www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jeste nowy? Kliknij tutaj!    Zgo gr Civ6     Zgos gr Civ5    Zgo gr Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMWISZ SI NA GR    Na ircu jest users osb. Zaaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

Klopoty z tura 375 BC
Author Message
Peter 

xfire: peterek
Helped: 12 times
Piwa: 43/13
genera dywizji  Brzowy order za specjalne zasugi  Zoty zlotowicz - 13 zlotw  Srebrny sponsor KAC  Brzowy civmaniak – najwicej rozegranych gier  Pomocna do – pomg minimum 10 razy  Piwosz – otrzyma minimum 25 piw  Obibok – nie gra od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo1  I miejsce w Dyplo - Dyplo2  I miejsce w Dyplo - Dyplo8  II miejsce w Dyplo - Dyplo3  III miejsce w Dyplo - Dyplo4,5  Przeycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeycie w Dyplo - dyplo7  III miejsce w Pucharze KAC - I Puchar KAC  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - IV Puchar KAC  Zoty gracz w demokracj - GwD2-kapitan 
  Posted: 2007-04-28, 11:43   Klopoty z tura 375 BC

W 375 BC wynalazlem Liberalizm i fajnie by bylo gdyby nie bledy w pitbossie...
W turze 375 BC na poczatku tury odkrylem ten liberalizm ale nie wchodzilem do gry... zrobilem sejwa i wylaczylem gre...
Po ponownym wgraniu sejwa pitboss juz "nia pamietal" ze za liberalizm powinienem dostac darmowa nauke do wyboru :( za to mi zaczal wyswietlac ze nie jestem zsynchronizowany grrrr....

Po restartach serwera, wgrywaniu sejwow, auto sejwow i tym podobnym cudowaniu ktore nic nie dalo... zaladowalem sejwa z poprzedniej tury - czyli 400BC i 1,5 godziny do konca tury... jesli sie okaze ze nie dostane nauki za liberalizm to trudno, bede kolejna ofiara globalizacji... ale zeby przynajmniej dalo sie dalej grac...

domel 

xfire: domel11
Helped: 8 times
Otrzyma 9 piw(a)
genera brygady  Brzowy order za specjalne zasugi  Zoty zlotowicz - 8 zlotw  Srebrny sponsor KAC  Brzowy civmaniak – najwicej rozegranych gier  Obibok – nie gra od 90 dni  III miejsce w Dyplo - Dyplo1  Przeycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeycie w Dyplo - Dyplo4,5  III miejsce w Astro Pucharze - II Astro Puchar  Zoty gracz w demokracj - GwD1  II miejsce w sezonie Ligi KAC - II sezon 
Posted: 2007-04-28, 12:17   

cholera nie dobrze, poustawialem sobie wczoraj wszstko na majowy weekend, musialem ostro z nauka zejsc bo w 375bc mialem -40g a w skarbcu zostalo cos kolo 80g. mam prosbe peter podaj mi do siebie nr tel na pm zadzwonie do ciebie i powiem co i jak masz ustawic bo nie wiem o ktorej w niedziele bede mogl wejsc do dyplo.
Postaw piwo autorowi tego posta

Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to: