Gadu gadu o D10
Reply to topic

: Gadu gadu o D10
Akurat Ciebie Bombel typowalem na zdecydowanego Anonima moim zdaniem pozbyłeś się swojej największej broni

Last edited by Bodek on 2015-05-28, 12:48; edited 1 time in total
Naród wspaniały, tylko ludzie k***y - J.Piłsudski
Zaglądali do kufrów ,zaglądali do waliz, nie zajrzeli do dupy - tam miałem socjalizm

-------------------------------------------
Tfurca Gotmuff
:
Mylisz się Ponti. Fakt dekonspiracji nie wpłynął negatywnie na Bombla urok osobisty. Wręcz odwrotnie - zyskał.

Woda po walce ma jak wino smak

Dyplo Hymn
:
Ją gram uczciwie. Mam zasady których sie trzymam. Mam jeden cel.

"W świecie wariatów, to normalny jest świrem."
:
Bombel albo mi się wydaje albo właśnie ułatwiłeś Peterowi zadanie ;)

- Dlaczego Poniatowski przeniósł stolicę do Warszawy?
- Bo chciał oddychać wiejskim powietrzem.
:
bombel79 wrote:
Ją gram uczciwie. Mam zasady których sie trzymam. Mam jeden cel.

Szczerze wierzę, że to ten sam cel co i mój. Sojuszniku.

Dyplo Hymn
:
Cent, nawet nie wiesz jak potężna bronia jest prawda. To jest trudna droga, ale prowadzi do daleko lepszych rezultatów niż fałsz, zakłamanie i zdrada.

Musiałem upaść bardzo nisko aby to zrozumieć. Teraz podnoszę sie. I mimo że wiecie kim jestem to mnie nie znacie. Ode mnie uslyszycie jedynie prawdę. Tylko prawdę i zawsze prawdę. Każdego przygarne i będę wspierać, jeśli odrzuci zakłamanie i fałsz. Może padne, ale zasad nie porzuce!

:
Anonimowo bym ci uwierzył :rotfl2:

Naród wspaniały, tylko ludzie k***y - J.Piłsudski
Zaglądali do kufrów ,zaglądali do waliz, nie zajrzeli do dupy - tam miałem socjalizm

-------------------------------------------
Tfurca Gotmuff
:
Zsrr 2.0 z panem piotrem do samego konca mojejgo lub jej.

P.s w orginale bylo jej

:
bombel79 wrote:
Cent, nawet nie wiesz jak potężna bronia jest prawda. To jest trudna droga, ale prowadzi do daleko lepszych rezultatów niż fałsz, zakłamanie i zdrada.

Musiałem upaść bardzo nisko aby to zrozumieć. Teraz podnoszę sie. I mimo że wiecie kim jestem to mnie nie znacie. Ode mnie uslyszycie jedynie prawdę. Tylko prawdę i zawsze prawdę. Każdego przygarne i będę wspierać, jeśli odrzuci zakłamanie i fałsz. Może padne, ale zasad nie porzuce!

Piotruś, ran Twoich nie godnim całować. :padam:

Dyplo Hymn
:
Nie mylcie prawdomówność i z naiwnością. Będę wielokroc bardziej podejrzliwy zanim komis choć trochę zaufam. Będę wymagającym sojusznikiem. Nie będzie lekko i przyjemnie. Ale możesz liczyć na bezcenny komfort w dyplo. Będziesz wiedział że nigdy cię nie zdradzę i rzuce sie ci na pomoc.

:
bombel79 wrote:

Jeszcze się Dyplo nie zaczęło a tu aż chce się mieć w tobie sojusznika najszlachetniejszy ze szlachetnych. Gdy tylko nasze zwiady złapią ze sobą kontakt to chcem być twym sojusznikiem z ginąc dla ciebie jeśli taka potrzeba będzie :padam:

:
Z pewnoscia rudi dostaniesz od bombla pomoc. Sojusznicza pomoc :)

:
Ginąć będą nasi wrogowie. Nic nie powstrzyma sprawiedliwości! Większość z Was pragnie uczciwej gry. Macie dość oszustów kryjących sie za maską anonimowości. Ich natura wyjdzie, prędzej lub później. Ja sie nie ugne, jeśli trzeba było to i siebie poswiece. Najważniejsza jest sprawiedliwość.

:
Nie! To ja zginę za Bombla pierwszy! Każdego kto sobie wyobraża, że on będzie pierwszy - bez litości zlikwiduję!

Dyplo Hymn
:
Dobrze. Niechaj tak sie stanie.

Ps
To że jestem sprawiedliwy nie oznacza że jestem kretynem.

Reply to topic
Jump to:  

Czas generowania strony : 0.50 s.