Helped: 3 times
Piwa: 1/1
starszy chory sztabowy  Srebrny zlotowicz - 3 zloty  Obibok – nie gra od 90 dni 
Posted: 2007-05-07, 10:24   

Cola wrote:
Ty naprawde Domel nie wiesz o czym mwi... tu nie chodzi o to, e mi wypowiedzia wojne, ale nie chce mi si ju tego tumaczy

hmmm Cola znasz historie IIWS? :)

Mam nadzieje ze tak wiec przypomnij sobie jak to Hitler zapewnial o tym ze nie bedzie wszczynal z nami wojny, albo inni ze nam pomoga. Przeciez historia swiata to historia klamstw, zdrad i intryg. Wyluzujcie obaj to tylko gra, skoro mechanika gry pozwala na takie zachowanie to tak mozna, oczywiscie mozesz go oczernic w kronice i zapewne wtedy nikt z nim nie bedzie sie bawil w uklady i tyle.
Last edited by sc0rp on 2007-05-07, 10:26; edited 1 time in total  

meca 

xfire: meca10
Helped: 2 times
Otrzyma 1 piw(a)
podpukownik  Brzowy order za specjalne zasugi  Obibok – nie gra od 90 dni 
Posted: 2007-05-07, 12:19   

sc0rp wrote:
Mam nadzieje ze tak wiec przypomnij sobie jak to Hitler zapewnial o tym ze nie bedzie wszczynal z nami wojny

Tak, tylko nawet Hitler napadajc na Polsk mia zmylony pretekst!

sc0rp 

xfire: sc0rpionus
Helped: 3 times
Piwa: 1/1
starszy chory sztabowy  Srebrny zlotowicz - 3 zloty  Obibok – nie gra od 90 dni 
Posted: 2007-05-07, 12:39   

coz stoickov tez i to nawet nie pretekst ;-) chozby zeby sie nie wywiazywac z umow.

nie chodzi oto ze obstaje za ktoras ze stron, tylko trzeba pamietac ze to tylko gra. szkoda nerwow na gre wiec chlopaki wiecej dystansu.

Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to: