www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jesteś nowy? Kliknij tutaj!    Zgłoś grę Civ6     Zgłos grę Civ5    Zgłoś grę Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMÓWISZ SIĘ NA GRĘ    Na ircu jest users osób. Załaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

Dobrowolna zrzuta na serwer D8/DM3
Author Message
Rihiter 

SulejmanImperium Arabskie

Piwa: 102/18
starszy szeregowy  Brązowy zlotowicz - 1 zlot  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  II miejsce w Dyplo - dyplo7  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo Miś 
Posted: 2012-11-26, 16:30   

Nie wywieram presji, bo nie mam żadnego przełożenia. Nie decyduję ani nic.
Wyrażam swoją opinię, a moja opinia jest taka, że skoro się wspólnie bawimy to wypada też wspólnie się złożyć. Jak ktoś ma inną opinię, to postąpi według niej. Ale ja do swojej również mam prawo.

Dyplo Hymn
Postaw piwo autorowi tego posta

Cholernik 

Juliusz CezarImperium Mongolskie

xfire: Cholernik
Helped: 14 times
Piwa: 51/26
podpułkownik  Brązowy zlotowicz - 1 zlot  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo Miś 2  I miejsce w Pucharze KAC - w turnieju drużynowym Civ 5  Wygrany jeden GOTM 
Posted: 2012-11-26, 16:57   

Dajcie już spokój Skubiemu z tą "dobrowolną" zrzutką. W końcu to tylko admin :P
Ale skoro Cheos się zadeklarował to...
oddawać kasę! :D

ScoobyDoo 

Nieznany

xfire: scoobydoopl
Helped: 7 times
Piwa: 80/63
generał dywizji  Złoty zlotowicz - 5 zlotów  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - dyplo7  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo Miś  III miejsce w Pucharze KAC - II Puchar Kac Civ5  Wygrany jeden GOTM - 1 wygrana  III miejsce w rankingu FFA 
Posted: 2012-11-26, 17:02   

Majac na mysli dobrowolna zrzuta to mialem dobrowolna zrzuta.
Napisalem ile kosztuje serwer 500 zl, wiec normalne jest to ze trzeba miec kasy aby postawic gre.

NIE MA ZADNEGO OBOWIAZKU PLACENIA OD TEGO NIE JEST UZALEZNIONA GRA.

Nie ma co robi afery. Kazda zabawa kosztuje a dyplo chyba najmniej..... kosztuje pieniedzy :P .

Jesli ktos moze to niech zaplaci co laska.

P.S nie dzial mi polska klawiatura.

ponti 

GilgameszImperium Osmańskie

xfire: marchwik
Helped: 9 times
Piwa: 61/68
generał broni  Złoty order za specjalne zasługi - Za adminowanie, Tfurca Gotmuff  Złoty zlotowicz - 10 zlotów  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo6  III miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  III miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  Złoty gracz w demokrację - GwD1-kapitan 
Posted: 2012-11-26, 17:15   

Whiteye wrote:
Tu nie chodzi o dramatyzowanie, bo sam nie mam wątpliwości że warto się dorzucić, ale zawsze istnieje ryzyko że ktoś sobie odpuści grę.

Popieram zdanie Whiteye ,dodałbym jeszcze ze taka informacja ze jest zrzutka powinna byc przed samymi zapisami i draftem Dyplo.20 zl to nie majątek ale chodzi o zasady postepowania.Ktos moze sie rozmyślić i ma do tego pełne prawo,ja wiem ze ta gra jest warta 20 zl ale ktos moze inaczej kalkulowac i kupić sobie cos innego.

Przed D7 wszyscy zapłacili.

P.S skoro Wnuczek ma wątpliwości to jako nastepny który sie zgłosił do Dyplo moge przejąc jego lidera bo on dorwał akurat po wycofanym Leszku :P

-------------------------------------------
Tfurca Gotmuff

dresik99

Postawił 1 piw(a)
starszy szeregowy 
Posted: 2012-11-26, 17:52   

Ja jestem tutaj nowy, dałem rade przeczytać wasze rosterki w tym temacie. Dopiero teraz sie dowiedziałem co i jak. Lepiej wyślijcie maila do wszystkich botem o co wogole biega.

Lary33 

RooseveltImperium Francuskie

xfire: lary33
Helped: 6 times
Piwa: 32/19
generał dywizji  Brązowy zlotowicz - 2 zloty  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Dyplo - Dyplo6  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo5 
Posted: 2012-11-26, 19:09   

Ponti sam sie zdziwiłem ze jest doborowolna dlatego o tym napisałem i nagle admin siekapnął ze nei ma pieniedzy. Zgadzam sie z Toba ze powinna byc o tym wczesniej , ale dla grazy którzy grali w poprzednie dypla a przynajmnie j w d7 to powinno byc oczywiste. Dla iebei white tez. Napisałem " inne oalty" gdyz nei chciało mi sie tłumaczyć i to był raczej taki zarcik. Chodzi o to , ze zawsze nadwyżkk iszł na cele KACowe: np nagrody w turniejach, koszulki , duperele, olaty za serwery itd . Twoja wpłąta 14 PLN mnei zaszokowała, ale to pokazuje kto jest kto . Przykre. Ja zawsze uwazam, ze kazdy sądzi według siebie, ja najczęcciej tak trobie i przeżywam najczęściej rozczarowanie rodzjem ludzkim. Ty zapewne też sądzisz według siebei dlatego dla bezpieczeństwa wyliczyłes dokłądna kwotę przypadającą na gracza na 6 miesięcy i taka wpłaciłęś. I pewnie , jeszcze domelowi by cos zostao i by się zapił na śmierć ;) Domel pamietaj pokazac rachunek whitowi aby kolega nie poczuł się oszukany. :P

domel 

xfire: domel11
Helped: 8 times
Otrzymał 9 piw(a)
generał brygady  Brązowy order za specjalne zasługi  Złoty zlotowicz - 8 zlotów  Srebrny sponsor KAC  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Obibok – nie grał od 90 dni  III miejsce w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4,5  III miejsce w Astro Pucharze - II Astro Puchar  Złoty gracz w demokrację - GwD1  II miejsce w sezonie Ligi KAC - II sezon 
Posted: 2012-11-26, 19:19   

Uaktualniam listę dobrodziejów:

Didi 20
Rihiter 20
Rookie 20
Cheos 20
Eferalga 20
Lary 20
Czajmen 20
Bobek 20
Rudi 20
Toyotom 20
Martin 20
Deb 20
TREBUCH 20
ANDRZEJ R. 20 (nick nieznany)
nick jutro podam 20

Z poprzedniego dyplo zostało u mnie 69,99 więc na tę chwile mamy już uzbierane 369,99 zł.

Ps. Bardzo proszę nie upubliczniać moich danych, każdy z uczestników D8 DM3 otrzymał pm gdzie wszystko zostało opisane.

Whiteye 

De GaulleImperium Malijskie

xfire: zakosiliminicka
Piwa: 54/6
starszy plutonowy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  Pluszowy miś - rozegrał mniej niż 10 gier  I miejsce w Dyplo - DyploMiś3  II miejsce w Dyplo - Dyplo 10  III miejsce w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo8 
Posted: 2012-11-26, 19:33   

Lary:

Ale w czym problem? Dorzuciłem się czy nie? Jeśli trzeba będzie jeszcze raz wyłożyć na serwer to to zrobię, jeśli będzie zbiórka na koszulki to ja oleję i tyle w temacie.

Pisałem to już raz ale najwyraźniej muszę powtórzyć: w poprzednim dyplo zbiórka była dobrowolna i dorzuciłem się bez problemu, tutaj też miała być dobrowolna więc chciałem też dać tyle ile wszyscy ale okazało się że jest obowiązkowa, a do obowiązkowych rzeczy mam specyficzne podejście. Nie mam do nikogo pretensji o to ze trzeba płacić i nie żałuje tej kasy ale wydaje mi się że w przyszłości warto by trochę inaczej podejść do tematu.

cheos 

HannibalImperium Kartagińczyków

xfire: cheos01
Helped: 4 times
Piwa: 52/118
starszy chorąży sztabowy  Złoty zlotowicz - 6 zlotów  Złoty sponsor KAC - Główny sponsor KAC  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo6  II miejsce w Dyplo - dyplo5  II miejsce w Dyplo - Dyplo8  II miejsce w Dyplo - DyploAnonim  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4,5 
Posted: 2012-11-26, 19:37   

Forever, Whiteye, Wnuczek, przestańcie pitolić. Jest napisane dobrowolna i niech taka zostanie. Jak ktoś czuje się urażonym, że trzeba się zrzucać na coś co kosztuje to a nie wiedział że kosztuje bo wcześniej kosztowało ale teraz dlaczego to ... zostawiam bez komentarza.
Popieram projekt Dyplo i ureguluję brakującą kwotę, być może ktoś dorzuci coś jeszcze.
Tylko jak widzę wasze teksty i rozkminianie wartości to następnym razem jak wpadnę na pomysł ufundowania kubków, koszulek czy innych rzeczy dla KACa to wstanę od biurka i walnę się tyle razy w głowę aby mi przeszło i bolało na samą myśl.

Reasumując serwer Dyplo będzie i nikt nie musi rezygnować z gry.
Dla mnie EoT.

Lary33 

RooseveltImperium Francuskie

xfire: lary33
Helped: 6 times
Piwa: 32/19
generał dywizji  Brązowy zlotowicz - 2 zloty  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Dyplo - Dyplo6  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo5 
Posted: 2012-11-26, 20:32   

Whiteye wrote:
Lary:

Ale w czym problem? Dorzuciłem się czy nie? Jeśli trzeba będzie jeszcze raz wyłożyć na serwer to to zrobię, jeśli będzie zbiórka na koszulki to ja oleję i tyle w temacie.

Pisałem to już raz ale najwyraźniej muszę powtórzyć: w poprzednim dyplo zbiórka była dobrowolna i dorzuciłem się bez problemu, tutaj też miała być dobrowolna więc chciałem też dać tyle ile wszyscy ale okazało się że jest obowiązkowa, a do obowiązkowych rzeczy mam specyficzne podejście. Nie mam do nikogo pretensji o to ze trzeba płacić i nie żałuje tej kasy ale wydaje mi się że w przyszłości warto by trochę inaczej podejść do tematu.

White i ok ale z tego co pamiętam zbiórka nie byłą dobrowolna do d7. Ale zostawmy to.

cheos brakująca kwotę podziel na 2 i napisz mi na pw ile jest mojej części ;)
Last edited by Lary33 on 2012-11-26, 20:33; edited 1 time in total  

Whiteye 

De GaulleImperium Malijskie

xfire: zakosiliminicka
Piwa: 54/6
starszy plutonowy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  Pluszowy miś - rozegrał mniej niż 10 gier  I miejsce w Dyplo - DyploMiś3  II miejsce w Dyplo - Dyplo 10  III miejsce w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo8 
Posted: 2012-11-26, 20:34   

Cheos:

Gdybyś przeczytał uważnie kilka ostatnich stron to przekonałbyś się że to nie my wymyśliliśmy sobie obowiązkowe opłaty. Fajnie ze chcesz wyłożyć brakującą kasę a jak nie kupisz mi koszulki albo kubka to płakać nie będę.

Lary:

W D7 zbiórka była dobrowolna.
Last edited by Whiteye on 2012-11-26, 20:36; edited 1 time in total  

bummbummbamm

MontezumaImperium Zulusów

Helped: 2 times
Piwa: 3/1
major  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo Miś 2  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4 
Posted: 2012-11-26, 20:36   

Jutro puszcze przelew,soraszka nie czytalem uwaznie ; )

Rihiter 

SulejmanImperium Arabskie

Piwa: 102/18
starszy szeregowy  Brązowy zlotowicz - 1 zlot  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  II miejsce w Dyplo - dyplo7  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo Miś 
Posted: 2012-11-26, 21:07   

domel wrote:
Ps. Bardzo proszę nie upubliczniać moich danych, każdy z uczestników D8 DM3 otrzymał pm gdzie wszystko zostało opisane.

Domel, usunąłem. Sory, nie wiedziałem, że to tajemnica. Roześlij może jeszcze raz w takim razie bo wydaje mi się, że wiele osób nie wie o zbiórce albo nie wie gdzie wpłacać. Ktoś mógł przegapić PM'a.

Trochę to głupkowate żeby dwie osoby fundowały zabawę dorosłym facetom, dlatego też się dorzucę do tej pozostałej, nieuzbieranej części. Cheos, Lary - dzielcie na trzy i dajcie znać co i gdzie.

Dyplo Hymn

domel 

xfire: domel11
Helped: 8 times
Otrzymał 9 piw(a)
generał brygady  Brązowy order za specjalne zasługi  Złoty zlotowicz - 8 zlotów  Srebrny sponsor KAC  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Obibok – nie grał od 90 dni  III miejsce w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4,5  III miejsce w Astro Pucharze - II Astro Puchar  Złoty gracz w demokrację - GwD1  II miejsce w sezonie Ligi KAC - II sezon 
Posted: 2012-11-26, 21:28   

Rihiter wrote:
Domel, usunąłem. Sory, nie wiedziałem, że to tajemnica. Roześlij może jeszcze raz w takim razie bo wydaje mi się, że wiele osób nie wie o zbiórce albo nie wie gdzie wpłacać. Ktoś mógł przegapić PM'a.

Rihi, to moje prywatne dane i nie chce aby się walały w sieci. Następnym razem pomyśl zanim pójdziesz na taką samowolkę.

Nie widzę sensu wysyłania ponownie pm bo to upierdliwe jest. Wydaje mi się że wszyscy odczytali pm prócz jjkowal, bo nadal wisi mi w skrzynce do wysłania. Jak toś poprosi to mu podeślę jeszcze raz.

Centurion 

FryderykImperium Egipskie

Helped: 9 times
Piwa: 52/22
generał broni  Srebrny zlotowicz - 3 zloty  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4  Przeżycie w Dyplo - dyplo7  Przeżycie w Dyplo - Dyplo8  I miejsce w Pucharze KAC - II Puchar Kac CIV5  III miejsce w Pucharze KAC - I Puchar Kac Civ5  II miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  Złoty gracz w demokrację - GwD2 
Posted: 2012-11-26, 21:53   

Ja tam puściłem, pewno nie doleciało jeszcze więc liczcie 20 PLN więcej ;)

Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum