www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jesteś nowy? Kliknij tutaj!    Zgłoś grę Civ6     Zgłos grę Civ5    Zgłoś grę Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMÓWISZ SIĘ NA GRĘ    Na ircu jest users osób. Załaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

Czy Cholernik może grać z nami?

Może grać?
Tak
91%
 91%  [ 11 ]
Nie
8%
 8%  [ 1 ]
Voted : 12
Total Votes: 12

Author Message
Shaka[D14]

Nieznany

Piwa: 60/18
plutonowy  Brązowy zlotowicz - 1 zlot  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Mini turnieju w Civilization IV - I Mini turniej 
Reprimends:
 6/3/6
Posted: 2013-01-17, 09:45   Czy Cholernik może grać z nami?

Panowie wystąpiły pewnie komplikacje bo jedna osoba mi przypomniała, że Cholernik widział przed startem mapę. Widział jak zapewniał tylko raz i to było całkiem dawno.

Dlatego pytanie czy uważacie, że Cholernik może grać.,

Jeden głos sprzeciwu i Cholernik nie będzie grał.

Sam on nie pamięta gdzie startowała "jego" nacja i gdzie była na mapie, nigdy więcej nie wchodził później na tą mapę. i zarzeka się, że nigdy więcej na nią nie spojrzy, a on jest słowny i mu pod tym względem ufa.

Ale decyzja należy do was.
Postaw piwo autorowi tego posta

Forever 

HatszepsutImperium Zulusów

Helped: 2 times
Piwa: 51/49
starszy chorąży sztabowy  Brązowy zlotowicz - 1 zlot  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  I miejsce w Pucharze KAC - I Puchar Kac Civ5  Wygrany jeden GOTM - 1 wygrana 
Posted: 2013-01-17, 09:51   

Uważam że na tym etapie znajomość mapy nie ma wielkiego znaczenia a ciągłe zmiany na nacji nie sprzyjają rozgrywce i mimo tego że to mój sąsiad i to groźny zagłosują na TAK

Rookie 

Wilhelm IImperium Greckie

Piwa: 11/128
starszy szeregowy  Brązowy zlotowicz - 1  zlot  Przeżycie w Dyplo - Dyplo Miś 2 
Posted: 2013-01-17, 09:53   

Tez uwazam ze juz za duzo zmian bylo - jestem na TAK

Cholernik 

MontezumaImperium Sumeryjskie

xfire: Cholernik
Helped: 14 times
Piwa: 59/35
podpułkownik  Brązowy zlotowicz - 1 zlot  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo Miś 2  I miejsce w Pucharze KAC - w turnieju drużynowym Civ 5  Wygrany jeden GOTM 
Posted: 2013-01-17, 09:53   

Fakt takie zdarzenie miało miejsce, mapkę dostałem przed startem do ocenienia pod kątem rozgrywki.
Było to dawno i nieprawda, ale jak czujecie Drogie Misie konflikt interesów to nację mogę przekazać w inne chętne ręce.

Shaka[D14]

Nieznany

plutonowy  Brązowy zlotowicz - 1 zlot  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Mini turnieju w Civilization IV - I Mini turniej 
Reprimends:
 6/3/6
Posted: 2013-01-17, 09:54   

Żeby nie było on widział pustą mapę bez miast itp przed startem gry.

Shaka[D14]

Nieznany

Reprimends:
 6/3/6
Posted: 2013-01-17, 12:06   

Dwa głosy przeciw jego grze już mam jeden anonimowy tzn ja wiem kto:)

drugi tutaj. Nowym gracz będzie Itkovian, wolałbym żęby Cholernik został za dużo zmian ale Wasza wola.

Bobek1971 

xfire: bobek1971mie
Helped: 8 times
Piwa: 91/377
generał broni  Brązowy order za specjalne zasługi - Astro Puchat, Kalendarium Dyplo 5, grafiki, random  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo XIII  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4,5  II miejsce w sezonie GOTM - I sezon Ironman  III miejsce w sezonie GOTM - I sezon Maxman  III miejsce w sezonie GOTM - II sezon Ironman  III miejsce w sezonie GOTM - II sezon Maxman  Złoty gracz w demokrację - GwD1  Złoty gracz w demokrację - GwD2 
Posted: 2013-01-17, 12:12   

Jak kogoś wam zabraknie to piszcie. Nie wiem czy w nirmalnym Dyplo potrafię sie odnależć... :)

Forever 

starszy chorąży sztabowy  Brązowy zlotowicz - 1 zlot  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  I miejsce w Pucharze KAC - I Puchar Kac Civ5  Wygrany jeden GOTM - 1 wygrana 
Posted: 2013-01-17, 12:15   

Bobek1971 wrote:
Jak kogoś wam zabraknie to piszcie. Nie wiem czy w nirmalnym Dyplo potrafię sie odnależć... :)

O wygląda na to Że Miś stanie się konkurencyjnym produktem ;-)
Za jakiś czas będą ogłoszenia

Dyplo gra dla twardzieli którzy nie wahają się poświęcić życie dla zwycięstwa.
Miś gra dla twardzieli którzy chcą się dobrze bawić.

;-)

Cholernik 

MontezumaImperium Sumeryjskie

xfire: Cholernik
Helped: 14 times
Piwa: 59/35
podpułkownik  Brązowy zlotowicz - 1 zlot  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo Miś 2  I miejsce w Pucharze KAC - w turnieju drużynowym Civ 5  Wygrany jeden GOTM 
Posted: 2013-01-17, 12:17   

Miś ma być szkółką dla dużego Dyplo, a nie jego wersją light :P
PO odbyciu turnusu w szkole wszyscy nadający się awansują

Forever 

Posted: 2013-01-17, 12:23   

Cholernik wrote:

No to chyba coś komuś nie wyszło bo z ludzi którzy misia zaczęli kilku grało w poprzedniej edycji jeden chyba nawet przeżył. A jeden z graczy to z tego co czytam we wspominkach dyplowych to już weteran i grywał w dorosłym dyplo.

Więc jednak wydaje mi się (ewentualnie MISIE) że Miś to takie dyplo light dla ludzi którzy
- Nie chcą wygrać za wszelką cenę a chcą się pobawić
Lub/i
- Są totalnymi Świeżakami

toyotom 

RagnarImperium Majów

xfire: toyotom1
Otrzymał 9 piw(a)
starszy chorąży sztabowy  Obibok – nie grał od 90 dni 
Posted: 2013-01-17, 12:28   

Mój głos na tak

Bobek1971 

xfire: bobek1971mie
Helped: 8 times
Piwa: 91/377
generał broni  Brązowy order za specjalne zasługi - Astro Puchat, Kalendarium Dyplo 5, grafiki, random  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo XIII  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4,5  II miejsce w sezonie GOTM - I sezon Ironman  III miejsce w sezonie GOTM - I sezon Maxman  III miejsce w sezonie GOTM - II sezon Ironman  III miejsce w sezonie GOTM - II sezon Maxman  Złoty gracz w demokrację - GwD1  Złoty gracz w demokrację - GwD2 
Posted: 2013-01-17, 12:28   

Podoba mi się definicja Forevera :)

Treviss 

HannibalImperium Rzymskie

xfire: Treviss
Piwa: 9/7
kapitan  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4  Złoty gracz w demokrację - GwD1 
Posted: 2013-01-17, 14:33   

Forever wrote:
Cholernik wrote:

No to chyba coś komuś nie wyszło bo z ludzi którzy misia zaczęli kilku grało w poprzedniej edycji jeden chyba nawet przeżył. A jeden z graczy to z tego co czytam we wspominkach dyplowych to już weteran i grywał w dorosłym dyplo.

Więc jednak wydaje mi się (ewentualnie MISIE) że Miś to takie dyplo light dla ludzi którzy
Lub/i

grałem w Dyplo 3, 4,5 i poprzednim Misiu
Ale jestem miękka faja i albo zastałem zjechany na samym poczatkuD3(gdy podwójne ruchy były dozwolone) wegetowałem w D4, a w D5 zostałem zdradzony przez sojuszników. Nawet w poprzednim Misiu dałem meega plame.
Ponadto MIŚ znacznie bardziej mi sie podoba niż standardowe Dyplo bo w nim jest znacznie więcej funu, gracze grają bardziej dla siebie, w D4 cała moja koalicja grała na jedną osobę, żeby wygrała przez co cała reszta była tylko farmami. Tutaj każdy gra dla siebie, jest klimat, gracze się raczej nie znają, nie ma wałków, Jest normalnie!

Co do Cholernika, to mimo całej sympatii do niego zagłosowałem na nie. Oczywiście, wierze mu, że nie pamięta mapy itp. Jednak w przypadku wojny z jego udziałem, pojawią się na bank podejrzenia, że wie w którym kierunku iść, gdzie są które surowce itp. Pozostanie niesmak. Cholernik będzie musiał się tłumaczyć a część może mu nie uwierzyć i będą spiny. Dlatego chcąc oszczędzić Cholernikowi i innym przyszłych kwasów zagłosowałem na nie.

Last edited by Treviss on 2013-01-17, 14:39; edited 1 time in total  

Więcej szczegółów
Wystawiono 2 piw(a):
pawelt, cheos
Forever 

Posted: 2013-01-17, 14:36   

Treviss wrote:
Forever wrote:
Cholernik wrote:

Lub/i

grałem w Dyplo 3, 4,5 i poprzednim Misiu
Ale jestem miękka faja i albo zastałem zjechany na samym poczatkuD3(gdy podwójne ruchy były dozwolone) wegetowałem w D4, a w D5 zostałem zdradzony przez sojuszników. Nawet w poprzednim Misiu dałem meega plame.
Ponadto MIŚ znacznie bardziej mi sie podoba niż standardowe Dyplo bo w nim jest znacznie więcej funu, gracze grają bardziej dla siebie, w D4 cała moja koalicja grała na jedną osobę, żeby wygrała przez co cała reszta była tylko farmami. Tutaj każdy gra dla siebie, jest klimat, gracze się raczej nie znają, nie ma wałków, Jest normalnie!

Ale ja to rozumiem i nie mam nic przeciw
Właśnie dlatego napisałem że czuję że Dyplo się podzielą na Hard i Soft

toyotom 

RagnarImperium Majów

xfire: toyotom1
Otrzymał 9 piw(a)
starszy chorąży sztabowy  Obibok – nie grał od 90 dni 
Posted: 2013-01-17, 21:46   

Jeżeli decyzja zapadła to kiedy przekazanie nacji i jak najszybsze dodanie Itko do tajnych :|

Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum