www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jeste nowy? Kliknij tutaj!    Zgo gr Civ6     Zgos gr Civ5    Zgo gr Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMWISZ SI NA GR    Na ircu jest users osb. Zaaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

D7: Lary: Stalin / Mali - dyskusja
Author Message
cheos 

Nieznany

xfire: cheos01
Helped: 4 times
Piwa: 54/122
starszy chory sztabowy  Zoty zlotowicz - 6 zlotw  Zoty sponsor KAC - Gwny sponsor KAC  Piwosz – otrzyma minimum 25 piw  Obibok – nie gra od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo6  II miejsce w Dyplo - dyplo5  II miejsce w Dyplo - Dyplo8  II miejsce w Dyplo - DyploAnonim  Przeycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeycie w Dyplo - Dyplo4  Przeycie w Dyplo - Dyplo4,5 
Posted: 2012-03-31, 11:35   D7: Lary: Stalin / Mali - dyskusja

Link do historii:
http://civilization.org.p...pic.php?t=33258

cule 

BrennusImperium Indyjskie

xfire: culecivka
Piwa: 49/11
pukownik  Piwosz – otrzyma minimum 25 piw  Obibok – nie gra od 90 dni  II miejsce w Dyplo - Dyplo6   III miejsce w Pucharze KAC - Turniej Rocznicowy 
Posted: 2012-03-31, 11:44   

Powiem tak-trzeba wstydu nie mie eby z takimi terenami narzeka na miejscwk :P
Postaw piwo autorowi tego posta

ScoobyDoo 

Wilhelm IImperium Rosyjskie

xfire: scoobydoopl
Helped: 7 times
Piwa: 92/77
genera dywizji  Zoty zlotowicz - 5 zlotw  Piwosz – otrzyma minimum 25 piw  Obibok – nie gra od 90 dni  I miejsce w Dyplo - dyplo7  III miejsce w Dyplo - Dyplo XIII  Przeycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeycie w Dyplo - Dyplo Mi  III miejsce w Pucharze KAC - II Puchar Kac Civ5  Wygrany jeden GOTM - 1 wygrana  III miejsce w rankingu FFA 
Posted: 2012-03-31, 14:43   

Larry mwis ze popelnies jeden bad...... Chyba tym bdem byo postawienie nowego stalingradu :niepewny: ....... Super miasto ......szkoda ze bezuzyteczne przez 30-40 tur?. Ja bym postawil przy ycie, ale ta druga lokalizacja nie jest za.

EDIT
cule wrote:
Powiem tak-trzeba wstydu nie mie eby z takimi terenami narzeka na miejscwk :P

Prawde, 7 surowc(jedwabiu nie licz), 5 lasw, 2 food plainsy duga rzeka.
Czego chciec wicej?
EDIT 2, Rybki (8 surowiec) w 1 skoku super wypaniego miasta.....

Rihiter 

Mehmed IIImperium Kartagiczykw

Piwa: 134/19
starszy szeregowy  Brzowy zlotowicz - 1 zlot  Piwosz – otrzyma minimum 25 piw  II miejsce w Dyplo - Dyplo XIV  II miejsce w Dyplo - dyplo7  Przeycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeycie w Dyplo - Dyplo Mi 
Posted: 2012-03-31, 15:04   

Miasta z punktu widzenia terenu postawione strasznie rozrzutnie. Tam si midzy nimi (a take midzy moimi co s bardziej na poudniu, i tym Larego co wida tutaj) ju nic si praktycznie nie da postawi. Efekt jest taki, e na terenie gdzie mona byo stawi z 8 miast spokojnie mam tylko 6. To skandal!

Dyplo Hymn

ScoobyDoo 

genera dywizji  Zoty zlotowicz - 5 zlotw  Piwosz – otrzyma minimum 25 piw  Obibok – nie gra od 90 dni  I miejsce w Dyplo - dyplo7  III miejsce w Dyplo - Dyplo XIII  Przeycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeycie w Dyplo - Dyplo Mi  III miejsce w Pucharze KAC - II Puchar Kac Civ5  Wygrany jeden GOTM - 1 wygrana  III miejsce w rankingu FFA 
Posted: 2012-03-31, 15:43   

Rihiter wrote:
Miasta z punktu widzenia terenu postawione strasznie rozrzutnie. Tam si midzy nimi (a take midzy moimi co s bardziej na poudniu, i tym Larego co wida tutaj) ju nic si praktycznie nie da postawi. Efekt jest taki, e na terenie gdzie mona byo stawi z 8 miast spokojnie mam tylko 6. To skandal!

Bylo pali :P (ale szkoda witego miasta :hyhy: )

Rihiter 

starszy szeregowy  Brzowy zlotowicz - 1 zlot  Piwosz – otrzyma minimum 25 piw  II miejsce w Dyplo - Dyplo XIV  II miejsce w Dyplo - dyplo7  Przeycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeycie w Dyplo - Dyplo Mi 
Posted: 2012-03-31, 16:41   

eby co zmieni musiabym spali obydwa (ze wzgldu na szeroko przesmyku), a jak Scooby wyej zauway szkoda pali wite.

Dyplo Hymn

ScoobyDoo 

Posted: 2012-03-31, 17:05   

Rihiter wrote:

Faktycznie larrry sie zablokowal tym beznadziejnym miastem :zdegustowany: . Zemsta zza grabu stalina.... :D

bombel79 

Surjawarman IIImperium Etiopskie

xfire: bombel79
Helped: 12 times
Piwa: 71/4
genera broni  Brzowy order za specjalne zasugi - Za adminowanie  Brzowy civmaniak – najwicej rozegranych gier  Pomocna do – pomg minimum 10 razy  Piwosz – otrzyma minimum 25 piw  Obibok – nie gra od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo3  II miejsce w Dyplo - Dyplo2  Przeycie w Dyplo - Dyplo XIII  Przeycie w Dyplo - Dyplo1  Przeycie w Dyplo - Dyplo8  I miejsce w rankingu FFA  I miejsce w Astro Pucharze - I Astro Puchar  II miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy 
Posted: 2012-03-31, 19:33   

no co wy... wg mnie miasta sa calkiem calkie postawione...ja co prawda nie stawialbym kolo krabow ale na zachod od stolicy, bo lary chyba nie byl cre?

ScoobyDoo 

Posted: 2012-03-31, 19:45   

bombel79 wrote:
no co wy... wg mnie miasta sa calkiem calkie postawione...ja co prawda nie stawialbym kolo krabow ale na zachod od stolicy, bo lary chyba nie byl cre?

Bombel, dwa miasta s super ale zobacz to trzecie miasto.
Podejrzewam ze 2 pola pod food plainsem jest miasto Rihitera :) , i Rihiter nie moe tam wstawi innego miasta :P . Co wicej cae ten super zielony grass, pomidzy miastami, maly stalingrad i nowy stalinngrad nie bdzie dugo zagospodarowany, bo nie mona tam postawi ADNEGO nowego miasta :rotfl2:

Rihiter 

Posted: 2012-03-31, 21:55   

Zgadza si, 2 pod foodplainsem wcisnem miasto, ale to ju po epoce Larego. Natomiast zaraz 2 pola pod tym miastem jest moja STOLICA, a wyobracie sobie, e Lary w pierwszej wiadomoci na tajnych do mnie zaproponowa podzia terenu taki, e granica miaa przebiega mniej wicej tak jak screen si koczy od dolnej strony. Rozumiecie ju dlaczego Larego wrd nas ju nie ma? :D

Dyplo Hymn

Rudi2

RooseveltImperium Holenderskie

xfire: rudi22222
Helped: 6 times
Piwa: 221/73
genera dywizji  Srebrny zlotowicz - 3 zloty  Brzowy sponsor KAC  Brzowy civmaniak – najwicej rozegranych gier  Piwosz – otrzyma minimum 25 piw  Obibok – nie gra od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo5  II miejsce w Dyplo - Dyplo4,5  III miejsce w Dyplo - Dyplo 10  Przeycie w Dyplo - Dyplo 9  I miejsce w sezonie GOTM - I sezon Ironman  II miejsce w sezonie GOTM - I sezon Maxman  II miejsce w sezonie GOTM - II sezon Ironman  II miejsce w sezonie GOTM - II sezon Maxman  Wygrany jeden GOTM - 12 wygranych 
Posted: 2012-03-31, 22:11   

Tak. Lary piszc, e popeni bd mia zapewne to lewe miasto na myli. Doskonaa miejscwka to prawe keczko na screenie Scobiego. Zoto wspdzielone i jaka grka jeszcze dalej. Scalone terytorium byoby i miejsce na nastpne miasta gdy ju kultur i kutrami mgby zarzdza.
Obejrzaem swj pocztek i te lepsze lokalizacje znalazem jednak najlepsze ustawienie miast pocztkowych nic nie pomoe gdy ssiad wojn wypowie. Niezalenie czy delikwent polegnie czy si wybroni ju w tyle pozostaje.
Last edited by Rudi2 on 2012-03-31, 22:12; edited 1 time in total  

plewan_79 

Piwa: 22/24
pukownik  Brzowy zlotowicz - 1 zlot  Brzowy civmaniak – najwicej rozegranych gier  Obibok – nie gra od 90 dni  II miejsce w Dyplo - Dyplo XIII  Przeycie w Dyplo - Dyplo4,5  Wygrany jeden GOTM - 2 wygrane  III miejsce w Astro Pucharze - II Astro Puchar  III miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  III miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy 
Posted: 2012-04-04, 11:29   

miejscwka wietna, miasto na zachodzie bardzo sabe. Mona byo odpuci zasiedlanie wybrzea - i tak nikt by si tam nie wepchn. Lepiej postawi trzecie miasto na wschodzie przy stolicy, a zachd zasiedli drugim rzutem.

Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to: