www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jesteś nowy? Kliknij tutaj!    Zgłoś grę Civ6     Zgłos grę Civ5    Zgłoś grę Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMÓWISZ SIĘ NA GRĘ    Na ircu jest users osób. Załaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

tuskue

Tusk i UE
Author Message
Rudi2

xfire: rudi22222
Helped: 5 times
Piwa: 182/67
generał dywizji  Srebrny zlotowicz - 3 zloty  Brązowy sponsor KAC  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo5  II miejsce w Dyplo - Dyplo4,5  III miejsce w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  I miejsce w sezonie GOTM - I sezon Ironman  II miejsce w sezonie GOTM - I sezon Maxman  II miejsce w sezonie GOTM - II sezon Ironman  II miejsce w sezonie GOTM - II sezon Maxman  Wygrany jeden GOTM - 12 wygranych 
Posted: 2017-07-24, 15:35   

Scoobi, nie ma potrzeby robić reklamy. To stare ubeckie zagrywki, ten gatunek tak ma.

Lary33 

xfire: lary33
Helped: 6 times
Piwa: 34/23
generał dywizji  Brązowy zlotowicz - 2 zloty  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Dyplo - Dyplo6  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo5 
Posted: 2017-07-24, 20:31   

ScoobyDoo wrote:
Smuci mnie w jako sposób zinterpretowalez mój post.

Krótko wiem kim jest szczur i proszę aby nie przeginal.

Nefa odblokowalem właśnie ja wiec daj sobie luz.
Zawsze mogę dać sms do pontiego. Ten się nie pierniczy.

Przecież każdy przeciętnie inteligentny wie kto jest szczurkiem, ale chyba trzeba udowodnić ,ze ma się 2 konta . A nie to kiedyś było teraz wystarczy skazać za cokolwiek. Szczurze nie przeszkadzaj w spotkaniach religijnych bo Cię zbanują ;)
Postaw piwo autorowi tego posta

ScoobyDoo 

xfire: scoobydoopl
Helped: 7 times
Piwa: 83/65
generał dywizji  Złoty zlotowicz - 5 zlotów  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - dyplo7  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo Miś  III miejsce w Pucharze KAC - II Puchar Kac Civ5  Wygrany jeden GOTM - 1 wygrana  III miejsce w rankingu FFA 
Posted: 2017-07-24, 20:40   

Lary33 wrote:
Przecież każdy przeciętnie inteligentny wie kto jest szczurkiem, ale chyba trzeba udowodnić ,ze ma się 2 konta . A nie to kiedyś było teraz wystarczy skazać za cokolwiek. Szczurze nie przeszkadzaj w spotkaniach religijnych bo Cię zbanują ;)

Nie traktuj mnie jako kogoś kto pisze podejrzenia. Ja wiem na 100% a tłumaczyć jak tego nie będę bo nie muszę. To jest dobra moja wola, bo ja nie jest zwolennikiem cenzury (czy jak inni mowią mowy nienawiści)

Rozumiem, że masz krótką pamięć i pewne sprawy ci już nie przeszkadzają, bo wyciagnał kilka postów rudiego gdzie krytykowal PIS?
Az nie wiem jak to nazwać. Może bez komentarza.

Lary33 

generał dywizji  Brązowy zlotowicz - 2 zloty  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Dyplo - Dyplo6  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo5 
Posted: 2017-07-24, 20:42   

Mam krótką pamieć to prawda. Moja nie żyjąca Ciotka mówiła , ze mam pamieć dobrą lecz krótką .

Jeżeli potrafisz udowodnić ,ze to 2 konta tego samego użytkownika to zbanuj.

ScoobyDoo 

xfire: scoobydoopl
Helped: 7 times
Piwa: 83/65
generał dywizji  Złoty zlotowicz - 5 zlotów  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - dyplo7  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo Miś  III miejsce w Pucharze KAC - II Puchar Kac Civ5  Wygrany jeden GOTM - 1 wygrana  III miejsce w rankingu FFA 
Posted: 2017-07-24, 21:01   

Lary33 wrote:
Mam krótką pamieć to prawda. Moja nie żyjąca Ciotka mówiła , ze mam pamieć dobrą lecz krótką .

Ja ma kiepską ale bardzą dlugą.
Lary33 wrote:
Jeżeli potrafisz udowodnić ,ze to 2 konta tego samego użytkownika to zbanuj.

Banować nie będe, nie widzę powodu. Dziwi mnie po prostu poklask pewnej grupy uzytkowników którzy krzyczeli BAN !

Lary33 

Posted: 2017-07-24, 21:04   

Poklask nie dla 2 kont, tylko śmiech z dowcipu i poczucia humoru Szczura

Martin 

xfire: martinpol
Helped: 4 times
Piwa: 14/2
generał brygady  Srebrny zlotowicz - 3 zloty  Srebrny sponsor KAC  Złoty civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4,5  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - I Puchar KAC  II miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  III miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  II miejsce w sezonie Ligi KAC - IV sezon 
Posted: 2017-07-25, 08:26   

Scooby banuj dziada i koniec, nie cackaj się jak Duda.

Bobek1971 

xfire: bobek1971mie
Helped: 8 times
Piwa: 83/265
generał broni  Brązowy order za specjalne zasługi - Astro Puchat, Kalendarium Dyplo 5, grafiki, random  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4,5  II miejsce w sezonie GOTM - I sezon Ironman  III miejsce w sezonie GOTM - I sezon Maxman  III miejsce w sezonie GOTM - II sezon Ironman  III miejsce w sezonie GOTM - II sezon Maxman  Złoty gracz w demokrację - GwD1  Złoty gracz w demokrację - GwD2 
Posted: 2017-07-26, 00:17   

za co bombla chcecie banowac? :przestraszony:

szachoboks

Piwa: 20/2
sierżant sztabowy  Obibok – nie grał od 90 dni 
Posted: 2017-07-28, 01:58   

Polski rolnik jesli chce sprzedwac mleko musi kupowac chemie do krów . wiem od rolnika ze polowe tego syfu wyrzuca . ale musi kupowac , bo inaczej mleka nei bedzie mogł sprzedac .
Rolnicy dostają pieniadze które oddaja w nawozach

A kotom jak da sie takie mleko to zdychają
Last edited by szachoboks on 2017-07-28, 01:58; edited 1 time in total  

Nefliqus 

Piwa: 49/67
podpułkownik  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Pucharze KAC - I Puchar Kac Civ5 
Posted: 2017-07-28, 07:20   

szachoboks wrote:
Polski rolnik jesli chce sprzedwac mleko musi kupowac chemie do krów . wiem od rolnika ze polowe tego syfu wyrzuca . ale musi kupowac , bo inaczej mleka nei bedzie mogł sprzedac .
Rolnicy dostają pieniadze które oddaja w nawozach

A kotom jak da sie takie mleko to zdychają

No normalnie szatan się objawia! Kaczyński jednak mówi prawdę.

Nefliqus 

podpułkownik  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Pucharze KAC - I Puchar Kac Civ5 
Posted: 2017-07-28, 07:28   

ScoobyDoo wrote:
Smuci mnie w jako sposób zinterpretowalez mój post.

Krótko wiem kim jest szczur i proszę aby nie przeginal.

Nefa odblokowalem właśnie ja wiec daj sobie luz.
Zawsze mogę dać sms do pontiego. Ten się nie pierniczy.

O wypraszam sobie, ja się sam obserwowałem dla dobra wspólnego żeby moc szerzyć prawdę i sprawiedliwość ;)

Nefliqus 

Posted: 2017-07-28, 07:31   

cule wrote:
Haha, Scooby jak rasowo po PiSiorsku :D "albo nadajesz tez na innych albo ban" :rotfl:

I jak ładnie nazwał możliwość poddania się szantażowi - korzystanie z wolności :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Scoobiemu multikonto pomyliło sie z multikulti i dlatego tak nerwowo zareagował.

czeiken

Posted: 2017-07-30, 22:35   

o nieee ja tego tuska to nie trawie u mnie jest spalony na zawsze! i ta cala UNIA

szachoboks

Piwa: 20/2
sierżant sztabowy  Obibok – nie grał od 90 dni 
Posted: 2017-08-07, 23:20   

wplacamy i dostajemy ,wychodzimy narazie na plusie

Grupa która najwiecej dopstaje sa rolnicy . ak myslisz nef jak taki rolnik co w tygodniu jest 1 dzien trzezwy wydaja te pieniądze?

W kredytach kupują . Co unia da, rolnik w odsetkach odda .
A jak przyjdzie do splat kredytów , to przyjdzie niemeic i wykupi zadłuzonych polskich rolników . Bo polacy uwierzyli ze niemeic zrobi z nich wielkich bizmesmenów.
druga grecja
Anglia uzalezniła chiny od opium.
. Niemcy chca wplatac w kredyty
Last edited by szachoboks on 2017-08-07, 23:25; edited 4 times in total  

Nefliqus 

Posted: 2017-08-07, 23:43   

szachoboks wrote:
wplacamy i dostajemy ,wychodzimy narazie na plusie

Grupa która najwiecej dopstaje sa rolnicy . ak myslisz nef jak taki rolnik co w tygodniu jest 1 dzien trzezwy wydaja te pieniądze?

W kredytach kupują . Co unia da, rolnik w odsetkach odda .
A jak przyjdzie do splat kredytów , to przyjdzie niemeic i wykupi zadłuzonych polskich rolników . Bo polacy uwierzyli ze niemeic zrobi z nich wielkich bizmesmenów.
druga grecja
Anglia uzalezniła chiny od opium.
. Niemcy chca wplatac w kredyty

Lepiej nic nie robić tylko swój bimber pędzić! Bzdury gadasz, nie byłeś chyba na wsi ostatnio i nie rozumiesz jak polska wieś się zmieniła dzięki tym dotacjom.

Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum