www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jesteś nowy? Kliknij tutaj!    Zgłoś grę Civ6     Zgłos grę Civ5    Zgłoś grę Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMÓWISZ SIĘ NA GRĘ    Na ircu jest users osób. Załaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

NOŻYKI I SCYZORYKI - CZYLI ZDRAJCY W DYPLO
Author Message
Whiteye 

De GaulleImperium Malijskie

xfire: zakosiliminicka
Piwa: 62/7
starszy plutonowy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  Pluszowy miś - rozegrał mniej niż 10 gier  I miejsce w Dyplo - Dyplo XIII  I miejsce w Dyplo - DyploMiś3  II miejsce w Dyplo - Dyplo 10  III miejsce w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo8 
Posted: 2013-02-04, 08:30   

Przenoszenie układów spoza gry do gry do gry, mszczenie się na kimś za to że kiedyś wypowiedział komuś wojnę i podejmowanie decyzji na podstawie zdobytego doświadczenia to trzy różne sprawy i proponowałbym ich nie mieszać.
Postaw piwo autorowi tego posta

Forever 

Helped: 2 times
Piwa: 51/49
starszy chorąży sztabowy  Brązowy zlotowicz - 1 zlot  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  I miejsce w Pucharze KAC - I Puchar Kac Civ5  Wygrany jeden GOTM - 1 wygrana 
Posted: 2013-02-04, 08:32   

Whiteye wrote:
Przenoszenie układów spoza gry do gry do gry, mszczenie się na kimś za to że kiedyś wypowiedział komuś wojnę i podejmowanie decyzji na podstawie zdobytego doświadczenia to trzy różne sprawy i proponowałbym ich nie mieszać.

A możesz to jakoś rozwinąć bo prawdę mówiąc ja nie widzę różnicy

itkovian 

Czyngis ChanImperium Khmeryjskie

Helped: 3 times
Piwa: 31/29
starszy chorąży sztabowy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  III miejsce w Dyplo - Dyplo Miś 2  Przeżycie w Dyplo - Dyplo8  Przeżycie w Dyplo - DyploMiś3 
Posted: 2013-02-04, 08:38   

Forever podejście Maiara jest skrajne ,twoje też ........ a towje odpowiedzi tłumaczą dlaczego zawsze masz problmy z dyplomacją...w każdej grze a potem piszesz bo ci to koledzy i wogóle razem gdzieś na zlocie byli itp.

Zobacz ja w poprzednim Misu znałem tylko Maiara i Cholernika i obu załatwiłem dyplomatycznie (znajmomi znajomymi ale nie pasowlai do układanki) z osobami kórych wczesniej wogóle nie znałem,wogłem tamten Miś to dla mnie takie diplomatic victory bo swoją grą od storny technicznej nie miałem prawa przeżyć.

Ale Forek ja nie wpadam wszędzie i jak sie cos nie uda nei rzucam co gra oskarzeń bo ci się znają ......chciłąbys sie dogadywać z taką osobą ?

Wogóle to jesteś jak Kali jak ci Nefa wyrzucili i dlai Kacowskiego i twój sąsiad z wielkeigo wroga zrobił sie friend to nie miałeś zastrzeżeń,a jak Kacowskiego którego potem sam chciłes wywalic bo nie robil turek zastpaił Trebuch zmkótrym podpisłrm pakt def to Flame.

A dziwisz sie jestes największym państwem a obaj sąsiadujemy z tobą więc cchemy sie zabiezpieczyć.....

Piszesz że to nie fajnie zdarza sie nie mam duzego doświadczenia bo tylko 1 grę w poprzedniego Misia ale jak przyjaznego Marwa zastapił mi kalkulujacy i pracy do zwyciestwa na swoich warunkach Lary to wiesz ile musiałem sie namęczyc żeby zrobić koalicję która go załatwi.

I żeby nei było nie ma nic do Larego ale on poprostu mnei nie uwzględniał w sowich planach ;) .

To tyle bo musiłem się wyrzyć bo ile ktoś może robić flame na forum z powody paktu gracyz kótrzy sie znają to kurde w dyplo większość paktów musiałaby być zakazana..... :/

Whiteye 

De GaulleImperium Malijskie

xfire: zakosiliminicka
Piwa: 62/7
starszy plutonowy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  Pluszowy miś - rozegrał mniej niż 10 gier  I miejsce w Dyplo - Dyplo XIII  I miejsce w Dyplo - DyploMiś3  II miejsce w Dyplo - Dyplo 10  III miejsce w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo8 
Posted: 2013-02-04, 08:39   

To że znam kogoś prywatnie nie powinno mieć wpływu na nasze relacje w grze. Jeśli ktoś wypowiedział mi wojnę w poprzedniej grze nie oznacza że w kolejnej powinienem się mścić. Jeśli ktoś wkręca innych to nie powinien się dziwić jeśli inni nie będą mieli do niego zaufania.

Centurion 

FryderykImperium Egipskie

Helped: 9 times
Piwa: 51/22
generał broni  Srebrny zlotowicz - 3 zloty  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4  Przeżycie w Dyplo - dyplo7  Przeżycie w Dyplo - Dyplo8  I miejsce w Pucharze KAC - II Puchar Kac CIV5  III miejsce w Pucharze KAC - I Puchar Kac Civ5  II miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  Złoty gracz w demokrację - GwD2 
Posted: 2013-02-04, 08:42   

Są ludzie którzy umieją nie przenosić 'uczuć' między grami ale jest ich bardzo mało - z takimi ludźmi się super gra, wiem to na przykładzie planszówek (dyplo to nic innego jak duża planszówka dla mnie) gdzie jest grupa ludzi z którymi regularnie gram i jest super, każda gra inna, trzeba obserwować co na planszy a nie co było 5 gier temu i że ten a ten może cię nie lubić.

Reszta to niestety leszcze nie nadające się do takich gier - oczywiście nigdy tego nie przyznają, w odniesieniu do dyplo teraz, bo by im elektroniczny e-peen sflaczał. ;)

Przy okazji nie chodzi o bombla i jego kosę, akurat dobrze zagrał, też bym pewnie tak zrobił na jego miejscu. (poza łamaniem paktu, bo można to było zrobić z takim samym efektem bez tego - przecież nagle z czapy bym się z Chin nie wycofał). I tak spodziewałem się tego, na tej z dupy mapce taki był właśnie wybór - albo nic nie robisz i siedzisz i czekasz na cud albo atakujesz i ryzykujesz, że ci wjadą w zadek na drugim końcu kraju (za te przesmyki to bym naprawdę scoobiemu napluł do piwa, na szczęście na zlot się nie wybieram :D )

Last edited by Centurion on 2013-02-04, 08:52; edited 1 time in total  

Więcej szczegółów
Wystawiono 2 piw(a):
Forever, cheos
Forever 

starszy chorąży sztabowy  Brązowy zlotowicz - 1 zlot  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  I miejsce w Pucharze KAC - I Puchar Kac Civ5  Wygrany jeden GOTM - 1 wygrana 
Posted: 2013-02-04, 08:55   

itkovian wrote:
Forever podejście Maiara jest skrajne ,twoje też ........ a towje odpowiedzi tłumaczą dlaczego zawsze masz problmy z dyplomacją...w każdej grze a potem piszesz bo ci to koledzy i wogóle razem gdzieś na zlocie byli itp.

Zobacz ja w poprzednim Misu znałem tylko Maiara i Cholernika i obu załatwiłem dyplomatycznie (znajmomi znajomymi ale nie pasowlai do układanki) z osobami kórych wczesniej wogóle nie znałem,wogłem tamten Miś to dla mnie takie diplomatic victory bo swoją grą od storny technicznej nie miałem prawa przeżyć.

Ale Forek ja nie wpadam wszędzie i jak sie cos nie uda nei rzucam co gra oskarzeń bo ci się znają ......chciłąbys sie dogadywać z taką osobą ?

Wogóle to jesteś jak Kali jak ci Nefa wyrzucili i dlai Kacowskiego i twój sąsiad z wielkeigo wroga zrobił sie friend to nie miałeś zastrzeżeń,a jak Kacowskiego którego potem sam chciłes wywalic bo nie robil turek zastpaił Trebuch zmkótrym podpisłrm pakt def to Flame.

A dziwisz sie jestes największym państwem a obaj sąsiadujemy z tobą więc cchemy sie zabiezpieczyć.....

Piszesz że to nie fajnie zdarza sie nie mam duzego doświadczenia bo tylko 1 grę w poprzedniego Misia ale jak przyjaznego Marwa zastapił mi kalkulujacy i pracy do zwyciestwa na swoich warunkach Lary to wiesz ile musiałem sie namęczyc żeby zrobić koalicję która go załatwi.

I żeby nei było nie ma nic do Larego ale on poprostu mnei nie uwzględniał w sowich planach ;) .

To tyle bo musiłem się wyrzyć bo ile ktoś może robić flame na forum z powody paktu gracyz kótrzy sie znają to kurde w dyplo większość paktów musiałaby być zakazana..... :/

Problemy mam bo jakoś tak się dziwnie składa że koledzy szybciutko się dogadują i mimo że grają słabiej to "not hercules contra plures". Tym razem jak sam przyznałeś kluczowe znaczenie dla szybkiego dogadania miała wasza (dla niewtajemniczonych Trbucha) znajomość i sojusz z Misia 2. Sam mi napisałeś że tam byliście sojusznikami przeszliście wiele złego i żaden nie pomyślał o zdradzie więc teraz ciach i zanim Treb z kimkolwiek zamienił słowo już ma z tobą pakt obronny.
Dla mnie takie zagrania to po prostu ..... nawet nie wiem co tu napisać

Teraz co do zarzucanej mi mentalności Kalego ja z Kacowskim miałem wcześniej wojnę co więcej JA GO ZJECHAŁEM i żeby gra mogła iść dalej zgodziłem się na POMYSŁ ADMINA żeby to on przejął nację. Nie miałem innej gwarancji że się z nim dogadam niż ta że miałem największą armię. Jeśli nie widzisz różnicy między dostaniem za sąsiada dawnego wroga a dostaniem Lojalnego sojusznika który nawet nie pomyśli o zdradzie to widać czas iść do okulisty.

Ty się nie chcesz zabezpieczyć Ikto ty w związku z tym że nie idzie ci w Dyplo postanowiłeś wygrać Misia. A w związku z tym że Misie podatne są na hasło bić lidera to jak dla mnie pewnie ci się uda (zwłaszcza z kolegą ręka w rękę)

A wyżywaj się ile chcesz tylko zrozum że nie chodzi o to że się znacie tylko o to że stosunki z jednej gry przenosicie do drugiej i to do Misia gdzie z założenia nikt z nikim nie grał. I mamy teraz taką oto sytuację że 2 doświadczonych graczy (patrząc na średnią misia) zakłada koalicję przenosząc sympatię z poprzedniej gry .

Ale to oczywiście ja jestem ten zły bo śmiem protestować i nie żądać przestrzegania regulaminu.

Centurion wrote:
Są ludzie którzy umieją nie przenosić 'uczuć' między grami ale jest ich bardzo mało - z takimi ludźmi się super gra, wiem to na przykładzie planszówek (dyplo to nic innego jak duża planszówka dla mnie) gdzie jest grupa ludzi z którymi regularnie gram i jest super, każda gra inna, trzeba obserwować co na planszy a nie co było 5 gier temu i że ten a ten może cię nie lubić.

Reszta to niestety leszcze nie nadające się do takich gier - oczywiście nigdy tego nie przyznają, w odniesieniu do dyplo teraz, bo by im elektroniczny e-peen sflaczał. ;)

Przy okazji nie chodzi o bombla i jego kosę, akurat dobrze zagrał, też bym pewnie tak zrobił na jego miejscu. (poza łamaniem paktu, bo można to było zrobić z takim samym efektem bez tego - przecież nagle z czapy bym się z Chin nie wycofał). I tak spodziewałem się tego, na tej z dupy mapce taki był właśnie wybór - albo nic nie robisz i siedzisz i czekasz na cud albo atakujesz i ryzykujesz, że ci wjadą w zadek na drugim końcu kraju (za te przesmyki to bym naprawdę scoobiemu napluł do piwa, na szczęście na zlot się nie wybieram :D )

I jak często się z tobą nie zgadzam to teraz masz piwo

Last edited by Forever on 2013-02-04, 09:00; edited 1 time in total  

itkovian 

starszy chorąży sztabowy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  III miejsce w Dyplo - Dyplo Miś 2  Przeżycie w Dyplo - Dyplo8  Przeżycie w Dyplo - DyploMiś3 
Posted: 2013-02-04, 09:02   

Przeczytaj co napisał Centurion ,w Dyplo gra się na zasadzie podpisujemy lub łamiemey to co jest korzystne dla mojej nacji i wizji gry a nie na zasadzie to kumpel a to nie kumpel,kurde jakby tak było to bym musiał np: zjechać Benego z Cholernikiem bo Cholera to jeden z moich pierwszych zanjmomych na forum i tyle gier razem rozegralisym że hoho a koniec końców wykombiniwąłem tak że pojechali go Beny i BBB. Poprostu byłem dogadany z Benym którego wczęsniej wogóle nie znałem bo bardziej to pasowąło do aktulanej sytuacji geopolitycznej.

Teraz w innej grze z Cholera ale to juz civ 5 jesteśmy sojusznikami od początku i nikt nie oskarża nas o kolesiostwo.

itkovian 

Posted: 2013-02-04, 09:08   

Forek idzie mi nie idzie jestem w środku ,nie jestem wybitnym graczem od sotrny technicznej,jak już gram w Misu to też chce zagrac jak najlpeij . Napisałem że to z mamy do siebie zaufanie z Trebuchem to jest czynnik kótry pomaga się dogadać bo tak dziłą mózg cżłowieka zbiera doświadczenia i na naich opiera się podejmujac decyzje,kot napisze inaczej to znaczy że kłmaie i tyle ale to jest jeden z czyników, a tu jest ich kilka ja chce coś osiaganc Trebuch też ,znamy sie z oprzedniego dyplo kolejny plus ,jestes najwiekszym zagorzeneim w reguonie kolejny , nie chcemy byc marinetkami bo tak tez mozna to rozegrac kolejny to czemu kuran nie podpisac def ,kurde bo w innej grze mielismy sojusz i Forek zaprotestuje bo my sie znamy no kurna jak się nie wnerwić.

Jak by to Trebuch był Zulusami a ty Mali to pakt def poszedłby do ciebie to bo trzeba powstrzyamc Zulusow ,bo 1 na 1 nie ma szans dlatego ta gra nazywa sie Dyplo a nei pojedynek 1 na 1.

Mam rozrysować .......

Centurion 

FryderykImperium Egipskie

Helped: 9 times
Piwa: 51/22
generał broni  Srebrny zlotowicz - 3 zloty  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4  Przeżycie w Dyplo - dyplo7  Przeżycie w Dyplo - Dyplo8  I miejsce w Pucharze KAC - II Puchar Kac CIV5  III miejsce w Pucharze KAC - I Puchar Kac Civ5  II miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  Złoty gracz w demokrację - GwD2 
Posted: 2013-02-04, 09:12   

Idźcie się kłócić do własnej piaskownicy :P

Forever 

Posted: 2013-02-04, 09:15   

Centurion wrote:
Idźcie się kłócić do własnej piaskownicy :P

Ależ to nasz piaskownica zobacz sobie na civstata :P

itkovian wrote:

Mam rozrysować .......

Rozrysuj tylko jak dla mnie jak byś nie rysował wychodzi że podpisałeś ten pakt bo dobrze wam się współpracowało w poprzednim misiu i wiesz że Trebuch cię nie zdradzi. Ja i spora część grających takiego handikapu nie mamy.

Ale wiem wiem to ja jestem ten zły bo pokazuje jak wygląda mechanizm nie przenoszenia wydarzeń z jednej gry do drugiej.

Last edited by Forever on 2013-02-04, 09:20; edited 1 time in total  

Bobek1971 

GandhiImperium Majów

xfire: bobek1971mie
Helped: 8 times
Piwa: 88/375
generał broni  Brązowy order za specjalne zasługi - Astro Puchat, Kalendarium Dyplo 5, grafiki, random  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo XIII  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4,5  II miejsce w sezonie GOTM - I sezon Ironman  III miejsce w sezonie GOTM - I sezon Maxman  III miejsce w sezonie GOTM - II sezon Ironman  III miejsce w sezonie GOTM - II sezon Maxman  Złoty gracz w demokrację - GwD1  Złoty gracz w demokrację - GwD2 
Posted: 2013-02-04, 10:25   

Co do Dyplomacji w Misiu ..no nie dziw się, że nie chcą gadac z liderem który odlatuje ..się szykuj na najgorsze, a nie ;)
Silny jestes to gadać nie musisz ..lej po mordach ile wlezie...ale w grze ;)

ja widzisz jestesm zwolennikiem anonimowosci dobrowolnej [opisywałem na czym polega] ale rozumiem też problemy techniczne i niecheć innych graczy do tej opcji. Staram się to tłumaczyc co jakiś czas i zobaczymy :)
Wiele rzeczy bym chciał inaczej ..ale ...trzeba isć nieraz na kompromis :)
Last edited by Bobek1971 on 2013-02-04, 10:26; edited 2 times in total  

Forever 

Posted: 2013-02-04, 10:40   

Bobek1971 wrote:
Co do Dyplomacji w Misiu ..no nie dziw się, że nie chcą gadac z liderem który odlatuje ..się szykuj na najgorsze, a nie ;)
Silny jestes to gadać nie musisz ..lej po mordach ile wlezie...ale w grze ;)

Ja tam pokojowy człowiek jestem i lać nikogo nie zamierzam

Bobek1971 wrote:

ja widzisz jestesm zwolennikiem anonimowosci dobrowolnej [opisywałem na czym polega] ale rozumiem też problemy techniczne i niecheć innych graczy do tej opcji. Staram się to tłumaczyc co jakiś czas i zobaczymy :)
Wiele rzeczy bym chciał inaczej ..ale ...trzeba isć nieraz na kompromis :)

A tak z ciekawość gdzie te problemy techniczne są ??

Bobek1971 

GandhiImperium Majów

xfire: bobek1971mie
Helped: 8 times
Piwa: 88/375
generał broni  Brązowy order za specjalne zasługi - Astro Puchat, Kalendarium Dyplo 5, grafiki, random  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo XIII  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4,5  II miejsce w sezonie GOTM - I sezon Ironman  III miejsce w sezonie GOTM - I sezon Maxman  III miejsce w sezonie GOTM - II sezon Ironman  III miejsce w sezonie GOTM - II sezon Maxman  Złoty gracz w demokrację - GwD1  Złoty gracz w demokrację - GwD2 
Posted: 2013-02-04, 10:45   

opisywałem to w poszczególnych moich postach :) tutaj

http://civilization.org.p...pic.php?t=36700
w skrócie techniczne to logowanie do gry i na forum. Mi to nie przeszkadza ale niektórzy juz traktują to jako beznadziejny pomysł :)

Dyplo Anonim jest za trudny do organizacji wymaga osobnego forum i stalowego, a najlepiej dwóch Adminów - wiec odpada. Poza tym brakuje niektórym "flame" i całej otoczki spinek-napinek.
ze względu na wspomniane powyżej ograniczenia - dyplo rozgrywane nie na osobnym forum jak anonimowe tylko na naszym.

skrót zasad :
Anonimowośc nie ma być celem samym w sobie. Dopuszczalna mozliwość przypadkowego zdekonspirowania, kto gra pod danym nickiem. Nie ma byc to jednoznaczne ze złamaniem zasad. To ma byc tylko dodatkowy smaczek z kim gramy, nie zasada eliminująca Gracza z zabawy.
Przypadkowość - oznacza głupie zalogwanie do gry gdzie na civstats wyjdzie {pol][Kac] Bobek zamiast Aleksander. Nawet dekonspiracja kilku graczy nie powoduje zakonczenia zabawy. gra toczy sie dalej.

Mianowicie do 30 tury [20,40? do ustalenia] gra odbywałaby się niejako anonimowo pod postacią nicków z gry [Ragnar, Ghandi itd]. Potem mozna grac już bez przykrywki.

Jaki cel?
- pierwotny reset - czyli startujemy nie wiedzac co za gracz jest pod danym nickiem

propozycje jakby to zorganizowac?

- Najpierw zapisy. Normalnie bez żadnych anonimowych przykrywek. Mamy 16-24 chętnych.

- Admin ustala jakis sposób wyboru nacji [tutaj niestety anonimowo czyli nie na forum, ale własne propozycje wysyłane są na PW do admina]

- Po ustaleniu kto kim gra - każdy dostaje standardowo hasło do swojej nacji. W civce ustawiamy nazwę swojego Władcy - Bobek zamienia sie w Aleksandra i tak logujemy sie [staramy sie nie zapominać ale bez presji ] przez ileś tam początkowych tur.

- Druga niedogodność to zarejestrownaie się na forum jako dany władca - Aleksander, Ragnar itd. Podczas wpisywania do Kronik, wojen wypowiadania, podpisywania jawnych, komunikowania na forum danego Dyplo - musielibyśmy posługiwac się danym nickiem.
To druga mozliwosc popełnienia przypadkowego błędu - wypowiedzenie się na forum pod standardowym nickiem, a nie władcy.
Tez nie byłoby karane - po prostu poznalibysmy wczesniej kto gra pod danym nickiem i tyle. Wiekszosc graczy zapewne starałaby sie nie poddac dekonspiracji i wykonywałaby dane czynnosci precyzyjnie. Czym więcej niewiadomych do tej 20, 30 czy 40 tury tym lepiej dla samej zabawy
Kto niechciałby sie bawić w anonimowość - pozowlić mu na wystepowanie pod postacią normalnego nicku. [prawda Cent ]. Pozostali mogliby posługiwac się nickami władców az do wpadki lub do usuniecia "anonimowości zalecanej" - czyli 20-30 czy 40 tury. Na upartego może grac pod ksywką władcy do samego końca jak ma ochotę

- WAZNE !!!! Nie wiem jak z tajnymi paktami - bo w przypadku przejscia z anonimowości na własny nick - albo zakładamy nowy pakt z danym władcą albo [tutaj pytanie do Benego] istnieje mozliwośc dodania określonego nicku z forum do danego paktu żeby mógł dalej korespondować w danym pakcie. i Takie rozwiązanie - dodanie do paktu byłoby optymalne i nie nastręczające jakichś dużych trudnosci logistycznych.

Uważam, że dałoby to spora frajdę, nie likwidowałaby ulubionej na kacu "flame" i pogodziłoby chętnych do anonimowości jak i tych co nie lubią takich nowinek.

Forever 

Posted: 2013-02-04, 11:09   

Wiesz co nadal nie rozumiem trudność z graniem w pełnego Anonima
Jak dla mnie to łatwiej w niego grać niż w tego nie pełnego bo osobne forum to osobna strona do której automatycznie się loguje przy otwarciu.
A przy tym nie pełnym to muszę pamiętać żeby się przelogować a przecież zaraz się znajdą magicy co po IP będą typować kto jest kto, albo po czasach wejścia.

No ale skoro większość woli ciągnąć dyplo 1 z kolejną kropką to ja się muszę dostosować

trebuch

RagnarImperium Greckie

Piwa: 5/1
starszy szeregowy  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo Miś 2  Przeżycie w Dyplo - DyploMiś3 
Posted: 2013-02-04, 11:26   

a było jakieś głosowanie odnośnie tego kto co woli? ja byłbym za anonimem, pełnym

Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum