www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jesteś nowy? Kliknij tutaj!    Zgłoś grę Civ6     Zgłos grę Civ5    Zgłoś grę Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMÓWISZ SIĘ NA GRĘ    Na ircu jest users osób. Załaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

Cofka wywołana przez Deba
Author Message
Bodek 

Nieznany

xfire: bodek01
Helped: 7 times
Piwa: 97/1
starszy chorąży sztabowy  Brązowy order za specjalne zasługi - Zorganizowanie i prowadzanie Dyplo6  Złoty zlotowicz - 7 zlotów  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo 9  I miejsce w Dyplo - Dyplo4  I miejsce w Dyplo - Dyplo4,5  III miejsce w Dyplo - dyplo7  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Wygrany jeden GOTM - 3 wygrane  Złoty gracz w demokrację - GwD2 
Posted: 2013-08-02, 14:43   Cofka wywołana przez Deba

Deb

Piszę teraz na ogólnym aby wszyscy mogli się zapoznać z sytuacją.
Wielokrotnie zwracałem Ci uwagę że łamiesz nowe punkty regulaminu:

N 1. Podczas pierwszej godziny po przeładowaniu w grze mogą przebywać TYLKO gracze którzy są w stanie wojny i ruszają się na niej jako pierwsi.

N 2. Podczas ostatniej godziny trwania tury przed przeładowaniem w grze mogą przebywać TYLKO gracze którzy są w stanie wojny i ruszają się na niej jako drudzy.

Punkty te zostały przeze mnie dodane aby gracze którzy mają wojny mogli rozpoczynać nowe we właściwej kolejności i aby gracze którzy nie mają z nikim wojny nie mogli się zasłaniać nietykalnością i odpowiednią kolejnością wejść uniemożliwiać innym atak na siebie
Ty Deb, permanentnie robisz turę jako ostatni.
Dosłownie wychodzisz z gry 10 minut przed przeładowaniem, 15 minut, 2 minuty
Widać to po civstats. Pisałem Ci na PW kilkukrotnie że jak ktoś jest drugi na wojnie i chciałby Cię zaatakować to nie ma jak się zalogować we właściwej kolejności bo ciągle przetrzymujesz turę do samego końca.
Dzisiaj rano też (jak zwykle) robiłeś turę jako ostatni, nawet musiałem do Ciebie dzwonić abyś łaskawie zakończył bo chcę przeładować. Ten mój telefon do Ciebie to nie był odosobniony przypadek, sam wiesz że zdażało się to często że musiałem Cię ponaglać bo czas minął.

Byłeś w grze, widziałeś gdzie i jak stoją wojska Cheosa, nie zareagowałeś.
Może Ci nakłamał coś na tajnych, może Ci coś tam naściemniał - nie moja sprawa
Miałeś swój ruch i mogłeś wojskiem swoim umknąć i ustawić się poza zasięgiem.
NIE ZROBIŁEŚ TEGO
Twoja autonomiczna decyzja
Zakończyłeś turę 9.54 i ja wszedłem i przeładowałem.

O godzinie 12.55 pojawił się na forum wpis Cheosa w dziale technicznym i w dziale aktualne wojny.
Wpis ten informował o tym że dziś Cheos wypowiada Ci wojnę
15 minut po tym wpisie Ty czym prędzej zalogowałeś się do Dyplo i umknąłeś wojskiem z pułapki.
Tym samym ruszyłeś się przed Cheosem (czego NIGDY nie robiłeś od przynajmniej 20 tur)
i uniemożliwiłeś mu wykonanie ataku we właściwej kolejności.
Cheos ma kilka innych wojen i na wszystkich rusza się jako pierwszy.
To podpada pod zasłanianie się kolejnością celem uzyskania nietykalności

Żeby było śmieszniej to zacytuję PW które mi wczoraj wysłałeś z odpowiedzią na moje uwagi że się zbyt późno logujesz:

"Tak, wszystko rozumiem - staram sie nie wchodzic w ostatnia godzine, ale jak widze, ze ruszam sie ostatni i wszyscy sie juz ruszyli i wiem, ze nikogo nie blokuje, to wtedy nie bede sie tak juz spinal - zawsze z rana kolo 6 sprawdzam o ktorej przeladowanie i czy ktos, kto moze mnie zaatakowac przypadkiem nie czeka. Z drugiej strony zobacz jaki komfort daje osobom chcacym mnie zaatakowac i ruszac sie jako pierwsi ;)

Właśnie widzę ten komfort.
Czym prędzej logujesz się przed nim aby uniemożliwić atak...

Sumując
Deb - Nie wiem cóż Ci do głowy strzeliło bo miałem Cię za normalnego człowieka na dodatek doświadczonego w wielu grach Dyplo. ALe ja na takie działania akceptacji nie daję
Będzie cofka
Domel wgra sava z przed Twojego ruchu.
Tracimy cały dzień gry...

kare w złocie wyznaczę wieczorem
Postaw piwo autorowi tego posta

Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum