www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jesteś nowy? Kliknij tutaj!    Zgłoś grę Civ6     Zgłos grę Civ5    Zgłoś grę Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMÓWISZ SIĘ NA GRĘ    Na ircu jest users osób. Załaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

212 tura - info dla kibicow
Author Message
Maiar

KatarzynaImperium Babilońskie

xfire: Languorous_Maiar
Helped: 1
Piwa: 21/332
podpułkownik  Brązowy zlotowicz - 1 zlot  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo Miś  I miejsce w Pucharze KAC - w turnieju drużynowym Civ 5 
Posted: 2013-08-01, 13:01   

Czemu mam oddawać miasta za darmo, bez walki?
Nie będe tego robił jeżeli to nie zmieni dużo mojej sytuacji.
Postaw piwo autorowi tego posta

bombel79 

HatszepsutImperium Rzymskie

xfire: bombel79
Helped: 12 times
Piwa: 59/4
generał broni  Brązowy order za specjalne zasługi - Za adminowanie  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo3  II miejsce w Dyplo - Dyplo2  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo8  I miejsce w rankingu FFA  I miejsce w Astro Pucharze - I Astro Puchar  II miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy 
Posted: 2013-08-01, 13:15   

Maiar miał szansę mnie zastopować... Mógł wybić moje koniki... Szybko robiłem turke i 25 jednostkami wystawilem sie na ogień katap i kirasjerow. Na szczęście Maiar sie cofnął... Potem zacząłem wędrować przez jego państwo 80 jednostkami, ale było tam chyba tylko 4 rifle i 8 kawalerii. Reszta to katapy, muszkiety i kirasjeezy, ale również macki i prety. No i tu ponownie Maiar mnie zadziwił... Wstawił koniki do miasta. Co prawda mogłem walnac tylko konnica ale i tak udało mi sie ubic połowę kirasjerow... No i było już po ptakach, bo atak Maiara oczywiście mnie trochę zaniósł, ale dla niego oznaczało to likwidację całej jego armii...

Kurumi 

xfire: pieczka
Piwa: 15/3
starszy szeregowy 
Reprimends:
 2/3/6
Posted: 2013-08-01, 13:56   

Sąsiadom na rękę ułańskie eskapady bombla :D

Eferalga_500 

Wilhelm IImperium Rosyjskie

xfire: throgin
Helped: 3 times
Piwa: 25/4
starszy chorąży sztabowy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Dyplo - Dyplo 9  III miejsce w Dyplo - Dyplo4  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo5 
Posted: 2013-08-01, 13:59   

No coz - nie jestesmy robotami - bledy zdarzaja sie najlepszych - a najlepsi bezwzglednie je wykorzystuja :P

ScoobyDoo 

xfire: scoobydoopl
Helped: 7 times
Piwa: 80/63
generał dywizji  Złoty zlotowicz - 5 zlotów  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - dyplo7  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo Miś  III miejsce w Pucharze KAC - II Puchar Kac Civ5  Wygrany jeden GOTM - 1 wygrana  III miejsce w rankingu FFA 
Posted: 2013-08-01, 14:16   

Maiar wrote:
Czemu mam oddawać miasta za darmo, bez walki?
Nie będe tego robił jeżeli to nie zmieni dużo mojej sytuacji.

Akurat bombi to dużo armii jakoś nie ma (nie wiem ile ty mialeś). Ale jak miałeś trochę kirasjerów i katapy to lepiej się wycofać, i czekać. On musiał by powoli iść a tam peter przecież, granica się wydłuża a petera armia stoi, bombel idzej dalej wojskami od macierzy a petera armia stoi.

W pewnym momencie bombel na pewno miałby wiele rozterki to robić.

CHyba ze sie Bombel z Peterem dogadali, to wszystko zmienia.

Maiar

KatarzynaImperium Babilońskie

xfire: Languorous_Maiar
Helped: 1
Piwa: 21/332
podpułkownik  Brązowy zlotowicz - 1 zlot  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo Miś  I miejsce w Pucharze KAC - w turnieju drużynowym Civ 5 
Posted: 2013-08-01, 14:22   

No niestety nie.
Co mi pomaga wspomożenie jednego Molocha, a irytowanie drugiego?
Nie zapominasz, że to właśnie Korea mi zjechała armię, od którego to momentu mój los był przesądzony?
Jedynych, których mógłbym wspierać to co najwyżej Bartek i Cheoss, bo i zagrali dobrze bez jakichś fałszywych sztuczek, a i moje państwo nie miało z ich państwami spięć. ; p

W dodatku Babilończycy mają honor i nie bedą rozdawać miast za darmo, nieważne jakie miały by być straty.

I jeszcze czysto optymistycznie, jakbym oddał moje super finansowe miasto i moje super produkcyjne miasto bez walki, to tak jakbym strzelił sobie w łeb. Bo co z tego że teoretycznie mógłbym przetrwać w długofalowej rozgrywce, jakbym nie miał już żadnego potencjału? Tak przynajmniej mogę mówić, że za wszelką cenę się broniłem. :)
Last edited by Maiar on 2013-08-01, 14:25; edited 2 times in total  

Bobek1971 

GandhiImperium Majów

xfire: bobek1971mie
Helped: 8 times
Piwa: 80/246
generał broni  Brązowy order za specjalne zasługi - Astro Puchat, Kalendarium Dyplo 5, grafiki, random  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4,5  II miejsce w sezonie GOTM - I sezon Ironman  III miejsce w sezonie GOTM - I sezon Maxman  III miejsce w sezonie GOTM - II sezon Ironman  III miejsce w sezonie GOTM - II sezon Maxman  Złoty gracz w demokrację - GwD1  Złoty gracz w demokrację - GwD2 
Posted: 2013-08-01, 22:23   

Zobacz Didi coś narobił :kwasny: jeśli to czytasz incognito...ech

ScoobyDoo 

xfire: scoobydoopl
Piwa: 80/63
generał dywizji  Złoty zlotowicz - 5 zlotów  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - dyplo7  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo Miś  III miejsce w Pucharze KAC - II Puchar Kac Civ5  Wygrany jeden GOTM - 1 wygrana  III miejsce w rankingu FFA 
Posted: 2013-08-02, 15:08   

Po dzisiejszcyh newsach akcje cheosa wystrzeliły w góre, stawiam 50% na Cheosa

bombel79 

HatszepsutImperium Rzymskie

xfire: bombel79
Helped: 12 times
Piwa: 59/4
generał broni  Brązowy order za specjalne zasługi - Za adminowanie  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo3  II miejsce w Dyplo - Dyplo2  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo8  I miejsce w rankingu FFA  I miejsce w Astro Pucharze - I Astro Puchar  II miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy 
Posted: 2013-08-02, 15:30   

Cheos, cheos, cheos! :cheerleader: :cheerleader: :cheerleader:

Bodek 

Nieznany

xfire: bodek01
Piwa: 97/1
starszy chorąży sztabowy  Brązowy order za specjalne zasługi - Zorganizowanie i prowadzanie Dyplo6  Złoty zlotowicz - 7 zlotów  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo 9  I miejsce w Dyplo - Dyplo4  I miejsce w Dyplo - Dyplo4,5  III miejsce w Dyplo - dyplo7  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Wygrany jeden GOTM - 3 wygrane  Złoty gracz w demokrację - GwD2 
Posted: 2013-09-05, 09:38   

Zbliża się okrągła 250 tura

może wrzucić jakieś wykresy ?
bo zainteresowanie spada i tylko Ci którzy grają wiedzą co się dzieje (a i tak nie wszyscy)

Są Zainteresowani ??

czajmen 

NapoleonImperium Świętego Cesarstwa Rzymskiego

xfire: czajmen
Helped: 2 times
Piwa: 20/39
starszy szeregowy  Przeżycie w Dyplo - Dyplo Miś 
Posted: 2013-09-05, 09:49   

sa

Bodek 

Nieznany

xfire: bodek01
Piwa: 97/1
starszy chorąży sztabowy  Brązowy order za specjalne zasługi - Zorganizowanie i prowadzanie Dyplo6  Złoty zlotowicz - 7 zlotów  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo 9  I miejsce w Dyplo - Dyplo4  I miejsce w Dyplo - Dyplo4,5  III miejsce w Dyplo - dyplo7  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Wygrany jeden GOTM - 3 wygrane  Złoty gracz w demokrację - GwD2 
Posted: 2013-09-09, 11:29   

Niestety przez weekend nie miałem czasu i nie zrobiłem sava
250 tura przeleciała
Mogę zrobić podsumowanie na 260 ture czyli za tydzień (jak nie zapomnę)

Swoją drogą to właśnie się gra powoli roztrzyga ale w ciszy gabinetów
na forum nic się nie dzieje

Czołowa trójka jak prawdziwi politycy nałożyli na media embargo na informacje o aktualnej sytuacji

Centurion 

FryderykImperium Egipskie

Helped: 9 times
Piwa: 52/22
generał broni  Srebrny zlotowicz - 3 zloty  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4  Przeżycie w Dyplo - dyplo7  Przeżycie w Dyplo - Dyplo8  I miejsce w Pucharze KAC - II Puchar Kac CIV5  III miejsce w Pucharze KAC - I Puchar Kac Civ5  II miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  Złoty gracz w demokrację - GwD2 
Posted: 2013-09-09, 11:36   

No jej przecież nie musi być z okrągłej tury podsumowanie. Machnij sejwa czy to dzisiaj czy jutro i obrobisz jak znajdziesz chwilę ;)

Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum