www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jesteś nowy? Kliknij tutaj!    Zgłoś grę Civ6     Zgłos grę Civ5    Zgłoś grę Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMÓWISZ SIĘ NA GRĘ    Na ircu jest users osób. Załaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

Pakt "Mali III - Zulusi " (Forever)
Author Message
wnuczus 

Nieznany

xfire: wnuczus
Helped: 16 times
Piwa: 38/47
generał broni  Brązowy zlotowicz - 1 zlot  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Mini turnieju w Civilization IV - I Mini turniej 
Posted: 2013-09-09, 17:36   Pakt "Mali III - Zulusi " (Forever)

Pakt numer 3225, założony 2013-02-03 17:03:59 przez Forever (Zulusi - Hatshepsut )

Nazwa paktu: Mali III - Zulusi

Zaproszone do paktu nacje:
Twórca: Forever
trebuch
Postaw piwo autorowi tego posta

wnuczus 

Nieznany

generał broni  Brązowy zlotowicz - 1 zlot  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Mini turnieju w Civilization IV - I Mini turniej 
Posted: 2013-09-09, 17:36   

Forever 2013-02-03 17:06:36
Witam oficjalnie
Co do jawnego to tak jak pisałem proponuję do 80 tury jak się zgadzasz to zakładaj i podpiszemy.
Co do Greka to uważam że trzymanie armii na tej górce wiele cie nie kosztuje a w zamian dostał byś to miasto na przesmyku i cześć terenów po Grecji.

trebuch 2013-02-03 17:19:03
hej,

ok, to zakładam pakt. a z Grekami to sam widzisz jak jest - nie mam szans go tknąć, Kurumi sam też nic nie wskura, ta wojna raczej nie ma wielkiego sensu z mojej perspektywy...

trebuch 2013-02-06 16:02:28
witam ponownie, jak idzie ta wojna z Grekiem? mówiliście chyba że 6-8 tur trzeba? mam szykować się do szturmu czy sterczeć w miejscu?:P

Forever 2013-02-06 17:41:11
No na razie klinczują się z Kurumim ale ja już za moment dośle tam HA więc klincz się skończy.

trebuch 2013-02-06 18:03:38
galerką wysyłasz? a propo galerek to jest tam na wschodnim brzegu takie miasto spalone - nie masz nic przeciwko jeśli założę tam osadę? mógłbym wtedy budować galerki na to jeziorko i np zrobić desant na tyłach Greka

Forever 2013-02-06 18:08:43
Nie obraź się ale wolał bym żebyś tam miasta nie stawiał
Ja ze swojej strony tez mogę obiecać że się tam pchać nie będę

trebuch 2013-02-07 11:07:36
i jak przemyślenia? czuję, że jednak podchodzisz do pomysłu sceptycznie (pewnie brak zaufania), co jednak wskazuje na to, że raczej będziesz chciał mnie wyeliminować (oczywiście będę się wówczas starał maksymalnie to utrudnić:) )

Forever 2013-02-07 11:29:59
Nie, nie podchodzę sceptycznie tylko raczej jestem zaskoczony.
Co do tego miasta na cypelku to do puki nie utwierdzimy się we wzajemnych relacjach proponował bym tamten teren zostawić nie zasiedlony.

Obecnie pracuję nad poszerzeniem NASZEGO sojuszu o nowego członka i mam nadzieję że do jutra wszystko się wyjaśni i będę mógł ci powiedzieć o kogo chodzi.

Co do eliminacji to wiesz mi lub nie, ale daleki jestem od takich pomysłów bo niewiele one mi dadzą (co z tego że ty byś zniknął jak na twoim miejscu pojawiła by się Babilonia i to co gorsza przekonana że teraz jej kolej)

Reasumując tak jak ci wczoraj pisałem z radością przyjmuję twoją deklarację i mam nadzieję że wytrwasz w naszym sojuszu do szczęśliwego finału.

trebuch 2013-02-07 12:21:56
ok, cieszę się i czekam na wieści. Deklarację jak najbardziej podtrzymuję

trebuch 2013-02-07 13:05:08
chyba się domyślam o jakim nowym sojuszniku mówisz... Jeśli to jest Grecja to upewnij się, że to co podpiszesz jest łatwe dla Ciebie do wycofania się, gdyż Grecja może okazać się koniem trojańskim (no chyba, że zmienił zamiary w co wątpię). Jakby co to nie wiesz tego ode mnie (nie sugeruj teraz, że 'czegoś od kogoś się dowiedziałeś' bo mnie zdekonspirują w obozie koalicyjnym), po prostu pomyśl jak to podpisać żeby potem w miarę potrzeby nie wyjść na łamipakta;)

trebuch 2013-02-08 09:22:22
a, gdybyś miał wątpliwości co do planów Toyotoma:
trebuch
2013-02-08 09:20:28
KatarzynaImperium Malijskie Zulu już dawno widzę pełną demografię
toyotom
2013-02-07 23:44:43
RagnarImperium Majów masz na kogo na zulu.
trebuch
2013-02-07 23:41:24
KatarzynaImperium Malijskie ok, wycofam, ustawilem 5 tur temu i zapomnialem nawet, nie mam na kogo wrzucic tych punktow
toyotom
2013-02-07 22:47:08
RagnarImperium Majów Przepraszam za groźbę to tak na niby, jestem za walką z liderem,a ty mi tu robisz niespodzianki szpiegowskie,nie podoba mi się to.
toyotom
2013-02-07 22:42:14
RagnarImperium Majów szpiegostwo nie jest mile widziane?zdejmujesz punkty,albo likwiduje przesmyk za 2 tury.

Forever 2013-02-08 09:27:52
Spoko TT zmienia zdania częściej niż skarpetki
Jutro będzie namawiał do ataku na ciebie pojutrze na Babilon a na końcu napadnie na Sumera albo odwrotnie.
Ja już się trochę przyzwyczaiłem ale początki były ciężkie to po prostu jest człowiek CHAOS ;-)

trebuch 2013-02-08 09:59:20
tego typu osobowości najlepiej napuścić na wroga, ale potem samemu wyeliminować żeby nie zrobił niespodzianki i nie zaszkodził nam:)

ja w sumie mógłbym się nim zająć wkrótce, ale nie wiem jaki plan masz w głowie. Lepiej zacząć już działać wspólnie, bo tak od ok. 80 tury można się spodziewać krucjaty na Zululand przez moje ziemie:)

Forever 2013-02-08 13:48:19
Tak jak podejrzewałeś tym nowym jest Grecja

trebuch 2013-02-08 13:54:58
to w takim razie w przypadku rozmów w ramach nowego sojuszu Zulu-Mongolia-Grecja-Mali muszę się zastanowić jak rozgrywać swoją rolę bo mnie Grecja namawia w oddzielnym wątku na wojnę z Tobą:) będzie podwójna konspiracja - wobec Greka muszę udawać że udaję że jestem z Tobą w układzie:)

Forever 2013-02-08 14:08:14
Zaczynają się komplikację ;-)
A puki co może byście z Grekiem skoczyli na Babilon ??
Ja tam mogę wodą wpaść z pomocą a może i TT się podłączy jak już się zadyma zacznie.

trebuch 2013-02-08 14:14:52
Forek, chyba nie doczytujesz co piszę. Babilon, Sumer, Grek a może i Toyotom szykują się do bicia lidera. Grek nie pójdzie na Babilon. Ale to w sumie może być ciekawy test dla jego intencji. Zaproponuj mu to:) ja jakby co się piszę. a TT w przypadku wojny z Babilonem to się włączy, ale raczej przeciw mnie (w końcu sam walczy ramię w ramię z Babilonem przeciw Gryzowi, a dodatkowo ja mu za skórę zachodzę bo postawiłem miasto w ostrej granicy z nim)

Forever 2013-02-08 14:20:34
Doczytuję tyle że uważam że tu każdy knuje i to ostro.
Ale oczywiście ja tam jestem gotowy. dziś do fabryk idą pierwsze katapki mam już 2 koniki na 2 promo a zaraz jeszcze pojawią się słonie.
Z tego co widzę w wojnie z Gryzem został tylko Babilon reszta podpisała pokój.
Jutro pogadam z Grekiem o pomyśle z Babilonem.

trebuch 2013-02-08 16:35:47
chyba wnioskujesz po sobie:) w końcu namawialiście mnie na wojnę z Grekiem a sami dogadywaliście pokój a wręcz sojusz...

Forever 2013-02-08 17:29:12
Wiesz lub nie ale to wyszło trochę przez ciebie
Baliśmy się że popiszesz osobny pokój i Kurumi zostanie z niczym. A jak zaczęliśmy gadać to Grek poszedł dość spokojnie do sprawy i się dogadaliśmy. IMO lepiej tak i mieć sojusznika potencjalnego niż walczyć nie wiadomo jak długo
A co do knucia to wiesz lub nie ale jak bym wierzył we wszystko co mi ludzie piszą na tajnych to ......

trebuch 2013-02-08 17:57:22
przecież z Grecją od razu stawiałem sprawę jasno - nie mam możliwości sforsować przesmyku i nie powiesz mi że to była nieprawda. Na Waszą prośbę utrzymywałem tam wojsko wiążąc kilka jednostek Greka (nie ruszył nimi w stronę Kurumiego) więc wywiązałem się z tego czego oczekiwaliście. Co otrzymałem w zamian? Błędne informacje (żeby nie nazwać tego dosadniej) o tym że już tuż tuż go macie na widelcu, jeszcze 6 turek i leży, nie ma koni, nie ma metalu, zaraz go zmieciemy... jak widać prawda była gdzie indziej. Więc jeśli chcemy współpracować to zacznijmy od krzty szczerości i skończmy ściemniać:)

Forever 2013-02-08 18:27:22
Treb ja cię proszę jak ty sądzisz że ja nie widziałem że wojo przeniosłeś z górki do stolicy i okolicznych miast to ty mnie nie doceniasz ;-)
Zresztą szkoda czasu na kłótnie, żadna krzywda ci się nie stała i stać nie miała podpiszesz pokój na którym Grekowi zależy i tyle.
Chyba nie oczekujesz że ci będę mówił o każdym ruchu zważywszy że puki co bardziej związany jesteś z Ikto niż zemną ;-)
Tak jak ci wcześniej pisałem ja przeciwko tobie nie knuje (co sobie sprawdzisz w tajnych kiedyś) i knuć nie zamierzam wystarczą mi wrogowie których mam już teraz.

trebuch 2013-02-08 18:37:48
Forek, 4 jednostki idą w stronę TT który mi zaczął grozić po przeciwnej stronie, reszta stoi przy Greku i jest jej na tyle dużo że Grek nie ruszył ani jedną jednostką w stronę Kurumi. Przecież nie zostawię niebronionej granicy kiedy nieobliczalny TT mi zaczyna grozić. Gdyby nie Wasza udawana wojenka i fakt że mnie nie informowaliście że nie chcecie walczyć ale się dogadujecie to już dawno przeniósłbym sobie całe wojo pod TT i spał spokojnie. Stroną poszkodowaną mogę się czuć ja, a nie Wy.

A z Itko sugerujesz się tym że podpisałem pakt defensywny wchodząc na nową nację. Dla mnie to było normalne zagranie, mógłbym równie dobrze ze wszystkimi sąsiadami podpisać bo jak się wchodzi na nowy kraj w trakcie gry to nie chcesz od razu wojny lecz zabezpieczenia. Teraz wyciągam rękę po współpracę bo oceniłem po kilku turach co dla mnie lepsze. Reszta zależy od Ciebie

Forever 2013-02-08 18:53:04
To współpracujemy przecież A co do TT to ja nawet nie widziałem do dziś że ty z nim graniczysz myślałem że masz JJ Greka mnie i Ikto
Gdzieś ty w tym tłoku jeszcze TT zmieścił ??

Forever 2013-02-09 13:33:12
I co Grek się zgodził na pokój ?

trebuch 2013-02-09 16:24:06
tak. rozmawiałeś z nim o Babilonii?

Forever 2013-02-11 13:19:07
Pytałem go co on myśli o ataku na Babilon ale dostałem info że
1. Na razie nie chce wojen
2. Ma z Babilonem OB i dobre stosunki

trebuch 2013-02-11 14:10:58
tak jak myślałem:) jakbym chciał iść na Babilon lub TT to wspomożesz czy będę musiał radzić sobie sam?

Forever 2013-02-11 14:14:53
Trochę daleko mam do nich i nie ukrywam że wolał bym obecnie nie angażować się w wojny.

trebuch 2013-02-11 14:21:38
Babilon ma uwiązane wojska w wojnie z Gryzem, więc jest okazja zrobienia mu krzywdy. Ale rozumiem, że wolisz czekać na atak z kilku stron zamiast z wyprzedzeniem eliminować po kolei pojedynczych przeciwników. No cóż, mi pozostaje siedzieć na tyłku i czekać na rozwój wydarzeń. Spodziewałem się, że będziesz niechętny do tego typu wspólnych akcji. Nie mam już pomysłu co i jak Ci proponować, więc zajmę się simowaniem:)

Forever 2013-02-11 14:33:58
Słuchaj atak an Babilon dla mnie to wyprawa na drugi koniec mapy podczas gdy sąsiedzi u bram stoją i tylko czekają na pretekst.
A swoją drogą jeśli Babilon jest uwiązany w Gryzowie to przecież możesz ich sam wykończyć a przynajmniej zająć to miasto z kamieniem.

trebuch 2013-02-11 14:50:17
są w tym 2 problemy - raz że mam TT u granicy (uwijającego się ze swoimi wojskami i coś knującego) a dwa że taki atak będzie sygnałem dla koalicji że jestem wariatem który zamiast z nimi atakować lidera psuje im plany. Domyślasz się co wtedy zrobi Itko, Rookie, TT i Babilon z mojego kraiku...

Forever 2013-02-11 15:25:44
Ikto ?? złamie pakt defensywny ??
U to nie daje mu wtedy długiego życia w tym misiu ;-)
Roki nic nie zrobi bo raczej nie pójdzie na konfrontację zemną i z Kurumim.
Więc jedyny problem to TT i IMO to jego powinieneś zachęcać do rozbioru Babiloni w końcu on aż przebiera nogami żeby kogoś pojechać.

trebuch 2013-02-15 10:03:57
witam, jakieś niusy w polityce? nowi sprzymierzeńcy, wrogowie, plany?

Forever 2013-02-15 10:25:54
Nic cisza każdy chyba się buduje
Nowe cuda rosną na każdym rogu
Co chwila się jakiś wielki rodzi
Istny wiek prosperity ;-)
A jakie plany ma Ikto ?

trebuch 2013-02-15 10:37:10
nic? Twoje porozumienie z TT też jest niczym:)? pisałem Ci jasno że TT gromadzi wojsko przy granicy, wysłał mi 1 groźbę likwidacji miasta i że dlatego wysyłam tam wojsko na wypadek gdyby chciał mnie atakować. A Ty dzięki szpiegom w moim kraju przedstawiasz wysyłasz mu informację jakie wojska idą w jego kierunku do tego sugerując że niby ja chcę go atakować i że zbieram na niego koalicję. Ręce mi opadają, serio. Trzeba było napisać że się porozumiałeś z TT i że nie będzie przeciw mnie, zamiast tego tworzysz punkty zapalne. Sam mnie pchasz w ręce swoich wrogów.

Podpisuję z TT pakt o nieagresji (co pewnie od niego już wiesz). Twoja misja skłócenia Mali i Majów zakończona niepowodzeniem:)

Forever 2013-02-15 11:13:00
Słuchaj nie wiem o jakim porozumieniu piszesz ale chętnie się o nim dowiem
Owszem Gadam z TT ale tak samo gadam z Ikto czy z Raptorusem
Żadnych informacji o żadnym z moich sąsiadów nikomu nie wysyłam
Co więcej jak dostałem od ciebie info że TT się na ciebie szykuje to napisałem do niego żeby dał sobie spokój.
Podpisujecie pakt super bardzo mnie to cieszy
Co więcej proponuję zapisz sobie tą datę i po zakończeniu sprawdź co i jak pisałem, myślę że wtedy będzie ci głupio że tak na mnie napadłeś.

Trebuch gdybym chciał cie załatwić to zrobił bym to wspólnie z Grekiem (co zresztą on mi proponował) kiedy trzymałeś wojo i nie wiedziałeś że ja się z nim dogadałem. Ale ja wolałem mieć przyjaznych sąsiadów zamiast 2 dodatkowych miast.
Wolisz wierzyć TT twoja sprawa chcesz trzymać z Ikto twoja wola tylko proszę nie pisz że to ja cie do tego popycham bo to NIEPRAWDA

Ciekawe jest to że TT który ponoć ma zemną porozumienie informuję cię o tym w celu ..... ?? Nie przychodzi ci do głowy że on cię usiłuje wykołować ?

trebuch 2013-02-15 11:22:30
Forek, nie wiem tego od TT, tylko się domyśliłem, bo nikt inny nie przychodzi mi do głowy. Napisał mi tak:

"toyotom
2013-02-14 21:24:45
RagnarImperium Majów W jakim celu ściągasz tyle woja na przesmyk?Chyba wiem?Dogadaliście się z Sumerem i Kartaginą na mnie.Nie ufacie mi,albo po prostu jestem niepotrzebny w tej waszej
grze.Jak jest inaczej to wycofaj kilka jednostek w głąb lądu.Albo powiedzcie mi oficjalnie,że będzie wojna.Po co te ciuciubabki."

Sam przyznałeś że widzisz moje ruchy wojsk, więc kogo mam podejrzewać? to naturalne że Ciebie...

Do tego z jednej strony mnie namawiałeś na trzymanie wojska na Grecję a poza plecami dogadywałeś sojusz. Więc doświadczenie że mówisz i robisz co innego też mam. Stąd takie domysły.

A z kim trzymam to obecnie mam wrażenie że z nikim, bo z koalicją jak Ci pisałem mi nie po drodze, a co do Waszego bloku to mam wrażenie że mile widziany nie jestem i nie zdziwię się jak mnie podbijecie

Forever 2013-02-15 11:39:09
I przepraszam na podstawie tego ze TT wie lub udaje że wie że masz wojsko na przesmyku (i to w miejscu które sam ci pisał chce je zdobyć) Ty uważasz że ja mu daje jakieś raporty ??!!
Ja nawet screnów terenów żadnego sąsiada nikomu nie wysłałem mimo że masa osób chciała się wymieniać i mimo tego że wiem że np. Kacowski dał takie mapy części moich terenów TT.
Wiem że nie ma na dziś sposobu żeby przekonać cię co do moich intencji ale poczytasz sobie tajne po grze i przekonasz się jak było.

Co do sojuszu ja uważałem i uważam że jesteś w nim ale oczywiście siłą ;-) nikogo nie trzymam.

A przy okazji dlaczego nie podejrzewasz Ikto on z tego co widziałem łaził po twoich terenach i widzi zdecydowanie więcej niż ja, a na konflikcie waszym to właśnie on zarobi najwięcej bo obaj z nim sąsiadujecie. Nie wiem komu jeszcze pozwoliłeś chodzić po swoich terenach ale wierz mi lub nie Ja nie mam celu w prowokowaniu wojen bo jeszcze tereny po Egipcie leżą w części odłogiem.

trebuch 2013-02-15 12:05:06
tak, nie wykluczam takiej opcji że mu dałeś info. Ale OK, skoro mnie tak usilnie przekonujesz to zaufam w to co mówisz. Z resztą dla naszej przyszłości może to nie mieć znaczenia czy go poinformowałeś czy nie, bo będę miał z nim pakt a z Wami liczę na sojusz.

Mam pytanie - czy jak wybuchnie jakaś wojenka z moim udziałem, która jednoznacznie wskaże że nie będę walczył przeciw Zulusom to podpiszesz ze mną pakt defensywny żebym miał straszaka na to gdyby koalicja chciała mnie zaatakować?

Forever 2013-02-15 12:32:09
Bardzo się cieszę że podpiszesz pakt z TT tak jak ci już kiedyś pisałem wydaje mi się że on(TT) nie pała miłością do Ikto i bardzo mi pasuję żeby sobie tam siedział jak cierń w stopie kolegi I.
Co do paktu obronnego to jestem jak najbardziej za ale i bez tego masz moje zapewnienie że jeśli ktoś z towarzycha I. cię napadnie to ci pomogę w końcu nie leży w moim interesie żeby ktoś cie pojechał ;-)

trebuch 2013-02-15 12:38:29
ok, to dogaduję z TT i może uda mi się go namówić na małą wojenkę przed tym jak zacznie się krucjata na Ciebie:)

trebuch 2013-02-19 22:06:42
hej, przedłużamy pakcik o nieagresji do setnej tury?

Forever 2013-02-20 08:38:54
Pewnie jak najbardziej

trebuch 2013-02-24 17:46:26
no, to chłopaki już mnie mniej lubią:) rozumiem że raczej nic nie podeślesz do pomocy? dopóki Kowal ma drugą wojnę to jakoś go pomęczę, ale jak podpisze pokój z Gryzem to mu nic nie zrobię, bardzo dużą armię nastukał:( namawiam TT na wojnę z Babilonią, ale kombinuje coś innego. Nie wiem czy tą prowokację z atakiem na Ciebie (napisał mi kilka tur temu że chce iść na Zulu przez moje tereny) robił w zmowie z Tobą czy z kimś innym, ale właśnie takie info przesłał po czym odwołał to. Teraz planuje coś innego, mam nadzieję że nie atak na mnie.

trebuch 2013-02-24 17:46:35
jak coś wiesz to daj znać

Forever 2013-02-24 17:54:46
Nic nie wiem, a co do JJ to jak byś uprzedził to bym ze dwie łódki wystrugał i jakieś koniki podesłał a tak to ciężko będzie
Ale za parę tur może zrobię mu niespodziankę ;-)

trebuch 2013-02-24 17:59:30
jeśli nie wiesz to może być dla Ciebie ciekawe, może Ci się ułoży w zrozumiałą układankę co kombinuje TT bo ja nie ograniam:
toyotom
2013-02-24 11:43:03
RagnarImperium Majów mam ochote zawsze na wojne,hehehe,tylko że są troche inne plany.
trebuch
2013-02-24 09:41:38
KatarzynaImperium Malijskie nie masz ochoty przyłączyć się do zabawy w wojne?
trebuch
2013-02-22 18:43:24
KatarzynaImperium Malijskie w jakim celu?
toyotom
2013-02-21 22:47:50
RagnarImperium Majów oki,to tylko prowokacja.
trebuch
2013-02-21 20:47:21
KatarzynaImperium Malijskie a na Zulu to się chcesz sam porywać? nie wygrasz z nim, ma za bogate państwo
trebuch
2013-02-21 20:44:52
KatarzynaImperium Malijskie acha, i jawnych nie zamierzam łamać
trebuch
2013-02-21 20:44:29
KatarzynaImperium Malijskie kurde z Zulu mam pakt, jeśli przepuszcze Twoje wojo to będzie trochę jak złamanie paktu:(
toyotom
2013-02-21 00:24:17
RagnarImperium Majów To na kogo jedziemy?
pakty jawne są aktualne czy do złamania.
Zulu bym zaatakował,przepuść moje wojo.
pierwsze słonie i katapki za 3-4 tury

Forever 2013-02-24 18:05:56
TT tak już ma do mnie piszę że by Ikto napadł Do Ikto pewnie że by poszedł na ciebie i tak dalej ;-)

trebuch 2013-02-24 18:17:30
ale możliwe że chce iść na Itko, niewykluczone. Mi pewnie nie pisał tego bo widzi że mam z nim pakt defensywny

trebuch 2013-03-05 14:28:11
hej, szybko czas leci, znów za 10 tur nam się pakt kończy. Przedłużamy na więcej? Ja jestem chętny, może być do 130-tej tury?

Forever 2013-03-05 15:11:03
no z 10 to przesadziłeś bo zdaje się że mamy do 100 tury a teraz jest 84, ale jak cię to uspokoi to możemy przedłużyć.

trebuch 2013-03-05 15:25:18
nie, chyba mamy 87-ą turę? dziś będzie 88-a więc dlatego zaokrąglam do dziesięciu:)

Forever 2013-03-05 15:41:51
84 jutro 85 na 100%

trebuch 2013-03-05 15:54:35
masz rację, 87 jest w dużym Dyplo. co nie zmienia paktu że i tak chciałbym przedłużyć z Tobą nasz pakt do 130tej conajmniej

Forever 2013-03-06 08:47:28
No tak jak pisałem nie ma sprawy przedłużajmy

wnuczus 

Nieznany

Posted: 2013-09-09, 17:36   

Forever 2013-03-08 10:09:55
Mogę przejść przez twój teren misjonarzem do Greka ??

trebuch 2013-03-08 10:45:17
a Grek się zgadza? jeśli tak to spoko

Forever 2013-03-08 10:53:40
Tak, Grek mnie o to prosił a przez ciebie będzie najszybciej ;-)

Dzięki

Forever 2013-03-29 08:56:52
Możesz zdjąć zemnie punkty szpiegostwa ??
Rozumiem że Ikto sam nie daje rady ale i we dwóch też się nie przebijecie ;-)

trebuch 2013-03-29 09:40:26
to chyba w siebie teraz wrzucę te punkty bo już na wszystkich miałem i każdy chce żebym zdjął:)

Forever 2013-03-29 09:44:29
Rozumiem twoje problemy ale mimo wszystko nalegam na zdjęcie szpiegów zemnie
Z tego co wiem Chiny nie zwracają za bardzo uwagi na to kto ich szpieguję więc może tam daj

trebuch 2013-03-29 10:05:31
chyba go nie spotkałem w grze, zobaczę czy mam taką możliwość

Forever 2013-04-01 10:30:06
Słuchaj widzisz stak Greka w tym mieście na przesmyku ??
Albo gdzieś indziej ?

trebuch 2013-04-01 21:37:53
jeszcze przed chwilą stał na przesmyku angażując moje wojo... zobacze w nast turze czy gdzies się przemieścił. a co, szykuje się na mnie?

Forever 2013-04-01 21:48:42
Nie wiem nabudował woja więc się zastanawiam co zamierza

trebuch 2013-04-01 22:34:43
mówiłeś że macie sojusz i mnie się pytasz?:)

Forever 2013-04-01 22:45:06
Wiesz jak to jest z sojuszami ;-)

This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum