www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jeste nowy? Kliknij tutaj!    Zgo gr Civ6     Zgos gr Civ5    Zgo gr Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMWISZ SI NA GR    Na ircu jest users osb. Zaaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

KTO ADMINEM DYPLO 8

Kogo chciaby na Admina Dyplo 8
Chc, aby adminem Dyplo 8 by Scooby
27%
 27%  [ 6 ]
Chc, aby adminem Dyplo 8 by Bodek
45%
 45%  [ 10 ]
Chc, aby adminem Dyplo 8 by Ponti
9%
 9%  [ 2 ]
Wszystko mi jedno
18%
 18%  [ 4 ]
Voted : 22
Total Votes: 22

Author Message
cheos 

HannibalImperium Kartagiczykw

xfire: cheos01
Helped: 4 times
Piwa: 54/122
starszy chory sztabowy  Zoty zlotowicz - 6 zlotw  Zoty sponsor KAC - Gwny sponsor KAC  Piwosz – otrzyma minimum 25 piw  Obibok – nie gra od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo6  II miejsce w Dyplo - dyplo5  II miejsce w Dyplo - Dyplo8  II miejsce w Dyplo - DyploAnonim  Przeycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeycie w Dyplo - Dyplo4  Przeycie w Dyplo - Dyplo4,5 
  Posted: 2013-01-16, 15:10   KTO ADMINEM DYPLO 8

Jako, e pady propozycje zmiany Admina Dyplo 8 jak rwnie s dobrowolni kandydaci to zakadam t ankiet.
Prosz aby kady gracz zagosowa wg wasnego uznania aby zakoczy cige narzekanie na decyzje Admina.
Wikszo niech zdecyduje a reszta w przyszoci gryzie si w jzyk.
Jest do wyboru tylko jedna opcja.

Postaw piwo autorowi tego posta

Wicej szczegw
Wystawiono 3 piw(a):
ScoobyDoo, dzia, Maiar
cheos 

starszy chory sztabowy  Zoty zlotowicz - 6 zlotw  Zoty sponsor KAC - Gwny sponsor KAC  Piwosz – otrzyma minimum 25 piw  Obibok – nie gra od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo6  II miejsce w Dyplo - dyplo5  II miejsce w Dyplo - Dyplo8  II miejsce w Dyplo - DyploAnonim  Przeycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeycie w Dyplo - Dyplo4  Przeycie w Dyplo - Dyplo4,5 
Posted: 2013-01-16, 15:13   

Ja zagosowaem na Bodka. Uzasadnienie: bardziej mi pasuje jego logika podejmowania decyzji a co waniejsze, pozwoli mi wygra Dyplo 6 :D

Edit:
Oczywicie jak Scooby dalej bdzie Adminowa to nie porzuc nacji i podporzdkuj si grzecznie.
Scooby, nie mam nic do ciebie. Jest flame, jest ten moment. Podejmujmy decyzj i jedmy dalej.
Last edited by cheos on 2013-01-16, 15:17; edited 1 time in total  

ScoobyDoo 

Nieznany

xfire: scoobydoopl
Helped: 7 times
Piwa: 92/77
genera dywizji  Zoty zlotowicz - 5 zlotw  Piwosz – otrzyma minimum 25 piw  Obibok – nie gra od 90 dni  I miejsce w Dyplo - dyplo7  III miejsce w Dyplo - Dyplo XIII  Przeycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeycie w Dyplo - Dyplo Mi  III miejsce w Pucharze KAC - II Puchar Kac Civ5  Wygrany jeden GOTM - 1 wygrana  III miejsce w rankingu FFA 
Posted: 2013-01-16, 15:18   

Ja zaglosowalem na Piwo dla Cheosa.
(PS. oczywicie nie bior udziau w dyskusji,)

dzia 

Dariusz IImperium Sumeryjskie

xfire: nieotochodzi
Helped: 1
Piwa: 41/23
major  Piwosz – otrzyma minimum 25 piw  Obibok – nie gra od 90 dni  Przeycie w Dyplo - Dyplo8 
Posted: 2013-01-16, 15:19   

Cheos na prezydenta!
I tak nie ma chop szans w dyplo jako faworyt,a w adminowaniu ma dowiadczenie :)

ScoobyDoo 

Nieznany

genera dywizji  Zoty zlotowicz - 5 zlotw  Piwosz – otrzyma minimum 25 piw  Obibok – nie gra od 90 dni  I miejsce w Dyplo - dyplo7  III miejsce w Dyplo - Dyplo XIII  Przeycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeycie w Dyplo - Dyplo Mi  III miejsce w Pucharze KAC - II Puchar Kac Civ5  Wygrany jeden GOTM - 1 wygrana  III miejsce w rankingu FFA 
Posted: 2013-01-16, 15:22   

vox populi vox dei !

P.S. Do nikogo pretensji nie mam.
Prosz glosowa wg uznania.

ponti 

GilgameszImperium Osmaskie

xfire: marchwik
Helped: 9 times
Piwa: 60/68
genera broni  Zoty order za specjalne zasugi - Za adminowanie, Tfurca Gotmuff  Zoty zlotowicz - 10 zlotw  Brzowy civmaniak – najwicej rozegranych gier  Piwosz – otrzyma minimum 25 piw  Obibok – nie gra od 90 dni  Przeycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeycie w Dyplo - Dyplo1  Przeycie w Dyplo - Dyplo3  Przeycie w Dyplo - Dyplo6  III miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  III miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  Zoty gracz w demokracj - GwD1-kapitan 
Posted: 2013-01-16, 15:30   

Przede wszystkim ankieta powinna byc zupenie inna ,pytanie powinno brzmiec czy chcesz odwoania Scoobiego z funkcji Admina)

A tak to juz zupenie nie wiadomo o co chodzi.Bodek nie chce ale musi ja nie chce ale musz ,jezeli jednak ta jest wizaca to moj gos na Bodka.

-------------------------------------------
Tfurca Gotmuff

Martin 

HammurabiImperium Inkw

xfire: martinpol
Piwa: 16/2
genera brygady  Srebrny zlotowicz - 3 zloty  Srebrny sponsor KAC  Zoty civmaniak – najwicej rozegranych gier  Obibok – nie gra od 90 dni  Przeycie w Dyplo - Dyplo4,5  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - I Puchar KAC  II miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  III miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  II miejsce w sezonie Ligi KAC - IV sezon 
Posted: 2013-01-16, 15:32   

Ja jestem za Scoobym, dobrze prowadzi.

czajmen 

NapoleonImperium witego Cesarstwa Rzymskiego

xfire: czajmen
Helped: 2 times
Piwa: 20/39
starszy szeregowy  Przeycie w Dyplo - Dyplo Mi 
Posted: 2013-01-16, 15:33   

Scooby - jestem zwolenikiem drugich szans i licz, e scooby przemyli swoje postpowanie i zacznie sam stosowa regulamin. Admina moemy zmieni w dowolnym momencie. Niech ma szanse wycign wnioski ze swoich bdw.

ScoobyDoo 

Nieznany

Posted: 2013-01-16, 15:34   

DODAM ze glosuj TYLKO I WYLACZNIE ZYJACY GRACZE DYPLO 8.
Bo tylko oni graj.
Ankieta bdzie finalnie przeliczona odrzucajc niewane glosy.

Martin 

HammurabiImperium Inkw

xfire: martinpol
Piwa: 16/2
genera brygady  Srebrny zlotowicz - 3 zloty  Srebrny sponsor KAC  Zoty civmaniak – najwicej rozegranych gier  Obibok – nie gra od 90 dni  Przeycie w Dyplo - Dyplo4,5  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - I Puchar KAC  II miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  III miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  II miejsce w sezonie Ligi KAC - IV sezon 
Posted: 2013-01-16, 15:36   

Dobrze, e jeszcze yj :rotfl:

dzia 

major  Piwosz – otrzyma minimum 25 piw  Obibok – nie gra od 90 dni  Przeycie w Dyplo - Dyplo8 
Posted: 2013-01-16, 15:38   

Skubi,ja na Twoim miejscu bym to rzuci w diaby-niech si sam lud adminuje skoro wie lepiej-decyzje bdziemy podejmowa na podst.kto zbierze wicej piw w dyskusji

Ju widze jak Bodek czy Ponti w podskokach przejmuj funkcje-napewno tylko na to czeka jeden z drugim.
Pozatym-skoro w ankiecie jest Ponti dlaczego nie mona gosowac np.na Centa?
Last edited by dzia on 2013-01-16, 15:40; edited 1 time in total  

Forever 

Helped: 2 times
Piwa: 51/49
starszy chory sztabowy  Brzowy zlotowicz - 1 zlot  Piwosz – otrzyma minimum 25 piw  Obibok – nie gra od 90 dni  Przeycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeycie w Dyplo - Dyplo 9  I miejsce w Pucharze KAC - I Puchar Kac Civ5  Wygrany jeden GOTM - 1 wygrana 
Posted: 2013-01-16, 15:40   

dzia wrote:
Skubi,ja na Twoim miejscu bym to rzuci w diaby-niech si sam lud adminuje skoro wie lepiej :)
Ju widze jak Bodek czy Ponti w podskokach przejmuj funkcje-napewno tylko na to czeka jeden z drugim.

Bo si nie zgosi

Scuby to moesz zdj mj gos z Pontiego nie byo infa e tylko yjcy wic zagosowaem zgodnie ze swoim interesem ;)

ponti 

GilgameszImperium Osmaskie

xfire: marchwik
Helped: 9 times
Piwa: 60/68
genera broni  Zoty order za specjalne zasugi - Za adminowanie, Tfurca Gotmuff  Zoty zlotowicz - 10 zlotw  Brzowy civmaniak – najwicej rozegranych gier  Piwosz – otrzyma minimum 25 piw  Obibok – nie gra od 90 dni  Przeycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeycie w Dyplo - Dyplo1  Przeycie w Dyplo - Dyplo3  Przeycie w Dyplo - Dyplo6  III miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  III miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  Zoty gracz w demokracj - GwD1-kapitan 
Posted: 2013-01-16, 15:45   

Ankieta ta jest z dupy ja i Bodek zgosilismy sie bo nie chcemy patrze na to co robi Scooby ze swoimi decyzjami.Wiec gosy powinny sie rozkadac na dwie a nie trzy opcje.

Rnica miedzy Scoobym a nami jest taka ze my chcemy przywrcenia praktycznie regulaminu D6 czyli zostawienia magicznego sowa acuszek tylko w przypadkach absolutnie koniecznych a nie pozwalanie na to w sytuacjach niejasnych ktre zalezy na teraz po dwoch decyzjach Scoobiego od Admina interpretacji.

-------------------------------------------
Tfurca Gotmuff

dzia 

Posted: 2013-01-16, 15:51   

Ponti,a jak Ty by podj decyzje ws.Trebuch-Bobek jeli mona spyta?

Zapewne ukaraby Trebucha za zrobienie acucha,tak?
Last edited by dzia on 2013-01-16, 15:51; edited 1 time in total  

cheos 

Posted: 2013-01-16, 15:54   

dzia wrote:
Skubi,ja na Twoim miejscu bym to rzuci w diaby-niech si sam lud adminuje skoro wie lepiej-decyzje bdziemy podejmowa na podst.kto zbierze wicej piw w dyskusji

Co ty pitolisz Dzia ?
Nie podejrzewam Scoobyego o brak przyrodzenia aby si tak atwo podda.
A to jest myl dobry moment na Ankiet i jak Scooby zostanie bo teksty Centa o Adminie z przypadku bd rwnie nie na miejscu co i niezasadne.
Dla tych co (Cent) co skanduj Bodek wr jest to ten moment.
Ja tam nie mam nic przeciwko Adminowaniu Scoobyego poza tym, e si z nim nie zgadzam w kilku kwestiach :P

GO GO GO z Ankiet bo nam Martin zejdzie zanim si skoczy i gos mu przepadnie :D

Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to: