www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jesteś nowy? Kliknij tutaj!    Zgłoś grę Civ6     Zgłos grę Civ5    Zgłoś grę Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMÓWISZ SIĘ NA GRĘ    Na ircu jest users osób. Załaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

Spam z watku technicznego
Author Message
Centurion 

AsokaImperium Egipskie

Helped: 9 times
Piwa: 52/22
generał broni  Srebrny zlotowicz - 3 zloty  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4  Przeżycie w Dyplo - dyplo7  Przeżycie w Dyplo - Dyplo8  I miejsce w Pucharze KAC - II Puchar Kac CIV5  III miejsce w Pucharze KAC - I Puchar Kac Civ5  II miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  Złoty gracz w demokrację - GwD2 
Posted: 2012-05-08, 23:01   

swoją drogą cheos może w końcu zadziałaj, co jest jarek jest jakąś świętą krową kurde???

ile można....

Lary33 

xfire: lary33
Helped: 6 times
Piwa: 34/24
generał dywizji  Brązowy zlotowicz - 2 zloty  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  II miejsce w Dyplo - Dyplo6  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo XIII  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo5 
Posted: 2012-05-08, 23:02   

związku z tym ze nei długo konczą mnei w Misiu mogę cos przejąc :D
Postaw piwo autorowi tego posta

Centurion 

AsokaImperium Egipskie

Helped: 9 times
Piwa: 52/22
generał broni  Srebrny zlotowicz - 3 zloty  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4  Przeżycie w Dyplo - dyplo7  Przeżycie w Dyplo - Dyplo8  I miejsce w Pucharze KAC - II Puchar Kac CIV5  III miejsce w Pucharze KAC - I Puchar Kac Civ5  II miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  Złoty gracz w demokrację - GwD2 
Posted: 2012-05-08, 23:03   

mi tam ryba, możesz być i ty, przynajmniej turki solidnie robisz chociaż jak agro złapiesz to przeginasz ;)

cule 

BrennusImperium Indyjskie

xfire: culecivka
Piwa: 47/11
pułkownik  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Dyplo - Dyplo6   III miejsce w Pucharze KAC - Turniej Rocznicowy 
Posted: 2012-05-08, 23:12   

Jarek musi zostać, bo papierzak się nie zgadza na zmianę. Jeszcze by dostał kogoś mniej podatnego na komuszą prawdę...nie, nie można do tego dopuścić ;)

Lary33 

generał dywizji  Brązowy zlotowicz - 2 zloty  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  II miejsce w Dyplo - Dyplo6  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo XIII  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo5 
Posted: 2012-05-08, 23:15   

Jeśli chodzi o mnie to nikt nie musi się obawac wchodze z czysta kartą i nie będzie jakis tam zemst czy cos takeigo. CZysta nei zapisana karta polityki.

Rihiter 

Mehmed IIImperium Kartagińczyków

Piwa: 129/18
starszy szeregowy  Brązowy zlotowicz - 1 zlot  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  II miejsce w Dyplo - dyplo7  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo Miś 
Posted: 2012-05-08, 23:19   

Mnie Lary nie przeszkadza. Był wrogiem, ale grało się dobrze i czysto.

Dyplo Hymn

Lary33 

Posted: 2012-05-08, 23:22   

Centurion wrote:
mi tam ryba, możesz być i ty, przynajmniej turki solidnie robisz chociaż jak agro złapiesz to przeginasz ;)

Ty sie lepiej Cent ciesz ,ze dzieliły nas wtedy kilometry kabla bo jakbyś był po ręką ... ;) Poprstu jest bardzo wrażliwy na nieczyste zagrania a twoje do czystych nei należały. Ale wszyscy wiedzą ze do polityki sie nei nadaje ;)

jarek1333 

WaszyngtonImperium Inków

Helped: 1
Piwa: 1/2
podpułkownik  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4,5 
Posted: 2012-05-08, 23:22   

Kurczę ... wiem ale kiedy bym nie próbował to ktoś siedział, a jakbym wbijał to blokuję innych na 10 min :|
P.S Nie wbiłem do dyplo jakby co.
Last edited by jarek1333 on 2012-05-08, 23:23; edited 1 time in total  

ScoobyDoo 

Wilhelm IImperium Rosyjskie

xfire: scoobydoopl
Helped: 7 times
Piwa: 84/67
generał dywizji  Złoty zlotowicz - 5 zlotów  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  I miejsce w Dyplo - dyplo7  III miejsce w Dyplo - Dyplo XIII  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo Miś  III miejsce w Pucharze KAC - II Puchar Kac Civ5  Wygrany jeden GOTM - 1 wygrana  III miejsce w rankingu FFA 
Posted: 2012-05-08, 23:25   

Po pierwsze primo to nie wątek do dyskusji,
Lary33 wrote:
Jeśli chodzi o mnie to nikt nie musi się obawac wchodze z czysta kartą i nie będzie jakis tam zemst czy cos takeigo. CZysta nei zapisana karta polityki.

Po drugie primo, zastanów się larry zamin będziesz takie rzeczy pisał. Wchodzisz z czystą karta, tak , SUPER. Bo Brenus(cule) złamał postanowienia paktu tajnego z Inkami, wydymał ich po całości i ty chcesz teraz (jako nowy leader) wchodzisć z czystą karta??? Zastanów się...

Zeby nie było ze bronię Jarka itp. Tylko napiszę to co napisałem wielkokrotnie Cheosowi.
Jesli gra dyplo ma miec jakiś sens (a ludzi czasami potrzebuja odpoczynku, rezygnują) to stety niestety wladca przez jakis czas (do ustalenia) musi kontynuowac polityke poprzedniego władcy, która bedzie opisana w pakcie nowy , stary wladca oraz leader.
Nie róbmy z gry losowości.

Jak odchodził Leszek to napisałem Cule (az znajdę cytat) ze władca powinien kontynuowac polityke (conajmniej przez jakiś czas (10 -20 tur?) ), bo inaczej jest to przegięcie, ba CWWC wg mnie.
EDIT

Rihiter wrote:
Mnie Lary nie przeszkadza. Był wrogiem, ale grało się dobrze i czysto.

Mnie też larry nie przeszkadza,

EDIT 2
Jarek takie sprawy zglaszaj w watku technicznym....

EDIT 3

Lary33 wrote:
Ale wszyscy wiedzą ze do polityki sie nei nadaje ;)

dokladnie larry, jeszcze byś uwierzył w hinduską miłość bliźniego :rotfl2: ,
BTW larry nie ty jeden

Peter 

Kubilaj ChanImperium Japońskie

xfire: peterek
Helped: 12 times
Piwa: 43/13
generał dywizji  Brązowy order za specjalne zasługi  Złoty zlotowicz - 13 zlotów  Srebrny sponsor KAC  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo1  I miejsce w Dyplo - Dyplo2  I miejsce w Dyplo - Dyplo8  II miejsce w Dyplo - Dyplo3  III miejsce w Dyplo - Dyplo4,5  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - dyplo7  III miejsce w Pucharze KAC - I Puchar KAC  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - IV Puchar KAC  Złoty gracz w demokrację - GwD2-kapitan 
Posted: 2012-05-09, 00:02   

ScoobyDoo wrote:
Jesli gra dyplo ma miec jakiś sens (a ludzi czasami potrzebuja odpoczynku, rezygnują) to stety niestety wladca przez jakis czas (do ustalenia) musi kontynuowac polityke poprzedniego władcy, która bedzie opisana w pakcie nowy , stary wladca oraz leader.
Nie róbmy z gry losowości.

Historia - Bolesław Chrobry był ziomkiem z cesarzem Ottonem III.
Po śmierci Ottona jego następcą zostaje Heniek II i od razu w tym samym roku zaczyna się wojna trwająca kilkanaście lat.
Można by powiedzieć że nawet turki nie było kontynuacji polityki poprzedniego władcy :)

Współczesność - już to widzę jak nasz Jarosław po wyborze na Prezydenta, będzie kontynuował politykę poprzednika Bronisława, zwłaszcza w stosunkach z Rosją :rotfl2:

Lary33 

WaszyngtonImperium Inków

Posted: 2012-05-09, 00:17   

Scoobi ja wiem ze w swojej mądrosci trudno Ci uwierzyć w niektóre rzeczy. Co do Indii to tez miałaby czyta kartę ,a le wiedząc ze złamał pakt jawny ( a złamał? bo nie obserwuje waszej gry ) , byłby bardzo ostrożny, tkaze ostrożny co do innych . Ale kazdy z sąsiadów mógłby zaskarbic sobie moją przyjażń.

Większosc jedzie tu po Jarku jak po burek kobyle i patrząc obiektywnei sie nei dziwie. MA problemy techniczne , problemy realne i wogóle czasami cięzko zrobić mu turke , wiec mu sie należy. Wogle mam wrażenei ze straciłserce do tego dyplo po jakiejs tam klęsce i tez moge to zrozumiec i odpuszcza.

W kazdym razie jakbyś chciał Jarek zrezygować albo admin siew końcu nad Toba zlituje i Ci nacje odbierze to ja jestem chętny.

Scoobi jeszcze jedno. Jarek jest drugim władcą inków i jestem pewny ,ze poprzedni (DEB) nei zaatakowałby Whiteye , a Jarek to zrobił. Więc wtedy kiedy Ci to pasuje Twoja zasada ma zastosowanie , ale jeśłi cibei nie dotyczy al dotyczy innych to nie masz nic przeciwko.

Oczywiscie 10 tur kontynuacji polityki mogłobybyc w zakresie nei atakwoania bo w zakresie podpisywania pokoju to myśle , ze bez sensu

Rihiter 

starszy szeregowy  Brązowy zlotowicz - 1 zlot  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  II miejsce w Dyplo - dyplo7  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo Miś 
Posted: 2012-05-09, 00:18   

Scooby ma sporo racji i dlatego w Misiu2 wprowadziłem do regulaminu odpowiednie zapisy dotyczące zastępstw i następstw.

Dyplo Hymn

plewan_79 

Piwa: 19/18
pułkownik  Brązowy zlotowicz - 1 zlot  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Dyplo - Dyplo XIII  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4,5  Wygrany jeden GOTM - 2 wygrane  III miejsce w Astro Pucharze - II Astro Puchar  III miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  III miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy 
Posted: 2012-05-09, 00:35   

Peter wrote:

Historia - Bolesław Chrobry był ziomkiem z cesarzem Ottonem III.
Po śmierci Ottona jego następcą zostaje Heniek II i od razu w tym samym roku zaczyna się wojna trwająca kilkanaście lat.
Można by powiedzieć że nawet turki nie było kontynuacji polityki poprzedniego władcy :)

Współczesność - już to widzę jak nasz Jarosław po wyborze na Prezydenta, będzie kontynuował politykę poprzednika Bronisława, zwłaszcza w stosunkach z Rosją :rotfl2:

to coś z historii - cud domu brandenburskiego

zmarła cesarzowa Elżbieta Piotrowna Romanowa. Jej następca, Piotr III Romanow, który był (w przeciwieństwie do swojej poprzedniczki) zwolennikiem polityki prowadzonej przez Fryderyka II Wielkiego, króla Królestwa Prus, wycofał swoje wojska z linii frontu. Przekazał także część swojej armii Fryderykowi II Wielkiemu. Spowodowało to niespodziewany zwrot w wojnie siedmioletniej. Po kilku miesiącach rządów w Imperium Rosyjskim, Piotr III został zamordowany. Jego następczynią była Katarzyna II Wielka, która stwierdziła, że ani klęska, ani zwycięstwo Prus nie leży w interesie Imperium i formalnie wycofała się z wojny.

ale by była chryja, gdyby nowy władca dyplo zabrał wojo z frontu i uderzył w sojusznika :D

ScoobyDoo 

Wilhelm IImperium Rosyjskie

xfire: scoobydoopl
Piwa: 84/67
generał dywizji  Złoty zlotowicz - 5 zlotów  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  I miejsce w Dyplo - dyplo7  III miejsce w Dyplo - Dyplo XIII  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo Miś  III miejsce w Pucharze KAC - II Puchar Kac Civ5  Wygrany jeden GOTM - 1 wygrana  III miejsce w rankingu FFA 
Posted: 2012-05-09, 00:39   

Lary33 wrote:
Scoobi jeszcze jedno. Jarek jest drugim władcą inków i jestem pewny ,ze poprzedni (DEB) nei zaatakowałby Whiteye , a Jarek to zrobił.

ja tego taki pewien nie jestem ......, cieżka sprawa jak nadązyć nad debem, naprawdę sam deb musiałby sie tu wypowiedzieć, może jarkek dostał jakieś wytyczne od deba nie wiem, niech się wypowie.

Lary33 wrote:
Większosc jedzie tu po Jarku jak po burek kobyle i patrząc obiektywnei sie nei dziwie.

No skoro większośc tak uwaza to pewnie wiekszość ma racje....

@plewan
to byłoby CWWC, cofka, awantura, działoby się

@
jutro wszyscy dostoną opr od cheosa za spam

Rihiter 

Posted: 2012-05-09, 01:44   

Spam spam spam. Wszyscy kochają spam :D

Dyplo Hymn

Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum