www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jesteś nowy? Kliknij tutaj!    Zgłoś grę Civ6     Zgłos grę Civ5    Zgłoś grę Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMÓWISZ SIĘ NA GRĘ    Na ircu jest users osób. Załaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

Złoty medal Stocha
Author Message
ScoobyDoo 

xfire: scoobydoopl
Helped: 7 times
Piwa: 88/76
generał dywizji  Złoty zlotowicz - 5 zlotów  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - dyplo7  III miejsce w Dyplo - Dyplo XIII  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo Miś  III miejsce w Pucharze KAC - II Puchar Kac Civ5  Wygrany jeden GOTM - 1 wygrana  III miejsce w rankingu FFA 
Posted: 2014-02-09, 20:40   Złoty medal Stocha

Zwycięstwo na olimpiadzie i to w takim stylu i na dodatek w Rosji!.
Wielki szacun dla Kamila i całej polskiej ekipy oraz trenera.

Ale hymnu nie słyszałem, nowa tradycja czy nigdy nie było na zimowej?

P.S.
Pewnie będzie drugi do kompletu, bo to był nokaut.
Postaw piwo autorowi tego posta

Shaka[D14]

Piwa: 60/18
plutonowy  Brązowy zlotowicz - 1 zlot  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Mini turnieju w Civilization IV - I Mini turniej 
Reprimends:
 6/3/6
Posted: 2014-02-09, 20:43   

Będzie hymn jak będą medale rozdawali

Peter 

xfire: peterek
Helped: 12 times
Piwa: 44/13
generał dywizji  Brązowy order za specjalne zasługi  Złoty zlotowicz - 13 zlotów  Srebrny sponsor KAC  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo1  I miejsce w Dyplo - Dyplo2  I miejsce w Dyplo - Dyplo8  II miejsce w Dyplo - Dyplo3  III miejsce w Dyplo - Dyplo4,5  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - dyplo7  III miejsce w Pucharze KAC - I Puchar KAC  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - IV Puchar KAC  Złoty gracz w demokrację - GwD2-kapitan 
Posted: 2014-02-09, 20:47   

ScoobyDoo wrote:
i na dodatek w Rosji!.

Wow.
Bo w USA to by się tak nie liczył ;)

ScoobyDoo wrote:
Ale hymnu nie słyszałem, nowa tradycja czy nigdy nie było na zimowej?

Spisek :)
Last edited by Peter on 2014-02-09, 20:47; edited 1 time in total  

ScoobyDoo 

generał dywizji  Złoty zlotowicz - 5 zlotów  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - dyplo7  III miejsce w Dyplo - Dyplo XIII  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo Miś  III miejsce w Pucharze KAC - II Puchar Kac Civ5  Wygrany jeden GOTM - 1 wygrana  III miejsce w rankingu FFA 
Posted: 2014-02-09, 20:56   

Peter wrote:
Wow.
Bo w USA to by się tak nie liczył ;)

:) , z opowieści pamiętam jak z czasów ZSRR, Kozakiewicz pokazał gest przesyłający pozdrowenia dla radzieckiej publiczności w Moskwie 1980.
Jak tam któremuś otworzyli bramę aby dalej rzucił w rzucie oszczepem.

Do Rosjan nic mam, ale dobrze jest wygrawać szczególnie na ich boisku ( lub z ich zawodnikami) w dyscyplinach sportowych (podobnie tyczy się to Niemców).

Nefliqus 

Helped: 5 times
Piwa: 51/67
podpułkownik  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Pucharze KAC - I Puchar Kac Civ5 
Reprimends:
 3/3/6
Posted: 2014-02-09, 21:11   

Ten medal ocali Tajnera przed wredną Kowalczyk o której nie można nic krytycznego powiedzieć bo zaraz strzela focha.
Bardzo się cieszę z medalu Stocha. Gratulacje.

Lary33 

xfire: lary33
Helped: 6 times
Piwa: 35/27
generał dywizji  Brązowy zlotowicz - 2 zloty  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Dyplo - Dyplo6  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo XIII  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo5 
Reprimends:
 1/3/6
Posted: 2014-02-09, 21:34   

Od Kowalczyk to wara. Od zawsze byłą traktowana po macoszemu. Dopiero ze 3 lata temu to się zmieniło. wcześniej to same ochłapy dostwałą i prawie zero pomocy ze strony związku. Dziewczyna przybiegła 5 czyli lepiej niż na poprzedniej olimpiadze na tym dystansie i okazało się później ze ze złąmana kościaw stopie. no super. Niech się Tajner lepiej zajmie nowa dupa , ta pakistanku czy jak jej tam

bombel79 

xfire: bombel79
Helped: 12 times
Piwa: 64/4
generał broni  Brązowy order za specjalne zasługi - Za adminowanie  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo3  II miejsce w Dyplo - Dyplo2  Przeżycie w Dyplo - Dyplo XIII  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo8  I miejsce w rankingu FFA  I miejsce w Astro Pucharze - I Astro Puchar  II miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy 
Posted: 2014-02-09, 21:40   

Lary, Kowalczyk w mojej opinii to zla kobieta - mimo ze reprezentuje Polske, to jakos nie ma mojej sympatii... pewnei zlamala stope zeby miec wytlumaczenie :)

PS
Bioerdalen zdobyl zoto????

PS2
a Stoch zmiazdzyl rywali, jest duza szansa na jeszcze 1-2 medale w skokach...

Lary33 

generał dywizji  Brązowy zlotowicz - 2 zloty  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Dyplo - Dyplo6  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo XIII  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo5 
Reprimends:
 1/3/6
Posted: 2014-02-09, 21:42   

to ze ma charakter to dobrze. gdyby nie to nie było by kowalczyk wcale ( narcIRKI) .ZWIAZEJ IE DAWAŁWOGÓLE KASY NA TA DYSCYPLINE. tYLKO OILNY CHARAKTER DOPROWADZIŁ JA DO TEGO MIEJSCA , W KTÓYM TERAZ JEST. a TERAZ TAJNER SIE WOZI NA EJEJ SUKCESACH /

Nefliqus 

Helped: 5 times
Piwa: 51/67
podpułkownik  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Pucharze KAC - I Puchar Kac Civ5 
Reprimends:
 3/3/6
Posted: 2014-02-09, 22:07   

Lary33 wrote:
Od Kowalczyk to wara. Od zawsze byłą traktowana po macoszemu. Dopiero ze 3 lata temu to się zmieniło. wcześniej to same ochłapy dostwałą i prawie zero pomocy ze strony związku. Dziewczyna przybiegła 5 czyli lepiej niż na poprzedniej olimpiadze na tym dystansie i okazało się później ze ze złąmana kościaw stopie. no super. Niech się Tajner lepiej zajmie nowa dupa , ta pakistanku czy jak jej tam

Jakie wara? Po macoszemu? A 1,5 mln złotych wydane z naszych podatków na jej indywidualne przygotowania do olimpiady to niby nic! Jak ktoś ma złamaną stopę to po prostu nie startuje! Ona po prostu nie umie przegrywać i jak jej nie wyjdzie bo ktoś okazuje się być lepszy od niej (tu mam pecha bo akurat żyje w erze wybitnej narciarki) to robi koło siebie zadymę. Tajner nic złego nie powiedział tylko stwierdził fakt ale ona musiała zrobić awanturę jak zawsze gdy przegrywa. Po prostu żenada.
Last edited by Nefliqus on 2014-02-09, 22:09; edited 1 time in total  

ScoobyDoo 

Posted: 2014-02-09, 22:26   

Nefliqus wrote:

Od Kowalczyk to wara.

Zgadzam się. Kobieta ma zdrowie, tak harować przez tyle lat-szacun, praktycznie jako jedyna Polka/Polak w narciastwie się liczy na przestrzeni kilkunastu? lat.
Wybic się w Polsce gdzie bieganie nie jest popularne to trzeba masę konsekewncji, talentu itd.
1.5 mlnto co to jest? Ja tu szansa na medal jest duża. To wybitny talent, niespotykane wcześniej w Polsce w tej dyscyplinie.

Najlpepszych powinno się jeszcze bardziej promować, bo oni (tak jak Małysz) mogą całą dyscyplinę ruszyć do przodu.

A że jest twarda i ostra? Cóż, gdyby taka nie byłą mistrzynią by nie została. :)

Bobek1971 

xfire: bobek1971mie
Helped: 8 times
Piwa: 87/362
generał broni  Brązowy order za specjalne zasługi - Astro Puchat, Kalendarium Dyplo 5, grafiki, random  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo XIII  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4,5  II miejsce w sezonie GOTM - I sezon Ironman  III miejsce w sezonie GOTM - I sezon Maxman  III miejsce w sezonie GOTM - II sezon Ironman  III miejsce w sezonie GOTM - II sezon Maxman  Złoty gracz w demokrację - GwD1  Złoty gracz w demokrację - GwD2 
Posted: 2014-02-09, 22:34   

Tu masz rację Scooby.
Gratki dla Stocha..tak jak mówicie mogą byc ze skoczni jeszcze z 2 medale...druzynowo skacza na obu skoczniach?

Lary33 

Reprimends:
 1/3/6
Posted: 2014-02-09, 22:47   

Nefliqus wrote:
Lary33 wrote:

Jakie wara? Po macoszemu? A 1,5 mln złotych wydane z naszych podatków na jej indywidualne przygotowania do olimpiady to niby nic! Jak ktoś ma złamaną stopę to po prostu nie startuje! Ona po prostu nie umie przegrywać i jak jej nie wyjdzie bo ktoś okazuje się być lepszy od niej (tu mam pecha bo akurat żyje w erze wybitnej narciarki) to robi koło siebie zadymę. Tajner nic złego nie powiedział tylko stwierdził fakt ale ona musiała zrobić awanturę jak zawsze gdy przegrywa. Po prostu żenada.

nefe a kto powiedział ze ona ma w biegu łączonym zdobyc medal? Kiedys zdobyła??? Na olimpiadze lub mistrzostwach świata? Troche trzeba się interesować a dopiero potem najeżdzac. Efe uprawiałęs wyczynowo jakiś sport? Tak się skalda ze ja tak przez 4 lata w klubie 7 dni w tygodniu trening. wykurwiscie ciężkie obozy sportowe . tylko mogę sobie wyobrazić jak ciezka prace ona wykonuje.
Last edited by Lary33 on 2014-02-09, 22:49; edited 1 time in total  

itkovian 

Helped: 3 times
Piwa: 31/27
starszy chorąży sztabowy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  III miejsce w Dyplo - Dyplo Miś 2  Przeżycie w Dyplo - Dyplo8  Przeżycie w Dyplo - DyploMiś3 
Posted: 2014-02-09, 22:50   

Nie mam nic do Kowalczyk ale Związek ma kasy tyle ile ma i co robi Tajner inwestuje w to co najwiecej ludzi oglada żeby było więcej kasy ,dla J.Kowalczyk niestety biegi nie są tak widowiskowe ja skoki.

Napisze tak wara od Tajnera bo wczęsniej to trzeba bylo liczyć na samorodne talenty typu Kowlaczyk ,Małysz teraz mamy taką baze treningową dla skoczków na poziomie najlepszych stąd wyniki ,bedzie więcej kasy rozbuja inne dyscypliny co było wczęsniej nic teraz na kolejnej olimpiadzie zimowej zdobywamy medale gdy wcześniej do Turynu mieliśmy ich 3. Potem Turyn 2 Vancuver 5 ,zobaczymy jak w Soczi .

Moim zdaniem Tajnera bronią wyniki a z kim sypia to jego sprawa.........

Dla mnie ważne jest że facet coś robi i wie jak to zrobić żeby było efekty ,jak wybrał kruczka na trenera to psy na nim wieszali...

Last edited by itkovian on 2014-02-09, 23:03; edited 1 time in total  

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
ScoobyDoo
ScoobyDoo 

Posted: 2014-02-09, 23:04   

Itko ma browar, trzeba wspierać leaderów.
Bo jak są sukcesy ( a dyscyplina jest medialna)to są sponsorzy, kasy, zainteresowanie it
Lary33 wrote:
Efe uprawiałęs wyczynowo jakiś sport?

Larry jak dobrze zrozumialem to pisełeś do Nefa, nie do Efe :niepewny:

Co do zawodowego uprawiania sportu, to jest to jak pisze larry.
Ja nie uprawiałem zawodowo, ale mogę to sobie wyobrazić, szczególne ten wytrzymałościowy.
basen znam z autopsji, po 45 min ciaglego pływanie to już zygałem. Nudne, powtarzalne, i cały czas walka o sekundy. Flaki z olejem.

Rudi2

xfire: rudi22222
Piwa: 216/71
generał dywizji  Srebrny zlotowicz - 3 zloty  Brązowy sponsor KAC  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo5  II miejsce w Dyplo - Dyplo4,5  III miejsce w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  I miejsce w sezonie GOTM - I sezon Ironman  II miejsce w sezonie GOTM - I sezon Maxman  II miejsce w sezonie GOTM - II sezon Ironman  II miejsce w sezonie GOTM - II sezon Maxman  Wygrany jeden GOTM - 12 wygranych 
Posted: 2014-02-10, 01:21   

Ja tam nie wiem co powiedział Tajner a co Kowalczyk ale jeśli Justynka grymasi to wystarczająco mocno sobie na to grymaszenie zapracowała i wolno jej.
Gdybym to ja zaliczył takie sukcesy to byłbym tak nadęty i zarozumiały, że nawet z wami bym nie gadał szaraczki. Niestety wiele mi brakuje do mistrzów więc się kiszę z takim zawistaniakami jak wy :P

;)

Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum