www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jesteś nowy? Kliknij tutaj!    Zgłoś grę Civ6     Zgłos grę Civ5    Zgłoś grę Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMÓWISZ SIĘ NA GRĘ    Na ircu jest users osób. Załaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

2007-04-28 jaCO?! - =DarDar=
Author Message
=DarDar= 

xfire: =DarDar=
chorąży sztabowy  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3 
Posted: 2007-04-28, 23:43   2007-04-28 jaCO?! - =DarDar=

1. jaCO?!
2. =DarDar=

konty od astro ja elka jaco inka

gram coraz lepiej, mimo przegranej jestem z tej gry zadowolony

- pierwszy atak tylko czterema galeonami i strata najsłabszego miasta (mogłem temu zapobiec) po tym wypadzie jaco zwinął manele bo armie miałem dobrze wypasioną w każdym pozostałym mieście, ale puźniej przypłynął ośmioma łódkami z grenadierami :przestraszony: na pokładzie to się poddałem

chętnie zagram teama z kimś kto pokaże mi jak się gra nelsona bo nie bardzo kapuje jak się do tego zabrać

i jeszcze sprawa opisów gier:
-każdy kto zgłasza grę mógłby się wysilić i wpisać kto kim grał i na jakiej mapie

dzięki za grę jaco i sugestie
Last edited by =DarDar= on 2007-04-30, 00:51; edited 1 time in total  
Postaw piwo autorowi tego posta

Beny 

xfire: fcbeny
Helped: 50 times
Piwa: 65/13
generał dywizji  Złoty order za specjalne zasługi - system Dyplo, PBEM, FFA, losujący, civilopedia  Brązowy zlotowicz - 2 zloty  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo Miś 2  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4  Złoty gracz w demokrację - GwD1-admin  Złoty gracz w demokrację - GwD2 
Posted: 2007-04-29, 11:35   

=DarDar= wrote:
chętnie zagram teama z kimś kto pokaże mi jak się gra nelsona bo nie bardzo kapuje jak się do tego zabrać

Nelson nie jest już tak skuteczny jak kiedyś, chyba, ze gra się przeciwko osobom nie znającym go. W przeciwnym wypadku traci sie element zaskoczenia.

Nelson z opisu Plewana wydaje się być strasznie skomplikowany, ale w praktyce to jest proste jak drut ;)

=DarDar= 

Posted: 2007-04-29, 12:55   

jak się nauczę to powiem że jest prosty :P

Beny 

xfire: fcbeny
Helped: 50 times
Piwa: 65/13
generał dywizji  Złoty order za specjalne zasługi - system Dyplo, PBEM, FFA, losujący, civilopedia  Brązowy zlotowicz - 2 zloty  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo Miś 2  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4  Złoty gracz w demokrację - GwD1-admin  Złoty gracz w demokrację - GwD2 
Posted: 2007-04-29, 14:57   

=DarDar= wrote:
jak się nauczę to powiem że jest prosty

Ja tak samo mówiłem. Myślałem, że sie nie naucze :)

=DarDar= 

Posted: 2007-04-29, 15:18   

-wiem że się tego nauczę, tylko chcę to robić efektywnie, najlepiej jest chyba dużo grać próbować i próbować tylko co ważne kąbinować we właściwym kierunku

lubię jak mi ktoś coś podpowie, jednak najlepiej by było dojść do wszystkiego samemu
Last edited by =DarDar= on 2007-04-30, 00:50; edited 1 time in total  

martinterrorist 

xfire: martinterror
starszy szeregowy  Obibok – nie grał od 90 dni  Pluszowy miś - rozegrał mniej niż 10 gier 
Posted: 2007-04-29, 16:45   

DarDar ziomie :D kurde jestes starszy ode mnie o 20 lat ale kurde :P (nie raz Ci to mowilem hehe) pisze sie lódka a nie ludka i próbować a nie prubowac :D hehe sorry ale nie moglem sie powstrzymac :D

=DarDar= 

Posted: 2007-04-30, 00:48   

spoko nie zawsze na to zwracam uwagę, ale dziękuję :P

i poprawiłem, czy to sprawdzian z polskiego, bo jak tak to od razu mówię - jestem nie przygotowany do lekcji ;)

a co do wieku to ja mam zawsze 18 :hyhy:
Last edited by =DarDar= on 2007-04-30, 00:55; edited 3 times in total  

Bobek1971 

xfire: bobek1971mie
Helped: 8 times
Piwa: 81/251
generał broni  Brązowy order za specjalne zasługi - Astro Puchat, Kalendarium Dyplo 5, grafiki, random  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4,5  II miejsce w sezonie GOTM - I sezon Ironman  III miejsce w sezonie GOTM - I sezon Maxman  III miejsce w sezonie GOTM - II sezon Ironman  III miejsce w sezonie GOTM - II sezon Maxman  Złoty gracz w demokrację - GwD1  Złoty gracz w demokrację - GwD2 
Posted: 2007-04-30, 08:02   

Dar dar ...nelson nie jest taki dobry już...niestety. Ale warto go znać. scieżkę techów masz w kompedium plewana i nic dodać nic ująć. Inna kwestia to sprawa modyfikacji - ale to juz każdy kombinuje. Ja mam co chwila jakis nietrafiony pomysł i z reguły kończe jak kończę ;)

martinterrorist 

xfire: martinterror
starszy szeregowy  Obibok – nie grał od 90 dni  Pluszowy miś - rozegrał mniej niż 10 gier 
Posted: 2007-04-30, 08:58   

18 to ty chyba masz jak te wszystkie piwa z lodowki wypijesz :D

Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum