www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jesteś nowy? Kliknij tutaj!    Zgłoś grę Civ6     Zgłos grę Civ5    Zgłoś grę Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMÓWISZ SIĘ NA GRĘ    Na ircu jest users osób. Załaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

Podsumowanie poległych nacji
Author Message
Peter 

Nieznany

xfire: peterek
Helped: 12 times
Piwa: 44/13
generał dywizji  Brązowy order za specjalne zasługi  Złoty zlotowicz - 13 zlotów  Srebrny sponsor KAC  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo1  I miejsce w Dyplo - Dyplo2  I miejsce w Dyplo - Dyplo8  II miejsce w Dyplo - Dyplo3  III miejsce w Dyplo - Dyplo4,5  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - dyplo7  III miejsce w Pucharze KAC - I Puchar KAC  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - IV Puchar KAC  Złoty gracz w demokrację - GwD2-kapitan 
Posted: 2014-03-16, 12:46   Podsumowanie poległych nacji

Jak na razie to o poległych nacjach nie ma się co rozpisywać za bardzo bo padły bardzo prozaicznie (rela, cud, cud, zdrada), więc wszystkie w zbiorowym wątku (mogile) umieszczam.

1. Trevis (Korea)
Nieoczekiwany lider, minimalnie wyprzedził faworyta Bombla.

Historia jest bardzo krótka.
Zamiast wymyślić axy kolega wymyślał rele i to nie medytacje (która była już zabrana przez Rihitera) a droższy politeizm.
Drogi tech i jasny sygnał dla sąsiadów, że nacja jest bezbronna.
Tuż obok był Ponti i Cent. Cent z nacją agresywną (Japonia) i... okazało się, że agresywne axy jednak dają radę nie agresywnym warriorom ;)
Jak wyjaśnił Trevis - zbyt duże zaufanie do tego, że jest bunkier oraz skoro jest palenie miast to podboje się nie opłacają dlatego zrobił sobie simcity.

Ciekawym akcentem było pobudowanie łodzią sieci na rybkach w ostatnich tura walk gdy było już wiadomo że nacja padnie...
Cent nie protestował;)

2. Bombel (Mali)
Walił w stona.

I to tak walił w tego stona, że 4 workerów (jeden wyprodukowany) ścinało lasy na ten cud.
Spinka na cudaka była maksymalna. Do tego stopnia, że brąz nie został podpięty (nawet las na nim nie był wycięty co wypatrzył Cheos i poszło).

Wspólny wjazd Cheosa (Etiopia) i Forka (Zulus) szybko odparował Mali, którzy nawet coś tam próbowali się bronić i w końcu byli uprzejmi podpiąć brąz i ściąć parę axów ale to już łabędzi śpiew.

Oczywiście Skirmów Bombel nie wymyślił ;)
Co ciekawe nikt nawet nie zagrażał Bomblowi w zbudowaniu stona. Budowała jedna (może dwie) osoby i to bardzo wolno (byli bez brązu i nie mogli ciąć lasów).

Dodatkowa ciekawostka jest jeszcze taka, iż Bombel z Cheosem jako pierwsi pokonali miasto barbów samymi warriorami.
Cheos nie protestował na to, że miał otwartą drogę do podboju (już taka tradycja powoli nawiązująca do budowy dróg swego czasu do siebie).

3. Plewan (Inka)
Finansowa nacja z Kolosusem czyli jak to cudze bogactwo kłuje w oczy ;)

Inka to nacja nad którą się zastanawiałem czy jej nie zbanować jako zbyt silna.
"Wojownik Keczua" mający bonus do archerów idealnie nadawał sie na tej mapie do rusha co najmniej na barby.
I Plewan tak zaczął. Postawił 2 miasta, a trzecie miało być po spaleniu barbów. Niestety poranił sporo jednostek na miśkach (a nie musiał), zdrowymi się zebrał i też się nie spieszył na maxa... a każda tura była mega cenna - barbom rosła kultura i bonus za fortyfikacje.
Plewan nie dał rady wyciągnąć jednego z archerów barbów (zwiadowce trzeba było podstawić) i zrezygnował z ataku.

Następnie przysnął. W tym czasie Haram (Maya) bardzo ładnie się rozwinął i rozpoczał atak na wspólne miasto barbów i przejęcie terenu.
Plewan miałby bardzo ciepło gdyby nie randowm, który wykosił zdaje się 4 axy Harama, co wtedy było potężną siłą militarną.
I tak dobijając resztki Plewan przeją teren miasta barbów.
Następnie klasyka gatunku czyli rozwojowiec na maxa. Na piechotę metal casting i Kolos. Jako fin 4 kasy z wody. Do tego ciśnięcie na wielkiego inżyniera i kolejny cudak byłby do wyboru.

Niestety militarnie pare axów i tyle (zupełnie brak spirów).
Forever nie podpinał koni i to pewnie uśpiło Plewana, który dopiero się zdziwił widząc pędzące stado chariotów z impami. Jak się okazało Charioty można produkować nie mając własnych koni tylko darowane od sojusznika...

Wspólne wejście Forevera i Wnuczusia (zastępstwo za Harma) i nacja odparowana błyskawicznie.
Inkowie dali radę jeszcze setem uciec na wyspę ale świadomie nie założył Plewan miasta poddając się eutanazji.
A szkoda bo mając trimery mógł swym wrogom naprawdę sporo krwi napsuć ;)
Forever i Wnuczuś nie protestowali, że nie założył tego miasta na wyspie ;)

4. Raptorus (Sumeria)
Żył sobie spokojnie.
Pobudował wielki mur.

Jedna mala wojenka z Rihiterem, zawarcie pokoju, amigos, amigos, wspólna akcja w zdobywanie miasta barbów na środku i wjazd Rihitera gdy główne siły daleko, daleko, daleko...
Wojna mogła być błyskawiczna ale szpieg Rihitera padł przy odcinaniu brązu, więc spalenie wszystkich miast na około i została zabunkrowana stolica i wracające ze środka jednostki...
Szybko jednak pojawiły się katapki u Rihitera i pozamiatane.

Raptorus dał się najzwyczajniej w świecie nabrać na sojusz z Rihiterem.
Niestety brak ogrania w Dyplo, nadmierne zaufanie i zguba gotowa... Ponoć co nie zabija to wzmacnia. W kolejnej edycji Raptorus może mieć już trochę większą awersję do zawierania sojuszu z Rihiterem ;)
Rihiter oczywiście nie protestował przeciwko takiemu sojuszowi ;)

5. Toyotom (Persja)
Dokarmianie zwierząt jest karalne ;)

TT na początku dokarmił misie dwoma workerami.
Mając tak wypasioną nacje można sobie pozwolić na podniesienie poprzeczki ;)
Niestety poprzeczka okazała się jednak trochę za wysoko zawieszona.

Jednym workerem podpięcie koni trwało ddłłłuuugggggooooooooo... wycięcie lasku na imortale też długo.
Trochę nacja sie porozwijała ale że szło wolno to przyszedł Scooby rozgrzany wojennymi doznaniami na froncie z Rihiterem i dał rade jakoś tymi swoimi agresywnymi axami ;)

TT uciekł na wyspy, troszkę tam się porozwijał ale Scooby "Pogromca warriorów" po prawie zwycięskiej bitwie z Efe, przypłynął i dobił.

Moim zdaniem najlepsza nacja na tą mapę.
Wyraźny brak doświadczenia TT.

6. Ponti (Niemcy)
Prawdziwy mężczyzna nie je miodu, prawdziwy mężczyzna żuje pszczoły!
A puszczanie zwiadu przed atakującym wojskiem jest dla zupełnych mięczaków ;)

Początek dyplomatycznie niezły gdyż bez strat wytargowana połowa terenów po Trevisie (od Centa).
Rozwojowo jednak gorzej bo ani wyspy, ani środek, a nawet miasta barbów bardzo powoli...
Plan był na spokojne rozwinięcie się na startówce (!!!) i wykorzystanie filozofa do zrobienia dwóch artystów i przy ich pomocy opanowania środka.
W grze 1 vs. 1 nawet jeden artysta działa rewelacyjnie ale w dyplo?
Artysta niech da 3 kratki kultury a nawet i jakby było ich 5 to i tak połączone siły kilku graczy mogą sobie pozwolić na przeczłapanie tego po krateczce.
Dużo ważniejsi od artystów jak się okazuje byli sojusznicy.
A dyplomacje Ponti położył gdyż grał z doskoku robiąc ekstra szybko turki.
A przeciwnik nadciągnął kupą.

Był już dobry moment gdy ruszył na pomoc Rudiemu i zaatakował Gryza, który został wzięty w dwa ognie.
Niestety po zdobyciu granicznego miasta Ponti się zatrzymał (???!!!).
Poczekał aż zakończy się wojna z Rudim (aż zjadą Rudiego) i... zaatakował ponownie i... bez zwiadu wprost pod połączone i wyleczone siły pacyfikacyjne, które walczyły z Rudim !!!!!!!!!!!! (konkretnie Gryz, Trebuch, Cholernik i Whiteye, bez Bodka - chyba nikogo nie pominąłem?).
Jeden strzał i po armii.
Później dobijanie i bratnia pomoc Centa i Cheosa (czyli atak z drugiej strony żeby przejąć teren).

Gra na pół gwizdka a może nawet i mniej.
I ten zupełny brak zwiadu, jak żucie pszczół ;)

I taka moja mała punktacja ;)

Cent +1 (Trevis) +0,05 (Ponti)
Rihiter +1 (Raptorus)
Sccoby +1 (Toyotom)
Forever +0,5 (Bombel) +0,5 (Plewan)
Cheos +0,5 (Bombel) +0,05 (Ponti)
Wnuczuś +0,5 (Plewan)
Gryz +0,3 (Ponti)
Trebuch +0,3 (Ponti)
Whiteye +0,15 (Ponti)
Cholernik +0,15 (Ponti)

Last edited by Peter on 2014-05-17, 20:11; edited 1 time in total  
Postaw piwo autorowi tego posta

Więcej szczegółów
Wystawiono 4 piw(a):
ScoobyDoo, Forever, cheos, Rookie
ScoobyDoo 

HammurabiImperium Babilońskie

xfire: scoobydoopl
Helped: 7 times
Piwa: 88/76
generał dywizji  Złoty zlotowicz - 5 zlotów  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - dyplo7  III miejsce w Dyplo - Dyplo XIII  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo Miś  III miejsce w Pucharze KAC - II Puchar Kac Civ5  Wygrany jeden GOTM - 1 wygrana  III miejsce w rankingu FFA 
Posted: 2014-03-16, 13:24   

Peter wrote:

Cheos nie protestował na to, że miał otwartą drogę do podboju (już taka tradycja powoli nawiązująca do budowy dróg swego czasu do siebie).

Epicke :rotfl: ,
BTW, jak ktos nie wie (a pewnie dużo osób) to w którymś dyplo (d4?), bombel robił drogę dla sojusznika a ten mu pomógł kosą :D (nie wiem czy to nie cheos tak pięknie zagrał)

Rihiter 

SulejmanImperium Osmańskie

Piwa: 134/18
starszy szeregowy  Brązowy zlotowicz - 1 zlot  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  II miejsce w Dyplo - Dyplo XIV  II miejsce w Dyplo - dyplo7  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo Miś 
Posted: 2014-03-16, 13:55   Re: Podsumowanie poległych nacji

Peter wrote:
Wojna mogła być błyskawiczna ale szpieg Rihitera padł przy odcinaniu brązu,

Oj, było nawet zabawniej. Jakby szpieg padł przy odcinaniu brązu (szanse porażki koło 25-30%) to bym taki obrót losu zrozumiał. Ale szpieg padł mi 1 turę przed odcinaniem brązu, 1 turę przed wjazdem - po prostu wpadł. Szanse na to wynosiły <1%. I to mogę obiektywnie określić jako duży niefart.

Peter wrote:
Raptorus dał się najzwyczajniej w świecie nabrać na sojusz z Rihiterem.

Ślicznie mnie Peter reklamujesz. Ślicznie. :)
Ale jako Admin widzący wszystko z góry mógłbyś też wspomnieć o drobnym fakcie, że Rapek to leciał w kule aż miło. Ta drobna wojna, która była na początku to efekt tego, że złamał ustalenia dotyczące stawiania miast na granicy, na miejscówce po barbach. Najzwyczajniej w świecie pomimo odmiennych ustaleń walnął miasto na bananach - i musiało spłonąć. Jednak jak ktoś po takim wstępie do wzajemnych relacji później udaje, że się przecież nic nie stało i bądźmy best friends... to sorry. Co się stanie dalej każdy wie.

To czego Rapek powinien się po D9 nauczyć to fakt, że jak z kimś walisz w kule to nie spodziewaj się, że druga strona będzie kryształowa.

Dyplo Hymn

Forever 

CzakaImperium Zulusów

Helped: 2 times
Piwa: 50/46
starszy chorąży sztabowy  Brązowy zlotowicz - 1 zlot  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  I miejsce w Pucharze KAC - I Puchar Kac Civ5  Wygrany jeden GOTM - 1 wygrana 
Posted: 2014-03-16, 14:04   Re: Podsumowanie poległych nacji

Rihiter wrote:
Peter wrote:
Wojna mogła być błyskawiczna ale szpieg Rihitera padł przy odcinaniu brązu,

Oj, było nawet zabawniej. Jakby szpieg padł przy odcinaniu brązu (szanse porażki koło 25-30%) to bym taki obrót losu zrozumiał. Ale szpieg padł mi 1 turę przed odcinaniem brązu, 1 turę przed wjazdem - po prostu wpadł. Szanse na to wynosiły <1%. I to mogę obiektywnie określić jako duży niefart.
.

Pocieszę cię że nie tobie jednemu
Mój u Plewana cały czas się pilnował i stał po za kulturą i 2 tury przed wojną chciałem na turę wejść żeby zobaczyć co tam pod Wnuczka granicą stoi i ... pach szpiega nie ma
Dosłownie w pierwszej turze w cudzych granicach padł :szok: :przestraszony:

cheos 

Zera JaykobImperium Etiopskie

xfire: cheos01
Helped: 4 times
Piwa: 53/122
starszy chorąży sztabowy  Złoty zlotowicz - 6 zlotów  Złoty sponsor KAC - Główny sponsor KAC  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo6  II miejsce w Dyplo - dyplo5  II miejsce w Dyplo - Dyplo8  II miejsce w Dyplo - DyploAnonim  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4,5 
Posted: 2014-03-16, 18:12   

A mój szpieg na szczęście ma się dobrze :)
Cały czas monitorował podłączanie brązu przez Bombelka a teraz jest gdzieś daleko w świecie :hyhy:

Raptorous

GilgameszImperium Sumeryjskie

xfire: raptorous26
Piwa: 25/17
starszy szeregowy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  III miejsce w Dyplo - DyploMiś3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo XIII 
Posted: 2014-03-16, 22:18   

Rihiter mała uwaga ...piszesz o jakimś Rapku..nie znam takiej osoby.
Używam nicka Raptorous to chyba po to żeby tak się do mnie zwracać..Peterowi wybacze bo Raptorus to jeszcze ujdzie.
Co do lecenia w kulki Admin nie napisał więc nie wiem z skąd u Rihitera takie stwierdzenie.
Co do podsumowania nacji to dodam parę słów jak ja widziałem moją grę.
Pierwsza wojna z Rihiterem nie poszła dobrze..ale zdobył na niej miejscówkę na górce i jednocześnie bazę wypadową przeciw mnie w późniejszym okresie. Powodem takie sytuacji był błąd z mojej strony..niedoceniłem że barbom skoczy kultura i przez to nie skasowałem archera ..który skosił mojego wara, jednocześnie później straciłem 2 sepy na jednego archera ..random nie dopisał, właściwie to straciłem 3 sepy bo ten 3 to był ranny tak że zostało mu mało zycia więc bez problemów Rihiter go skasował.

Co do Muru to dobrze zaplanowałem budowę..chciałem mieć ochronę przed barabmi i dodatkowo mieć szybko generała z bonusem od cudaka.
Po drugie w armii byłem w czołówce 4 miejsce więc mogłem sobie na to pozwolić.
W 51 t 1960 bc zacząłem budowę koniec w 59 t- 1640 bc.

Kolejny mój chyba najważniejszy błąd to wysłanie szpiega nie do Rihitera tylko do Larrego a zginął u Bobka niestety.
Gdybym miał u Rihitera zauważyłbym jego liczbę rydwanów i pościnałbym spiry. Sądziłem że czujka war w stolicy wystarczy ...myliłem się.

Kolejny problem z randomem ..na longu straciłem 2 sepy 2xCR bez strat...firsty chyba załatwiły sprawę bo nawet go nie drasnąłem.

Wreszcie ostatnia sprawa..nie miałem farta z Wielkim bo dostałem naukowca...a nie Szpiega więc próbowałem uciec na wyspy ale nie znalazłem zrozumienia u mogeo adwersarza.

Tak zrobiłbym inaczej i jeszcze Rihiter by się pomęczył.
Brak pomocy od sąsiadów to kolejna przyczyna i oczywiście brak doświadczenia w Dyplo.
Last edited by Raptorous on 2014-03-16, 22:21; edited 1 time in total  

Rihiter 

SulejmanImperium Osmańskie

Piwa: 134/18
starszy szeregowy  Brązowy zlotowicz - 1 zlot  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  II miejsce w Dyplo - Dyplo XIV  II miejsce w Dyplo - dyplo7  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo Miś 
Posted: 2014-03-16, 22:40   

Miałeś na wyspy płynąć i miałeś na to zgodę. Nawet to zaczęliśmy realizować. Niestety jednak złamałeś 2 z 2 ustaleń jak mieliśmy, więc Cię wyzerowałem. Łamanie ustaleń, a później udawanie pokrzywdzonego masz chyba we krwi. :)

Rapek to zwykłe zdrobnienie. Już się tak z o to nie unoś. Tak samo wiele osób nie pisze Rihiter tylko Rihi, a Lary nawet Riczi pisze. :) Rozumiem, że tak jest wygodniej i szybciej, a do tego pocieszniej i się nie gniewam. Więc o tego Rapka nie musisz takiego focha strzelać.

Dyplo Hymn

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Maiar
Centurion 

TokugawaImperium Japońskie

Helped: 9 times
Piwa: 51/22
generał broni  Srebrny zlotowicz - 3 zloty  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4  Przeżycie w Dyplo - dyplo7  Przeżycie w Dyplo - Dyplo8  I miejsce w Pucharze KAC - II Puchar Kac CIV5  III miejsce w Pucharze KAC - I Puchar Kac Civ5  II miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  Złoty gracz w demokrację - GwD2 
Posted: 2014-03-17, 09:01   

No ja ledwo rozwaliłem miasto barbów - 3 wojów nie zmiękczyło nawet o kreseczkę, ax zrobił jakąś padakę i 2 na szczęście wszedł mają jakieś chore 66% czy jakoś tak... masakra była. Na szczęście treviss potem spokojnie czekał jak robiłem drogi przez las i 2 tury nowe axy dobiegały ;)

A potem random oddał - zabiłem z 12 wojów w miastach, na górkach i ledwo jeden ax był bardziej ranny (cały atak robiłem chyba 4 axami, 2 na jednym froncie, dwa na drugim :rotfl2: + biegły posiłki bo myślałem, że gdzieś jakiś bunkier będzie ale jednak nie były potrzebne )

Peter 

Nieznany

xfire: peterek
Helped: 12 times
Piwa: 44/13
generał dywizji  Brązowy order za specjalne zasługi  Złoty zlotowicz - 13 zlotów  Srebrny sponsor KAC  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo1  I miejsce w Dyplo - Dyplo2  I miejsce w Dyplo - Dyplo8  II miejsce w Dyplo - Dyplo3  III miejsce w Dyplo - Dyplo4,5  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - dyplo7  III miejsce w Pucharze KAC - I Puchar KAC  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - IV Puchar KAC  Złoty gracz w demokrację - GwD2-kapitan 
Posted: 2014-05-17, 20:12   

Dorzucona Persja i Niemcy.

Lary33 

WaszyngtonImperium Amerykańskie

xfire: lary33
Helped: 6 times
Piwa: 35/27
generał dywizji  Brązowy zlotowicz - 2 zloty  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Dyplo - Dyplo6  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo XIII  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo5 
Reprimends:
 1/3/6
Posted: 2014-05-17, 20:20   

gdzie?

Forever 

CzakaImperium Zulusów

Helped: 2 times
Piwa: 50/46
starszy chorąży sztabowy  Brązowy zlotowicz - 1 zlot  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  I miejsce w Pucharze KAC - I Puchar Kac Civ5  Wygrany jeden GOTM - 1 wygrana 
Posted: 2014-05-17, 21:02   

Lary33 wrote:
gdzie?

W pierwszym poście

Last edited by Forever on 2014-05-17, 21:02; edited 1 time in total  

Lary33 

WaszyngtonImperium Amerykańskie

xfire: lary33
Helped: 6 times
Piwa: 35/27
generał dywizji  Brązowy zlotowicz - 2 zloty  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Dyplo - Dyplo6  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo XIII  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo5 
Reprimends:
 1/3/6
Posted: 2014-05-17, 23:40   

Forever wrote:
Lary33 wrote:
gdzie?

W pierwszym poście

Dzięki na to nei wpadłem :wstyd:

toyotom 

Dariusz IImperium Perskie

xfire: toyotom1
Otrzymał 9 piw(a)
starszy chorąży sztabowy  Obibok – nie grał od 90 dni 
Posted: 2014-07-11, 16:26   

Jak przegrać dyplo w 4 tury?

Miś zjadł 2 worki w 4 turze i wiedziałem,że jestem w czarnej d...
Jak to się stało?
Tak to bywa jak się baluje kilka dni i robi turki po nocach.
Niby dogadałem się ze Scoobym?ale....wiedziałem, że mnie...pojedzie,tylko kiedy?
Moje kilka immortali jeździło po zalewach i paliło towny,kasa była i tech też.
Zaraz będzie miasto na zalewach ,fajnie.
Wojo i set już stały przy mieście barbów gotowe do ataku na łuczników i co Qwa! w tym momencie wy_LONGLI się (pisownia celowa)Musiałem wracać setem kawał drogi.
Potem Scoooby postanowił zagarnąć moje ziemie,a ja nie byłem w stanie nic zrobić,gdyż już katapy przyjechały.Na wyspach założyłem 4 miasta ,ale za długo nie postały,znowu
Scooby mnie pojechał.
Pytanie ?
Czy gdyby Scooby zostawił mi miasta na wyspie,mogło by to zmienić wynik głosowania
w PA. (nie pamiętam już wyniku,ile tam brakło głosów?)aha głosowałbym na niego.

Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum