www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jesteś nowy? Kliknij tutaj!    Zgłoś grę Civ6     Zgłos grę Civ5    Zgłoś grę Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMÓWISZ SIĘ NA GRĘ    Na ircu jest users osób. Załaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

Jak bedzie wyglądać podium w D8 ??

Jak bedzie wyglądać podium w D8 ??
1.Barteq 2.Cheos 3.Peter
0%
 0%  [ 0 ]
1.Barteq 2.Peter 3.Cheos
0%
 0%  [ 0 ]
1.Cheos 2.Barteq 3.Peter
22%
 22%  [ 2 ]
1.Cheos 2.Peter 3.Barteq
11%
 11%  [ 1 ]
1.Peter 2.Barteq 3.Cheos
55%
 55%  [ 5 ]
1.Peter 2.Cheos 3.Barteq
0%
 0%  [ 0 ]
inna (podaj jaka)
11%
 11%  [ 1 ]
Voted : 9
Total Votes: 9

Author Message
Bodek 

Nieznany

xfire: bodek01
Helped: 7 times
Piwa: 97/1
starszy chorąży sztabowy  Brązowy order za specjalne zasługi - Zorganizowanie i prowadzanie Dyplo6  Złoty zlotowicz - 7 zlotów  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo 9  I miejsce w Dyplo - Dyplo4  I miejsce w Dyplo - Dyplo4,5  III miejsce w Dyplo - dyplo7  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Wygrany jeden GOTM - 3 wygrane  Złoty gracz w demokrację - GwD2 
Posted: 2013-09-16, 15:48   Jak bedzie wyglądać podium w D8 ??

Ciekaw jestem jak obstawiacie kolejność na podium.
Mogą głosować wszyscy nie tylko gracze
Zobaczymy kto najlepiej rozpracował co się dzieje w grze
Postaw piwo autorowi tego posta

cheos 

HannibalImperium Kartagińczyków

xfire: cheos01
Helped: 4 times
Piwa: 52/118
starszy chorąży sztabowy  Złoty zlotowicz - 6 zlotów  Złoty sponsor KAC - Główny sponsor KAC  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo6  II miejsce w Dyplo - dyplo5  II miejsce w Dyplo - Dyplo8  II miejsce w Dyplo - DyploAnonim  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4,5 
Posted: 2013-09-16, 16:33   

Ja zagłosowałem tak:
1.Peter 2.Barteq 3.Cheos

Chociaż swojego trzeciego miejsca wcale nie jestem pewien.
Peter z Bartqiem się dogadali i nie mam szans na zwycięstwo. Powymieniali się korpami, Peter nawet kombustion nie musi wymyślać bo dostał ropę od Bartqa.
Nie wiem dlaczego Barteq odpuścił pierwsze miejsce.
Miał jedyną szansę gdybym się z Peterem poprztykał a nie mam teraz ochoty wchodzić pod czołgi.
Także będę się przyglądał jak koreański statek leci na Alfa Centauri.
Gratki Peter świetnego zagrania zarówno taktycznego jak i politycznego :padam:

bombel79 

HatszepsutImperium Rzymskie

xfire: bombel79
Helped: 12 times
Piwa: 59/4
generał broni  Brązowy order za specjalne zasługi - Za adminowanie  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo3  II miejsce w Dyplo - Dyplo2  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo8  I miejsce w rankingu FFA  I miejsce w Astro Pucharze - I Astro Puchar  II miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy 
Posted: 2013-09-16, 16:36   

obstawilem podobnie.. gratki peter... choc glownie anty-gratki ida do Bartka... troche to wyglada tak, jakby bartek uwiezyl ze nie ma najmniejszych szans z peterem... a szkoda, bo wg mnie spore szanse mial...

kiedy zaczynamy d9? biore jakas nacje z jednostkami bezsurowcowmi, bo i tak tego surowca miec nie bede :)

Peter 

PeryklesImperium Koreańskie

xfire: peterek
Piwa: 42/12
generał dywizji  Brązowy order za specjalne zasługi  Złoty zlotowicz - 13 zlotów  Srebrny sponsor KAC  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo1  I miejsce w Dyplo - Dyplo2  I miejsce w Dyplo - Dyplo8  II miejsce w Dyplo - Dyplo3  III miejsce w Dyplo - Dyplo4,5  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - dyplo7  III miejsce w Pucharze KAC - I Puchar KAC  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - IV Puchar KAC  Złoty gracz w demokrację - GwD2-kapitan 
Posted: 2013-09-16, 16:59   

Cheos i Bartek - obaj macie po 2 techy mniej odemnie, za to każdy ma 20 miast więcej - naprawdę to ja jestem taki groźny???

No i GA u Cheosa i tylko pięcio członowa koalicja - no naprawde bida aż piszczy, a Shusi to zaraz wyjdzie, że tylko osłabia nacje...
No żeby dawało ze 30 żarcia, to może by coś z tego było pewnie...

bombel79 wrote:
obstawilem podobnie.. gratki peter... choc glownie anty-gratki ida do Bartka... troche to wyglada tak, jakby bartek uwiezyl ze nie ma najmniejszych szans z peterem... a szkoda, bo wg mnie spore szanse mial...

Ta, a Cheos lider to zupełnie się już nie liczy.
Nic a nic.
Czapkę niewidkę założył.
Zaraz wyjdzie jeszcze że sojusznicy to go tylko osłabiają przez to roznoszenie Shusi do wszystkich miast.

cheos wrote:
Także będę się przyglądał jak koreański statek leci na Alfa Centauri.
Gratki Peter świetnego zagrania zarówno taktycznego jak i politycznego

Jak ja nie lubie takiego pitolenia i szukania na siłę głupszych od siebie.
Ale dobra pociągnijmy wątek - czy ten wpis powyżej to jest wasza deklaracja poddania się i uznania mnie za zwyciężcę Dyplo?
Jesli tak to zakładajcie wątek z głosowaniem, oddawajcie głosy i lecimy z nowym draftem, skoro wszystko takie oczywiste :P

Jeśli nie - to jednak "Świstak siedzi i zawija Shusi w sreberka"...

cheos 

starszy chorąży sztabowy  Złoty zlotowicz - 6 zlotów  Złoty sponsor KAC - Główny sponsor KAC  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo6  II miejsce w Dyplo - dyplo5  II miejsce w Dyplo - Dyplo8  II miejsce w Dyplo - DyploAnonim  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4,5 
Posted: 2013-09-16, 17:05   

Ja tam mogę głosować za twoim zwycięstwem i zakończeniem Dyplo. Przynajmniej dopóki jeszcze jestem na pudle :)

E:
Peter wrote:
Cheos i Bartek - obaj macie po 2 techy mniej odemnie, za to każdy ma 20 miast więcej - naprawdę to ja jestem taki groźny???

Do startu statku nie potrzebujesz ani miasta więcej. A produkcji masz 1000 :mlotek: więcej ode mnie na złotym i Bartqa.
Czyli masz jakieś 30% produkcji więcej niż ja z Bartqiem razem wzięci.
A mining to przeta nie tylko u ciebie czyli miast będzie podobnie.

Zakładaj wątek i głosujemy.
Last edited by cheos on 2013-09-16, 17:09; edited 1 time in total  

ponti 

GilgameszImperium Osmańskie

xfire: marchwik
Helped: 9 times
Piwa: 61/68
generał broni  Złoty order za specjalne zasługi - Za adminowanie, Tfurca Gotmuff  Złoty zlotowicz - 10 zlotów  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo6  III miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  III miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  Złoty gracz w demokrację - GwD1-kapitan 
Posted: 2013-09-16, 17:14   

Panowie to skoro chcecie kończyć :tytyty: to zapraszam do tego wątku o D9

http://forum.civilization...forum.php?f=496

-------------------------------------------
Tfurca Gotmuff

Rihiter 

CyrusImperium Indyjskie

Piwa: 102/18
starszy szeregowy  Brązowy zlotowicz - 1 zlot  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  II miejsce w Dyplo - dyplo7  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo Miś 
Posted: 2013-09-16, 17:51   

Ej! A gdzie opcja ze zwycięstwem Wujka Rihitera? Ta ankieta jest tendencyjna!

Dyplo Hymn

cheos 

Posted: 2013-09-16, 17:58   

Rihiter wrote:
Ej! A gdzie opcja ze zwycięstwem Wujka Rihitera? Ta ankieta jest tendencyjna!

Ostatnia opcja. Wpisz i zagłosuj :P

dzia 

Dariusz IImperium Sumeryjskie

xfire: nieotochodzi
Helped: 1
Piwa: 32/19
major  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo8 
Posted: 2013-09-16, 21:20   

Teraz pojadą bombla a potem będzie wojan Peter-Bartek-Cheos,powibijają się i zostane ja z Centem i tu się będzie rozgrywać walka o zwycięstwo;]

Rookie 

Piwa: 8/47
starszy szeregowy  Brązowy zlotowicz - 1  zlot  Przeżycie w Dyplo - Dyplo Miś 2 
Posted: 2013-09-17, 15:31   

GO GO GO Dzia !!! to jest duch walki :padam:

Bodek 

Nieznany

starszy chorąży sztabowy  Brązowy order za specjalne zasługi - Zorganizowanie i prowadzanie Dyplo6  Złoty zlotowicz - 7 zlotów  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo 9  I miejsce w Dyplo - Dyplo4  I miejsce w Dyplo - Dyplo4,5  III miejsce w Dyplo - dyplo7  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Wygrany jeden GOTM - 3 wygrane  Złoty gracz w demokrację - GwD2 
Posted: 2013-10-09, 22:39   

No i jak widać nikt z Was nie obstawił prawidłowej kolejności
ehhh

była wręcz oczywista :P (przynajmniej z góry)

cheos 

Posted: 2013-10-09, 22:59   

Opcja 1.Peter 2.Barteq 3.Cheos była bardziej realna gdybyśmy pograli dalej.

Bodek 

Nieznany

Posted: 2013-10-09, 23:10   

cheos wrote:
Opcja 1.Peter 2.Barteq 3.Cheos była bardziej realna gdybyśmy pograli dalej.

EHH Cheos Cheos
absolutnie NIE :P

Sushi tak przepakowane surowcami pompowało Cię (sztucznie) w punktach przeokrutnie. Za kulturkę i populację gnałeś jak dziki
CO było bardzo Peterowi na rękę taki farbowany lider ale w punktach wygląda groźnie

Nie było szans aby Cię ktokolwiek wyprzedził w punktach, nawet Peter a Bartqu nie wspominając.
Co do ofensywy (super wątpliwej) to mooooże by Tobei jakieś miast gdzieś spalili , a może nawet by nie dotarli.
Barteq sam niewiele byłby w stanie zrobić, utnknąłby gdzieś w pacie a jakby poszedł o krok za daleko to utraciłby całą armię w jednej bitwie (jak niektózy ostatnio :P )
w erze kolei i bombowców bardzo łatwo jest wtopić armię bez ostrzeżenia

A Peter zapewne nawet by się do Ciebie nie pchał, bo i po co ??
Daleko, nie ma bezpośredniej granicy, w niczym nie zagrażasz w jego zwycięstwie, spokojnie dokończyłby statek a z nudów jak obstawiam
dla odmiany .....
tak żeby coś urozmaicić ....
zlałby Bombla :rotfl:

Zresztą statek odlatywał szybciej niż przypuszczacie
Korea właśnie oddaliła złot wiek
12 turowy złoty wiek
najdroższe techy brałby w 2 no max 3 turki
czyli do końca GA miałby komplet techów i większość statku ready

Gdzie ty Cheos miałbyś w tym czasie natracić tyle punktów aby Cię ktokolwiek na punkty przegonił ???????

cheos 

Posted: 2013-10-10, 02:21   

Może i faktycznie jakby Peter nie przyszedł, przypłynął i przyleciał jednocześnie to Barteq raczej jednego miasta nie miał szansy mi spalić. Może coś Whiteye albo Itka.
Peter jakby się uparł to mógł coś zaszkodzić ale już strój kosmo szykował to i po co :]

E:
Quote:
Co do ofensywy (super wątpliwej) to mooooże by Tobei jakieś miast gdzieś spalili , a może nawet by nie dotarli.

Ofensywa była bardzo przemyślana i wyliczona co do tury. To była moja jedyna szansa na wygraną, która niestety nie wyszła.
Całe te zamieszanie było po to aby podrzucić kukułcze Sumerowi. Podrzuciłem mu do dwóch miast relę ale niestety niepotrzebnie spaliłem miasto z latarnią. Tam też mogłem i może by się złapał.
W następnej turze było głosowanie i miało być nad zwycięstwem Papieskim, nikt by już nic z tym nie zrobił przy mojej i sojuszników populacji :papa2:
Musiałem spróbować chwytu "na Rudiego" bo bym nie mógł spać po nocy :P
Last edited by cheos on 2013-10-10, 02:32; edited 1 time in total  

Peter 

PeryklesImperium Koreańskie

xfire: peterek
Piwa: 42/12
generał dywizji  Brązowy order za specjalne zasługi  Złoty zlotowicz - 13 zlotów  Srebrny sponsor KAC  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo1  I miejsce w Dyplo - Dyplo2  I miejsce w Dyplo - Dyplo8  II miejsce w Dyplo - Dyplo3  III miejsce w Dyplo - Dyplo4,5  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - dyplo7  III miejsce w Pucharze KAC - I Puchar KAC  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - IV Puchar KAC  Złoty gracz w demokrację - GwD2-kapitan 
Posted: 2013-10-10, 07:30   

cheos wrote:
Całe te zamieszanie było po to aby podrzucić kukułcze Sumerowi

Było zabezpieczone - od początku wiedziałem że ten atak jest tylko i wyłącznie w tym celu.
Raz że Dzia było poinformowany, dwa że wyłączyłem pałac dokładnie w następnej turze po pierwszym zdobytym mieście Dzia (wiem, wiem lubię ryzyko i powinienem wyłączyć w turze ataku, ale chciałem żeby działał jak najdłużej co utrwalało Cheosa w atakowaniu i jednocześnie zaprzepaszczaniu ONZ).

cheos wrote:
To była moja jedyna szansa na wygraną,

Trzy litery Cheos - O N Z.
I to ja bym musiał wściekle atakować żeby Wam populacje zmniejszać do głosowania (a i tak obstawiam że nie dałbym rady, bo spokojnie byście armią stali i czekali na moje podejście).

Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum